خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چقدرررررر کتاب گروووونه

دوستان با این اوضاع درونی کتاب نظام رو عوض می کنین؟ من میخواستم نظام جدید شرکت کنم کتابهای درسی راحت تری و خلاصه ترس دارن تو انسانی اما الان بحث کمک آموزشیا داره ناامیدم می کنه ‌ ادبیات جامع انسانی صد تومن . منم چند سالی از درس دور بودم و مجبورم برای خیلی دروس کمک آموزشی بگیرم . مثل ادبیات عربی ریاضی روان و... ای خدا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمونم بخوام برم که دیگه روی پنج شش تومن میشه . چه خبره . چه پولی در میارن این موسسه ها

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سعی کن اون درسایی که فرقی زیادی بین منابع کنکور ۹۸ و ۹۹ نیست رو دست دوم بگیری
      حتما دیوار و مای گاج رو چک کن ، یا به کتاب فروشی های شهرتون که کتاب دست دوم دارن سر بزن
      بعضی هاشون کاملا نو هستن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اگ کتابای نظام قدیمو دارین میتونین همون نظام قدیم کنکور بدین...درسته یه مقدار مباحثش سنگین تره ولی خب احتمالا امسال با تجربه ای ک از کنکور قبل دارن تفاوتا کمتر میشه و سوالات مناسبترن...بعدم اینکه مسئله مالیش هم خیلی مهمه ....صرفا بخاطر حجم کمتر مطالب نظام جدید نرید نظام جدید..باید یکم سبک و سنگین کنید بنظرم با شرایط شما بهتره نظام قدیم شرکت کنید...بازم هرطور خودتون صلاح بدونید من بعنوان مشاور کنکور پیشنهاد میدم که اول شرایطتو بسنجید بعد تصمیم بگیرید چکار کنید نه اینکه اول تصمیم بگیرید چکار کنید و بعد نگران شرایطش باشین...با نظام قدیم هم میتونید به موفقیت برسید❤...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سایت انتشارات تخفیف میدن
      از بیرو نگیر اینترنتی بخر
      من از نشر الگو ریاضی دهم خریدم 17500 تخفیف داشت
      مبتکران شیمی 118 تومنه تو سایت مبتکران 90 و خورده ای هست بیرون برادرم 114 گرفته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فروشگاه یک مهر خوبه
      نظام قدیم یک سری کتاب دارم، نگاه کن به پست اول فروشگاه کتاب نوشتم فروش و اهدا هدیه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دست دوم بخرید:/

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_ali.omp نمایش پست ها
      سلام اگ کتابای نظام قدیمو دارین میتونین همون نظام قدیم کنکور بدین...درسته یه مقدار مباحثش سنگین تره ولی خب احتمالا امسال با تجربه ای ک از کنکور قبل دارن تفاوتا کمتر میشه و سوالات مناسبترن...بعدم اینکه مسئله مالیش هم خیلی مهمه ....صرفا بخاطر حجم کمتر مطالب نظام جدید نرید نظام جدید..باید یکم سبک و سنگین کنید بنظرم با شرایط شما بهتره نظام قدیم شرکت کنید...بازم هرطور خودتون صلاح بدونید من بعنوان مشاور کنکور پیشنهاد میدم که اول شرایطتو بسنجید بعد تصمیم بگیرید چکار کنید نه اینکه اول تصمیم بگیرید چکار کنید و بعد نگران شرایطش باشین...با نظام قدیم هم میتونید به موفقیت برسید❤������...
      ممنونم . من میخام مجدد کنکور بدم کتابهای درسی و کمک آموزشی نظام قدیم رو یا خودم دارم و یا دسترسی بهشون برام راحته . اما از نظام جدید فقط کتابهای درسی رو دارم و کمک اموزشی ندارم که خیلی گررررونه . الان برام یه سوال پیش اومده من مقایسه کردم کتابای دو نظام رو مباحث فقط کمتر شدن غیر دو سه تا کتاب که کلا تغییر کردن و برای نظام جدید به نظر میاد راحت تر شده . حالا با این اوضاع من میخام بدونم که من باید چه جوری بخونم یعنی منظورم اینه چون سنجش معتقد عادلانه سوال طرح می کنه من نظام قدیم خودم رو بخونم و کتاب جدید رو همزمان نگاه کنم و هر جا مبحثی حذف شده بود برای جدید منم نخونم؟ من تقریبا صفر صفرم و برای بعضی دروس مثل عربی و ریاضی احتیاج به کلاس دارم اما حسن نظام قدیم اینه کمک آموزشی می تونم خیلی راحت و با قیمت مناسب گیر بیارم . فقط موندم مطالب رو چه جور بخونم غیرمشترکات رو حذف کنم؟

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دست دوم بخر خیلی کتاباش هست
      اگر آزمون آزمایشی مثل قلم شرکت کنین کتاب های خوبی همراهش هست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paridokhtam نمایش پست ها
      دوستان با این اوضاع درونی کتاب نظام رو عوض می کنین؟ من میخواستم نظام جدید شرکت کنم کتابهای درسی راحت تری و خلاصه ترس دارن تو انسانی اما الان بحث کمک آموزشیا داره ناامیدم می کنه ‌ ادبیات جامع انسانی صد تومن . منم چند سالی از درس دور بودم و مجبورم برای خیلی دروس کمک آموزشی بگیرم . مثل ادبیات عربی ریاضی روان و... ای خدا
      کد تخفیف 35 درصدی تمام محصولات گاج

ویژه تمام مقاطع تحصیلی از اول دبستان تا دانشگاه

42339473

من یه کد تخفیف دارم از گاج و در اختیار همه شما دوستان عزیز قرار میدم

میتونید به هزاران نفر از دوستان و آشناهاتون بدین استفاده کنند

این کد یک بار مصرف نیست و حتی هر روز هم می تونید با این کد خرید کنید

محدودیتی در استفاده نداره و هر چند جلد کتاب که بخواین میتونین بخرین

تو این گرانی کتاب واقعا 35 درصد تخفیف خیلی خیلی ارزش داره

کد تخفیف : 42339473

کد را داخل کادر کپی نکنید

(لطفا اعداد کد را با دست تایپ کنید و سپس دکمه اعمال کد را بزنید)

دقت کنید که پس از فشردن دکمه اعمال کد ، تخفیف باید تبدیل به 35 % شود

www.gajmarket.com

کد تخفیف را در محل مشخص شده در عکس زیر وارد کنید

و سپس روی دکمه اعمال کد کلیک کنید

فایل پیوست 89622

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش..ببین دوست عزیز شما دوتا انتخاب دارین یا نظام جدید و یا نظام قدیم...هرکدوم یه خوبی هایی و یه بدی هایی داره...نظام جدید همونطور ک خودت گفتی سبک تره...ولی نظام قدیم خوبیش اینه ک شما نظام قدیم تحصیل کردین حالا هرچقد سال هم از درس دور بودین با مطالعه مجدد احتمالا مطالب یادتون میاد ک سرعت مطالعه تون بیشتر میشه(احتمالا)...و یه خوبی دیگه اینه ‌ک گفتی کتاباشو داری و نمیخاد هزینه زیادی کنی براش....
      با توجه به این که از گرون بودن کتابا شکایت داشتی میشه متوجه شد که از پس هزینه ش برنمیای واسه همین من پیشنهادم اینه ک همون نظام قدیم امتحان بدی‌...
      دقت کن که فقط بحث کتاب نیس...تو درکنار کتاب نیاز داری ک برای ازمون ازمایشی و یه مشاور خوب و چیزای اینچنینی هم هزینه کنی....
      از این که مطالب نظام جدید اسونتره و کنکور قبلی نظام قدیمی ها ضرر کردن هم نترس...
      حالا اگرم هزینه ها جور شد و نظام جدید خواستی شرکت کنی بازم اوگی هست و خوبه...ولی انچنان ضرورتی نداره..ابنطور نیس ک بگیم اگ نظام جدید شرکت کنی حتما موفق میشی یا اگ قدیم باشی حتما موفق نمیشی اصلا اینطور نیس....موفقیتت بستگی ب تلاش خودت داره بیشتر نه به نظامی ک شرکت میکنی...
      دیگه اینکه هرکدومو ک شرکت کردی فقط مطالب همونو بخون...مثلا اگ نظام جدید خوندی دیگه نیازی نیس حذفیاتشو که توی قدیم هست هم بخونی...فقط مطالب همون نظامی ک توشی رو بخون و صد البته درهرنظامی ک شرکت میکنی مطالب مشترک دونظامو بیشتر روشون توجه کن چون احتمال زیاد بیشتر سوالا از مطالب مشترک باشه
      و درمورد برنامه ریزی و مشاوره خوب کمک خواستی من درخدمتم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن