خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کارنامه سبز و سختی انتخاب میان سه رشته

سلام. بنظرتون کدوم یک از رشته های اتاق عمل . رادیولوژی . علوم آزمایشگاهی رشته بهتریه ؟
      هر سه تاش شهر خودم. اتاق عمل رو قبول شدم و رادیولوژی و آزمایشگاه رو میتونم با کارنامه سبز تغییر بدم
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      ویرایش توسط BlackRose : 27 شهریور 1398 در ساعت 22:06 دلیل: بد بودن عنوان

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ببینید صرفا با یک انتخاب نمیشه گفت کدوم رشته بهتره. باید خودتون و علاقتون و آیندتون هم از نظر مالی هم از نظر اشباع علمی رو هم در نظر بگیرید
      مثلا اگه شما علاقه دارین بعد از کارشناسی در رشته هایی مثل هماتولوژی، ایمنولوژی و بیوشیمی و ... ادامه تحصیل دهید علوم آزمایشگاه بهتره. ولی نه اگه علاقتون به رشته هایی مثل فیزیک پزشکی و... از این دست رشته هاس رادیو بهتره. از نظر سختی کار رادیو سختیش کمتر از آزمایشگاهه. فرصت شغلیش (رادیو) هم یکم بیشتره (در حال حاضر که این پیام رو مینویسم از آینده کسی خبر نداره). در کل صرفا شغل و در آمد مد نظرتون نباشه به بعد از دوران کارشناسی هم فکر کنید. در مورد اتاق عمل نظری ندارم. موفق باشید
      ویرایش توسط Rubiker : 27 شهریور 1398 در ساعت 22:29

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سیزده نمایش پست ها
      برادر من رادیولوژی خونده شکر خدا الان 20 سالی میشه یه روز بیکار نبوده تازه دوره mri هم دید حقوق و مزایاش بالاتر رفت
      خدا حفظشون کنه. بله منم همینو گفتم که فرصت شغلی رادیو بیشتره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برادر من رادیولوژی خونده شکر خدا الان 20 سالی میشه یه روز بیکار نبوده تازه دوره mri هم دید حقوق و مزایاش بالاتر رفت
      سلام میشه دقیق حقوقشونو بگین؟ممنون میشم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگفته بهم
      میشه بپرسین؟لطفا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlackRose نمایش پست ها
      سلام. بنظرتون کدوم یک از رشته های اتاق عمل . رادیولوژی . علوم آزمایشگاهی رشته بهتریه ؟
      هر سه تاش شهر خودم. اتاق عمل رو قبول شدم و رادیولوژی و آزمایشگاه رو میتونم با کارنامه سبز تغییر بدم
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      ازمایشگاه ک اصلا حرفشو نزن...
      اتاق عمل ک اووردی خوبه با رادیو اختلاف زیادی نداره
      اگ بیفتی تو باند جراحا پول خوبی درمیاری.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رادیو

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام من شنیدم رادیولوژی ضرر دارم. الته شنیدم، خدا میدونه. ولی فکر نکنم بی ضرر هم باشه ب خصوص برای خانم ها...
      اتاق عمل خوبه ب نظرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینجا بپرسی گیج میشی
      من میگم برو علوم ازمایشگاه یکی دیگه میگه برو رادیو اون یکی میگه نههه خطر داره یکی میگه اتاق عمل هر کسی یه چیزی میگه
      به نظرم خودت برو پیش یه مشاور ازش کمک بگیر
      منکه میگم کاش پرستاری میزدی
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      ما بین اینا رادیولوژی ترو تمیز تره ولی خُب با اشعه هم سرو کار داری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      من بودم اتاق عمل میرفتم ... رادیو شنیدم کار خطرناکیه ... علوم آز هم یکم کار زیاد تمیز و شیک و پیکی نیس :/ حالا بازم تحقیق کن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رادیو لوژی
      بچه ها کد 9 تو کارنامه سبز یعنی چی؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اولا قبولیتون رو تبریک میگم امیدوارم همیشه در مسیر پله های موفقیت باشید من خواهرم اتاق عمل خونده الانم یکسال از طرح دو سالش تموم شده و تو بیمارستان امام رضای کرمانشاه مشغول به کار هست شغلش شیفتی هست یعنی شما ممکنه چندین شیفت شبانه در ماه داشته باشید از اونجایی که هنوز در حال گذروندن طرح هست حقوق پایه اش نزدیکای دو میلیون و چهارصد هست اما اگه یک ماه بیمارستان درآمدش خوب باشه تا نزدیکای چهار میلیون و پونصد هم ممکنه حقوق بگیره اما وقتی طرحش تموم شه با توجه به جایی که استخدام میشه(بیمارستان های دولتی- خصوصی و کلینیک ها و....) ممکنه درآمد بیش از 5 میلیون هم داشته باشه خودتون هم میدونید که بیمارستان خصوصی دیگه درآمد بیش از حد عالی هستش امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه اگه سوالی داشتین بگین تاز خواهرم براتون بپرسم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن