خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

*کمک* نیمسال دوم و سربازی

سلام من سال97کنکور اولم بود ولی پشت کنکور موندم و از یکسال معافیت استفاده کردم(تو سایت سامانه نوشته تا98/8/8معافم) و امسال پزشکی نیمسال دوم قبول شدم رفتم نظام وظیفه گفتن باید تا آخر شهریور و قبل از ورود به دانشگاه که بهمن هستش باید کاردانی یه دانشگاه بدون آزمون ثبت نام کنم که معافیتم صادر بشه بعدش بمونم بهمن ماه که شد انصراف بدم برم پزشکی.حالا من دوتا سوال دارم:
      1)آیا اگر ثبت نام نیمسال دوم من همین شهریور ماه انجام بشه بازم معافیتم صادر نمیشه که بهمن برم سر کلاس پزشکی؟
      2)اگر الآن کاردانی ثبت نام کنم چند روز دیگه بگن بیا برای پزشکی سراسری نیمسال دوم ثبت نام کن اون موقع این دوتا با هم تداحل ندارن؟مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZAMSR نمایش پست ها
      سلام من سال97کنکور اولم بود ولی پشت کنکور موندم و از یکسال معافیت استفاده کردم(تو سایت سامانه نوشته تا98/8/8معافم) و امسال پزشکی نیمسال دوم قبول شدم رفتم نظام وظیفه گفتن باید تا آخر شهریور و قبل از ورود به دانشگاه که بهمن هستش باید کاردانی یه دانشگاه بدون آزمون ثبت نام کنم که معافیتم صادر بشه بعدش بمونم بهمن ماه که شد انصراف بدم برم پزشکی.حالا من دوتا سوال دارم:
      1)آیا اگر ثبت نام نیمسال دوم من همین شهریور ماه انجام بشه بازم معافیتم صادر نمیشه که بهمن برم سر کلاس پزشکی؟
      2)اگر الآن کاردانی ثبت نام کنم چند روز دیگه بگن بیا برای پزشکی سراسری نیمسال دوم ثبت نام کن اون موقع این دوتا با هم تداحل ندارن؟مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون میشم کمکم کنید
      جواب اولی
      ثبت نام هر زمانی که انجام بشه معافیتت میفته برا بهمن ماه پس برو ثبت نام کن
      جواب دومی
      تداخل پیش نمیاد فقط کارای اداریت طولانی میشه باید از اولی انصراف بدی و تو دومی ثبت نام کنی همین
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

جواب اولی
      ثبت نام هر زمانی که انجام بشه معافیتت میفته برا بهمن ماه پس برو ثبت نام کن
      جواب دومی
      تداخل پیش نمیاد فقط کارای اداریت طولانی میشه باید از اولی انصراف بدی و تو دومی ثبت نام کنی همین
      ممنونم از راهنماییتون فقط یه سوال:پس میتونم الآن کاردانی ثبت نام کنم چند روز دیگه هم پزشکی نیمسال دوم ثبت نام کنم،بعدش بهمن ماه از کاردانی انصراف بدم برم پزشکی درسته؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alimuller نمایش پست ها
      ممنونم از راهنماییتون فقط یه سوال:پس میتونم الآن کاردانی ثبت نام کنم چند روز دیگه هم پزشکی نیمسال دوم ثبت نام کنم،بعدش بهمن ماه از کاردانی انصراف بدم برم پزشکی درسته؟
      نمیتونی هردو روکه ثبت نام کنی وقتی نزدیک به هم باشه زمانشون چون تو که دو سری مدارک نداری
      اگه زمان ثبت نامشون نزدیکه اول برو کاردانی ثبت نام کن بعد وقت ثبت نام نیمسال دوم انصراف بده از کاردانی اینطوری یه سال معافیت انصراف میخوری و میری برا ثبت نام نیمسال دوم و برگه انصرافتو بهشون میدی و مشکلی هم به وجود نمیاد
      البته فکر کنم زمان ثبت نام نیمسال دوم از اواخر مهر شروع میشه
      مثلا برای دانشگاه من آخر آبانه
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته ممنونم از راهنماییتون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​خب چ کاریه دفترچه پست کن اعزامت میخوره 3 4ماه بعد شایدم بیشتر بعدش میری دانشگاه ایست اعزام میخوری
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZAMSR نمایش پست ها

ممنون میشم کمکم کنید
      1-فکر کنم ثبت نام بهمن که از الان نیست که
      2-نه مشکلی پیش نمیاد از این انصراف بده برو اون یکی
      دفترچه هم یکی از دوستان اشاره کرد گفت برو بگیر من دیروز یکی از دوستام دفترچه گرفت تاریخ اعزامش افتاده 19 آبان
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از کمکتون.بازم من از دوستام پرسیدم بعضیا میگن اگه ثبت نامت شهریور باشه دیگه دانشجو میشی بعضیا میگن چون بهمن میشینی سر کلاس پس از اون موقع معافی.خودمم دو دل شدم...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی میدونه دانشگاه اراک پزشکی نیمسال دوم کی ثبت نام میکنه؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alimuller نمایش پست ها
      کسی میدونه دانشگاه اراک پزشکی نیمسال دوم کی ثبت نام میکنه؟

باید تو فرم هایی که توسایتشون ارائه میدن چک کنید
      ولی فک کنم غیر حضوریش حالا هاست

لطفا سوالتون را در جای صحیح مطرح کنید با تشکر :/

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن