خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات

خواهشا رتبه برتر ها و تراز های بالا راهنمایی کنن.... یکم سردرگمم

سلام بچه ها امید وارم حالتون خوب باشه راستش تابستون درست مطالعه نکردم و رتبه زیر 400 هم میخوام. آزمون قلمچی از 3 آبان شروع میکنم. سردرگم بودنم بخاطر اینه که نمیدونم توی این مدت مونده تا آزمون چطور برنامه بریزم؟؟؟ راستش خوابم یکم تایمش بهم ریختس ولی میخوام 10 شب بخوابم 6 صبح پاشم و بعد از ظهرم یه ساعت بخوابم (کلا بدنم ضعیفه باید حداقل 8 ساعت بخوابم). ازتون میخوام بگید هم بگید چطور برنامه بریزم و اینکه اگه عکس برنامه ریزی هاتون بذارید که دیگه آقایی در حق ما کامل کردید. یه سوال دیگم اینکه اصلا با شرایطی که من دارم ( از نظر خواب. ِ تراز پارسالم 4500 بود و معدل درسیم 19.5 و پشت کنکوری ام و از نظر منابع اختصاصی ها رو کامل دارم ولی عمومی فقط زبان و ... ) امید به آوردن همچین رتبه ای هست؟؟؟؟ عکس رتبه پارسالمو هم میذارم که بهتر راهنمایی کنید. البته اینم بگم این درصدا با مطالعه در حد امتحانای مدرسه بوده و برا کنکور اصلا نخوندم....
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_20190806-202227-copy.png  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمون 3 آبان ک خیلی دیره . یه ماه واسه یه آزمون زمان خیلی زیادیه . نیازی نیست اینهمه درس بخونین واسه یه آزمون
      و نیازی هم نیست که استرس داشته باشین . برنامه دو هفته ای آزمونا زمان کافی ایه واسه رسوندن 95 درصد مطالب (اون 5 درصدم واسه این گذاشتم ک بعضی وقتا استثنا پیش میاد)
      تا آزمون 19 مهر قلم چی 3 هفته وقت هست و خیلی زمان زیاد و مناسب
      باید برای این آزمون خودتون رو آماده کنین ، مباحث رو کامل برسونین و تو ازمون شرکت کنین
      ازمون اول خیلی مهمه، حتما باید از اولین ازمون خود قلم چی استارت بزنین که تا آخر اشکالاتون کاملا منظم بررسی بشه
      غیبت آزمون یا دیرشروع کردن باعث میشه ک نظم یادگیریتون بهم بخوره

"چطور برنامه ریختن " هم یه سوال خیلی کلی ئه . باید با جزئیات بپرسین تا بتونیم راهنمایی کنیم ،
      دنبال برنامه های دیگران هم نباشین که کاری ست بس اشتباه : )

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من به ترتیب نکاتی که لازمه رو بهت میگم...
      1_ از همین الان به دنبال این نباش که زیر 400 میشه یا نه، کسی تونسته؟ من می تونم؟ و یا بری درصدهای کارنامه ها رو ببینی و خودت رو مقایسه کنی... این کار اشتباهه، شما اول توانایی های خودتو در نظر بگیر... از خودت، فقط از خودت نه فرد دیگه ای، بپرس اونقدر قوی هستم که بتونم ساعت خوابم رو تنظیم کنم؟! می تونم حواشی رو برای رسیدن به خواسته ام کنار بذارم؟! و....
      با توجه به جواب هایی که به خودت میدی هدفت رو تعیین کن و بدون توجه به هییییییچ چیز دیگه ای براش تلاش کن، حتی اگر هرصبح یکس اومد بهت گفت تو نمی تونی، همچنان ادامه بده و منتظر نباش یکی بیاد بگه ناراحت نباش، تو می تونی بخون.... خودت کارت رو انجام بده...
      به فرض کسی با شرایط شما تا به حال نتوانسته به هدفش برسه، شما اولین نفری باش که قراره این کار رو بکنه... این فرض که قرار اولی باشه خودش خیلی به آدم انگیزه میده..
      2_ درمورد آزمون داری اشتباه میکنی... حتما از 21 مهر مرتب آزمون های قلمچی رو شرکت کن، بعد آزمون تحلیل و بررسی و استخراج نکات...
      3_ با توجه به شرایطی که داری به نظرم برای برنامه ریزی و روش مطالعه حتما با یه مشاور خوب صحبت کن... این هم بگم سعی کن مشاورت رتبه برتر باشه...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)