خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 165
    1. Top | #121
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید برای فزیک کتاب فقط برای کل تست می‌خوام میکرو طلایی گاج خوبه؟فرقش با میکرو ۴ جلدی چیه؟؟

2. Top | #122
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      دمت گرم..خدا رفتگانتو بیامرزه خیلی کمک کردی
      من اصلاح کنم//اينو توي کتابه نوشته بود الان رفتم ديدم کانالش يچي ديه بود/////// motavassete_konkor

3. Top | #123
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من عربی جامع خیلی سبز رو دارم واقعا نمیتونم ازش تست بزنم همشم با خودم میگم ای کاش عوضش کنم بنظرتون چی بجاش بگیرم اینو خودمم نگرفتم دبیرمون گفت برید بگیرید
      فارسی جامع میکرو هم بنظرم درسنامه اش خوبه ولی تستهاش بنظرم استاندارد نیستند

4. Top | #124
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موج آزمون ادبیات به دردنخوره فقط خط ویژه

5. Top | #125
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تجربه من از منابع بد:کتابای موضوعی سبطی برای رتبه تک رقمیا که دیگه میخوان همه چیو بدونن خوبه واسه سطح عادی نه هم حجم زیاد داره نمیرسی کار کنی و هم اینکه به نظرم در چارچوب کنکور نیست سبکش متفاوته بعدش کتابای نشر الگو گرفتم که راضی تر بودم.ریاضی با طعم گلابی چیزی ازش نمیفهمیدم و به قول دوستان مناسب سطحم نبود شاید درسنامه هاش نامفهوم بود واسم و به نطرم یه کتابی در سبک تدریس اریان حیدری بود که من نمیپسندم و .شیمی جامع خیلی سبز به درد شروع از 0 نمیخورد خلاصه بود به نظرم البته چاپ 98 اش داشتم ,اکثرا هم ازش تعریف میکنن ولی من نتیجه نگرفتم ازش حالا به دلایل گوناگون.زبان مبتکران :اینم همه ازش تعریف میکنن ولی به نظرم خیلی نظام قدیمیه وخیلی خلاصه بود پایه ش خیلی سبز کیاسالار خیلی بیشتر پسندیدم.
      ویرایش توسط miss_shadow : 22 فروردین 1400 در ساعت 19:42

6. Top | #126
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بچه ها ترو خدا کانالی میشناسید که ازمونای زیست مازو بزاره خوردم به پیسی

7. Top | #127
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aramesh_ نمایش پست ها
      من عربی جامع خیلی سبز رو دارم واقعا نمیتونم ازش تست بزنم همشم با خودم میگم ای کاش عوضش کنم بنظرتون چی بجاش بگیرم اینو خودمم نگرفتم دبیرمون گفت برید بگیرید
      فارسی جامع میکرو هم بنظرم درسنامه اش خوبه ولی تستهاش بنظرم استاندارد نیستند
      سلام عربی موضوعی گاج - تالیف عاشوری
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      تجربه من از منابع بد:کتابای موضوعی سبطی برای رتبه تک رقمیا که دیگه میخوان همه چیو بدونن خوبه واسه سطح عادی نه.ریاضی با طعم گلابی آشغال و گرون 300 خریدمش 100فروختمش.شیمی جامع خیلی سبز به درد شروع از 0 نمیخورد خیلی خلاصه بود به نظرم البته چاپ 98 اش داشتم.زبان مبتکران :اینو همه ازش تعریف میکنن ولی به نظرم خیلی نظام قدیمیه وخلاصه س پایه ش خیلی سبز کیاسالار خیلی بیشتر پسندیدم.
      سلام
      اصن رتبه برترم این کتاب های سبطی رو نمیزنه! هزار تستش خوبه اما این کتاباش گویی دفتر خاطرات ایشونه که دلشون رو باز کردن هرچی دلش اومده نوشته ! ( صد البته هم به نظر ایشون داوطلب در تایم بی نهایته)
      هفت خوان خیلی خوبه!
      اتفاقا شیمی خیلی سبز پایه + دوازدهم رو من دارم از صفرم شروع کردم مهرماه با درصد شیمی منفی کنکور 99 !
      زبان مبتکران بشدت موافقم ! در حق میکرو امید یعقوبی فرد نا انصافی شده که هیچ کس معرفیش نمیکنه! اقای کیاسالار تست کم گذاشته تو خیلی سبز

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها
      خصوصی بفرست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #128
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام عربی موضوعی گاج - تالیف عاشوری

سلام
      اصن رتبه برترم این کتاب های سبطی رو نمیزنه! هزار تستش خوبه اما این کتاباش گویی دفتر خاطرات ایشونه که دلشون رو باز کردن هرچی دلش اومده نوشته ! ( صد البته هم به نظر ایشون داوطلب در تایم بی نهایته)
      هفت خوان خیلی خوبه!
      اتفاقا شیمی خیلی سبز پایه + دوازدهم رو من دارم از صفرم شروع کردم مهرماه با درصد شیمی منفی کنکور 99 !
      زبان مبتکران بشدت موافقم ! در حق میکرو امید یعقوبی فرد نا انصافی شده که هیچ کس معرفیش نمیکنه! اقای کیاسالار تست کم گذاشته تو خیلی سبز

خصوصی بفرست
      ​داش من خواستمااا ای بر پدر بی پولی

9. Top | #129
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      آقا خواهشا وقتی به منبعی میگید آشغال/زباله/بدردنخور/کاهی و ... حتما سطح و وضعیت درسی تون رو هم ضمیمه کنید و یکسری توضیحات در باب چرایی ماجرا(چرا فلانه؟ چرا دوسش نداشتی؟ و ...) بدین.

هیچ منبعی(حتی آبی کانون!) به خودی خود بد نیست. مهم شرایط استفاده کننده و طرز و زمان استفاده از اونه. و الا هیچ کتابی آشغال نیست! ممکنه یک آشغال برای شخص دیگه به درد بخوره و راهش بندازه!

پیش ا پیش ممنون!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #130
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من کتاب بد نداریم توی بازار اگه یه نفر بتونه لطفا بدتری کتاب کنکور رو نام ببره

با پیشرفت و توسعه چاپخونه ها و گرافیک و .... و همچنین تجربه های مولفین در بحث کنکور و بازار گرمی و رقابت بین کتب بازار برای پرفروش بودن دیگه همه کتابای بازار ناچار هستن که استانداردهای یک کتاب کنکور رو رعایت کنن و الحق هم همین کار رو میکنن چون اگه این کار رو نکنن عملا به ناشر ضرر میروسنن و چاپ نمیشن دیگه
      منظور از استاندارد یک کتاب جامع کنکور داشتن درسنامه خوب در چهارچوب کتاب درسی و کنکور + داشتن تست های طبقه بندی شده تالیفی , کنکور , آزمونهای آزمایشی + داشتن پاسخ نامه کامل و قابل فهم و ادراک
      همه اینارو کتابا رعایت میکنن
      چیزی که شما باید در استفاهد از کتاب باید در نظر داشته باشید سه چیزه : کی و کدامین زمان میخوایید از کتاب مورد نظر استفاده کنید؟ و سطح شما در آن درس در چه سطح است؟ و دنبال چه نتیجه ای هستید ؟ این سه مهم ترین فاکتور برای انتخاب یک کتاب کنکوری خوب برای شما هستند

اگه به این سه فاکتور در اینتخاب کتاب دقت نکنید و فقط بر اسا نظرات دیگران تصمیم گیری کنید در انتخاب کتاب ممکن است اشتباه کنید
      نظر من نوعی و کاربر و دوست و آشنا و رتبه برتر و .... باید بعد از اسن سه پرسش قرار بگیرند یعنی شما سطح خودت رو آنالیز کنی و هدفت رو هم مشخص کنی و زمانت رو هم در نظر بگیری با توجه به حجم کتاب و بعد بری سراغ بررسی کتاب (حتما پی دی اف کتاب رو از تلگرام و یا سایتها دانلود کنید و بررسی کنید ) بعد از این مراحل نظرات بقیه رو هم بررسی کنید و بعدش منبع مورد نظرتون رو تهیه کنید

اشتباهاتی که بنده در هنگام خرید منبع کردم :
      1) مبتکران تک جلدی بخرید و دو جلدی نخرید : این به نظرم بزرگترین اشتباه بود چرا؟ ببینید مبتکران در شیمی کتابهای تک جلدیش تمام تیپ تستها رو پوشش نمیده و تعداد تست هر فصل به نصف رسیده حتی درسنامه ها هم کاهش داشته و دو جلدی درسنامه بیشتری برای پوشش تیپ تستها داره مثلا اگه بخوام مثال دم دستی بزنم مبتکران دهم تک جلدی تیپ تستهای معروف چند مولکول آب میتوان از سه ایزوتوپ هیدروژن و اکسیژن ساخت این جور تستها در تک جلدی موجود نیست و بعضی از تیپ تستهای استوکیومتری و خیلی از تیپ تستهای سینتیک در تک جلدی موجود نیست ولی کتاب دو جلدی که من بررسیش کردم با اختلاف فراوان میتونم بگم شما اگر دو جلدی مبتکران را داشته باشید دیگه هیچ منبعی تکرار میکنم هیچ منبع دوم دیگری نیاز ندارید بخداااا چرا که همه تیپ تست رو آورده و حتی فراتر هم رفته (همه چی تمام )
      ولی تو انجمن همه میگن تک جلدی و خودم هم میگفت تک جلدی بخرید ولی به خاطر حجمش میگفتم چرا که حجمشون زیاده ولی تنها کتابی که ارزشش رو داره این حجم رو بخونید همین مبتکران هستش واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره یه جورایی همه تیپ تستها رو داره لو میده براتون کلکش رو
      تک جلدی بخرید دنبال مکمل باشید براش
      بخدا شیمی نظام جدید من رو بیچاره کرد یعنی پدرمودر آورد برای همین میگم خودتون رو اذیت نکنید و به حرف دیگران گوش ندهید من انواع اقسام کتابای شیمی رو بررسی کردم
      بهترین بازار = دوجلدی های مبتکران (فقط یادتون باشه همه تستهاش رو بزنید )+جمع بندیهای نشر الگو (الکی کوهی از کتاب نخرید من خریدم و الآن میگم نخرید )

2) زیست شناسی کتاب درسنامه ای نخرید : مزخرف هر کسی میگه درسنامه نخون سه تا دلیل داره یا اینکه یکبار زیست رو خوندش خونده یا دبیر داره و از توضیحاتش استفاده میکنه و یا ایکیوش اونقدری هست که زیست شناسی کلا بلده و اطلاعات جانبی داره بهترین کتاب زیست شناسی هم خیلی سبز سال به ساله شک نکنید

3)کتابای جمع بندی و لقمه و خلاصه و ... به درد نمیخورن و خودتون خلاصه بنویسیدو....: باز هم مزخرفی بیش نیست کتابای جمع بندی شیمی نشر الگو در حجم کم به اندازه یک معلم توضیحات دارن و حتی میتونید به عنوان درسنامه خلاصه ازشون استفاده کنید کتاب دور تند دینی سفیر خرد و زیپ دین و زندگی و جمع بندیهای مهرو ماه عملا بهترین جزوه خلاصه و حتی مککل موجود ان شما هر چقدر هم حرفه ای باشی نمیتونی به اندازه اونا خلاصه جمع و جور و به درد بخور و کامل بنویسی و وقتت هم خیلی هدر میره سر خلاصه نویسی

4) کتابای خلاصه مخصوص بعد عید هستن : باز هم حرفی که فقط دیدگاه شخصی هست و نه کلی همونطوری که گفتم کتابای خلاصه و جمع بندی تو بازار هستن که حتی از کتابای جامع هم درسنامه بهتری دارن و میتونن شما رو در زمان کمتری ارتقا بدن سطحتون رو و برای یه تست زنی محکم و قوی امادتون کنن

این توضیحات بالا رو گفتم که بگم :کتابی بد است که شما بدون در نظر گرفتن سطح و وقت و هدفتون تهیه کنید

تمام کسایی که میگن فلان کتاب به در نمیخوره و مزخرفه و ... صرفا نظر شخصی شون رو میفرمایند در استفاده از اون منبع و حتی کسی که میاد میگه فلان کتاب عالیه و بی نظیره هم فقط نظر شی خصی ش رو در مورد اون کتاب میگه

نظر شما میتونه به نظر این دو شخص نزدیک و یا دور باشه ولی مهم اینه که نظر شماست و ازش نتیجه میگیرید

آپدیت: یه چیزی که یادم رفت بگم اینه که اغلب داوطلبها بر سر کتابای عرف که همه استفاده میکن زیاد کشمکش ندارن و با دیدی باز و حتی گاها بدون تحقیق میرن سراغش و از انتخابشونم راضی هستن مثلا کسی که میره ریاضیات مهروماه میخره حتی دون تحقیق و ... چون کتاب نرمال و عرف هست از انتخابش معمولا راضی هست و یا کسی که میره خیلی سبز میگره هم همینطور

ولی اختلاف بیشتر بر سر کتابای خاص هست مثل کتابای آزمون و سطح بالاتر مثل آیکیو نردبام و فار و ...
      معمولا بچه ها بعد از استفاده از این کتابا نق زدن رو شروع میکنن { چرا این ایتقدر سخته ؟؟ آشغاله به درد نخور که فقط وقتتون سر تستاش هدر میره -- غیر استاندارد محض---- مزخرفو ... } حرفهای از این جنس در نقد کتاب

به قول مجبد رفعتی دبیر حسابان و مولف دیفرانسیل که میگه: کتابای من رو نخرید چرا که اذیت میشید چون ما دبیرا وقتی میخوایم کتاب سخت بنویسیم یه جاهایی رو که کتابای نرمال پوشش میدن رو قطعا پوشش میدیم و شما اونا رو میزنید ولی قسمت اصلی ماجرا جاهایی هست که از هر 5 تا کتاب بازار معمولا 1 کتاب پوشش میده اینجاست که نه تنها دانش آموزا نق میزنن بلکه ما هم سر تالیف دو دل میشیم و بحث میکنیم که چه کار کنیم ؟؟مسلما اینجا باید کسی رو مخاطب فرض کنیم که دنبال کمال هست و حتی کنکور هم براش اولویت نیست و خوره ریاضی شده برا خودش اینجاست که:
      معمولا به یه نظر موافق میرسیم با تیم تالیف اونم اینه که در این کشور هستن بچه هایی که المپیادی خوندن -هستن بعضیهایی که استعداد زرین ریاضی دارن - هستن کسایی که زحمت کشیدن و کتابای نرم رو کار کرند و عرق ریختن و سطحشون فوق العاده است . این جاست که دیگه زور و قدرت من مولف به تو دانش اموز عالی و درجه 1 نمیرسه در سطح کتاب درسی و کنکور و مجبورم از دانش اضافه ای که دارم استفاده کنم که یکم تور واذیت کنم (میخندد
      ) اینجاست که دیگه سطح من و تو فراتر از کتاب میره یه کوچولو و شما دو حالت داره یا از کتاب زده میشی و یا اینکه عاشقش میشی معمولا بچه های قوی که با علاقه درس میخونن عاشق کتاب میشین چون بعد از زدن 10000 تست که 9000 تاش مشابه هم بودن به یه تستی برخوردن که دیگه هیچجوره ندیدنش و شاید حتی تو کنکور هم نیاد ولی لذت میبرن

پس شما هم با یه انتظارات نرید سمت یه کتاب - مولف کتاب خیاز نیست که بیاد همه چیز شما رو اندازه بگیره و برای تن(دانش) شما کتاب بدوزه (بنویسه)
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 22 فروردین 1400 در ساعت 17:30

11. Top | #131
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ​داش من خواستمااا ای بر پدر بی پولی
      به شما عرض کردم که پیغام خصوصی بفرستین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #132
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقای کنکور

13. Top | #133
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      آقای کنکور
      ​میشه ایدیشو بدین؟؟؟

14. Top | #134
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابی که نمیفهمید یا باهاش راحت نیستید رو بهتون پیشنهاد نمی‌کنم!.

15. Top | #135
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من اگه برگردم عقب شیمی مبتکران استفاده نمیکنم (به نظرم زیادی گفته بود و زیادی سخت بود)
      من پارسال کتاب جامع فاگوزیست (دقیقن اسمش یادم نیس ولی یادمه عکس یه ببر رو جلدش بود) اونم استفاده نمیکردم چون غلط زیاد داشت.
      کتابای آبی قلمچی هم تو اختصاصیا اصلا خوب نبودن فقط به درد حفظ کردن برای سوالای گواه میخوردن

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن