خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 165
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      یعنی شما میگی واسه کسی که صفره بیاد شیمی جامع خیلی سبز بگیره؟ ولی شیمی تک پایه خیلی سبز کم حجم تر از تک جلدی مبتکرانه
      من میگم زیاد خودتون رو دیگر منبع نکنید و با یکی شروع کنید
      دو ماهه کلا انجمن شده منبع تست
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

2. Top | #152
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من میگم زیاد خودتون رو دیگر منبع نکنید و با یکی شروع کنید
      دو ماهه کلا انجمن شده منبع تست

واقعا
      80 درصد فقط خوندن هر منبعیه اون 20 درصد فرق منابعه
      خیلیا الکی درگیر منبع عوض کردنن ... کنکور انقدر غیرقابل پیشبینی شده که اصلا نمیشه گفت کدوم منبع رو کار کنی

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عربی خیلی سبز ، مهروماه وکلا کتابهای این چنینی.... ؛
      چون درس به درس نوشته شدن . عربیو باس موضوعی یاد گرفت

شیمیای خیلی سبز ؛
      چون سطح تست ها ابتداییه مخصوصا مسائل

موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #154
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فارسی موضوعی های نشرالگو (پاسخنامه درست حسابی ندارن نسبت به سایر کتب مثل خ سبز، تستای تالیفیش هم رضایت بخش نبودن)
      دینی خیلی سبز (بجای کتاب درسی میخواستم ازش استفاده کنم اما درسنامش دو بخش بود، یه بخش متن کتاب و یه بخش هم زبان مولف که این دو بخش رو به هم چسبونده بود و باعث گیجی میشد، همون بخش متن کتاب رو اگر مرتب می‌آورد کافی بود، سطح تستای تالیفیش هم پایین بود و کمکی نمی‌کرد)
      زیست پینوکیو (کتاب خوبیه اما در مقایسه با کتاب های دیگه بسیاری از مطالب رو پوشش نمی‌داد، در کل گزینه های خیلی بهتری وجود داره برای زیست)
      ریاضی تخته سیاه(تنها خوبی ای که داره تستای کنکورشه، پاسخنامش خوب بود اما بعضی از تست هارو تنها با روش خودش کرد می‌کرد، تستای تالیفیش مفت نمیرزن، تستای قلم و گزینه دو ای هم ک داره تیپ های چرت و قدیمی توش زیاده)
      شیمی خ سبز (برای سطح پایین عالیه، بسیار روونه و درسنامه فوق العاده ای داره، اما برای همچین سوالاتی ک میدن اصلا کتاب قوی ای نیست، گزینه های بهتری وجود داره)

چنتا کتابم که خیلی راضی بودم بگم : منابع جمعبندی: دینی خط ویژه - شیمی خ سبز - فارسی خ سبز....... منابع کامل:زیست میکرو پایه زیستاز، شیمی میکروطلایی (سطح کتاب متوسط به بالا)، ریاضی دوزادهم میکرو

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منابعی که خیلی ناراضی بودم شیمی میکرو دوازدهم به معنای واقعی افتضلح بود ریاضی و فیزیک خط ویژه اصلا قابل قیاس با نظام قدیم نبود خیلی کمی داشت زبان مبتکران این یکی کتاب معروفیه ولی من هیچ وقت باهاش اارتباط نگرفتم اگه زبان ضعیفی دارین منابع دیگه ایو امتحان کنید

ولی از تانک زیست و هفت خوان خیلی سبز مخصوصا لغت و املاش خیلی راضی بودم

6. Top | #156
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها

واقعا
      80 درصد فقط خوندن هر منبعیه اون 20 درصد فرق منابعه
      خیلیا الکی درگیر منبع عوض کردنن ... کنکور انقدر غیرقابل پیشبینی شده که اصلا نمیشه گفت کدوم منبع رو کار کنی
      سلام
      بعد از شیمی خیلی سبز پایه به پایه کدوم کتاب زده بشه ؟
      البته با فرض این که طرف میخواد یک سال دیگه کنکور بده و 9 ماه تمام وقت داره

7. Top | #157
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      عربی خیلی سبز ، مهروماه وکلا کتابهای این چنینی.... ؛
      چون درس به درس نوشته شدن . عربیو باس موضوعی یاد گرفت

شیمیای خیلی سبز ؛
      چون سطح تست ها ابتداییه مخصوصا مسائل

اتفاقا عربی خیلی سبز از نظرم کتاب خوبیه
      شاید موضوعی بودن بهتر باشه ولی با همین کتاب هم من فکر میکنم میشه درصد بالایی تو عربی گرفت چون نکاتو بالاتر از سطح کتاب درسی کامل گفته تستاشم خوبه

8. Top | #158
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط روژبین نمایش پست ها
      سلام
      بعد از شیمی خیلی سبز پایه به پایه کدوم کتاب زده بشه ؟
      البته با فرض این که طرف میخواد یک سال دیگه کنکور بده و 9 ماه تمام وقت داره
      میکرو شیمی خیلی منبع خوبیه . سطح تستاش هم بالاتر از خیلی سبزه و واسه منبع دوم واقعا مناسبه

9. Top | #159
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان مبتکران واقعا برای من کاربردی نداشت و خیلی زود کتابم رو عوض کردم چون کمکی بهم نکرد .
      چون تاپیک( منابعی که توصیه میکنم) رو پیدا نکردم البته نمیدونم هست یا نه چنین تاپیکی ،همین جا میگم با اجازه : فیزیک شگفت انگیز دهم و دوازدهم داشت فکر کنم امسال یازدهمش بیاد عالی بود منی که فیزیک ضعیف ترین درسم بود در حد ۵ ، ۶ درصد کلا فیزیک رو درک نمیکردم امسال فکر میکنم ۴۵ بزنم شایدم ۴۰_ شاید کم باشه ولی برای من با اون سطح خیلی عالیه اگر مشکلی دارید در زمینه ی یادگیری فیزیک این کتاب رو توصیه میکنم و کتاب بعدی نردبام زبان بود . و همینطور کتاب زیست میکروطلایی گاج که دکتر زارع نویسنده اشون هستن من فقط جلد درسنامه اش رو داشتم امیدوارم امسال تستش هم بیاد . و در آخر پارسال که میخواستم کتاب شیمی بخرم اکثرا میگفتن شیمی مبتکران یا خیلی سبز ولی من شیمی میکروطلایی خریدم و واقعا توصیه میکنم قبل از خرید کتاب شیمی نگاهی به پی دی اف این کتاب بندازید موفق باشید.

10. Top | #160
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست دهم و یازدهم خیلی سبز
      درسنامه طولانی و و قت گیر با تستای آبکی و به درد نخور

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ftm_a نمایش پست ها
      زیست دهم و یازدهم خیلی سبز
      درسنامه طولانی و و قت گیر با تستای آبکی و به درد نخور
      برعکس بهترین تست هارو برای روند آموزشی کتاب درسی داره راجب درسنامه هم من خودم با درسنامه تو زیست موافق نیستم ولی درسنامشم خوبه

12. Top | #162
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      برعکس بهترین تست هارو برای روند آموزشی کتاب درسی داره راجب درسنامه هم من خودم با درسنامه تو زیست موافق نیستم ولی درسنامشم خوبه
      نظرها متفاوته دیگه ولی به نظر من تستاش برای مروز متن کتاب وقتایی که حوصله نداری بخونی خوبه

13. Top | #163
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      موج آزمون ادبیات

موج آزمون عربی

دستور زبان نشر دریافت خیلی زیاده
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

14. Top | #164
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی منتشران هم اگه منبع دوم ندارید بدرد نمیخوره.آبکی هست مقداری.البته بنده‌خدا خودش اول کتاب گفته سخت‌ترین تستا کتابه،تستا کنکوره
      ...

15. Top | #165
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هندسه مهر و ماه رو توصیه نمیکنم
      جایگزین : هندسه میکرو طبقه بندی جدید گاج

ما چیزی بیشتر از بخشی از تاریخ نیستیم...

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن