خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه راهبردی گاج؟گاج برم؟

سلام برنامه راهبردی گاج رو کسی داره؟گاج خوبه برم؟؟؟؟لطفا بگین فارغ نظام جدیدم

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا خیلی بحث شده در این موارد و بهترینش قلم هست و گزینه 2 ببین با کدوم راحت تری
      گزینه 2 هر 3 هفته ازمون داره و قلم 2 هفته اگه درست ضعیفه برو گزینه 2 که وقت بیشتری واس خوندن داری اگه متوسط به بالایی بیا قلم
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من 2 سال هست گاج میرم
      برای شخص من گاج مفید بود.چون اون جو روانی که قلم چی داره گاج نداره.سوالاتشم خوبه.نمیگم سخته.ولی زیست و ریاضیش خیلی خوب میشه
      برنامه 2 سال پیششم دو هفته درمیون بود.پارسال حتی برای فارغ های قدیم قبل عید خوب جمع کرد.
      نمیدونم ولی من باز گاج رو انتخاب میکنم چون ضرری ندیدم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برنامه ازمون موسسات مختلف رو من دارم...گاج هم سوالاش خوبه مشکلش فقط جامعه اماری پایینشه...یکی از اهداف مهم ازمون دادن مقایسه خودت با بقیه رقیبات هست که این مورد توی قلم چی از همه بهتره ...سوال سخت باشه یا اسون واسه همه شرکت کننده ها یکسانن درنتیجه درنهایت وضعیت واقعیت مشخص میشه نسبت به بقیه...که این ویژگیو گاج نداره...ولی اگ خودت به گاج حس بهتری داری و احساس میکنی اونجا راحتتری و بهتر درس میخونی گاج برو...اونجا هم میتونی هر ازمون خودت رو با ازمون های قبلیت مقایسه کنی ببینی پیشرفت داری یا ن و خلاصه یه دید کلی بهت میدع ک شرایطت چطوره..زیاد نگران این که چه موسسه ای برم نباش فقط نکته ی مهم اینه ک هر موسسه ای ک خواستی بری ازش استفاده کنه طبق برنامه پیش برو و تحلیل ازمون و برطرف کردن ضعفات هم یادت نره...اگ اینا رو رعایت کنی بردی...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_ali.omp نمایش پست ها
      برنامه ازمون موسسات مختلف رو من دارم...گاج هم سوالاش خوبه مشکلش فقط جامعه اماری پایینشه...یکی از اهداف مهم ازمون دادن مقایسه خودت با بقیه رقیبات هست که این مورد توی قلم چی از همه بهتره ...سوال سخت باشه یا اسون واسه همه شرکت کننده ها یکسانن درنتیجه درنهایت وضعیت واقعیت مشخص میشه نسبت به بقیه...که این ویژگیو گاج نداره...ولی اگ خودت به گاج حس بهتری داری و احساس میکنی اونجا راحتتری و بهتر درس میخونی گاج برو...اونجا هم میتونی هر ازمون خودت رو با ازمون های قبلیت مقایسه کنی ببینی پیشرفت داری یا ن و خلاصه یه دید کلی بهت میدع ک شرایطت چطوره..زیاد نگران این که چه موسسه ای برم نباش فقط نکته ی مهم اینه ک هر موسسه ای ک خواستی بری ازش استفاده کنه طبق برنامه پیش برو و تحلیل ازمون و برطرف کردن ضعفات هم یادت نره...اگ اینا رو رعایت کنی بردی...
      میشه واسه سال دوازدهم طول سال رو بفرستی؟؟؟چون من دیدم تو سایتش مال تابستون بود.مرسی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kingeee نمایش پست ها
      میشه واسه سال دوازدهم طول سال رو بفرستی؟؟؟چون من دیدم تو سایتش مال تابستون بود.مرسی
      سلام. من رفتم ثبت نام اونجا مشاور بهم داد.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونی بفرستی؟؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن