خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Ali- نمایش پست ها
      الان من همون مهر ماه ک جواب میاد برم،دانشگاه..ثبت نام کنم، اونم برام بزنه 1 مهر ،بعدش برم نظام وظیفه ،حله دیگه ??
      نمیگن که 5 روز فلان روز غیبت خوردی !??!
      یا باید الان برم اقدام کنم دفترچه بفرسم و بعدش ثبت نام و پروژه جدید رو پیش ببرم??...
      میگن یه نفر می میمره و میره به اون دنیا . چون گناهکار بوده می خواهند اون رو ببرن جهنم ولی به خاطر اینکه بار گناهاش سبک بوده بهش حق انتخاب می دن تا بین جهنم ایرانی و جهنم خارجی یکی رو انتخاب کنه !
      طرف می پرسه : فرق این دوتا با هم چیه ؟
      می گویند : فرقشون در اینه که در جهنم ایرانی هر روز قیر داغ را با قیف در حلقوم گناهکاران می ریزند ولی در جهنم خارجی ها هفته ای دو بار این عمل را اجرا می کنند !
      طرف یه کم فکر می کنه و بعد می گه : جهنم خارجی بهتره ، چون هم عذابش کمتره و هم جاذبه توریستش بیشتره !
      خلاصه طرف را با انتخاب خودش به جهنم خارجی ها می برن و همون روز اول قیر را با قیف میکنن تو حلقش . با این کار نعره طرف تا آسمون هفتم می ره و پیش خودش فکر می کنه تو جهنم ایرانی ها دیگه باید چه خبر باشه !!!!
      شخص مذکور (همون طرف) ، یه روز گذرش به جهنم ایرانی ها می خوره و می بینه همه اونجا شاد و شنگولند و دارن می زنن و می خونن. از یکی می پرسه : این جا که عذابش بیشتره ، پس چرا همه شنگولند ؟
      اون یکی طرف ، بشکن زنان ، جواب می ده : خودت رو منتقل کن این جا خیلی خوش می گذره .
      _ آخه با این عذاب چه جوری خوش می گذره ؟
      _ این جا یه روز قیر هست ،‏قیف نیست . یه روز قیف هست ، قیر نیست . یه روز هر دوتاش هست ، مسئولش نیست . تازه یه روز همه هستند می خوره به تعطیلی ‍‍؛ خلاصه که هر شش ماه یه بار هم نوبت ما نمی شه !!!"
      ماجرا اینه که اینجا ایرانه ! :/ :/
      آره.امروز رفتم از قسمت نظام وظیفه دانشگاه هم پرسیدم گفتن مشکلی نداره و همون یک مهر ثبت میکنن که غیبت نخوریم(قسمت جالبش این بود که دیروز بهم گفتن نتایج هفته اول مهر میاد ولی امروز گفتن اواخر مهر) چقدر زیبا

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیام نور برای ثبت نام اینترنتیش مدرک مشخص کننده ی نظام وظیفه میخواد شما گرفتین؟ ازکجا باید گرفت؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadmp نمایش پست ها
      آره.امروز رفتم از قسمت نظام وظیفه دانشگاه هم پرسیدم گفتن مشکلی نداره و همون یک مهر ثبت میکنن که غیبت نخوریم(قسمت جالبش این بود که دیروز بهم گفتن نتایج هفته اول مهر میاد ولی امروز گفتن اواخر مهر) چقدر زیبا������������
      واااای اواخر مهر....یاخدا
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadmp نمایش پست ها
      آره.امروز رفتم از قسمت نظام وظیفه دانشگاه هم پرسیدم گفتن مشکلی نداره و همون یک مهر ثبت میکنن که غیبت نخوریم(قسمت جالبش این بود که دیروز بهم گفتن نتایج هفته اول مهر میاد ولی امروز گفتن اواخر مهر) چقدر زیبا������������
      حولی شت!مگه اول مهر نبود!چطور انداختنش اخر مهر؟یعنی تا اون موقع لازم نیست کاری کنیم؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از تمامی دوستانی ک در این تایپک شرکت کردند و منو کمک و یاری کردند صمیمانه ممنون و سپاسگزارم و امید وارم در تمام مراحل زندگیتان نیز همواره در مسیر موفقیت و پیروزی باشید و هیچ وقت دغدغه و دل نگرانی نداشته باشید.ممنون
      با توجه به
      1.نظر و تجارب دوستان در این تایپک
      2.اطلاعاتی ک به صورت حضوری از
      دانشگاه پیام نور گرفتم
      3.اطلاعاتی که به صورت حضوری از
      سازمان نظام وظیفه (استان)
      4.و در اخر صحبت با مسول
      پلیس +10
      این جمع بندی و نظر قعطی نهایی مشخص شد :
      نتایج و ثبت نام نهایی دانشگاه پیام نور هفته ی اول مهر(حداکثر آخر مهر) مشخص خواهد شد
      و در موقع ثبت نام دانشگاه چه نیمسال اول . چه نیمسال دوم. مسئول آموزش واحد(دانشگاه و به تبع آن نظام وظیفه) ثبت نام معافیت رو از یک مهر میزنه
      و این یعنی شما تحت هیچ حالتی غیبت نمیخورید چون با این کار شما در سیستم دانشگاه و نظام وظیفه , از 1 مهر دانشجو و مشغول به تحصیل بوده اید
      و این موضوع

ربطی به زمان ثبت نام و اعلام نتیحه دانشگاه
      ندارد.

( نوشتم برای دوستانی ک در شرایط من هستند)
      (کپی شده از تایپک قبلی )

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن