خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation خرید سوالات کنکوری

چند وقت پیش کلی از رفیقام راجبه اینکه طرف اومده سوالات کنکور رو واسه کنکور ۹۸ خریده حرف میزدن
      حتی یکیشون میگف یه اشنا داریم که امسال لایه کتابشم باز نکرده و پرستاری قبول شده (نظام قدیم)
      میگفت سر جلسه گوشی برده ولی ا شانس بدش از این دستگاه هایی که انتن رو میمرونن سر جلسه بوده و فقط واسه یه مدت کمی انتن داشته و تونسته تعدادی کمی تست بزنه

کسی راجبه این قضایا چیزی شنیده؟؟
      واقعا حقیقت داره یا همش الکیع!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی دختره بدون هیچ سند و مدرکی میره میشینه دانشکده دندون پزشکی شهید بهشتی که دیگه بهترین دانشکده دندون ایران هست! و بعد یک سال تازه میفهمن که متقلب بوده! (و فقط خدا میدونه چه تعداد دیگه از این دست هستن که هنوز لو نرفتن) که دیگه هر چیزی در این کشور امکان پذیره.این موردی هم که شما فرمودین بله انجام میشه هر سال و گوشی میبرن و از این کارا.چند روز بعد کنکور امسال هم یک باند در سیستان و بلوچستان فکر میکنم در رابطه با همین کار دستگیر کردند. این کارا قطعا شدنی هست سر جلسه چون خیلی ها انجام دادن به گفته رئیس سنجش ولی انصافا به دردسرش نمی ارزه.یک لحظه لو بره طرف بیچاره اس.بعد کنکور به خیلی ها شک میکنند.کافیه یه گزارشی به دست سنجش برسه که فلان داوطلب در فلان شهر همچین کاری کرد.دیگه اون وقت اغاز بدبختی اون جوونه!! که باید پله های دادگاه رو یکی یکی بره بالا!حتی تا محرومیت مادام العمر از کنکور هم برای این کار وجود داره به گفته رئیس سنجش. یه وقت سمت این چیزا نری دوست عزیز و اینده ات رو به خطر نندازی.ادمی که از این کارا میکنه باید پشتش گرم یه نهاد خاصی باشه که مطمئن باشه لو بره هم هیچ اتفاقی براش نمی افته و اون نهاده اکی میکنه کارش رو!! نه یکی مثل من که از این کارا بکنم سر جلسه میگیرنم اگه اعدامم نکنند. حبس ابد بهم میدن باقی عمرم رو به تحصیل در زندان سپری کنم!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      وقتی دختره بدون هیچ سند و مدرکی میره میشینه دانشکده دندون پزشکی شهید بهشتی که دیگه بهترین دانشکده دندون ایران هست! و بعد یک سال تازه میفهمن که متقلب بوده! (و فقط خدا میدونه چه تعداد دیگه از این دست هستن که هنوز لو نرفتن) که دیگه هر چیزی در این کشور امکان پذیره.این موردی هم که شما فرمودین بله انجام میشه هر سال و گوشی میبرن و از این کارا.چند روز بعد کنکور امسال هم یک باند در سیستان و بلوچستان فکر میکنم در رابطه با همین کار دستگیر کردند. این کارا قطعا شدنی هست سر جلسه چون خیلی ها انجام دادن به گفته رئیس سنجش ولی انصافا به دردسرش نمی ارزه.یک لحظه لو بره طرف بیچاره اس.بعد کنکور به خیلی ها شک میکنند.کافیه یه گزارشی به دست سنجش برسه که فلان داوطلب در فلان شهر همچین کاری کرد.دیگه اون وقت اغاز بدبختی اون جوونه!! که باید پله های دادگاه رو یکی یکی بره بالا!حتی تا محرومیت مادام العمر از کنکور هم برای این کار وجود داره به گفته رئیس سنجش. یه وقت سمت این چیزا نری دوست عزیز و اینده ات رو به خطر نندازی.ادمی که از این کارا میکنه باید پشتش گرم یه نهاد خاصی باشه که مطمئن باشه لو بره هم هیچ اتفاقی براش نمی افته و اون نهاده اکی میکنه کارش رو!! نه یکی مثل من که از این کارا بکنم سر جلسه میگیرنم اگه اعدامم نکنند. حبس ابد بهم میدن باقی عمرم رو به تحصیل در زندان سپری کنم!
      ولی به هر حال خیلیا اینکارو میکنن و حق منو تو وبقیه خوردع میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fcbvb نمایش پست ها
      تو به این چیزا توجه نکن بشین درستو بخون
      سر فکر های الکی وقتت رو هدر نده
      اونایی هم که این کا رو میکنن از خدا نترس هستن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چند وقت پیش کلی از رفیقام راجبه اینکه طرف اومده سوالات کنکور رو واسه کنکور ۹۸ خریده حرف میزدن
      حتی یکیشون میگف یه اشنا داریم که امسال لایه کتابشم باز نکرده و پرستاری قبول شده (نظام قدیم)
      میگفت سر جلسه گوشی برده ولی ا شانس بدش از این دستگاه هایی که انتن رو میمرونن سر جلسه بوده و فقط واسه یه مدت کمی انتن داشته و تونسته تعدادی کمی تست بزنه

سلام عاره منم خیلی از این حرفا شنیدم خرید سوال و تقلب و اینا ... یا مثلاً کسایی ک تو اطلاعات کار میکنن واس دوست و فامیل بدون کنکور صندلیتو بهترین دانشگاه جور میکنن یا مثلاً خرید گروهی کلید سوالای کنکور و....هزار تا از این حرفا
      اینا تو کنکور هر سال تکرار میشه و همیشه هم هست حتی تو۹۹هم خواهد بود البته بیشتر کلاهبردارین... و من و تو هم نمی‌تونیم جلوشون وایسیم
      ولی هر کسی که تو سال کنکور سرشو میندازه پایین و تلاش می‌کنه و با برنامه خوب و تلاش و ساعت مطالعه بالا میخونه نه تقلب روش تاثیر داره نه سهمیه و ...
      حتما حق خودشو میگیره پس بهتره سراغ این حاشیه ها نرین و فکرتونو مشغول نکنین
      موفق باشین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونوقت منِ بدبخت استرس اینو دارم سال بعد اگه رتبه ام خوب بشه بخاطر رتبه بد امسالم بهم شک کنن
      عدالتتو شکر خدا

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته حق که زیاد ناحق میشه این یکی از هزاران ناحقی های این کشور هست.یکی 24 ساعته درس میخونه با درصدای 50 60 70 هم پزشکی نمیاره یکی دیگه با درصدای منفی و توسل به سهمیه پزشکی دولتی قبول میشه.هیچ کاری هم نمیشه کرد.چون ...

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fcbvb نمایش پست ها

یا تو بد دروغ میگی میخایی بدونی میشه خرید یا نه
      یا طرف خیلی اسکول بوده که اومد ای چرت و پرتارو بافته به هم

سرجلسه گوشی برده pdf بوده یا اصلا آنلاین داشته میخونده وقتی صفحه اول اجرا بشه بقیه صفحه هام لود شده بودن و میتونست استفاده کنه و دروغ گفته بهت
      بعدشم چطوری تونسته توی اون وضعیت گوشی استفاده کنه این همه مراقب بچه ها تنگ هم ننشستن که بخاد راحت بخونه من خم میشدم کیک بردارم صد تا مراقب برمیگشتن منو میدیدن

اونی که کتاب باز نکرده پرستاری قبول شده سهمیه داشته
      هر کدوم 10 درصد جواب داده شانسی بعد سهمیه خورده بهش اومده پرستاری (بعید میدونم راست گفته باشه چاخان کرده )

------------------------------

جالبه کنکور تموم شده فعلا بروبچ بیکارن تا چند ماه
      بعدش میان از الان میشه نمیشه میکنن

خب جا اینکارا که آخرش هیچی نمیشه برید شروع کنین به خوندن خب اصلا نیازی به خرید سوال نیست
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      اونوقت منِ بدبخت استرس اینو دارم سال بعد اگه رتبه ام خوب بشه بخاطر رتبه بد امسالم بهم شک کنن
      عدالتتو شکر خدا
      منم
      ولی میگن اگه رتبه سال قبلت فضایی بوده باشه بعد سال بعدشو رتبه خوب بیاری یهو ناغافل میگن فردا صبح بیا دوباره کنکور بده و متاسفانه تو امادگی کنکور مجددم نداری و میری خراب میکنی میگن طرف شانسی خوب شده بود

خبر ندارن تو امادگی کنکور مجدد نداری

در نتیجه سال بعد هم دوباره رتبه فضایی واست رد میکنن

مشکل خود من هم هست من اگه رتبه م خوب بشه درسو باز ادامه میدم که امادگی کنکور دومشم داشته باشم
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم باچشمای خودم دیدم که طرف سوالارو خریده , تازه درصد بالا زده بود همه رو به جز ریاضی و زبان که مبادا بهش شک کنند همین دودرس گند میزنه به رتبش 2700 منظقه سه میاره , فقط سپردمش به خدا همین
      دنبال این چیزا نرید به هیچ عنوان آخرت و عاقبت نداره و اینکه کل زندگیت حروم میشه با اینکار.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      من خودم باچشمای خودم دیدم که طرف سوالارو خریده , تازه درصد بالا زده بود همه رو به جز ریاضی و زبان که مبادا بهش شک کنند همین دودرس گند میزنه به رتبش 2700 منظقه سه میاره , فقط سپردمش به خدا همین
      دنبال این چیزا نرید به هیچ عنوان آخرت و عاقبت نداره و اینکه کل زندگیت حروم میشه با اینکار.
      اون دیگه چه احمقی بودِ...خب لااقل همه رو متعادل میزد ...تازه اگه همه رو هم تا یه حدی بالا میزد دلیلی واسه شک کردن نبود ک...الان پشت مونده؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه رفته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      یا تو بد دروغ میگی میخایی بدونی میشه خرید یا نه
      یا طرف خیلی اسکول بوده که اومد ای چرت و پرتارو بافته به هم

سرجلسه گوشی برده pdf بوده یا اصلا آنلاین داشته میخونده وقتی صفحه اول اجرا بشه بقیه صفحه هام لود شده بودن و میتونست استفاده کنه و دروغ گفته بهت
      بعدشم چطوری تونسته توی اون وضعیت گوشی استفاده کنه این همه مراقب بچه ها تنگ هم ننشستن که بخاد راحت بخونه من خم میشدم کیک بردارم صد تا مراقب برمیگشتن منو میدیدن

اونی که کتاب باز نکرده پرستاری قبول شده سهمیه داشته
      هر کدوم 10 درصد جواب داده شانسی بعد سهمیه خورده بهش اومده پرستاری (بعید میدونم راست گفته باشه چاخان کرده )

------------------------------

جالبه کنکور تموم شده فعلا بروبچ بیکارن تا چند ماه
      بعدش میان از الان میشه نمیشه میکنن

خب جا اینکارا که آخرش هیچی نمیشه برید شروع کنین به خوندن خب اصلا نیازی به خرید سوال نیست
      چی مبگی تووو
      مبگم به صورت پیامک براش سوالات سر جلسه ارسال میشده
      فقط اختصاصیا اینطوری که گفتن به من

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      ینی تمومه دنیا دارن همکاری میکنن با هم که حق ما بدبخت بیچاره ها خورده شه!
      یه کنکور بود فک میکردیم شرایطش متعادله واسه همه که اونم اینطوری شده

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه این قضیه حقیقت نداره، من میتونم با سند و مدرک و کاملا تخصصی توضیح بدم که امکان‌پذیر نیست!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن