خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 165
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP
      یه چند تا نکته اضافه کنم با توجه به سال دومم

همونطور که دوردنیا خوب نبود کنکوریوم هم بی نقص نبود و سوال و نکات اشتباه زیادی داشت.

زیست میکرو دوازدهم جلد تست افتضاح واقعا نگم براتون اول اینکه اصلا ویرایش نشده بود از سال 98. و اینکه کل تستاشو میزدی شاید فقط با چند تا اصطلاح نظام قدیمی آشنا میشدی(که البته امسال باید آشنا میبودی!)

موج آزمون زیست هم کتاب معمولی بود خیلی از نکاتش نظام قدیمی و بعضا غلط بود اما مثلا تو هر آزمونش یکی دو تا نکته خیلی خفن و مفهومی-ترکیبی داشت که توی هیچ کتاب و آزمون دیگه ای من ندیده بودم

1400یا موفق باشین
      Success is what you make it

Take it how it come

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      UP

همونطور که دوردنیا خوب نبود کنکوریوم هم بی نقص نبود و سوال و نکات اشتباه زیادی داشت.

زیست میکرو دوازدهم جلد تست افتضاح واقعا نگم براتون اول اینکه اصلا ویرایش نشده بود از سال 98. و اینکه کل تستاشو میزدی شاید فقط با چند تا اصطلاح نظام قدیمی آشنا میشدی(که البته امسال باید آشنا میبودی!)

موج آزمون زیست هم کتاب معمولی بود خیلی از نکاتش نظام قدیمی و بعضا غلط بود اما مثلا تو هر آزمونش یکی دو تا نکته خیلی خفن و مفهومی-ترکیبی داشت که توی هیچ کتاب و آزمون دیگه ای من ندیده بودم

1400یا موفق باشین
      واسه زیست کتاب ازمونی چی خوبه؟شما از چی نتیجه گرفتی؟
      فصل ازمون؟کتاب ازمون فاگو؟۱۰۰۰ تست عمارلو؟؟

چند کنکور خیلی سبز بهتره یا کنکوریوم؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zzzx نمایش پست ها
      واسه زیست کتاب ازمونی چی خوبه؟شما از چی نتیجه گرفتی؟
      فصل ازمون؟کتاب ازمون فاگو؟۱۰۰۰ تست عمارلو؟؟

چند کنکور خیلی سبز بهتره یا کنکوریوم؟؟
      من چون آزمون جامع میخواستم برای زیست بهترین گزینه برام همون موج آزمون بود و میگم کتاب بدی نبود فقط باید قبلش اونقدر تو زیست تست زده باشین و حرفه ای باشین بدونین از کدوم سوالات و نکاتش که درست نیستن بگذرین. فصل آزمون که رسما فصل به فصله و فاگو هم کتاب کتابه و کلا فکر کنم هر کدوم 5 6 تا آزمون جامع کلا داشتن.برای جمع بندی و تسلط زیست بهترین چیز آزمون جامع زیاده که موج آزمون 20 تا داشت ازش

به نظرم چند کنکور بگیرید چون من از کنکوریوم راضی نبودم حقیقتا ولی تعریف چند کنکور رو خیلی شنیدم امسال

Take it how it come

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شیمی مبتکران(در طول سال اخر تحصیل)

کتاب خیلی حجیمه و در طول دوازدهم اگه بخواید شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم مبتکران رو بخونید واقعا سردرگم میشید به هیچی نمیرسید واقعا!!
      کسایی که آموزش خوبی دیدن میتونن از اموزشش صرف نظر کنن و از‌تستای عالیش استفاده کنن
      اگر مثلا دهم باشید و مبتکران بگیرید اوکیه(چون فرصت دارید واسه خوندش)

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرم کتاب خوب و یا بد بین این انتشاراتی های معروف مثل گاج خیلی سبزو الگو نداریم (چون اگه کتابی خیلی بد باشه و استانداردهای لازمو نداشته باشه برا آبرو خودشون و برندشون هم شده چاپ نمیکنن یا اگه شد تجدید چاپ نمیشه) ولی اون معیاری که برای خوبی و بدی یک کتاب هست بیشتر بر اساس نیاز های طرف باید بررسی شه... مثلا من خودم سال اولی که کنکور میخوندم در نظام قدیم آیکیو زیست زدم که افتضاح بود برا من و از زیست آیکیو متنفر شدم و بنظرم کاملا غیر استاندارد بود و رفتم سراغ گاج میکرو و الگو خیلی حال کردم باهاشون و هر کی در اون برهه ازم می پرسید کدوم کتاب زیست خوبه 4 ساعت براش توضیح می دادم الگو عالیه ولی وقتی یکسال گذاشت و سال دوم بعد کار کردن الگو واینکه سطح ام بالاتر رفته بود رفتم سراغ آیکیو تازه فهمیدم چه گنجی بود که من قدرشو سال اول نمی دونستم چون به دردم هم نمیخورد... بنظرم خوبی یا بدی کتاب بیشتر یک نظر شخصیه و ما باید سطح کتاب و نوع بیان کتاب و... رو با توجه به خواسته های خودمون از کتاب ها ببینیم و بعد منبع انتخاب کنیم

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ای بابا من چهار جلد دور دنیارو دارم
      یعنی واقعا بدرد نمیخوره

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      یه تجربه بزرگ :
      همونطور که از آدم های حراف باید دوری کرد
      از کتابای حراف و زیاده گو هم دوری کنید

نمونه ش ریاضی خیلی سبز، شیمی مبتکران و عربی خیلی سبز

میثم میخواستم همین رو بگم که خیلی شیک و تمیز اوردی و گفتی + اضاف میکنم که کتبی به اشغالی عربی عمار و به مضخرفی زبان خیلی سبز نتونید تو بازار پیدا کنین .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      شیمی مبتکران(در طول سال اخر تحصیل)

کتاب خیلی حجیمه و در طول دوازدهم اگه بخواید شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم مبتکران رو بخونید واقعا سردرگم میشید به هیچی نمیرسید واقعا!!
      کسایی که آموزش خوبی دیدن میتونن از اموزشش صرف نظر کنن و از‌تستای عالیش استفاده کنن
      اگر مثلا دهم باشید و مبتکران بگیرید اوکیه(چون فرصت دارید واسه خوندش)
      شيمي مبتكران تك جلد هم حجيمه؟! نه دو جلدي !
      اخه خيلي تعريفش رو شنيدم مطابقه كنكور٩٩ عه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      عربی مهروماه که معرفی کردی من قبلا پایه شو خریدم افتضاح به تمام معنا بود!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی نقره ای دوازدهم جلد خیلی خوبه ک !! حالا ی جاهای ب حاشیه رفته مث عدد اکسایش..ولی در کل خیلی خوبه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      به نظرم خیلی دارین وسواس به خرج میدین نظام جدید تازه دو ساله داره کنکور میده مشخصا هنوز کتابا مثل نظام قدیم انقدر ویرایش نخوردن که عیب و ایرادشون کم باشه ، فعلا که دیدیم سطح کنکور نظام جدید یه دفعه ای خیلی بالا رفت و طراحای کنکورم اکثرا همین دوستان مولف هستن پس زیاد به حاشیه و غیر حاشیه توجه نکنید یه کتاب انتخاب کنید و ته و توش دربیارید. البته به لحن نوشتاری کتاب خیلی توجه کنید چون مهمه که حرفای مولف بفهمید مثلا من اصلا نمیتونم با شیمی مبتکران کنار بیام نه به خاطر اینکه حجمش زیاده بلکه به خاطر اینکه اصلا نمیتونم مسخره حرف زدنا و شوخی های مولف وسط کتاب تحمل کنم ( خیلی رو مخه )
      اینکه از یه درس یا مبحث یکم اضافه تر بخونید بهتر از اینه که بعدا کم بیارید و تاسفش بخورین.
      ویرایش توسط _Saturn_ : 05 مهر 1399 در ساعت 07:27

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      ای بابا من چهار جلد دور دنیارو دارم
      یعنی واقعا بدرد نمیخوره
      عمومیاش خیلی خوبه ولی تخصصیاش حداقل تو تجربی خیلی جالب نبود

Take it how it come

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      بنظرم کتاب خوب و یا بد بین این انتشاراتی های معروف مثل گاج خیلی سبزو الگو نداریم (چون اگه کتابی خیلی بد باشه و استانداردهای لازمو نداشته باشه برا آبرو خودشون و برندشون هم شده چاپ نمیکنن یا اگه شد تجدید چاپ نمیشه) ولی اون معیاری که برای خوبی و بدی یک کتاب هست بیشتر بر اساس نیاز های طرف باید بررسی شه... مثلا من خودم سال اولی که کنکور میخوندم در نظام قدیم آیکیو زیست زدم که افتضاح بود برا من و از زیست آیکیو متنفر شدم و بنظرم کاملا غیر استاندارد بود و رفتم سراغ گاج میکرو و الگو خیلی حال کردم باهاشون و هر کی در اون برهه ازم می پرسید کدوم کتاب زیست خوبه 4 ساعت براش توضیح می دادم الگو عالیه ولی وقتی یکسال گذاشت و سال دوم بعد کار کردن الگو واینکه سطح ام بالاتر رفته بود رفتم سراغ آیکیو تازه فهمیدم چه گنجی بود که من قدرشو سال اول نمی دونستم چون به دردم هم نمیخورد... بنظرم خوبی یا بدی کتاب بیشتر یک نظر شخصیه و ما باید سطح کتاب و نوع بیان کتاب و... رو با توجه به خواسته های خودمون از کتاب ها ببینیم و بعد منبع انتخاب کنیم
      میشه بگین چی قبول شدین؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      UP

1400یا موفق باشین
      دور دنیا عمومیش خوب نیست؟؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      دور دنیا عمومیش خوب نیست؟؟
      چرا دیگه گفتم چند تا بالاتر
      عمومیاش خیلی خوبه ولی تخصصیاش حداقل تو تجربی خیلی جالب نبود

Take it how it come

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن