خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما جناب

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fcbvb نمایش پست ها
      تو که همش تو انجمنی
      نه بابا
      اگه دقت کنی من یا ظهر میام یا شب۹به بعد

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      منم همینو عرض کردم
      برنامه "کلی" هستش. شما قطعا میتونین یه سری تایم هارو جابجا کنین. مثلا اگه نهار میخواین بخورین یا تایم نهارتون متفاوته, یه مقدار ساعتارو جابجا کنین که بخونه و هماهنگ باشه.

تاج سری. فقط من حس میکنم یه کنکوری مشغله های بیشتری داره تا یکی مثل من که کنکورشو داده و تموم شده.
      والا من اینو رو شوخی گفتم نمیدونستم جدی هستی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      والا من اینو رو شوخی گفتم نمیدونستم جدی هستی
      نه عزیزم میدونم شوخی میکنی
      ولی من کلی گفتم. اگه هم واقعا مثلا نمیتونی تایم نهارت ۱۲ باشه، عیبی نداره. جابجاشون کن و اوکی میشن
      کمکیم بود بگو.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو برنامه ريزى نياز نيست حجم درس رو مشخص كنيم؟! صرفا همين كه تايم بندى كنيم برا درس هاى مختلف كافيه؟!

پ.ن: خصوصيتم بى زحمت چك كن
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان کنکوری عزیز.
      ویکد اسپیکینگ هییِر. بازم با یه تاپیک دیگه اومدیم خدمتتون.
      از اونجایی که خیلیاتون درگیر ساعت مطالعه بودین و خیلیاتون سوال بود واستون هر درس رو کِی, چه مقدار, چجور و... بخونین
      یا خیلیاتون زمان بندی براتون مشکل بود
      نمیدونستین چجور روز رو تقسیم کنین یا اینکه زمان های مُرده رو به حداقل کاهش بدین,
      یه برنامه کلی براتون ریختم. امیدوارم که براتون مفید باشه.

فایل پیوست 89709

قاعدتا هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه. منم نکات کلی این برنامه رو براتون میگم.
      نکات کلی:
      1) این برنامه رو واقعا روش فکر کردم و خیلی دقیق و ریز روش زوم کردم. تقریبا همه چیز توش رعایت شده! زمان مناسب بین اختصاصی و عمومی/یکی در میون بودن دروس اختصاصی و عمومی/ استراحت مناسب بین دروس برای کم شدن خستگی ذهنی/ و همچنین یه نکته خیلی مهم.
      اینکه ساعتای 4 تا 6 و 1 تا 3 که ساعتای کم بازده ای هستن, رو حد الامکان توشون درس نذاشتم یا اگه گذاشتم درس سبکی بوده.

2) ساعت بیداریتون 7 صبح باشه. چون هم برای کنکور آماده بشین و هم اینکه بازدهی مغز انسان توی صبح بهتره. و همچنین این رو هم بگم. نیم ساعت صبحونه کافیه! خیلیاتون صبحونه رو کِش میدین. کم کم میرید سمت گوشی و... به خودتون میاید ساعت 11 شده و شما موندین و کلی درس نخونده.
      عمدا فاصله صبحونه رو کم کردم.

3) استراحت های 15 دیقه ای بین درس ها: فقط و فقط فیزیکن. یعنی میتونین برید با خانواده حرف بزنین. یا برید یه چرخ توی حیاط بزنین. و... به هیچ وجه من الوجوه سمت گوشی و... نمیرید.
      استراحت 1-2 ساعته: اونجا هم میتونین بخوابین. هم میتونین گوشی و... استفاده کنین. در حد معقول!

توجه کنین این برنامه ریزی کلی
      ساعت کلی مطالعه:
      2 ساعت زیست
      1:45 ساعت شیمی
      1:15 فیزیک/ریاضی چرخشی

45 دقیقه ادبیات
      30 دقیقه عربی
      30 دقیقه زبان/دینی چرخشی.

ساعت مطالعه در کل: 7 ساعت

سلام ممنون زحمت کشیدین

ولی یه چیزی گفتید 4-6 درس سبک گذاشتم چون بازده کم هست ولی اینجا ریاضی و فیزیک خورده که

من همیشه ساعت 10 از خواب پا میشم (بخاطر کنکور تازه زورمو دارم میزنم زود پاشم مثلا )
      چطوری 10 رو بکنم 7 صبح و همینطور طول روز خوابم نگیره
      من 10 صبح پا میشم تا صبحونه بخورم و برسم کتابخونه میشه 11

شبم زود بخابم باز تاثیری نداره

تایممونو کی باید از 7 ساعت بیشتر کنیم؟ ینی تو چه ماهی یا چند روز و یا چند وقت بعد؟

=====================

جدا از بحث من

رفتم روش های مطالعاتی نفرات برتر رو خوندم میگفتن مثلا در مورد شیمی: اول از روی کتاب میخوندم و بعد از درسنامه کمک اموزشی میخوندم اون بخش رو دقیق و مفهومی و بعداز اون تست میزدم خیلی زیاد و در اخر نکات جدید رو یادداشت میکردم توی کتاب درسیم

چطوری میشه انجام داد فکرشو بکن شیمی 1.45 هست چطوری همه این کارارو توش جا کرده؟ من یه روز انجام دادم تو این مدت فقط تونستم مبحث رادرفورد و ازمایش هاش و طیف نشری خطی بخونم تازه به خلاصه نویسی و یادداشت نکته جدیدم نرسیدم گذاشتم واسه شب
      اینجوری پیش برم تا اخر سال تموم نمیشه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      تو برنامه ريزى نياز نيست حجم درس رو مشخص كنيم؟! صرفا همين كه تايم بندى كنيم برا درس هاى مختلف كافيه؟!

پ.ن: خصوصيتم بى زحمت چك كن
      حجن درسم مشخص کردم عزیزم
      ببین اینا کلی ان. هدف من نشون دادن راه کلی بود. حالا ابنکه هر درس رو چقد بخونی و کِی بخونی بستگی به خودت داره. بیشتر هدفم، راهنمایی بود.

مصاحبه کنکور:

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فایل اکسل بدست اوردن تراز کنکور رایگان ( 99 درصد تضمینی !) کنار برنامه ریزی برای اونایی که کنکور ازمایشی نمیدن از این فایل اکسل استفاده کنن که ساختم برای بدست اوردن ترازشون

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حجن درسم مشخص کردم عزیزم
      ببین اینا کلی ان. هدف من نشون دادن راه کلی بود. حالا ابنکه هر درس رو چقد بخونی و کِی بخونی بستگی به خودت داره. بیشتر هدفم، راهنمایی بود.
      حجم درس منظورم اينه مثلا زيست شنبه بنويسم فصل ١ صفحه ١ تا ١٠ مثلا! فرداشو بنويسيم ١٠تا١٥
      واسه همه درسا اينجورى!
      لازمه؟
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام ممنون زحمت کشیدین

ولی یه چیزی گفتید 4-6 درس سبک گذاشتم چون بازده کم هست ولی اینجا ریاضی و فیزیک خورده که

من همیشه ساعت 10 از خواب پا میشم (بخاطر کنکور تازه زورمو دارم میزنم زود پاشم مثلا )
      چطوری 10 رو بکنم 7 صبح و همینطور طول روز خوابم نگیره
      من 10 صبح پا میشم تا صبحونه بخورم و برسم کتابخونه میشه 11

شبم زود بخابم باز تاثیری نداره

تایممونو کی باید از 7 ساعت بیشتر کنیم؟ ینی تو چه ماهی یا چند روز و یا چند وقت بعد؟

=====================

جدا از بحث من

رفتم روش های مطالعاتی نفرات برتر رو خوندم میگفتن مثلا در مورد شیمی: اول از روی کتاب میخوندم و بعد از درسنامه کمک اموزشی میخوندم اون بخش رو دقیق و مفهومی و بعداز اون تست میزدم خیلی زیاد و در اخر نکات جدید رو یادداشت میکردم توی کتاب درسیم

چطوری میشه انجام داد فکرشو بکن شیمی 1.45 هست چطوری همه این کارارو توش جا کرده؟ من یه روز انجام دادم تو این مدت فقط تونستم مبحث رادرفورد و ازمایش هاش و طیف نشری خطی بخونم تازه به خلاصه نویسی و یادداشت نکته جدیدم نرسیدم گذاشتم واسه شب
      اینجوری پیش برم تا اخر سال تموم نمیشه
      اون ۵ تا ۶ه. این تایم یه نموره بهتره.

۱۰م بیدار میشی موردی نیس
      ببینین بازم میگم. هدف من یجورایی نشون دادن راه کلی بهتوت بود.
      حالا مهم نیس اینکه ۱۰ بیدار میشین(گرجه توصیه من روی سحرخیزیه) اگه ۱۰م بیدار میشین، تایم رو مطابق اون عقب یا جلو بکشین. اینجور هماهنگ میشه.

تایم رو هم جلوتر میگم. ازون لحاظم موردی نیس. میگم بهتون جه زمانی ساعت مطالعتون رو بیشتر کنین.

خب الان نه مباحثی که یرای آزمون میونین اونقد زیاده
      و نیازه اینقد فرمالیته کار کنین و نه مباحث سختن! توجه کنین. شیوه مطالعه رو بخونین از هر تاپیک. و طبق اون پیش برید. ۱.۴۵ هم برای الان و تا آبان ماهه حداکثر. بهد از اون یاعت مطالعتون بیشتر میشه و به تبعش، ۱.۴۵ ساعت شیمی هم افزایش پیدا میکنه.

مصاحبه کنکور:

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها

حجم درس منظورم اينه مثلا زيست شنبه بنويسم فصل ١ صفحه ١ تا ١٠ مثلا! فرداشو بنويسيم ١٠تا١٥
      واسه همه درسا اينجورى!
      لازمه؟
      خیر نیازی نیست
      من به دانش آموزامم میگم حجمی درس نخونن و ساعتی بخونن بیشتز. چون هر صفحه از کتاب با اون یکی متفاوته. شما یه صفحه و تستاشو ممکنه توی ۱۰ دیقه بزنی. صفحه بعدیش سخت تر باشه و توی ۱ ساعت بزنی!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirloard نمایش پست ها
      فایل اکسل بدست اوردن تراز کنکور رایگان ( 99 درصد تضمینی !) کنار برنامه ریزی برای اونایی که کنکور ازمایشی نمیدن از این فایل اکسل استفاده کنن که ساختم برای بدست اوردن ترازشون
      اینکه میانگین درصده

مصاحبه کنکور:

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیر نیازی نیست
      من به دانش آموزامم میگم حجمی درس نخونن و ساعتی بخونن بیشتز. چون هر صفحه از کتاب با اون یکی متفاوته. شما یه صفحه و تستاشو ممکنه توی ۱۰ دیقه بزنی. صفحه بعدیش سخت تر باشه و توی ۱ ساعت بزنی!

اینکه میانگین درصده
      میانگین درصد نیست ، خود تراز کنکور هست ، اگر بازکنید میبیند تشکر ، میانگین درصد هم برای فرمول لازم هست که من خودم گذاشتم

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

<script> alert("hello") </script>

ویرایش توسط fisae : 27 شهریور 1398 در ساعت 18:13 دلیل: <script> alert("hello") </script>

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fisae نمایش پست ها
      عزیزی

مصاحبه کنکور:

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دکتر.ممنون خیلی خوب بود

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن