خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 241
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m نمایش پست ها
      سلام
      من پیام نور ثبت نام کرده بودم پارسال و دقیقا 13 شهریور 98 انصراف دادم
      اولا که ی برگه بهم دادن برای پلیس بعلاوه 10
      اون برگه رو الان باید ببرم تحویل بدم یا بعدا با برگه معافیت تحصیلی دانشگاه جدید؟؟؟
      دوما که من نیمسال دوم قبول شدم و خود دانشگاه هم تو اطلاعیه گفته که واسه نیمسال دوم ها از بهمن ماه معافیت تحصیلی رد میکنه
      حالا من تا اون موقع معافیت تحصیلی انصرافم رو دارم یا باید دفترچه پست کنم؟؟؟
      سلام
      ـــ خب شما تا 12 شهریور 99 مهلت دارید وضعیت خودتون رو مشخص کنید، یا سربازی یا ثبت نام دانشگاه جدید (معافیت تحصیلی جدید و دوباره)
      شما هر برگه ای که بابت انصراف پیام نور بهتون دادن رو بعدا باید زمان ثبت نام، تحویل دانشگاه قبولی جدیدتون بدید، اون برگه حکم مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه شما رو داره
      فکر نمیکنم نیاز باشه اون برگه رو ببرید پلیس+10، ولی خب زمانی از شما نخواهد گرفت و اگر یه سر هم برید سوال کنید بد نیست

ـــ چون دقیقا 99/06/12 مهلت یکساله شما تمام میشه، اگر ورودی بهمن ماه 98 باشید نیازی به پست کردن دفترچه نیست، ولی اگر ورودی بهمن ماه 99 باشید باید قطعا دفترچه پست کنید.

======= پست ویرایش شد =======
      ویرایش توسط saj8jad : 26 شهریور 1398 در ساعت 15:19 دلیل: ویرایش

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nisham95 نمایش پست ها
      متشکر
      ب خیلی از جاها زنگ زدم
      هیچکس جواب درستی نداد
      همشونم نظام وظیفه ی استان ها بودن
      خودم همین فکر رو داشتم ک تو اون تاریخ برای انصراف اقدام کردم
      البته جسارته ولی چقدر میشه رو حرف شما ک میگم فکر خودمم بود میشه حساب کرد؟
      زنگ زدن فایده ای نداره عزیز، شما باید حضوری تشریف ببری
      اشتباه شما و خیلیا اینه که زود میرید انصراف میدید و دچار همچنین مشکلاتی میشید و مجبور میشید دفترچه پست کنین
      شما اگر مثلا به جای 9 شهریور میرفتید 5 مهر انصراف میدادید هیچ مشکلی پیش نمیامد و مبجور نبودید بعدش دفترچه پست کنین
      خیالتون راحت عزیز، شما باید قطعا دفترچه پست کنین، راهکار دیگری وجود نداره تا وارد غیبت نشید
      موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام حاجی
      من انصراف از پیام نور دادم همون موقع انصراف یه برگه داد که اعلام آخرین وضعیت تحصیلی و این حرفا
      الان برای ثبت نام همون رو باید ب م؟ یا باید برم پلیس به علاوه 10 و؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aslanoktay2020 نمایش پست ها
      سلام حاجی
      من انصراف از پیام نور دادم همون موقع انصراف یه برگه داد که اعلام آخرین وضعیت تحصیلی و این حرفا
      الان برای ثبت نام همون رو باید ب م؟ یا باید برم پلیس به علاوه 10 و؟
      درود بر شما حاجی گرامی
      همون رو باید بدی دانشگاه جدیدی که ثبت نام میکنی تا بهت یه برگه جدید بدن تا اون برگه جدید رو ببری پلیس+10 تا معافیت تحصیلی جدید بدن دستت
      بدرود حاجی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود بر شما حاجی گرامی
      همون رو باید بدی دانشگاه جدیدی که ثبت نام میکنی تا بهت یه برگه جدید بدن تا اون برگه جدید رو ببری پلیس+10 تا معافیت تحصیلی جدید بدن دستت
      بدرود حاجی
      دستت طلا دادا
      یه چیز دیگه
      دانشگاه گفته برا ثبت نام حضوری باس والدین بیاد و الزامی هست
      واقعا اینطوریه؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زنگ زدن فایده ای نداره عزیز، شما باید حضوری تشریف ببری
      اشتباه شما و خیلیا اینه که زود میرید انصراف میدید و دچار همچنین مشکلاتی میشید و مجبور میشید دفترچه پست کنین
      شما اگر مثلا به جای 9 شهریور میرفتید 5 مهر انصراف میدادید هیچ مشکلی پیش نمیامد و مبجور نبودید بعدش دفترچه پست کنین
      خیالتون راحت عزیز، شما باید قطعا دفترچه پست کنین، راهکار دیگری وجود نداره تا وارد غیبت نشید
      موفق باشید
      حرفتون درسته
      کاریه ک شده و نمیشه چیزی رو عوض کرد
      پس من شهریور سال بعد مثلا یکم یا دوم دفترچه پست کنم و اگه قبول بشم برای ثبت نام ب مشکل برنمیخورم؟

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aslanoktay2020 نمایش پست ها
      دستت طلا دادا
      یه چیز دیگه
      دانشگاه گفته برا ثبت نام حضوری باس والدین بیاد و الزامی هست
      واقعا اینطوریه؟
      خواهش میکنم
      مطمئنی دانشگاه ثبت نام کردی ؟! مگه کودکستانه ؟!

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nisham95 نمایش پست ها
      حرفتون درسته
      کاریه ک شده و نمیشه چیزی رو عوض کرد
      پس من شهریور سال بعد مثلا یکم یا دوم دفترچه پست کنم و اگه قبول بشم برای ثبت نام ب مشکل برنمیخورم؟
      آره عزیز خیالت راحت باشه به هر حال شما فقط باید یه دفترچه پست کنی دیگه که اونم کاری نداره و سر جمع نیم ساعت هم شاید وقت نبره
      ببین شما قبل تاریخ اتمامت باید دفترچه پست کنی، بعدش بهت میگن مثلا تاریخ اعزامت 2 ماه بعده، بعدش شما میری ثبت نام و کارای دانشگاهت رو میکی بهت معافیت تحصیلی میدن و اعزامت کلا کنسل و دود میشه میره هوا
      به هیچ مشکلی نمیخوری خیالت راحت
      شما تلاش کن که قبولی مهرماه (نیمسال اول) باشی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      مطمئنی دانشگاه ثبت نام کردی ؟! مگه کودکستانه ؟!

آره ولی تاکید داره دانشگاهه و راهشم دوره واسه همین گفتم میرن به مشکل میخورم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برادر من متولد 78 هست و96.97.98 کنکور داد چیزی که میخواست قبول نشد الان واسه دانشگاه فرهنگیان میخواد انسانی بخونه سال 97 دوترممرخصی برای کنکور 98 گرفت الان واسه کنکور 99 دقیقا باید چکار کنه که سال بعد به مشکل نخوره نظام وظسفه چون طبق توضیحات شما الان یه سال از پنج سال تحصیل تو دانشگاهش سوخته ایا باید انتخاب واحد کنه یا که انصراف اگه انتخاب واحد کنه سال بعد نظام وظیفه میزارن بره دانشگاه لطفا کمک کنید دقیقا چکار کنیم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و در موقع ثبت نام دانشگاه چه نیمسال اول . چه نیمسال دوم. مسئول آموزش واحد(دانشگاه و به تبع آن نظام وظیفه) ثبت نام معافیت رو از یک مهر میزنه
      و این یعنی شما تحت هیچ حالتی غیبت نمیخورید چون با این کار شما در سیستم دانشگاه و نظام وظیفه , از 1 مهر دانشجو و مشغول به تحصیل بوده اید

مربوط به دوستانی که مشکل نظام وظیفه برای شروع تحصیل و اعلام نتایج پیام نور داشتند
      ویرایش توسط genzo : 27 شهریور 1398 در ساعت 02:07

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      این تاپیک رو به این دلیل ایجاد کردم که سوالات بسیار زیادی رو در خصوصی من دوستان مطرح کردن که شخصا خودم بعضا جوابشون رو نمیدونستم
      حالا از این به بعد سوالات و مسائلی که مربوط به نظام وظیفه، انصراف، سنوات مجاز تحصیلی، پیام نور و ... میشه رو در اینجا مطرح کنین و پاسخگویان مربوطه راحت تر بتونن پاسخ بدن بهتون
      موفق باشید
      .
      سلام ممنون بابت این تایپیک و راهنمایی های خوبت چند تا سوال داشتم !

1 . الان من معافیت تحصیلی دارم از پیام نور تا 1400 و الان امسال بخام با سوابق برم دانشگاه که نتایج هنوز نیومده تا احتمالا 5 مهر اینا طول بکشه ! که اون موقعه انتخاب واحد پیام نور تموم شده ! الان کی انصراف بدم از پیام نور ؟ قطعا میخام برم دانشگاه و سال دیگه ای وجود نداره ! مهلت انصراف از پیام نور تموم نمیشه یا همیشه هست ؟

2 . وقتی انصراف بدی و برای دانشگاه جدید که برگه میخاد از پلیس +10 شهر خودمون بگیرم دیگه ؟ بعد ببرمش دانشگاه؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من ۳۱ شهریور پارسال از پیام نور انصراف دادم و تا ۳۱ شهریور (یعنی چند روز دیگه ) فرصت دارم ، قراره ۳۰ ام برم دانشگاه برای ثبت نام ( ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم ) ... حالا به نظرتون مشکلی پیش میاد واسم ؟
      طبیب عشق مسیحا دم است...

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NILOOFAR GH نمایش پست ها
      سلام برادر من متولد 78 هست و96.97.98 کنکور داد چیزی که میخواست قبول نشد الان واسه دانشگاه فرهنگیان میخواد انسانی بخونه سال 97 دوترممرخصی برای کنکور 98 گرفت الان واسه کنکور 99 دقیقا باید چکار کنه که سال بعد به مشکل نخوره نظام وظسفه چون طبق توضیحات شما الان یه سال از پنج سال تحصیل تو دانشگاهش سوخته ایا باید انتخاب واحد کنه یا که انصراف اگه انتخاب واحد کنه سال بعد نظام وظیفه میزارن بره دانشگاه لطفا کمک کنید دقیقا چکار کنیم
      سلام
      ببینید برادر شما باید دو ترم دیگه، هر ترمش صرفا 12 واحد (نه بیشتر) پیام نور انتخاب واحد بکنه، شهریه هاش رو هم پرداخت کنید ولی سر کلاس و سر جلسه امتحان نره و بشینه برای کنکور 99 بخونه
      بعد کنکور 99 که نتایج نهایی اومد و قبولی ایشون در دانشگاه فرهنگیان صددرصد شد، میتونه بره از دانشگاه انصراف بده و دانشگاه جدید ثبت نام کنه و معافیت تحصیلی جدید براشون صادر کنن
      بله چرا نزارن دانشگاه بره؟!، تازه کسانی که فرهنگیان قبول میشن از سربازی معاف خواهند شد

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      سلام ممنون بابت این تایپیک و راهنمایی های خوبت چند تا سوال داشتم !

1 . الان من معافیت تحصیلی دارم از پیام نور تا 1400 و الان امسال بخام با سوابق برم دانشگاه که نتایج هنوز نیومده تا احتمالا 5 مهر اینا طول بکشه ! که اون موقعه انتخاب واحد پیام نور تموم شده ! الان کی انصراف بدم از پیام نور ؟ قطعا میخام برم دانشگاه و سال دیگه ای وجود نداره ! مهلت انصراف از پیام نور تموم نمیشه یا همیشه هست ؟

2 . وقتی انصراف بدی و برای دانشگاه جدید که برگه میخاد از پلیس +10 شهر خودمون بگیرم دیگه ؟ بعد ببرمش دانشگاه؟
      سلام
      خواهش میکنم

ج 1 ــ اگر طبق گفته شما امسال قطعا میخواید برید دانشگاه و دیگه قرار نیست سال دیگه در کنکور 99 شرکت کنید، شما میتونید از پیام نور (رشته قبلی) انصراف بدید و صبر کنین تا نتایج رشته های با سوابق بیاد و در رشته جدیدتون در پیام نور ثبت نام کنین، هر چند من پیشنهاد میکنم صبر کنین نتایج قطعی اعلام بشه بعد از پیام نور انصراف بدید ـ برای زمان انتخاب واحد نگران نباشید، در زمان حذف و اضافه هم دوباره میتونید انتخاب واحد کنید

ج 2 ــ شما وقتی از پیام نور (یا هر دانشگاه دیگری) انصراف بدید، یه برگه خود دانشگاه بهتون میده که بدین سبب نامبرده از فلان تاریخ از تحصیل انصراف داده، حالا شما تا سال دیگه اش همون تاریخی که انصراف دادید، مهلت دارید وضعیت نظام وظیفه خودتون رو مشخص و تعیین تکلیف کنید حالا یا میرید دانشگاه جدید ثبت میکنید و یا میرید خدمت، اون برگه رو فکر نمیکنم نیازی باشه ببرید پلیس+10، ولی مطمئن هستم برای ثبت نام دانشگاه جدید باید تحویل مسئول ثبت نام بدیدش

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)