خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 241
    1. Top | #166
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام من 5بهمن امسال انصراف دادم از پیام نور حالا به نظرت تو ثبت نام کنکور گزینه دانشجوی غیر روزانه رو بزنم یا دانشجو انصرافی اخه شنیدم دانشجو انصرافی برای روزانه هاست

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h.h نمایش پست ها
      سلام من 5بهمن امسال انصراف دادم از پیام نور حالا به نظرت تو ثبت نام کنکور گزینه دانشجوی غیر روزانه رو بزنم یا دانشجو انصرافی اخه شنیدم دانشجو انصرافی برای روزانه هاست
      عزیز شما الان دانشجو نیستی انصراف دادی پس باید دانشجو انصرافی رو بزنی اینکه شنیدید انصرافی واسه روزانه هاست نمیدونم از کجا شنیدی ولی اصل قضیش اینه: ( در حقیقت روزانه ها اگر بخوان شرکت کنن حتما باید الان یعنی برج12 انصراف بدن یا تاالان انصراف داده باشن ولی پیام نور و غیر روزانه میتونه موقع ثبت نام بعدی انصراف بده برای همینم اگر دانشجو غیر روزانه بخواد الان انصراف بده یا داده باید بزنه انصرافی و اگر میخواد موقع ثبت نام سال بعد انصراف بده باید بزنه دانشجوی غیر روزانه)
      ویرایش توسط FARZAD205 : 26 بهمن 1398 در ساعت 11:35

3. Top | #168
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHR نمایش پست ها
      میشه توضیحی بدین اصلا انصراف گرفتن چجوربه؟ انصراف سریع چیه؟درسته دانشگاه پیام نور تا یه ماه انصراف رو ثبت نمیکنه؟مثلا اگه من 20 مهر 99 انصراف بدم 20 آبان 99 انصراف منو ثبت میکنه، دلیلش چیه؟ اینطوری من از 20 آبان 99 فرصت دارم تا 20 آبان 1400؟ ممنون میشم به این ابهامات من جواب بدین واقعا گیج شدم.
      من دیگه نمیخوام پولی بابت شهریه و ثابت و متغیر پیام نور بدم (کلا میخوام پل های پشت سرمو خراب کنم تا برای 1400 هیچ چاره ای جز قبول شدن نداشته باشم )
      راستش من تا جایی که اطلاع دارم برگ انصراف پر میکنی میبری دانشگاه مهر میکنه یکمم کاغذ بازی داره همون روزم میری پلیس +10 معافیت یک سالت رو تایید میکنه بعدشم تا یکسالبعد اگر دانشگاه قبول شدی موقع ثبت نام دوباره باید این برگه رو به دانشگاه جدید تحویل بدی

در مورد زمان انصرافم شما اگه قصدت اینه نیم سال دوم هم بزنی و زودترین موقع هم انصراف بدی باید اواخر مهر انصراف بدی که تاریخ اعزامت اونورتر بیفته اگر باز زمان نیاز داشتی تا ثبتنام میتونی در خواست معافیت پزشکی بدی که یکماه اینا زمان بخره ولی در کل هر چی نز دیکتر به دی انصراف بدی کارت راهتتره

اینم که نمی خواین پولی بدین خوب شما این همه دادین بد نمیشه اگه واسه شهریه یک ترم ندادن کلا قبولیتون بپره؟؟

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود عزیز
      برای اینکه برای سومین بار در کنکور 1400 شرکت کنین باید یه دانشگاهی مثل پیام نور یه رشته کارشناسی پیوسته ای رو انتخاب کنید، دو ترم مرخصی تحصیلی بگیرید و برای کنکور 1400 بخونین بعدش که جواب کنکور اومد و قبولی شما قطعی و 100درصد شد برید از پیام نور انصراف بدید تا معافیت تحصیلی مجدد برای شما صادر کنن، غیر از این راهی که گفتم هیچ راهی وجود نداره
      بدرود

دمت گرم
      کلش چقد درمیاد؟

5. Top | #170
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Htp11 نمایش پست ها
      دمت گرم
      کلش چقد درمیاد؟
      اگه منظورتون پول شهریه اس، یه 500 هزار تومنی آب میخوره ، البته اگه انتخاب واحد نکنید (بعضی از دانشگاه های پیام نور ترم اول مرخصی نمیدن که در این صورت باید 12 تا واحد انتخاب کنید ، من خودم دو ترم مرخصی گرفتم انتخاب واحد هم نکردم )، اگه دو ترم مرخصی بگیرید 500 هزار تومن در میاد
      البته به احتمال زیاد شما غیبت خوردین این جور که من فهمیدم و متولد 79 هستین
      ویرایش توسط AmirHR : 26 بهمن 1398 در ساعت 14:00

6. Top | #171
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دمت گرم
      کلش چقد درمیاد؟
      ترمی 500 اینا فک کنم بشه بازم دقیق نمیدونم

7. Top | #172
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      ترمی 500 اینا فک کنم بشه بازم دقیق نمیدونم
      میشه توضیحی بدین اصلا انصراف گرفتن چجوربه؟ انصراف سریع چیه؟درسته دانشگاه پیام نور تا یه ماه انصراف رو ثبت نمیکنه؟مثلا اگه من 20 مهر 99 انصراف بدم 20 آبان 99 انصراف منو ثبت میکنه، دلیلش چیه؟ اینطوری من از 20 آبان 99 فرصت دارم تا 20 آبان 1400؟ ممنون میشم به این ابهامات من جواب بدین واقعا گیج شدم.
      من دیگه نمیخوام پولی بابت شهریه و ثابت و متغیر پیام نور بدم (کلا میخوام پل های پشت سرمو خراب کنم تا برای 1400 هیچ چاره ای جز قبول شدن نداشته باشم )

8. Top | #173
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHR نمایش پست ها
      اگه منظورتون پول شهریه اس، یه 500 هزار تومنی آب میخوره ، البته اگه انتخاب واحد نکنید (بعضی از دانشگاه های پیام نور ترم اول مرخصی نمیدن که در این صورت باید 12 تا واحد انتخاب کنید ، من خودم دو ترم مرخصی گرفتم انتخاب واحد هم نکردم )، اگه دو ترم مرخصی بگیرید 500 هزار تومن در میاد
      البته به احتمال زیاد شما غیبت خوردین این جور که من فهمیدم و متولد 79 هستین
      یعنی چی غیبت خوردم؟
      من یه معافیت دارم تا 31شهریور99
      حالا واسه کنکور 1400 به مشکل برمیخورم؟
      و اینکه چه دانشگاهی و چه رشته ای ثبت نام کنم بهتره؟

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی چی غیبت خوردم؟
      من یه معافیت دارم تا 31شهریور99
      حالا واسه کنکور 1400 به مشکل برمیخورم؟
      و اینکه چه دانشگاهی و چه رشته ای ثبت نام کنم بهتره؟
      ؟؟؟؟پ

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      معافیت تحصیلی دانشجویان :

فرایند بازگشت به تحصیل مشمولان انصرافی از دانشگاه ها به شرط:
      1- کمیسیون موارد خاص استان یا دانشگاه با اعاده تحصیل آنها موافقت نموده باشد .

2- به خدمت دوره ضرورت اعزام نشده باشد .(مشغول به انجام خدمت سربازی نباشد ).
      3- عدم قرار گرفتن در سنوات ارفاقی به عبارتی در سنوات اولیه انصراف ، اخراج ، ترک تحصیل شده باشند .
      4- عدم گذشت بیش از یکسال از تاریخ انصراف، اخراج ، ترک تحصیل
      5- امکان فراغت از تحصیل در سنوات مجاز تحصیلی وجود داشته باشد.
      آقا این فرایند بازگشت به تحصیل مربوط به کی میشه؟ شامل ما هم میشه که انصراف میخوایم بدیم از پیام نور وبریم رشته جدید؟من سال چهارم پیام نورم

11. Top | #176
      srm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من دانشجوی پیام نور که دو ترم اول امسال مرخصی گرفتم و موقع ثبتنام دانشگاه جدید یعنی شهریور انصراف بدم الان باید کد چند رو بزنم 12 یا 6؟

12. Top | #177
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط srm نمایش پست ها
      سلام
      من دانشجوی پیام نور که دو ترم اول امسال مرخصی گرفتم و موقع ثبتنام دانشگاه جدید یعنی شهریور انصراف بدم الان باید کد چند رو بزنم 12 یا 6؟
      کد 12 ، هر چند مهم نیست شما کدومش رو بزنید کلا
      موقع ثبت نام دانشگاه اونجاست که شما باید برگه انصراف از پیام نور رو به عنوان مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه تون به دانشگاه تحویل بدید تا فرم جدید ثبت معافیت تحصیل براتون صادر بشه

13. Top | #178
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      معافیت تحصیلی دانشجویان :

فرایند بازگشت به تحصیل مشمولان انصرافی از دانشگاه ها به شرط:
      1- کمیسیون موارد خاص استان یا دانشگاه با اعاده تحصیل آنها موافقت نموده باشد .

2- به خدمت دوره ضرورت اعزام نشده باشد .(مشغول به انجام خدمت سربازی نباشد ).
      3- عدم قرار گرفتن در سنوات ارفاقی به عبارتی در سنوات اولیه انصراف ، اخراج ، ترک تحصیل شده باشند .
      4- عدم گذشت بیش از یکسال از تاریخ انصراف، اخراج ، ترک تحصیل
      5- امکان فراغت از تحصیل در سنوات مجاز تحصیلی وجود داشته باشد.
      آقا این فرایند بازگشت به تحصیل مربوط به کی میشه؟ شامل ما هم میشه که انصراف میخوایم بدیم از پیام نور وبریم رشته جدید؟من سال چهارم پیام نورم
      دوستان جواب منو میدید؟

14. Top | #179
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #180
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)