خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نامه انصراف از دانشگاه دقیقا چیه؟ چرا کسی اینو نمیدونه؟

سلام من امروز از دانشگاه انصراف دادم و هیچ نامه ای بهم ندادن به جز یه نامه ی انصراف از تصحیل که باید تحویل پلیس +10 بدم
      میخوام بدونم ان نامه انصرافی ک واسه ثبت نام تو دانشگاه جدید لازمه چیه؟ پرسیدم از پیام نور انگار کسی نمیدونست
      همه میگفتن همینه
      میتونم یه کپی از نامه انصرافی ک باید به پلیس+10 بدم رو ببرم دانشگاه واسه ثبت نام؟قبول میکنن؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil2201 نمایش پست ها
      سلام من امروز از دانشگاه انصراف دادم و هیچ نامه ای بهم ندادن به جز یه نامه ی انصراف از تصحیل که باید تحویل پلیس +10 بدم
      میخوام بدونم ان نامه انصرافی ک واسه ثبت نام تو دانشگاه جدید لازمه چیه؟ پرسیدم از پیام نور انگار کسی نمیدونست
      همه میگفتن همینه
      میتونم یه کپی از نامه انصرافی ک باید به پلیس+10 بدم رو ببرم دانشگاه واسه ثبت نام؟قبول میکنن؟

همونه
      ببر واسشون
      اصلشو ببر کپی چیه؟
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اون فرمی که دانشگاه جدید میخاد همون فرمی هست که موقع انصراف میری پر میکنی و دانشگاه پیام نور برات مهر میزنه. اونو باید بگیری.

اون نامه ای که برا پلیس+10 میدن رو من بردم اما پلیس شهرمون گف باید اینو ببری اون شهری که دانشگاه جدید قبول شدی. آیا این صحت داره؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من انصراف دادم از پیام نور ویه برگه اخرش بهم دادن میخواستم بدونم ایا اون برگه رو بایدببرم پلیس بعلاوه ده یا بزارم بعد قبولی کنکور 99 بدم دانشگاهی که قبول شدم لطفا کسی میدونی جواب بده.دانشگاه هم جواب درستی نداد.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      سلام من انصراف دادم از پیام نور ویه برگه اخرش بهم دادن میخواستم بدونم ایا اون برگه رو بایدببرم پلیس بعلاوه ده یا بزارم بعد قبولی کنکور 99 بدم دانشگاهی که قبول شدم لطفا کسی میدونی جواب بده.دانشگاه هم جواب درستی نداد.
      ببر پلیس بعلاوه ده که ثبت کنه
      البته بعضی شهر ها نظام وظیفه فقط ثبت میکنه
      اون برگه رو هم به خودت پس میدن و پلیس فقط ثبتش میکنه
      اون برگه رو موقع ثبت نام دانشگاه جدید با برگه دانشگاه جدید میبری میدی به پلیس بعلاوه ده تا برات معافیت جدید صادر کنه
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن