خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

این سربازی منو روانی کرد..یکی بیاد نجات بده😥😥😥😥😥😥😥

سلام
      من میخوام دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم و نتایجش هفته اول مهر میاد.معفیت من هم تا یک مهره
      دفعه اولی که رفتم نظام وظیفه کارشناس معافیت تحصیلی بهم گفت دفترچه پست کنم تا غیبت نخورم و بعدا از طریق معافیت خود دانشگاه پیام نور مشکل حل میشه ولی دیروز که دوباره رفتم معاونت اون سازمان گفت مشکلی و نیست و وقتی ورودی دانشگاه رو بزنه اول مهر من غیبت نمیخورم!
      به نظرتون من کدوم خاکو تو سرم بریزم؟😶😶😑😑

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadmp نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم و نتایجش هفته اول مهر میاد.معفیت من هم تا یک مهره
      دفعه اولی که رفتم نظام وظیفه کارشناس معافیت تحصیلی بهم گفت دفترچه پست کنم تا غیبت نخورم و بعدا از طریق معافیت خود دانشگاه پیام نور مشکل حل میشه ولی دیروز که دوباره رفتم معاونت اون سازمان گفت مشکلی و نیست و وقتی ورودی دانشگاه رو بزنه اول مهر من غیبت نمیخورم!
      به نظرتون من کدوم خاکو تو سرم بریزم؟������������ �����������
      هیچ خاکی لازم نیست بریزی /مشکلی نداری بدون نگرانی برو پیام نور ثبت نام کن تا 1-7 مهلت داری و دانشگاه هم همون زمان رو برایت ثبت می کنه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

هیچ خاکی لازم نیست بریزی /مشکلی نداری بدون نگرانی برو پیام نور ثبت نام کن تا 1-7 مهلت داری و دانشگاه هم همون زمان رو برایت ثبت می کنه
      مطمئن؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره خود دانشگاه پیام نور یک مهر میزنن برا داداشم که اینجوری گفتن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین همه چیز دست مسئول اموزش - نظام وظیفه دانشگاهه اونجا وقتی بری حتی اگه 5 مهر هم ثبت نامت باشه دوباره واست ثبت نام رو میزنه 1 مهر ماه که دیگه مشکلی نداشته باشی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      داداش اگه اینجوری بود باید الان همه سرباز فرار باشن
      نگران نباش چیز مهمی نیست دوستان کامل گفتن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دمت گرم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Post هرکسی میدونه کمک کنه ممنون

#سوال
      سلام من دانشگاه پیام نور براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کردم که یکبار دیگه معافیت بگیرم و کنکور بدم برای سال بعد و اینکه تاریخ معافیتم تا 1 مهر هست و جواب انتخاب رشته هم هفته اول مهر میاد و این مدتی که زمان میبره از 1مهر تا مرحله گرفتن معافیت تحصیلی چیکار باید بکنم که غیبت نخورم ؟ممنون میشم پاسخ بدید،کسی میدونه جواب بده ممنون

من 1 سال پشت کنکور موندم رفتم پلیس +10 گفت 1 سال دیگه وقت داری بخونی خوندم و نشد تاحالا ثبت نام نکردم دانشگاه الانم کد رشته های پیام نور رو زدم جواب ها هفته اول مهر میاد ,یعنی سال سومیه که میخام کنکور بدم.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای کنکور 99 چطور بعد دو تا کنکور , سومیش رو بدیدم ؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xaliw نمایش پست ها
      برای کنکور 99 چطور بعد دو تا کنکور , سومیش رو بدیدم ؟
      متوجه نشدم؟!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا ان موضوضع را بعضی ها سخت میکنن شما برو ثبت نام کن خود بخش تحصیلی دانشگاه ردیف میکنه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا غیبت نخورددفترچهی برو رو بفرست .اگه الانا بفرستی اعزامت یه ماه دیگه میشه.تا اون موقع میری ثبت نام دانشگاه نامه میدن میبری پلیس بعلاوه ده اونا اعزامتو ابطال میکنن میشی دانشجو.فقط نبید غیبت بکنی.درضمن جواب دانشگاه مهم نیس کی میاد مهم ثبت نامه که تا چند روز طول میکشه .

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.parham نمایش پست ها
      تا غیبت نخورددفترچهی برو رو بفرست .اگه الانا بفرستی اعزامت یه ماه دیگه میشه.تا اون موقع میری ثبت نام دانشگاه نامه میدن میبری پلیس بعلاوه ده اونا اعزامتو ابطال میکنن میشی دانشجو.فقط نبید غیبت بکنی.درضمن جواب دانشگاه مهم نیس کی میاد مهم ثبت نامه که تا چند روز طول میکشه .
      هرکی ی چیزی میگه...
      مگه تاریخ ثبت نام رو یک مهر بزنن بازم مشکلی واسه من پیش میاد؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadmp نمایش پست ها
      سلام
      به نظرتون من کدوم خاکو تو سرم بریزم؟
      سلام منم دقیقا همین وضعیت رو دارم و واقعا مثل شرایط شما گیر کردم...
      فقط میتونم بگم مردشور این نظام آموزشی کشور رو ببره،ک از اول تا اخرش یچیزی درست نداشت!
      یکی نیست بگه اخه بابا یه نتیجه رو چطوری نمیتونید یه هفته زود تر بگین !
      نو اون خراب شده ی سنجش چی میکنید پس !
      به هر حال تا صبحم حرف بزنم،بی فایدس...
      فقط خواستم بگم دوستان راهنمایی کنید منم همین شرایط رو دارم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان من همون مهر ماه ک جواب میاد برم،دانشگاه..ثبت نام کنم، اونم برام بزنه 1 مهر ،بعدش برم نظام وظیفه ،حله دیگه ??
      نمیگن که 5 روز فلان روز غیبت خوردی !??!
      یا باید الان برم اقدام کنم دفترچه بفرسم و بعدش ثبت نام و پروژه جدید رو پیش ببرم??...
      میگن یه نفر می میمره و میره به اون دنیا . چون گناهکار بوده می خواهند اون رو ببرن جهنم ولی به خاطر اینکه بار گناهاش سبک بوده بهش حق انتخاب می دن تا بین جهنم ایرانی و جهنم خارجی یکی رو انتخاب کنه !
      طرف می پرسه : فرق این دوتا با هم چیه ؟
      می گویند : فرقشون در اینه که در جهنم ایرانی هر روز قیر داغ را با قیف در حلقوم گناهکاران می ریزند ولی در جهنم خارجی ها هفته ای دو بار این عمل را اجرا می کنند !
      طرف یه کم فکر می کنه و بعد می گه : جهنم خارجی بهتره ، چون هم عذابش کمتره و هم جاذبه توریستش بیشتره !
      خلاصه طرف را با انتخاب خودش به جهنم خارجی ها می برن و همون روز اول قیر را با قیف میکنن تو حلقش . با این کار نعره طرف تا آسمون هفتم می ره و پیش خودش فکر می کنه تو جهنم ایرانی ها دیگه باید چه خبر باشه !!!!
      شخص مذکور (همون طرف) ، یه روز گذرش به جهنم ایرانی ها می خوره و می بینه همه اونجا شاد و شنگولند و دارن می زنن و می خونن. از یکی می پرسه : این جا که عذابش بیشتره ، پس چرا همه شنگولند ؟
      اون یکی طرف ، بشکن زنان ، جواب می ده : خودت رو منتقل کن این جا خیلی خوش می گذره .
      _ آخه با این عذاب چه جوری خوش می گذره ؟
      _ این جا یه روز قیر هست ،‏قیف نیست . یه روز قیف هست ، قیر نیست . یه روز هر دوتاش هست ، مسئولش نیست . تازه یه روز همه هستند می خوره به تعطیلی ‍‍؛ خلاصه که هر شش ماه یه بار هم نوبت ما نمی شه !!!"
      ماجرا اینه که اینجا ایرانه ! :/ :/

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن