خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدومش؟!

رأی دهندگان
    15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تعهد ارومیه

4 26.67%
    • مازاد سنندج

11 73.33%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

امروز آخرین مهلتشه....لطفا بیاین

سلام خوبین؟
      شاید رو اعصاب بعضی عزیزان باشم....یه امروزو تحمل کنید
      خب پیرو تاپیک قبلیم ک برای اونایی ک نمیدونن بگم ک من بین تعهد ارومیه و مازاد سنندج گیر کردم ، امروز دیگ آخرین مهلت ثبتنام اینترنتی ارومیه هست
      سنندج ک قبلا ثبتنام کردم مشکلی نیس
      حالا خب من فعلا نظرم روی سنندجه چون هم ۲۱سال تعهد نداره هم امکان تخصص هست
      بنظرتون ممکنه پزشکی عمومی به حدی اشباع بشه ک آدم بیکار بمونه؟
      بنظرتون کسی ک هیچ سهمیه ای نداره میتونه آزمون تخصص قبول بشه؟

راستش انتخاب من بین بد و بدتر (حالا شاید بشه گف خوب و خوبتر) هست و آینده ی منو تعیین میکنه
      اگ برم ارومیه کلا با ریلکسی درس میخونم در حد پاس و بعدم زندگی توی یه شهر محروم با حقوق ثابت
      اگ برم سنندج شهریه دارم و راه سختی تا ۱۲سال پیش رومه بعد خب ممکنه زندگیم بشه آرزوی خیلیا
      شما چی فکر میکنید؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر که توانایی مالیش رو داری برو سنندج
      اگر هم برات سخته و خانوادت توی سختی میفتن برو ارومیه
      شرایطت رو برای آخرین بار دقیق بسنج و بعد بهترین تصمیم رو بگیر

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو ارومیه داش تمام

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست گلم.اگر هزینش سخت نیس برات مازاد سنندج اگ خیلی سخته و فشار روته تعهد ارومیه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چ امضاتو دوست دارم دختر

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من نمی تونم نظر کارشناسی بدم ولی اگر بخوام دلی نظر بدم می گم که پزشکی تعهدی رو بیخیال شو !
      امیدوارم هر تصمیمی که میگیرید آخرش بگید چه خوب شد این تصمیم رو گرفتم
      موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پول داری برو سنندج نداری ارومیه تمام
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برو تایلند بدون تعهد
      رفع اسپم = برو سنندج نمیگم اگه پولشو داری برو به نظرم صد در صد برو سنندج ارزشش بیشتره .

9. Top | #9
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیدونم ولی مشاورمون یه بار گفت که درسته که میگن تعهدی خیلی شرایطش سخته و یه جورایی میشه کارمند دولت و باید هرچی گفتن روگوش کنی اما گویا خیلی راه ها برای دور زدن و راحتتر کردن و یه جورایی کم کردن دوره تعهد هست . نمیدونم ولی میگفت وقتی وارد دانشگاه بشید بیشتر می فهمید. یعنی یادمه میگفت میشه یه جورایی از زیر تعد بعد دو سه یا 4 سال کار در رفت . حالا نمیدونم چقدر دقیقه ولی خیلی مطمئن بود از حرفش .
      از طرفی کارت هم به نوعی تضمین شدست .
      ولی اگر شرایط مالی خوبی داری و میخوای که مستقل از دولت باشی خوب برو مازاد .
      یک انتخاب کاملا شخصیه .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام خوبین؟
      شاید رو اعصاب بعضی عزیزان باشم....یه امروزو تحمل کنید
      خب پیرو تاپیک قبلیم ک برای اونایی ک نمیدونن بگم ک من بین تعهد ارومیه و مازاد سنندج گیر کردم ، امروز دیگ آخرین مهلت ثبتنام اینترنتی ارومیه هست
      سنندج ک قبلا ثبتنام کردم مشکلی نیس
      حالا خب من فعلا نظرم روی سنندجه چون هم ۲۱سال تعهد نداره هم امکان تخصص هست
      بنظرتون ممکنه پزشکی عمومی به حدی اشباع بشه ک آدم بیکار بمونه؟
      بنظرتون کسی ک هیچ سهمیه ای نداره میتونه آزمون تخصص قبول بشه؟

راستش انتخاب من بین بد و بدتر (حالا شاید بشه گف خوب و خوبتر) هست و آینده ی منو تعیین میکنه
      اگ برم ارومیه کلا با ریلکسی درس میخونم در حد پاس و بعدم زندگی توی یه شهر محروم با حقوق ثابت
      اگ برم سنندج شهریه دارم و راه سختی تا ۱۲سال پیش رومه بعد خب ممکنه زندگیم بشه آرزوی خیلیا
      شما چی فکر میکنید؟
      خانواده ات مخصوصا پدرتون باید مشخص کنه اگه تمکین مالی داره 100 درصد سنندج وگرنه ارومیه باید بری
      اینم بگم پزشکی مثل مهندسی نیست که پیام نور و.. بشدت توش دخالت کردند وظرفیت محدودی داره بنظر بعدیده اشباه بشه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

خانواده ات مخصوصا پدرتون باید مشخص کنه اگه تمکین مالی داره 100 درصد سنندج وگرنه ارومیه باید بری
      اینم بگم پزشکی مثل مهندسی نیست که پیام نور و.. بشدت توش دخالت کردند وظرفیت محدودی داره بنظر بعدیده اشباه بشه
      پدرم میگ کاری به شهریه اش نداشته باش من میتونم بدم اما رفتی سنندج باید خوب بخونی و تخصص بیاری

12. Top | #12
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوب اینکه خیلی خوبه . علاقه هم که داری پس از خیلیای که بی علاقه اومدن جلوتری .
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      پدرم میگ کاری به شهریه اش نداشته باش من میتونم بدم اما رفتی سنندج باید خوب بخونی و تخصص بیاری

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین کلا چیز تعهد دار تو ایران خوب نیست چون معلوم نیست اینده قراره چه اتفاقی بیفته اصلا شاید یه شرایط خاصی پیش اومد و خواستی بری از ایران کی از اینده خبر داره ؟... الان دگ هزیه ی پردیس اونقد زیاد نیست ک ادم زیر بارش له بشه پول یه پژو پارسه میتونی خودت کار کنی و خوب یبار یادمه گفتی خانواده هم فرهنگی هستن و خوب اونا هم احتمالا چند سال دگ پول بازنشستگیشونو میگیرن حالا کار نداریم ولی یه انتخابی نکن ک بخوری ب بن بست به این دو سال کنکور نگا نکن ک شاید یه دلگیریایی از خانواده داشتی و الان نمیخوای زیر بار منت باشی من بهت قول میدم کنکور ک بگذره حتی روابط ادم با خانواده خیلی خیلی بهتر میشه و با جون و دل این پولو میدن و منتی در کار نیست ... من ب جات بودم صد در صد میرفتم مازاد ...تمام

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      ببین کلا چیز تعهد دار تو ایران خوب نیست چون معلوم نیست اینده قراره چه اتفاقی بیفته اصلا شاید یه شرایط خاصی پیش اومد و خواستی بری از ایران کی از اینده خبر داره ؟... الان دگ هزیه ی پردیس اونقد زیاد نیست ک ادم زیر بارش له بشه پول یه پژو پارسه میتونی خودت کار کنی و خوب یبار یادمه گفتی خانواده هم فرهنگی هستن و خوب اونا هم احتمالا چند سال دگ پول بازنشستگیشونو میگیرن حالا کار نداریم ولی یه انتخابی نکن ک بخوری ب بن بست به این دو سال کنکور نگا نکن ک شاید یه دلگیریایی از خانواده داشتی و الان نمیخوای زیر بار منت باشی من بهت قول میدم کنکور ک بگذره حتی روابط ادم با خانواده خیلی خیلی بهتر میشه و با جون و دل این پولو میدن و منتی در کار نیست ... من ب جات بودم صد در صد میرفتم مازاد ...تمام
      آره بابام دوسال دیگ بازنشست میشه مامانم فک کنم ۷سال دیگ
      منم دلم به سنندجه فقط مسئولیتی ک روم میاد ک مثلا بابام داره سرمایه زندگیشو خرج من میکنه میترسم شرمندشون بشم
      خانواده هم دقیقا فعلا روابط تیره تازه یکم (نه به اندازه قبل) .... بعد کنکور دعا میکردم یعنی التماس خدا میکردم تعهد بیارم لااقل زیر منت نباشم بعد الان میگم برم مازاد:/

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم تا میتونی از تعهد فاصله بگیر.
      زمان رو داری با پول مقایسه می کنی؟! پزشکی هم الان همه تا تخصص رو میرن + خارج از کشور هم نمی تونی واسه ادامه تحصیل بری تو تعهدیا
      سخته پولش میدونم , ولی من بودم میزدم سنندج مازاد رو می رفتم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن