خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 59
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

فاجعه تمام عیار و تمسخر سیستم بی در و پیکر آموزشی کشور

ـــ این چند دقیقه فیلم به تنهایی برای گریستن به حال وضعیت آموزشی کشور کافیست. ببینید یک دختر بیست ساله برای تفریح و خوشگذرانی چگونه سیستم آموزشی کشور را به مسخره بازی میگیرد و کسی هم متوجهش نمیشود! دختری که برای آنکه بیش از یک سال در معتبرترین دانشکده دندانپزشکی ایران تحصیل کند فقط نیاز به یک روپوش سفید داشته است. دانشجویی قلابی که بعد از مدتی با همکاری یک موسسه آموزشی سودجو به عنوان نخبه در فضای مجازی معرفی میشود و برای غارت جیب دانش آموزان بخت برگشته کنکوری به سیمای ملی 80 میلیون ایرانی هم راه پیدا میکند تا بگوید چطور میشود ظرف شش ماه رتبه برتر کنکور شد! در شرح این سیستم بی در و پیکر و فاجعه بار هیچ چیزی نمیتوان گفت

ـــ سیمای ملی که در یک سو جامعه خدمتگزار علوم پزشکی را مورد انواع و اقسام هجمه های ناجوانمرانه قرار میدهد و در تریبون های یک طرفه ی ضدسلامت، سیاه نمایی و تخریب را به نهایت میرساند در سوی دیگر تبدیل به حیاط خلوتی برای مافیای کنکور و کاسبان جیب دانش آموزان شده است. این روزها برای ثبت در تاریخ است. روزهایی که موسسات بدنام و قلابی های سودجو با پول آنتن زنده میخرند تا در برنامه های دیگر هزینه دعوت از کارشناس نماهایی تامین شود که اعتبار و حیثیت جامعه پزشکی را هدف قرار بدهند

ـــ ادعاهای جنجالی م م دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی : از یکی از مسئولین اصلی دانشگاه تاییده حضور در دانشگاه را گرفته بودم و قبل از موافقت ایشان در هیچ کلاسی شرکت نکردم. کار من غیرقانونی نبود و با توجه به سوابق علمی در ایران و جهان که داشتم من را پذیرفتند. در اکثر درس ها رتبه اول کلاس بودم. مهر ماه امسال تعداد زیادی دانشجو تحت عنوان انتقالی از خارج به دانشگاه بهشتی می آیند که هیچ کدام سفر خارجی نداشته اند و پاسپورتشان هیچ مهری نخورده است . برای آنها پرونده سازی شده است که دانشجوی انتقالی از خارج هستند. اسم و نحوه انتخاب واحد من در سایت دانشگاه وجود دارد. رییس دانشکده گفته است از درب بیماران وارد دانشکده میشدم اما من در دانشکده کمد و وسایل داشتم آیا به بیماران کمد میدهند؟ اگر دانشجوی شهید بهشتی نبودم چرا به من کمد دادند؟

••••• شرح موضوع •••••

اخراج فردی که با 500 میلیون تومان صندلی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی را خریده بود / نفوذ مافیای فروش صندلی به قلب مراکز دانشگاهی
      به نقل از دکتر دالبند رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دیدار با اعضای شورای صنفی این دانشکده، در اولین روز کاری سال تحصیلی جدید تیم مدیریتی این دانشکده خبردار شده‌اند که شخصی (خانم م.م) بدون عبور از سد کنکور و با پرادخت مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان وارد دانشکده شده و در یک سال اخیر نیز در کلاس‌ها و بخش‌های مختلف حضور یافته است. بعد از اطلاع از این خبر و احضار فرد مذکور به حراست دانشگاه در ادامه مشخص می‌شود این فرد بدون هیچ پذیرش قانونی در این دانشکده حضور و مشغول به تحصیل بوده است.

با توجه به شرایط فعلی کنکور و سوداگری مافیای فروش صندلی های علوم پزشکی احتمال وجود چنین مواردی در سایر دانشگاه های ایران قوی به نظر میرسد لذا حراست وزارت بهداشت موظف است نسبت به کشف و برخورد قاطع با ریشه اصلی چنین تخلفاتی پیگیری و در اولین اقدام با بازجویی از این فرد که هویتش معلوم شده نسبت به ردیابی سایر افراد نیز اقدام کند.

چند ماه پیش بود که گروهی از فعالان صنفی طی یک برنامه چند ماهه و در پوشش داوطلب خرید صندلی پزشکی و دندانپزشکی با یکی از این مجموعه های مافیایی فعال در حوزه فروش صندلی لینک شد. گروهی که البته با مجوزهای رسمی و به نام گروه مشاوره کنکور فعالیت میکرد اما تحت این عنوان اقدام به خرید و فروش صندلی بهترین رشته های علوم پزشکی در دانشگاه های مختلف میکرد.

گروهی که طبق اطلاعات بدست آمده در مدت بیش از دو ماه ارتباط گیری با آنها مشخص شد به دو طریق عمده اقدام به ارتکاب این جرم بزرگ میکنند. یا با لابی برخی افراد موثر در مراکز مهم و حیاتی آموزشی کشور صندلی مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه ها را خریداری میکنند و سپس به داوطلبین -بدون هیچ گونه بررسی علمی و حتی کسی که در طول عمرش یک بار هم کنکور نداده است- با مبالغ هنگفت (در مورد موسسه مذکور 560 میلیون تومان بود) میفروشند. یا از طریق همکاری با برخی دانشگاه های خارج کشوری و پرداخت پول به آنها با جعل مدرک و پرونده سازی، دانشجو را تحت عنوان دانشجوی انتقالی از خارج به دانشگاه های داخل منتقل و برای آنها پذیرش میگیرند. مساله ای که از طریق برخی نمایندگان مجلس هم تایید و مورد اعتراض قرار گرفت .

در حالت کلی تخلف بزرگ فروش صندلی یا در سطح آموزش دانشگاه و هنگام ثبت نام دانشجو به وقوع میپویندد یا نام افراد غیرصلاحیت دار از طریق سازمان سنجش به دانشگاه جهت ثبت نام معرفی میشوند. هر چه باشد مافیای فروش صندلی با نفوذ در قلب مراکز دانشگاهی سودهای کلان به جیب زده اند و با سرقت رشته های علوم پزشکی با جان مردم بازی کرده اند.

توضیحات رییس پلیس ولنجک در خصوص دانشجوی قلابی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی
      سرهنگ رضا صادقی در گفت وگو با ایسنا: مدتی قبل با پیگیری حراست دانشگاه شهید بهشتی پرونده ای برای رسیدگی به کلانتری ولنجک ارجاع شد که در پی آن دختری جوان بدون طی هرگونه مراحل ثبت نام و حتی شرکت در کنکور اقدام به حضور در کلاس‌های تئوری و عملی رشته دندانپزشکی این دانشگاه کرده بود .

رسیدگی به این موضوع در دستورکار ماموران کلانتری قرار گرفته و در تحقیقات آنان مشخص شد که دختری 23 ساله از کمتر از یک سال قبل در کلاس‌های درس رشته دندانپزشکی در دانشگاه شهید بهشتی حاضر شده و به دیگر دانشجویان گفته بود که با پرداخت چندین میلیارد و بدون شرکت در کنکور در این دانشگاه ثبت نام کرده است که همین موضوع سبب نارضایتی دیگر دانشجویان شده و در همین راستا اعتراض خود را به حراست دانشگاه اعلام کرده اند.

صادقی با بیان اینکه خانواده این دختر جوان در خارج از کشور زندگی می کنند و خودش نیز در طول سال چندین بار به اروپا و دیگر کشورها سفر داشته، گفت: متهم از وضعیت مالی خوبی برخوردار است و به همین دلیل نیز زمانی که دیگر دانشجویان از وی در مورد حضور و نحوه قبولی اش در دانشگاه پرسیده اند، مدعی شده که با پرداخت چندین میلیارد تومان پول به دانشگاه امتیاز تحصیلی در این رشته را خریداری کرده است، اما در تحقیقات ماموران مشخص شد که این ادعا به هیچ عنوان صحت ندارد و چنین امکانی وجود ندارد.

وی درباره اینکه آیا این فرد اقدام به جعل کارت دانشجویی با مدارک دانشگاهی کرده بود یا خیر نیز به ایسنا گفت: هیچگونه جعلی در این زمینه رخ نداده بود و متهم تنها با سوءاستفاده از غفلت عوامل حراست در ورودی دانشگاه در کنترل کارت دانشجویی وارد دانشگاه شده بود. به گفته رییس کلانتری ولنجک برای این دختر جوان با شکایت حراست دانشگاه، پرونده‌ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است .

واکنش وزارت بهداشت به شناسایی دانشجوی قلابی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / پیگیر جزئیات دستگیری دانشجوی قلابی هستیم؛ مسئولان حراست باید پاسخگو باشند
      دکتر جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت : اینکه فردی کارت دانشجویی و مدارک دانشجویی نداشته باشد و بخواهد سر کلاس‌های آموزشی دانشگاهی حضور پیدا کند، کلاهبرداری چندان سختی نیست و این اتفاق در دانشگاه‌های بزرگ و پردیس‌های این دانشگاه‌ها گاهاً اتفاق می‌افتد؛ اما اینکه آن فرد بخواهد برای حضور در این کلاس‌ها مبلغی را پرداخت کند، قطعاً از لحاظ عقلی و روانی مشکلی داشته است.

اگر به صورت رسمی تقلب و یا تخلفی در آزمونی شکل می‌گیرد و یا اینکه مدرکی برای فردی ولو جعلی صادر شود، این موارد امتیازی است که ممکن است در مقابل دریافت وجهی در دانشگاه اتفاق بیفتد؛ اما اینکه فردی بدون کارت دانشجویی و در کلاسی حضور داشته باشد و تکلیف او نیز به عنوان دانشجو یا فارغ التحصیل مشخص نباشد، به نظر می‌آید اگر بابت این حضورش مبلغی پرداخت کرده باشد، از طرف آن فرد یا مسئول دانشگاه کلاهبرداری اتفاق افتاده است.

جهانپور در خصوص مسئولیت دانشگاه‌ها در بروز چنین حوادثی نیز گفت: قطعا حراست دانشگاه‌ها برای بروز چنین مواردی باید پاسخگو باشند؛ چرا که رفت و آمد مستمر یک فرد بدون داشتن کارت دانشجویی در دانشگاهی مستلزم پاسخگویی وی به حراست و عبور از این مجموعه است. همچنین اگر فردی در برابر حضور در کلاس‌های دانشگاه مدارکی جعلی یا تقلبی داشته باشد، مسئولان آموزشی و دانشجویی باید پاسخگوی این کلاهبرداری و جعل مدارک دانشجو باشند.

توضیحات دکتر دالبند رییس دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در خصوص شناسایی دانشجوی قلابی در این دانشکده
      فردی کلاهبردار چندی قبل با سوء استفاده از فضای ورودی مخصوص بیماران وارد دانشکده دندانپزشکی شده و ضمن حضور در برخی فضاهای آموزشی، اقدام به تبلیغات در فضای مجازی کرده و خود را به عنوان دانشجوی نخبه این دانشگاه معرفی کرده است.

این فرد با برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی و حتی برخی شبکه‌های تلویزیونی اقدام به تبلیغات شخصی خود در رابطه با مشاوره‌های کنکور و برنامه‌ریزی آموزشی کرده است.
      نامبرده فاقد هرگونه سابقه در سامانه‌های یکپارچه آموزشی و بایگانی پرونده‌های آموزشی دانشگاه است و هیچگونه رابطه‌ای اعم از آموزشی و مشابه آن با دانشکده دندانپزشکی ندارد.

پذیرش دانشجو در این دانشکده از طریق سازمان سنجش و بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت صورت می‌گیرد.

به محض اطلاع از تخلف و سوء استفاده صورت گرفته، فرد کلاهبردار تحویل مراجع انتظامی و قضایی شد و دانشکده اقدام به طرح شکایت کرده و تا رسیدگی نهایی به این پرونده پیگیری قضایی را ادامه خواهد داد.

ادامه واکنش ها به یکی از جنجالی ترین پرونده های دانشجویی در سال های اخیر / معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی : دانشکده دندانپزشکی باید پاسخگو باشد؛ با تخلفات برخورد خواهیم کرد؛ ادعاهای مالی این دانشجونما را بررسی میکنیم
      دکتر امیرمحسن ضیایی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب به تشریح جزییات حضور دانشجوی قلابی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پرداخت و اظهار کرد: این فرد دانشجونما که شناسایی شده و تحویل مقامات قضایی داده شده است، به طور غیر قانونی در محوطه دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی حضور پیدا کرده و از کلاس‌های آموزشی استفاده می‌کرد. بنابراین هیچ ارتباط سیستماتیک و اداری با دانشگاه نداشته است.

دکتر ضیایی تاکید کرد:‌ به طور کلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواستار دریافت گزارش کامل از جزییات تخلف این فرد از سوی دانشکده دندانپزشکی شده است و یقینا دانشکده در این زمینه مسئول است و متناسب با تخلفاتی که صورت گرفته، برخورد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:‌ فرد مذکور به هیچ عنوان فرد عادی به شمار نمی‌رود و با برنامه‌ریزی و سیاست خاصی وارد دانشگاه شده و این که دنبال چه هدفی بوده است، باید در مراجع قضایی روشن شود. این که ادعا می‌کند مبلغی را به دانشگاه پرداخت کرده است، این موضوع نیز باید بررسی شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خاطر نشان کرد: فرد دستگیر شده هویت دانشجویی نداشته که بخواهد مبلغی به شکل شهریه به دانشگاه پرداخت کند و ما هیچ اسناد مالی در این زمینه از دانشجو دریافت نکردیم؛ اما این که اگر فرد یا افرادی به دور از مواضع قانونی و اداری مبلغی را از وی دریافت کرده باشند، در حال بررسی است. ضمن اینکه فرد مذکور کارت دانشجویی نیز از این دانشگاه دریافت نکرده است.
      ویرایش توسط saj8jad : 26 شهریور 1398 در ساعت 16:14

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

این پیامک های انبوهی که فرستاده شده ماله 15 سپتامبر 2019 هستش
      یعنی تقریبا مال کمتر از دو روز پیش (!)

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

از سالِ ۹۲ حرفِ فروشِ صندلی ها هست و خیلی ها حتی فارغ التحصیل شدن..من نمیدونم آیا گرفتن این کلاهبردارها انقدر سخته؟ مطمئنن بارها گزارش شدن..

حتی آدمی که صندلی خریده هم قربانی این سیستم بی در و پیکر عه!

چرا یک رشته انقدر شاخ میشه که برخی حاضرن کلی هزینه کنن براش؟

فروش صندلی تو تمام مراحل تحصیلی هست و خواهد بود.

کسی که لو میره رو از دانشگاه میندازن بیرون ولی اون باند به کارش ادامه میده.

من یکی از این باند ها رو میشناسم، دنبالِ مدارک بیشتر هستم، به زودی تو انجمن اطلاعاتشونو منتشر می‌کنم، ولی نمیدونم چه عواقبی برام داره.. به هر حال خیلی پارتی دارن و میتونن نجات بدن خودشونو ولی معلوم نیست چه مشکلاتی برای من پیش بیاد.
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 26 شهریور 1398 در ساعت 16:32

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من بدون توجه به متن و عنوان تاپیک ... داشتم فیلم رو نگاه میکردم
      حین فیلم خداشاهده فهمیدم این طرف نمیخوره بهش نخبه باشه یا اصن دانشجو دندون باشه !!

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      همیشه در هر سیستمی یه سری فساد وجود داره
      حتی در آمریکا...
      حتی اروپا
      این که سوالات کنکور فروش بره یا همه دانشجو ها قلابی هستن نتیجه گیری خوبی نیست
      بعدn سال یه نفر با استفاده از فساد سیستم و مافیا نفوذ کرده
      خداروشکر کنید شناسایی شد

حالا چجوری تونستن بفهمن قلابی بوده؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

از سالِ ۹۲ حرفِ فروشِ صندلی ها هست و خیلی ها حتی فارغ التحصیل شدن..من نمیدونم آیا گرفتن این کلاهبردارها انقدر سخته؟ مطمئنن بارها گزارش شدن..

حتی آدمی که صندلی خریده هم قربانی این سیستم بی در و پیکر عه!

چرا یک رشته انقدر شاخ میشه که برخی حاضرن کلی هزینه کنن براش؟

فروش صندلی تو تمام مراحل تحصیلی هست و خواهد بود.

کسی که لو میره رو از دانشگاه میندازن بیرون ولی اون باند به کارش ادامه میده.

من یکی از این باند ها رو میشناسم، دنبالِ مدارک بیشتر هستم، به زودی تو انجمن اطلاعاتشونو منتشر می‌کنم، ولی نمیدونم چه عواقبی برام داره.. به هر حال خیلی پارتی دارن و میتونن نجات بدن خودشونو ولی معلوم نیست چه مشکلاتی برای من پیش بیاد.

یاد سریال بریکینگ بد افتادم
      یه باندی بودن که مشخصات خلافکارو تغییر میدادن حتی تغییر چهره
      در صورت زنگ به پلیس خودشون میکشتن طرفو

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها

یاد سریال بریکینگ بد افتادم
      یه باندی بودن که مشخصات خلافکارو تغییر میدادن حتی تغییر چهره
      در صورت زنگ به پلیس خودشون میکشتن طرفو
      بعید نیست از اینا.

ولی من از جهت قانونی گفتم..نمیدونم اگه مدارکم برای اثبات حرفام کافی نباشه چی میشه.
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      سلام
      همیشه در هر سیستمی یه سری فساد وجود داره
      حتی در آمریکا...
      حتی اروپا
      این که سوالات کنکور فروش بره یا همه دانشجو ها قلابی هستن نتیجه گیری خوبی نیست
      بعدn سال یه نفر با استفاده از فساد سیستم و مافیا نفوذ کرده
      خداروشکر کنید شناسایی شد

حالا چجوری تونستن بفهمن قلابی بوده؟
      سلام
      بله فساد همه جا هست تقریبا ولی مهم میزان حجم فساد هستش
      ببینید طبق رتبه بندی شاخص جهانی فساد که توسط سازمان شفافیت بین‌الملل در سال 2018 منتشر شده
      رتبه آمریکا در جهان 22، رتبه دانمارک 1 (بدون فساد)، رتبه آلمان 11، رتبه فرانسه 22 و ... و رتبه کشور گل و گلاب پاکستان که معلوم نیست کی به کیه 117 جهان هستش
      حالا رتبه ایران وطنمون پاره تنمون 138 جهان هستش (!)
      مسئله اینه که یک نفر نیست عزیز، یک نفر لو رفته نه اینکه کلا یک نفر بوده صرفا (!)
      آره ما که کلا فقط خدا رو شکر میکنیم که شناسایی شد (!)

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      ببینید طبق رتبه بندی شاخص جهانی فساد که توسط سازمان شفافیت بین‌الملل در سال 2018 منتشر شده
      رتبه آمریکا در جهان 22، رتبه دانمارک 1 (بدون فساد)، رتبه آلمان 11، رتبه فرانسه 22 و ... و رتبه کشور گل و گلاب پاکستان که معلوم نیست کی به کیه 117 جهان هستش
      مسئله اینه که یک نفر نیست عزیز، یک نفر لو رفته نه اینکه کلا یک نفر بوده صرفا (!)
      حق با شماست .
      حرفت منطقی و درسته آقا سجاد

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگن تو یکی از درسا بهترین نمره کلاسم گرفته

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من تو اخبار شنیدم و خودمم یه دوستی داشتم تو همین بهشتی دندون میخوند ازش پرسیدم
      داستان اینه که طرف پا میشه میره دانشگاه بهشتی بعدش میره دانشکده دندون اونجا یه روپوش سفید تنش میکنه که کسی بهش گیر نده و شروع میکنه از خودش سلفی گرفتن و اینا
      سر کلاسا هم میره میشینه و بچه ها میگن اشتباه اومدی سرکلاس میگه دانشجو انتقالیم استادام که حضور غیاب میکنن یا حواسشون نیست بهش و اگرم میفهمیدن که اسمش تو لیست نیست ازش میپرسیدن میگفت تازه انتقالی گرفتم و اسمم هنوز تو لیست نیست و از این داستانا
      همه اینا فقط واسش یه ابزاری بوده برای تیغ زدن کنکوری بدبخت که عکساشو میزاشته تو اینستاش و یسری به به و چه چه میکردن و اعتماد میکردن و ....

من واقعا قلبم درد میگیره که بچه ها تو دام این شیادا میفتن و میخوان جیبشون رو خالی کنن آخه مگه پول کنکوری بدبخت خوردن داره؟؟؟؟؟؟؟
      والا ما خودمون تو این راه بودیم و سختی هاشو کشیدیم از کتاب دسته دو خریدن بگیر تا فروش ترقه و فیلم تو مدرسه برای درآوردن خرج کتابای جمع بندی من خودم فقط هزینه آزمون قلمچی رو پدرم تونست بده
      باز من مدرسم خوب بود ولی بقیه چی؟؟؟؟؟؟

مملکتی که وزیر علومش وسازمان سنجشش از پس چند تا موسسه پیزوری و چهار تا مشاور اسکول نتونه بر بیاد وای بحال بقیه جاهاش.........

12. Top | #12
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا چقدر ناشکر هستید شماها .
      بابا چقدر بگم
      عوضش امنیت داریم
      خدا رو شکر کنید .
      البته جاداره اینجا هم یادی از سرویس های موساد و سیا بکنم که من رو استخدام کردند تا اذهان عمومی رو مشوش کنم .
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام

13. Top | #13
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جاداره اینجا اعلام نمایم
      انهایی که میخواهید کاخ سفید را حسینیه کنید
      لطفا ابتدا مجلس رو به طویله تبدیل کنید

باشد که اینگونه همگی رستگار شویم . !

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      من تو اخبار شنیدم و خودمم یه دوستی داشتم تو همین بهشتی دندون میخوند ازش پرسیدم
      داستان اینه که طرف پا میشه میره دانشگاه بهشتی بعدش میره دانشکده دندون اونجا یه روپوش سفید تنش میکنه که کسی بهش گیر نده و شروع میکنه از خودش سلفی گرفتن و اینا
      سر کلاسا هم میره میشینه و بچه ها میگن اشتباه اومدی سرکلاس میگه دانشجو انتقالیم استادام که حضور غیاب میکنن یا حواسشون نیست بهش و اگرم میفهمیدن که اسمش تو لیست نیست ازش میپرسیدن میگفت تازه انتقالی گرفتم و اسمم هنوز تو لیست نیست و از این داستانا
      همه اینا فقط واسش یه ابزاری بوده برای تیغ زدن کنکوری بدبخت که عکساشو میزاشته تو اینستاش و یسری به به و چه چه میکردن و اعتماد میکردن و ....

من واقعا قلبم درد میگیره که بچه ها تو دام این شیادا میفتن و میخوان جیبشون رو خالی کنن آخه مگه پول کنکوری بدبخت خوردن داره؟؟؟؟؟؟؟
      والا ما خودمون تو این راه بودیم و سختی هاشو کشیدیم از کتاب دسته دو خریدن بگیر تا فروش ترقه و فیلم تو مدرسه برای درآوردن خرج کتابای جمع بندی من خودم فقط هزینه آزمون قلمچی رو پدرم تونست بده
      باز من مدرسم خوب بود ولی بقیه چی؟؟؟؟؟؟

مملکتی که وزیر علومش وسازمان سنجشش از پس چند تا موسسه پیزوری و چهار تا مشاور اسکول نتونه بر بیاد وای بحال بقیه جاهاش.........
      شورای صنفی مرکزی گفته پونصد تومن داده بود به یکی از مسئولین گفته بودن کارتو اوکی میکنیم و ....

حالا از دوستان میخام بین این مطلب و افزایش ظرفیت به دو برابر تفکر کنن ببینن به چه نتیجه ای میرسن؟!

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      شورای صنفی مرکزی گفته پونصد تومن داده بود به یکی از مسئولین گفته بودن کارتو اوکی میکنیم و ....

حالا از دوستان میخام بین این مطلب و افزایش ظرفیت به دو برابر تفکر کنن ببینن به چه نتیجه ای میرسن؟!
      منم از دوستان شدیدا میخام بین ؛

این مطلب (فروش صندلی دندانپزشکی بهشتی به قیمت 500 میلیون)

و
      طرح دو فوریتی افزایش دو برابری ظرفیت پزشکی توسط مجلس (!)
      و
      جدیت مجلس (!) و نمایندگان (!) و ارائه طرح در راستای حذف هر چه سریع تر کنکور سراسری

اندکی تفکر کنن و ببینن به چه نتیجه متشعشعانه و محیرالعقولی میرسن؟! ، سپس نتایج حاصل از اون رو با رسم شکل توضیح بدن (!)

پ.ن : مجلس در رأس همه امور است (!)
      ویرایش توسط saj8jad : 26 شهریور 1398 در ساعت 18:02

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن