خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ترتیب خواندن مباحث نظام قدیم!

سلام با توجه به کنکور امسال و وجود دو نظام قدیم و جدید و احتمال بیشتر طرح سوال از مباحث مشترک دو نظام یک کنکوری نظام قدیم تجربی 99 ترتیب خوندن مباحث واس هر درس با چطور باشه؟

2. Top | #2
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام... ب نظر من‌خودتو درگیر این مسائل نکن... چون وقتتو میگیره تمرکز رو نظام خودت بدون اینکه نظام جدید برات مهم باشه‌‌... و برنامه ریزیتو صرفا برای خودت نه متاثر از شرایط بقیه بریز...
      البته این نظر شخصی خودمه
      در حسرت عطر سیب

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ion نمایش پست ها
      سلام... ب نظر من‌خودتو درگیر این مسائل نکن... چون وقتتو میگیره تمرکز رو نظام خودت بدون اینکه نظام جدید برات مهم باشه‌‌... و برنامه ریزیتو صرفا برای خودت نه متاثر از شرایط بقیه بریز...
      البته این نظر شخصی خودمه
      من واسه کنکور 98 برای درس ریاضی فقط مباحث ماتریس و دنباله حسابی و هندسی و ترکیبات و احتمال و امار رو خوندم و طبق بودجه بندی های سال پیش 20 درصد سوالات رو تشکیل می داد...اما وقتی رفتم سرجلسه کلن از این مباحث دو تست واس نظام قدیم طرح شد و من ضربه خوردم!!مشخص دلیل این کار وجود نظام جدیده چون این مباحثی که من خوندم واسه اونا تو کتاباشون یا حذف شده بوده یا کم اهمیت تر شده بود و حجموشون کمتر شده بود!
      ولی حالا با این حال اگه می تونی واسه همون نظام قدیم ترتیب رو بگی ممنون می شم بالاخره باید پیش نیاز ها زو رعایت کنم.

4. Top | #4
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستش عزیز من خودم کنکور ۹۶ دادم و اصلا با مباحث مشترک نظام جدید و قدیم آشنایی ندارم...در این مورد فک نکنم بتونم کمکی کنم
      در حسرت عطر سیب

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . عزیز سنجش گفته از مباحث مشترک سوال میاد الان باید خودتون چک کنید مثلاً تو حرکت شناسی اونا حرکت پرتاب به سمت بالا رو ندارن پس برای ما هم نمیاد باید خودتون چک کنید با توجه به کتاب هاشون و هرچی اضافی هست رو بیخیال بشید . خود بنده که داشتم چک میکردم تعدادی از مباحث به خاطر نظام قدیم برای ما هم نمیاد ! مثلاً همین حرکت پرتاب به سمت بالا تو فیزیک . خودت باید چک کنی ببینی چیا دارن چیا ندارن . یک راهنمایی مثلا توی ریاضی ما انتگرال داریم و اونا ندارن به خاطر اونا از انتگرال برای ما سوالات بسیار ساده از انتگرال میدن تا عدالت اجرا بشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میتونید از سایت ها تعداد سوالات مشترک و غیر مشترک رو هم در بیاورید و چک کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن