خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. منم این مشکل رو داشتم. یعنی تا قبل از 20 سالگیم کف دستم همیشه عرق میکرد، ولی الان یکی دو ساله مشکلم خیلی خیلی کمتر شده ولی هنوزم هست. از کسای دیگه ای هم که چنین مشکلی داشتن پرسیدم برای اونا هم مشکلشون به مرور زمان حل شده.ولی راه حل من برای مشکلم خیلی مسخره و ساده بود. موقع نوشتن دو سه تا دستمال کاغذی یا حوله‌ی عرقگیر زیر دستم میزاشتم ( اینو یکی دیگه از هم‌کلاسیای دوران راهنماییم هم انجام می‌داد)و البته میتونید از دستکشم استفاده کنید. در کل مشکل خاصی نیست و باید باهاش کنار اومد.
      بوتاکس هم نمی‌خواد، شما از هر دکتر کار درستی در هر رابطه‌ای بپرسین میگن که تا وقتی ضروری نیست خودتونو تسلیم عمل نکنین.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدحسینم نمایش پست ها
      سلام.منم مشکل شما رو داشتم اما تو اوایل تابستون که هوا خیلی گرمتر بود..الان بهتر شده ولی خودمم یکاریش کرد
      از دیجیکالا یه پنکه کوچولو خریدم و گذاشتم جلو دستام موقع درس خوندن d:
      البته اگه مشکلتون انقدر حاده که موقع امتحان دادنم کاغذارو خیس میکنید دیگه باید از راهکارای دیگه ای که گفتن استفاده کنین چون این روش فقط برا خونه جوابگوعه
      چه مدلی خریدی؟

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببینید دوست عزیز
      شما دچار هیپر هیدروزیس شدین که نسبتا شایع هست
      روش های درمانی متعددی براش هست.. از بوتاکس و یه سری دارو ها و ترکیبات آلومینیوم گرفته تا جراحی لاپاراسکوپیک که خیلی خوب جواب میده..
      سعی کنید اول روش های ساده رو امتحان کنید

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یکی از آشناهامون این مشکل رو داشت و جراحی کرد، مشکل عرق کف دستش خوب شد ولی متاسفانه میگفت حالا که کف دستش عرق نمیکنه ظاهرا قسمتایی از بدنش به شدددددت عرق میکنه و پشیمون بود یه مقدار از جراحیش. پس پیشنهاد میکنم سعی کنید باهاش مدارا کنید و روش های سنتی و معمول رو بکار ببرید. البته نمیدونم واقعا جراحی توی این مورد چقدر موفقیت آمیزه، فقط حرفی رو شنیده بودم از اون شخص و موثق نیست.

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      چه مدلی خریدی؟
      پنکه رومیزی تسکو مدل TFan 01

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      سلام دوستان من یک مشکلی که دارم دستم همیشه عرق میکنه برای همین هیچ وقت جزوه ی منظمی نداشتم یا تمرکزم خیلی پایین بوده برای درس خوندن
      شما پیشنهادی دارین غیر از بوتاکس دست؟
      شاید مسخره بیاد ولی خیلی مشکل بزرگیه
      دوست من همین مشکل رو داشت.ی دستگاه مخصوص داره ازبازار میخری فک کنم دومیلیونی هست قیمتش.دست وپاتو توش به مدت تقریبن10روز هرروز1ساعت میزاری بعدبه مدت چندماه عرق نمیکنه ولی به جاش خیلی خشک میشه دست وپات

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن