خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم _ به چه دلیل؟

رأی دهندگان
    2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مشاوره پیام ن بدون چیزدیگه ای

0 0%
    • مشاوره پیام ن درکنار هنر بصورت نجربی

1 50.00%
    • مشاوره پیام ن در کنار کنکور هنر

1 50.00%
    • سایر موراد( کنکور مجدد_مشاوره پیام ن درکنار کنکورتجربی یاانسانی یا ...)

0 0%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      خب نمیدونم شاید احساسی بنظر بیاد؛ولی ببین به دلت چی افتاده
      خیلی چیزا به دل آدم میفته انگار یهو بهمون الهام میشه
      الان اگه حس میکنی تو هنر موفق میشی قطعا میشه با تلاش، الان وقتم مناسبه
      من خودم جدیدا به کامپیوتر و تکنولوژی علاقه مند شدم دنیای جذابی داره واسه خودش*-* به اقتصاد و سیاستم علاقه داشتم قبلا
      شماهم بشین انواع و اقسام مشاغلو واسه خودت تصور کن ببین با کدوم بیشتر حال میکنی❤
      ممنون دوست
      درسته ولی اینک چیزی به دلت بیوفته تو این مملکت یکم جای بحث داره

بحث موفقیت به کنار ، بحث درآمده

چه حسی داره بهترین دانشگاه تهران تعاتر بازیگری یا عکاسی یاهرچی دیگه بخونی بعد 4 سال بیای بیرون هیچی به هیچی

اونم واسه یه پسر با 2 سال سربازی و تمام مشکلات دیگش

بعدشم من تیپ شخصیتیم همینجوریش رویا پردازه

باتصور که نمیشه فهمید اون کارووو!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها

عه پس حتما من ندیدمشون
      عکاسی هم آزمون عملی داره ؟
      بله عکاسی هم ازمون عملی داره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم خیلیا این روزا این حسو تجربه میکنن
      حتی اونایی که خیلی رشته های خوب قبول شدن
      چون بجای اینکه فکر کنیم استعدادمون چیه و براچی آفریده شدیم درگیر خواسته های خانواده و قضاوت های جامعه شدیم
      غافل از اینکه شما علاقتو پیدا کنی میتونی توش بهترین باشین و یه بهترین هیچوقت بیکار نمیمونه
      همه شغلا سختی داره شرینی داره . این علاقه س که باعث میشه سختیا رو تحمل کنی و واست شیرین بشه و از درون احساس خوبی داشته باشی (هدف زندگی چیه جز خوب بودن؟)
      برای پیدا کردن مسیر و راه ها باید امتحانشون کنی و تحقیق کنی
      اولین و ساده ترین مرحله دیدن واحد های درسی هر رشته توی اینترنته. و حتی دیدن ویدیو های یوتیوب مرتبط با اون رشته.
      قدم بعدی رفتن به محیط کار اون رشته هاس
      مثلا مراکز هنری. سر ساختمون. بیمارستان. دادگاه. توی کدوم محیط قرار میگیری بیشترین حس حسرت یا خواستن رو میکنی ؟
      بعدش ممکنه یکم به انتخاب و علاقه ت نزدیک شی میتونی یه ترم اون رشته رو پیام نور بری و در کنارش با انگیزه بیشتر(مطمینن بعد از فهمیدن خواسته واقعیت انگیزت دیوونه کننده میشه) برا بهترین دانشگاه و بهترین همه چیز اون رشته تلاش کنی.
      اینا راه حل هایی بود که من بعد از ۴ بار کنکور دادن بش رسیدم.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanazbst نمایش پست ها
      فکر کنم خیلیا این روزا این حسو تجربه میکنن
      حتی اونایی که خیلی رشته های خوب قبول شدن
      چون بجای اینکه فکر کنیم استعدادمون چیه و براچی آفریده شدیم درگیر خواسته های خانواده و قضاوت های جامعه شدیم
      غافل از اینکه شما علاقتو پیدا کنی میتونی توش بهترین باشین و یه بهترین هیچوقت بیکار نمیمونه
      همه شغلا سختی داره شرینی داره . این علاقه س که باعث میشه سختیا رو تحمل کنی و واست شیرین بشه و از درون احساس خوبی داشته باشی (هدف زندگی چیه جز خوب بودن؟)
      برای پیدا کردن مسیر و راه ها باید امتحانشون کنی و تحقیق کنی
      اولین و ساده ترین مرحله دیدن واحد های درسی هر رشته توی اینترنته. و حتی دیدن ویدیو های یوتیوب مرتبط با اون رشته.
      قدم بعدی رفتن به محیط کار اون رشته هاس
      مثلا مراکز هنری. سر ساختمون. بیمارستان. دادگاه. توی کدوم محیط قرار میگیری بیشترین حس حسرت یا خواستن رو میکنی ؟
      بعدش ممکنه یکم به انتخاب و علاقه ت نزدیک شی میتونی یه ترم اون رشته رو پیام نور بری و در کنارش با انگیزه بیشتر(مطمینن بعد از فهمیدن خواسته واقعیت انگیزت دیوونه کننده میشه) برا بهترین دانشگاه و بهترین همه چیز اون رشته تلاش کنی.
      اینا راه حل هایی بود که من بعد از ۴ بار کنکور دادن بش رسیدم.

ممنونم

الان شما چه رشته ای انتخاب کردین؟
      علاقتونو یافتید؟
      چی بوده؟

پیشنهاد شماچیه؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      ممنونم

الان شما چه رشته ای انتخاب کردین؟
      علاقتونو یافتید؟
      چی بوده؟

پیشنهاد شماچیه؟
      خواهش میکنم
      من بعد نتیجه کنکور امسالم که تغییری نکرده بود و ناامید تر از همیشه بودم اول از خدا کمک خواستم. خدا معجزه گر زندگیه. هیجوقت اشتباه منو نکنین و ازش دور نشین . بعد به خودم گفتم من تهش باید برم بدون کنکور و بدون هیچ فکری خواستم برم مهندسی تا یکم از بقیه رشته ها دهن پر کن تر باشه. به طور خیلی اتفاقی بعد کلی سر و کله زدن و تصمیم مهندسیمو توی ذهنم قطعی کردم مسیرم به بیمارستان خورد و پا توی بیمارستان گذاشتم فقط اشکم سرازیر شد و فقط تموم ذهنم میگف یعنی میخوای کل زندگیت قید این محیطو بزنی ؟
      بعد دیگه تصمیمم قطعی شد واسه کنکور دوباره با یه تجدید روحیه البته ..
      یه مدت کوتاه ۳۰ روزه برم دانشگاه و قوی تر از قبل با شناخت بیشتر از خواسته هام‌ برا کنکور بخونم ..

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanazbst نمایش پست ها
      خواهش میکنم
      من بعد نتیجه کنکور امسالم که تغییری نکرده بود و ناامید تر از همیشه بودم اول از خدا کمک خواستم. خدا معجزه گر زندگیه. هیجوقت اشتباه منو نکنین و ازش دور نشین . بعد به خودم گفتم من تهش باید برم بدون کنکور و بدون هیچ فکری خواستم برم مهندسی تا یکم از بقیه رشته ها دهن پر کن تر باشه. به طور خیلی اتفاقی بعد کلی سر و کله زدن و تصمیم مهندسیمو توی ذهنم قطعی کردم مسیرم به بیمارستان خورد و پا توی بیمارستان گذاشتم فقط اشکم سرازیر شد و فقط تموم ذهنم میگف یعنی میخوای کل زندگیت قید این محیطو بزنی ؟
      بعد دیگه تصمیمم قطعی شد واسه کنکور دوباره با یه تجدید روحیه البته ..
      یه مدت کوتاه ۳۰ روزه برم دانشگاه و قوی تر از قبل با شناخت بیشتر از خواسته هام‌ برا کنکور بخونم ..

واستون موفقیت آروزمندم

فایتینگ

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      u p 2

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دید خودمو نسب به این قضیه میگم شاید تو انتخاب مسیر کمکت کنه.
      من فکر میکنم تو رشته هایی که میشه بدون دانشگاه رفتن در اون به مهارت بالایی رسید رفتن به دانشگاه برای اکثریت کار درستی نیست و فقط برای کسایی که از لحاظ آکادمیک میخوان دنبال اون رشته برن مفیده.
      شما میتونی خیلی از رشته های هنرو بدون دانشگاه رفتن در بیرون یاد بگیرین یا مدرک معتبر زبان انگلیسیو بدون دانشگاه رفتن بدست بیارین یا همینطور رشته هایی مثل کامپیوتر و خیلی رشته های دیگه.
      این باعث میشه چند سال وقتت برای خوندن کلی کتاب غیر مرتبط در دانشگاه تلف نشه و مستقیم و عملی به اون رشته بپردازی و قویتر از فرد دانشگاهی هم بشی.
      و در بعضی رشته ها مدارکی که بیرون میگیرن معتبرتر از مدارک دانشگاهی هست و بهتر به شخص کار میدن.

به نظرم یه رشته که نمیشه بیرون یاد گرفت و نیاز به مدرک تخصصی داره و بازار کار نسبتا خوبی داره و بهش علاقه داری انتخاب کن(مثلا عمران که حق امضا دارن) و کنارش مثلا انگلیسیو بصورت حرفه ای کار کن و مدارک معتبرشو بگیر.
      اینطوری هم به علاقه ات رسیدی هم به پولت ....

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 27 شهریور 1398 در ساعت 12:11

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      دید خودمو نسب به این قضیه میگم شاید تو انتخاب مسیر کمکت کنه.
      من فکر میکنم تو رشته هایی که میشه بدون دانشگاه رفتن در اون به مهارت بالایی رسید رفتن به دانشگاه برای اکثریت کار درستی نیست و فقط برای کسایی که از لحاظ آکادمیک میخوان دنبال اون رشته برن مفیده.
      شما میتونی خیلی از رشته های هنرو بدون دانشگاه رفتن در بیرون یاد بگیرین یا مدرک معتبر زبان انگلیسیو بدون دانشگاه رفتن بدست بیارین یا همینطور رشته هایی مثل کامپیوتر و خیلی رشته های دیگه.
      این باعث میشه چند سال وقتت برای خوندن کلی کتاب غیر مرتبط در دانشگاه تلف نشه و مستقیم و عملی به اون رشته بپردازی و قویتر از فرد دانشگاهی هم بشی.
      و در بعضی رشته ها مدارکی که بیرون میگیرن معتبرتر از مدارک دانشگاهی هست و بهتر به شخص کار میدن.

به نظرم یه رشته که نمیشه بیرون یاد گرفت و نیاز به مدرک تخصصی داره و بازار کار نسبتا خوبی داره و بهش علاقه داری انتخاب کن(مثلا عمران که حق امضا دارن) و کنارش مثلا انگلیسیو بصورت حرفه ای کار کن و مدارک معتبرشو بگیر.
      اینطوری هم به علاقه ات رسیدی هم به پولت ....

عمران اخع؟؟؟

از رشته های مهندسی بیزارم

همش ریاضی و آمار

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      u p 3

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عمران اخع؟؟؟

از رشته های مهندسی بیزارم

همش ریاضی و آمار
      عمران به عنوان یه مثال بود.
      منظورم این بود برای کاری که یه دانشجویای عمران انجام میده شما باید حتما مدرک دانشگاهی داشته باشین وگرنه حق امضا ندارین.
      ولی برای زبان انگلیسی نیاز نیست بری دانشگاه و کلی هزینه و وقت بذاری. میتونی خودت بخونی و یه مدرک معتبر بگیری که همه جای دنیا اعتبار داره.دانشگاه برای اینجور رشته ها برای کسی خوب هست که میخواد به طور آکادمیک دنبال این رشته بره و تا مقاطع بالا ادامه بده که اکثرا اینکارو نمیکنن.
      منظور این بود اگه میخوای بری دانشگاه تحصیل کنی رشته ای نرو که بیرون مدرک معتبرتری بهت میدن چون خودت هم میتونی دوره اونو حرفه ای تر بری و در کنارش یه رشته دانشگاهی که این شرایطو نداره ادامه بدی.

ویرایش توسط sina_u : 27 شهریور 1398 در ساعت 20:09

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عمران به عنوان یه مثال بود.
      منظورم این بود برای کاری که یه دانشجویای عمران انجام میده شما باید حتما مدرک دانشگاهی داشته باشین وگرنه حق امضا ندارین.
      ولی برای زبان انگلیسی نیاز نیست بری دانشگاه و کلی هزینه و وقت بذاری. میتونی خودت بخونی و یه مدرک معتبر بگیری که همه جای دنیا اعتبار داره.دانشگاه برای اینجور رشته ها برای کسی خوب هست که میخواد به طور آکادمیک دنبال این رشته بره و تا مقاطع بالا ادامه بده که اکثرا اینکارو نمیکنن.
      منظور این بود اگه میخوای بری دانشگاه تحصیل کنی رشته ای نرو که بیرون مدرک معتبرتری بهت میدن چون خودت هم میتونی دوره اونو حرفه ای تر بری و در کنارش یه رشته دانشگاهی که این شرایطو نداره ادامه بدی.

متوجه شدمم ... خوب واسه اینجور رشته ها آکادمیک خوندن بدرد نمیخوره مگه ؟
      یا اینکه نمیشه ازشون پول درآورد؟؟

میتونی نظر خودتو راجع بع شرایط من بدی ؟
      منتهی نه باعمران یا زبان
      باهمین شرایط من؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متوجه شدمم ... خوب واسه اینجور رشته ها آکادمیک خوندن بدرد نمیخوره مگه ؟
      یا اینکه نمیشه ازشون پول درآورد؟؟
      میتونی نظر خودتو راجع بع شرایط من بدی ؟
      منتهی نه باعمران یا زبان
      باهمین شرایط من؟
      یه لیست از شغل هایی که علاقه و استعداد داری با توجه به تواناییهات درست کن و در موردشون تحقیق کن.(شرایط کار بعد از تحصیل و درصد قبولیت با توجه به شرایط خوندن و سطح درسیت هم در نظر بگیر )
      یک رشته از این علایقت که نیاز به تحصیل در دانشگاه داره انتخاب کن و براش بخون و وقتی قبول شدی همزمان رشته دیگه هم که علاقه داری ولی نیاز به دانشگاه نیست در بیرون دورشو ببین.
      اینطوری مطمئن میشی اگه نتونستی از رشته دانشگاهیت درامدی کسب کنی که راضیت کنه از رشته دیگه درامد مناسبیو داری.
      همینطور میتونی اون موقع بهتر تصمیم بگیری رشته دانشگاهیتو در مقاطع بالاتر ادامه بدی یا نه.
      درواقع شغل دوم که در اون آموزش مستقیم دیدی یکجور ضمانت هست.

ویرایش توسط sina_u : 28 شهریور 1398 در ساعت 01:13

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه لیست از شغل هایی که علاقه و استعداد داری با توجه به تواناییهات درست کن و در موردشون تحقیق کن.(شرایط کار بعد از تحصیل و درصد قبولیت با توجه به شرایط خوندن و سطح درسیت هم در نظر بگیر )
      یک رشته از این علایقت که نیاز به تحصیل در دانشگاه داره انتخاب کن و براش بخون و وقتی قبول شدی همزمان رشته دیگه هم که علاقه داری ولی نیاز به دانشگاه نیست در بیرون دورشو ببین.
      اینطوری مطمئن میشی اگه نتونستی از رشته دانشگاهیت درامدی کسب کنی که راضیت کنه از رشته دیگه درامد مناسبیو داری.
      همینطور میتونی اون موقع بهتر تصمیم بگیری رشته دانشگاهیتو در مقاطع بالاتر ادامه بدی یا نه.
      درواقع شغل دوم که در اون آموزش مستقیم دیدی یکجور ضمانت هست.

مشاوره چطوره؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن