خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 241
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      من ۳۱ شهریور پارسال از پیام نور انصراف دادم و تا ۳۱ شهریور (یعنی چند روز دیگه ) فرصت دارم ، قراره ۳۰ ام برم دانشگاه برای ثبت نام ( ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم ) ... حالا به نظرتون مشکلی پیش میاد واسم ؟
      سلام
      اگر پیش ثبت نام (ثبت نام اینترنتی) رو کامل انجام دادید، خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد دیگه واستون
      صرفا موقع ثبت نام اصلی (ثبت نام حضوری و تحویل مدارک) یه برگه از مسئول نظام وظیفه دانشگاه میگیرید و اون رو میبرید پلیس+10، تاریخ اشتغال به تحصیل شما هم از 1 مهر 98 میخوره و وارد غیبت نخواهید شد، نگران نباشید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      خواهش میکنم

ج 1 ــ اگر طبق گفته شما امسال قطعا میخواید برید دانشگاه و دیگه قرار نیست سال دیگه در کنکور 99 شرکت کنید، شما میتونید از پیام نور (رشته قبلی) انصراف بدید و صبر کنین تا نتایج رشته های با سوابق بیاد و در رشته جدیدتون در پیام نور ثبت نام کنین، هر چند من پیشنهاد میکنم صبر کنین نتایج قطعی اعلام بشه بعد از پیام نور انصراف بدید ـ برای زمان انتخاب واحد نگران نباشید، در زمان حذف و اضافه هم دوباره میتونید انتخاب واحد کنید

ج 2 ــ شما وقتی از پیام نور (یا هر دانشگاه دیگری) انصراف بدید، یه برگه خود دانشگاه بهتون میده که بدین سبب نامبرده از فلان تاریخ از تحصیل انصراف داده، حالا شما تا سال دیگه اش همون تاریخی که انصراف دادید، مهلت دارید وضعیت نظام وظیفه خودتون رو مشخص و تعیین تکلیف کنید حالا یا میرید دانشگاه جدید ثبت میکنید و یا میرید خدمت، اون برگه رو فکر نمیکنم نیازی باشه ببرید پلیس+10، ولی مطمئن هستم برای ثبت نام دانشگاه جدید باید تحویل مسئول ثبت نام بدیدش
      ممنون از راهنماییتون
      فقط جواب سوال اولمو متوجه نشدین ! منظورم زمان انصراف از پیام نور چه زمانی هستش ؟ هر موقعه میتونم انصراف بدم ؟ یا فقط موقعه انتخاب واحد انصراف میشه داد؟

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییتون
      فقط جواب سوال اولمو متوجه نشدین ! منظورم زمان انصراف از پیام نور چه زمانی هستش ؟ هر موقعه میتونم انصراف بدم ؟ یا فقط موقعه انتخاب واحد انصراف میشه داد؟
      خواهش میکنم
      مهلت انصراف شما خودتون مشخص میکنید، طبیعتا شما باید قبل از ثبت نام دانشگاه جدید از پیام نور (دانشگاه قبلی) انصراف بدید، حالا چه قبل، چه حین، چه بعد انتخاب واحد کردن
      موفق باشید

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من یه جا خوندم که اگه ۷۰ تا واحد پاس کنی تو دانشگاه٫مدرک معادل کاردانی میدن .برای همین اگه انصراف بدی نمیتونی دوباره کارشناسی پیوسته بخونی.اقا سجاد همچین چیزی درسته؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقا سجاد یه سوال داشتم من پارسال پیام نور بودم دو ترممم مرخصی گرفتم امسال پردیس پرستاری قبول شدم اولش می خواستم برم به خاطر همین رفتم از پیام نور انصراف دادم ولی الان واقعا پشیمونم تحت فشار خانواده این کارو کردم الان پیام نور یه نامه داده گفت این دانشجو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ انصراف داده الان ک تا یه سال فرصت داره الان سوالم اینه اگه من بخوام به سال بمونم باید چه کار کنم ؟ یعنی همین جوری بمونم یا باید برم پالیس به علاوه ۱۰ چیزی اطلاع بدم یا خود نظام وظیفه متوجه میشه پیام نور بهم گفت اگه خواستی رری سربازی میری نامه رو میدی به پلیس به علاوه ی ۱۰ اگرم خواستی بری دلنشگاه میدی به دانشگاه دانشگاه هم یه نامه میزنه روش میری معافیت میگری ولی الان که من می خوام همین جوری بمونم باید چه کار کنم؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      خواهش میکنم
      مهلت انصراف شما خودتون مشخص میکنید، طبیعتا شما باید قبل از ثبت نام دانشگاه جدید از پیام نور (دانشگاه قبلی) انصراف بدید، حالا چه قبل، چه حین، چه بعد انتخاب واحد کردن
      موفق باشید
      خیلی ممنون میشم اگه سوال بالانو جواب بدی

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      سلام اقا سجاد یه سوال داشتم من پارسال پیام نور بودم دو ترممم مرخصی گرفتم امسال پردیس پرستاری قبول شدم اولش می خواستم برم به خاطر همین رفتم از پیام نور انصراف دادم ولی الان واقعا پشیمونم تحت فشار خانواده این کارو کردم الان پیام نور یه نامه داده گفت این دانشجو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ انصراف داده الان ک تا یه سال فرصت داره الان سوالم اینه اگه من بخوام به سال بمونم باید چه کار کنم ؟ یعنی همین جوری بمونم یا باید برم پالیس به علاوه ۱۰ چیزی اطلاع بدم یا خود نظام وظیفه متوجه میشه پیام نور بهم گفت اگه خواستی رری سربازی میری نامه رو میدی به پلیس به علاوه ی ۱۰ اگرم خواستی بری دلنشگاه میدی به دانشگاه دانشگاه هم یه نامه میزنه روش میری معافیت میگری ولی الان که من می خوام همین جوری بمونم باید چه کار کنم؟
      سلام
      دوست من شرایطی مشابه شما رو داره
      شما تا 365 روز بعد از انصراف معافیت دارید
      حدود 15 روز قبل از پایان معافیت یعنی حدود هفته دوم شهریور به پلیس به علاوه ده مراجعه می کنید و دفترچه اعزام پر می کنید
      که اعزامتون چند ماه بعد خواهد .
      بعد از قبولی نامه قبولی رو میبرید نظام وظیفه و ایست اعزام می خورید.
      خداوند آن خویش خویش است

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      نگران نبالش شما تا 15شهریور 98 بشین خونه 16ام برو دفترچه بفرس بگو ثبت نام کنکور کردم برام تا جالیی ک ممکنه دیرتر بزنید حالا یا میخوری دی یا اسفند یا اذر..برفرض دی بخوری تازه میتونی دوماهم تمدید کنی اگر نیسم سال دوم قبول شدی..یاعلی رفیق
      یکی از دویستام قبل عید فرستاد خورد شهریور چون کنکوری بود دوماهم تمدید کردن یعنی 7 8ماه دیر تر خورد
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      سلام
      دوست من شرایطی مشابه شما رو داره
      شما تا 365 روز بعد از انصراف معافیت دارید
      حدود 15 روز قبل از پایان معافیت یعنی حدود هفته دوم شهریور به پلیس به علاوه ده مراجعه می کنید و دفترچه اعزام پر می کنید
      که اعزامتون چند ماه بعد خواهد .
      بعد از قبولی نامه قبولی رو میبرید نظام وظیفه و ایست اعزام می خورید.
      یعنی اون نامه که از دانشگاه گرفتمو که نیازی نیست ببرم جاییدیگه درست فهمیدم؟بعد سال بعدی برم نامه رو بدم به علاوه ۱۰ و دفترچه اعزام پست کنم درست فهمیدم دیگه؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      نگران نبالش شما تا 15شهریور 98 بشین خونه 16ام برو دفترچه بفرس بگو ثبت نام کنکور کردم برام تا جالیی ک ممکنه دیرتر بزنید حالا یا میخوری دی یا اسفند یا اذر..برفرض دی بخوری تازه میتونی دوماهم تمدید کنی اگر نیسم سال دوم قبول شدی..یاعلی رفیق
      یکی از دویستام قبل عید فرستاد خورد شهریور چون کنکوری بود دوماهم تمدید کردن یعنی 7 8ماه دیر تر خورد
      خیلی ممنون فقط اون نامه رو نباید به جایی بدم دیگه ؟پیش خودم بمونه تا سال بعد ؟یعنی خود دانشگاه قطعا یه جورایی نظام وظیفه رو مطلع میکنه دیگه

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من بهمن پارسال از خودم مطمئن بودم که قبول میشم واسه همین رفتم انصراف دادم از پیام نورمهلت یک ساله من شروع شد من خوب نخوندم و رتبم شد 13 هزار منطقه یک!
      و بعد اینکه انتخاب رشته کردم الان که نتیجه ها اومده مردود شدم!
      از اونجایی که کنکور سومم بود نمیتونم دیگه معافیت بگیرم
      راهی نیست من تا سال دیگه کنکور سربازی نرم؟؟ راستش اینقدر الان خوندم که مطمئنم سال بعد قبولم چون نصف پیش + پایه رو به صورت کامل تموم کردم و جمع کردم
      اگه راهی نیست کی باید برم دفترچه مو پست کنم؟؟
      کی اعزام میشم؟
      اینطورم که تحقیق کردم به زیر مدرک لیسانس تمدید 2 ماهه نمیدن.
      میشه راهنماییم کنین لطفا
      ممنون

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danial_naghavi نمایش پست ها
      سلام
      من بهمن پارسال از خودم مطمئن بودم که قبول میشم واسه همین رفتم انصراف دادم از پیام نورمهلت یک ساله من شروع شد من خوب نخوندم و رتبم شد 13 هزار منطقه یک!
      و بعد اینکه انتخاب رشته کردم الان که نتیجه ها اومده مردود شدم!
      از اونجایی که کنکور سومم بود نمیتونم دیگه معافیت بگیرم
      راهی نیست من تا سال دیگه کنکور سربازی نرم؟؟ راستش اینقدر الان خوندم که مطمئنم سال بعد قبولم چون نصف پیش + پایه رو به صورت کامل تموم کردم و جمع کردم
      اگه راهی نیست کی باید برم دفترچه مو پست کنم؟؟
      کی اعزام میشم؟
      اینطورم که تحقیق کردم به زیر مدرک لیسانس تمدید 2 ماهه نمیدن.
      میشه راهنماییم کنین لطفا
      ممنون
      بهمن 97 انصراف دادی پس تا بهمن 98 فرصت داری بهمن دفترچه بفرسی میفتی اردیبهشت خرداد اینا بعدشم تمدید میکنی بخاطر کنکور ازمون میدی میری خدمت یکی دوماه میای میری دانشگاه یااینکه ممکنه اصلا بهمن بفرسی بیفتی شهریور ک عالیه ی بار تمدید مکینی میفته 19مهر...نگران چی هستی؟
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      بهمن 97 انصراف دادی پس تا بهمن 98 فرصت داری بهمن دفترچه بفرسی میفتی اردیبهشت خرداد اینا بعدشم تمدید میکنی بخاطر کنکور ازمون میدی میری خدمت یکی دوماه میای میری دانشگاه یااینکه ممکنه اصلا بهمن بفرسی بیفتی شهریور ک عالیه ی بار تمدید مکینی میفته 19مهر...نگران چی هستی؟
      چه قدر عالی میشه اگه اینطور که شما میگین باشه
      ممنون امیدوارم کردین

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون امیدوارم کردین
      تاریخ دقیق انصرافتو ببین تو نامه کی زده مثلا 30بهمن 97 زده تا 30بهمن 98 فرصت دای شما 4ماه داری تاکنکور یعنی اسفند فروردین اردیبهشت خرداد و 14 15روز تیر ماه ک با ارسال دفترچه واعزامت 4ماه میشه یعنی خودت بگو ب مسوول پلیس +10 ک میخوای دیرتین تایم ممنمکن بزنن ک تیر بهزنن عالیه اونوقفت ریسس وظیفه ناجا هرسال اعلام میکنه کنکوری هایی ک تاریخ اعزامشون تیر مرداد شهریوره میتونن تمدید کنن تا مهر ماه ک نرن سربازی و برن دانشگاه...درهرصورت هیچ مکشلی نداری خیالت تخت فقط میگم بدترین حالتش اینه اعزامت میخوره ماه دوم بهار ک باز میتونی تمدید کنی مشکلی نیست چون دلیل مکوجه داری
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون امیدوارم کردین
      h.png
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)