خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post نتایج تحقیقات علمی 40 کشور: دانش آموزان برتر چه تفاوتی با دیگر دانش آموزان دارند؟

سلام بچه،
      پس از مدت ها بود که وقت کردم ویرایش دوم مقاله (راز موفقیت دانش آموزان برتر در چیست؟ آنها چه کار هایی را متفاوت انجام می دهند؟) انجام بدم و اونو با شما به اشتراک بگذارم.
      صفحه آرایی مقاله خودم کار کردم و به نوعی از عکس های قابل فهم، فونت خوانا و... کلا سعی کردم تا حد ممکن زیبا باشه. همچنین ترجمه مقاله و تشریح و بسط اون هم به عهده خودم بوده که سعی کردم به بهترین شیوه ممکن انجام بشه.
      میتونید این مقاله پرینت کنید بخونید چون تو تمام عرصه های علمی زندگی به کارتون میاد.
      یک نکته جالب در مورد مقالبه اینکه الگو های دانش آموز برتر تو تمام دنیا ثابته، به عبارت دیگه همون کاری که رتبه 1 کنکور ما انجام میده رتبه 1 کنکور چین هم انجام داده.
      این مقاله حتما با حوصله بخونید و مطمئن باشید به هیچ چیز دیگه ای نیاز ندارید در مسیر کنکورتون، پس از این که مقاله خوندید به دنبال الگو ها بگردید و متوجه میشد که رتبه های برتر آگاهانه یا ناخودآگاه این الگو ها رو دنبال میکنن.
      مصاحبه هاشون و رفتار رتبه های برتر بخونید و نگاه کنید متوجه میشید که با متن و محتوای این مقاله مطابقت داره تاکنون رتبه برتری و ندیدم که بگم محتوای اصلی این مقاله نقض میکنه، حرف کلیم من اینه این مقالبه با هر چیزی که تا حالا خونید متفاوته و نیازی هم نیست گارد بگیرید و مطالب اونو قبول نکنید و یا کور کورانه قبولش کنید، بخونیدش و بعد نگاه رفتار ها ومصاحبه های رتبه های برتر کنید می بینید که با محتوای مقالبه مطابقت داره. دقت کنید بچه ها خود رتبه های برتر ممکنه ناخودآگاه این مطالب رعایت کنند و خودشون ندوند اما حتما در حال انجامش هستند.
      حرف آخرم اینه، مقاله و با دید باز بخونید بهش اعتماد کنید مطمئن باشید نتجیه میگیرید. در آخر بگم هر سوال یا نکته ای داشتید با آغوش باز میپذیرم.

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture.png  

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن