خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 241
    1. Top | #211
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام. ممنون میشم کسی اگر جواب سوالمو میدونه پاسخ بده
      من سال ۹۸ اولین کنکورم رو دادم ولی انتخاب رشته نکردم. سال ۹۹ دوباره کنکور دادم و دانشگاه روزانه قبول شدم.الان میخوام انصراف بدم و ۱۴۰۱ کنکور بدم. مشکل نظام وظیفه واسم بوجود نمیاد؟ بهمن یا اسفند امسال میخوام انصراف بدم بعد از اتمام ترم ۳

2. Top | #212
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohmd نمایش پست ها
      سلام. ممنون میشم کسی اگر جواب سوالمو میدونه پاسخ بده
      من سال ۹۸ اولین کنکورم رو دادم ولی انتخاب رشته نکردم. سال ۹۹ دوباره کنکور دادم و دانشگاه روزانه قبول شدم.الان میخوام انصراف بدم و ۱۴۰۱ کنکور بدم. مشکل نظام وظیفه واسم بوجود نمیاد؟ بهمن یا اسفند امسال میخوام انصراف بدم بعد از اتمام ترم ۳
      خیر مشکلی نخواهید داشت
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #213
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام روزتون بخیر
      من سال 97 دانشگاه ازاد کاردانی حسابداری بدون کنکور میخوندم که 98 انصراف دادم و کنکور دادم و الانم فارغ التحصیل کاردانی دانشگاه سراسری هستم
      ایا امکانش هست دوباره برم دانشگاه ازاد یه رشته ای بخونم بعد انصراف بدم که کنکور 1401 شرکت کنم؟ ظاهرا یسری قوانین هست که میگه نمیشه بیشتر از یکبار انصراف داد کسی اطلاعی داره؟
      یعنی اگه دانشگاه ازاد برم کنکور بدم و پذیرفته بشم اگه بخوام انصراف بدم ( برای بار دوم) نمیتونم به رشته پذیرفته شده برم؟

4. Top | #214
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها
      سلام روزتون بخیر
      من سال 97 دانشگاه ازاد کاردانی حسابداری بدون کنکور میخوندم که 98 انصراف دادم و کنکور دادم و الانم فارغ التحصیل کاردانی دانشگاه سراسری هستم
      ایا امکانش هست دوباره برم دانشگاه ازاد یه رشته ای بخونم بعد انصراف بدم که کنکور 1401 شرکت کنم؟ ظاهرا یسری قوانین هست که میگه نمیشه بیشتر از یکبار انصراف داد کسی اطلاعی داره؟
      یعنی اگه دانشگاه ازاد برم کنکور بدم و پذیرفته بشم اگه بخوام انصراف بدم ( برای بار دوم) نمیتونم به رشته پذیرفته شده برم؟
      سلام نه معافیت صادر نمیشه
      یا میتونی همین کاردانی رو ادامه بدی یا اینکه بری سربازی

5. Top | #215
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ورودی ۹۸ هستم و دو ترم مرخصی که بتونم ۹۹ بدم اما نشد بعد رفتم دوترم انتخاب واحد کردم بتونم ۱۴۰۰ بدم اما بازم نشد
      خب میخام بار پنجم کنکور بدم
      ‌کارشناس داشنگاه بهم گفت حتی اگر ت از ان واحد های رو برداشتی پاس بکنی و سال بعد کنور بدی نمیتونی انصراف بدی به مشکل بر میخوری برای نظام وظیفه

6. Top | #216
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من امسال کنکور دومم بوده و واسه اینکه بتونم کنکور ۱۴۰۱ یعنی سومین کنکورمو بدم یه رشته کارشناسی پیوسته پیام نور انتخاب رشته کردم
      اگه سال بعدی ، بعد از اعلام نتایج وقتی که از رشته کارشناسی پیوسته پیام نور انصراف دادم ، آیا فقط رشته های دکتری پیوسته (پزشکی،دندان،دارو و دام ) رو میتونم ثبت نام کنم یا رشته های کارشناسی های پیوسته دیگه ای مثل پرستاری و .. هم میشه ؟
      به این دلیل این سوال رو میپرسم چون شنیدم واسه هر مقطع فقط یه بار معافیت تحصیلی صادر میشه ( راست یا دروغشو نمیدونم ) ممنون میشم‌ راهنمایی کنین

7. Top | #217
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_white نمایش پست ها
      سلام
      من امسال کنکور دومم بوده و واسه اینکه بتونم کنکور ۱۴۰۱ یعنی سومین کنکورمو بدم یه رشته کارشناسی پیوسته پیام نور انتخاب رشته کردم
      اگه سال بعدی ، بعد از اعلام نتایج وقتی که از رشته کارشناسی پیوسته پیام نور انصراف دادم ، آیا فقط رشته های دکتری پیوسته (پزشکی،دندان،دارو و دام ) رو میتونم ثبت نام کنم یا رشته های کارشناسی های پیوسته دیگه ای مثل پرستاری و .. هم میشه ؟
      به این دلیل این سوال رو میپرسم چون شنیدم واسه هر مقطع فقط یه بار معافیت تحصیلی صادر میشه ( راست یا دروغشو نمیدونم ) ممنون میشم‌ راهنمایی کنین
      سلام نه مشکلی نداری برای انصراف اول و ثبت نام لیسانس

8. Top | #218
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من سرباز وظیفه بودم و دوره خدمتمو میگذروندم که به علت اشتباه انتخاب رشته مجبور شدم برم و رشته بدون کنکور 99 سنجش بهمن هم شرکت کردم و رشته کارشناسی مهندسی کامپیوتر پیام نور قبول شدم با دیپلم تجربی بعد ترخیص شدم یعنی ایست خدمت زدم و الان دانشجوام و ترم 2 ام شروع میشه. میخواستم بدونم آیا میشه در کنکور 1401 شرکت کنم و اگر رشته سراسری کارشناسی به بالا قبول بشم، میتونم از رشته فعلی دانشگاهم انصراف بدم و در رشته محل و دانشگاه جدید ثبت نام کنم؟ نظام وظیفه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید...

9. Top | #219
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برا ثبت نام غیر حضوری باید کارت معافیت تحصیلی بگیریم؟
      کسایی ک کارت ملی ندارن باید چیکار کنن؟

10. Top | #220
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.بنده یک سوالی دارم
      من اولین کنکورم رو سال 98 دادم
      پارسال از مهرماه پیام نور ثبت نام کردم و دو ترم مرخصی گرفتم
      الان میخوام برای 1401 بخونم یعنی باید انتخاب واحد بکنم
      سوالم اینه اگه این ترم انتخاب واحد نکنم چی میشه؟مشکلی در نظام وظیفه برام پیش میاد؟

11. Top | #221
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من اول سال 98 از دانشگاه روزانه انصراف دادم امسال باز کنکور دادم و روزانه قبول شدم. لازمه جایی هزینه ای پرداخت کنم ؟ مدارک دیپلمم رو چطوری باید از دانشگاه قبلی بگیرم و به بعدی بدم؟

12. Top | #222
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      من متولد ۷۹ هستم
      و ۹۷ اولین کنکورمو دادم .و قبول نشدم وسال بعدش معافیت گرفتم و کنکودر دادم ۹۸ هم قبول نشدم بعدش رفتم پیام نور حسابداری دو ترم مرخصی گرفتم ۹۹ کنکور دادم قبول نشدم . دوباره دو ترم انتخاب واحد کردم اما پا‌س نکردم و ۱۴۰۰ دادم بازم نشدم ..و حالا میخوام انتخاب واحد کردم پاس خواهم کرد دو ترم بعدی رو خب میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
      مشکی نداره؟
      رفتم دانشگاه پرسیدم
      گفتن بهت گیر میدن نظام وظیفه و از این حرفا؟
      درست میگن

13. Top | #223
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این ینی چی
      8- دانشجويان استفاده كننده از معافيت تحصيلي, چنانچه در مدت سنوات مجاز تحصيلي موفق به اتمام تحصيل, تكميل سقف دوره و يا احراز ميانگين كل, نشوند نبايد از تحصيل انصراف دهند, بلكه بعنوان اخراجي به حوزه نظام وظيفه معرفي مي شوند, اينگونه دانشجويان در صورت گذراندن 70 واحد مصوب دوره با مدرك كارداني به خدمت وظيفه معرفي مي‌گردند.

14. Top | #224
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این ینی چی
      8- دانشجويان استفاده كننده از معافيت تحصيلي, چنانچه در مدت سنوات مجاز تحصيلي موفق به اتمام تحصيل, تكميل سقف دوره و يا احراز ميانگين كل, نشوند نبايد از تحصيل انصراف دهند, بلكه بعنوان اخراجي به حوزه نظام وظيفه معرفي مي شوند, اينگونه دانشجويان در صورت گذراندن 70 واحد مصوب دوره با مدرك كارداني به خدمت وظيفه معرفي مي‌گردند.

15. Top | #225
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      من متولد ۷۹ هستم
      و ۹۷ اولین کنکورمو دادم .و قبول نشدم وسال بعدش معافیت گرفتم و کنکودر دادم ۹۸ هم قبول نشدم بعدش رفتم پیام نور حسابداری دو ترم مرخصی گرفتم ۹۹ کنکور دادم قبول نشدم . دوباره دو ترم انتخاب واحد کردم اما پا‌س نکردم و ۱۴۰۰ دادم بازم نشدم ..و حالا میخوام انتخاب واحد کردم پاس خواهم کرد دو ترم بعدی رو خب میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
      مشکی نداره؟
      رفتم دانشگاه پرسیدم
      گفتن بهت گیر میدن نظام وظیفه و از این حرفا؟
      درست میگن
      سلام واقعیتش من نمیدونم
      بهترین کار اینه بری پلیس +۱۰ بپرسی و اگر بازم به جواب نرسیدی بری نظام وظیفه دیگه اونا میدونن
      ولی چون الان داری میری ترم ۵ و۶ فکر نکنم به مشکلی بخوری ؛ با این حال رو حرف من حساب نکن فردا برو اونجاهایی که گفتم

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)