خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

دبیری یا پزشکی؟؟؟؟؟

سلام
      من همیشه عاشق تجربی و پزشکی و کلا رشته های تجربی بودم و رشتتم تجربیه....۲۰ سالمه بخاطر مشکلاتی ک داشتم تا الان نتونستم برا کنکور بخونم.....
      ولی الان تو یه شرایط و موقعیتی از زندگی هستم ک واقعا نمیتونم ریسک کنم دیگه نمیتونم بمونم پشت کنکور فقط امسالو دارم
      دوستام امسال از برج ۱۱ تغییر رشته دادن به انسانی همه دبیری قبول شدن ب منم میگن بیا انسانی
      الان نمیدونم چیکار کنم تجربی ریسکه امسال برای زیر ۲۰۰۰ از طرفی من فقط دارو و دندون و پزشکی و فیزیو میخام
      دبیری رو به پیراپزشکی ترجیح میدم
      پایه درسیم خوبه نمیدونم برا همین تجربی بخونم برای زیر ۲۰۰۰ یا برم انسانی برای دبیری
      با توجه به سنم امسال اخرین سالیه ک میتونم برم دبیری
      چیکار کنم؟؟؟
      من همیشه دوس داشتم پولدار بشم ولی با دبیری نمیشه☹😔

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پول میخای یا پزشکی؟
      از یه طرف میگی من پول دوس دارم از یه طرف هم میگی پزشکی و دندون و دارو و فیزیو. تکلیفتو مشخص کن
      با دبیری هم میشه به پول رسید
      ما معلم شیمیمون فقط از تدریس خصوصی ماهی 8 میلیون و حقوق 3 میلیون و کارگاه لعاب ظروف و اینا داشت اونم ماهی 11 میلیون درامد داشت جمعا 22 میلیون دیگه درامد های زنشو نمیگم
      البته این مبالغ مال 3 سال پیشه قطعا الان بیشتره
      اگه پول میخای دبیری هم میشه پول دراورد ولی اگه عشقت پزشکی و دارو و دندون و فیزیوئه بحثش جداس
      هرجا بری درامد با خلاقیت توئه و زرنگیت
      حتی اگه بری پزشکی و زرنگ نباشی درامد چندانی نداری چون پزشکای دیگه بلدن چطور مریض جذب کنن
      همه ش به خودت وابسته س
      ببین پول میخای یا رشته؟؟؟
      پولو خواستی رشته مهم نیست
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      پول مهمه ولی الان مشکلم اینه دوراهی انسانی و تجربی موندم
      میترسم بعدا پشیمون بشم اگه برم انسانی
      از طرفی امسال اخرین ساله ک کنکور میدم میترسم زیر ۲۰۰۰ تجربی نیارم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      پول مهمه ولی الان مشکلم اینه دوراهی انسانی و تجربی موندم
      میترسم بعدا پشیمون بشم اگه برم انسانی
      از طرفی امسال اخرین ساله ک کنکور میدم میترسم زیر ۲۰۰۰ تجربی نیارم
      این بر میگرده به همون سوال پول یا رشته
      بر اساس هدفت برو
      اگه میتونی تو انسانی بری دبیری و رتبه ت افتضاح نمیشه برو
      اگه هم نمیتونی همین تجربیو برو بعدش اگه زیر 2000 هم نشدی بازم میتونی دبیریا رو بزنی
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم کسی که میاد برای هدفو شغل ایندش صلاح و مشورت میکنه .... , کلا قید جفتشو بزن
      ببین تو چی علاقه داشتی .
      علاقه مهمه اگه نداشته باشی و بری تجربی باید 3 سال پشت کنکور بمونی
      پس به جای پرسید بشین فکر کن
      موفق باشی
      امیدوارم از این سردرگمی دربیای

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من همیشه عاشق تجربی و پزشکی و کلا رشته های تجربی بودم و رشتتم تجربیه....۲۰ سالمه بخاطر مشکلاتی ک داشتم تا الان نتونستم برا کنکور بخونم.....
      ولی الان تو یه شرایط و موقعیتی از زندگی هستم ک واقعا نمیتونم ریسک کنم دیگه نمیتونم بمونم پشت کنکور فقط امسالو دارم
      دوستام امسال از برج ۱۱ تغییر رشته دادن به انسانی همه دبیری قبول شدن ب منم میگن بیا انسانی
      الان نمیدونم چیکار کنم تجربی ریسکه امسال برای زیر ۲۰۰۰ از طرفی من فقط دارو و دندون و پزشکی و فیزیو میخام
      پایه درسیم خوبه نمیدونم برا همین تجربی بخونم برای زیر ۲۰۰۰ یا برم انسانی برای دبیری
      چیکار کنم؟؟؟
      من همیشه دوس داشتم پولدار بشم ولی با دبیری نمیشه☹
      در کل یه مشکلی هست تو ایران که همه چیز لحظه ای داره تغییر میکنه. به بار میبینی وضع دبیذی برای استخدام خوبه یه جا میبینی نه اوضا خرابه و اموزش پرورش برنمیداره. الان به دانشجوهای معلمی طبق اطلاعاتی که دارم ۱.۵ میدن. اگه به این پول طی تحصیل نیاز داری میتونه یه پوئن مثبت اما...
      در کل توصیه م اینه که رشته یا شغلی رو میخای انتخاب کنی بهتره که خودت اقای خودت باشی. نیاز نداشته باشی به دیگران که استخدامت کنن. همون فیزیو بهتره که براش تلاش کنی تو معلمی اغلب پولی وجود نداره. مگر اینکه همون طور که بچه ها گفتن بزنی تو کارای دیگه در کنار معلمی.
      یع نکته ای رو هم راجع به کنکور بگم اینکه جو کنکور ( با عرض معذرت) *** ماله! تا واردش نشی متوجهش نمیشی که چه کسایی چه کارایی به خاطر نمیکنن! روحیه خاصی میخاد برای اینکه معلم بشی و بعد بزنی تو کار کنکور اینا...

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوب برو تجربی تمام تلاشتو بکن حداقل زیر ده هزار شی
      رتبت به رشته هی تاپ خورد برو
      نخورد هم به جای پیرا برو دبیری

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      سلام
      به نظرم کسی که میاد برای هدفو شغل ایندش صلاح و مشورت میکنه .... , کلا قید جفتشو بزن
      ببین تو چی علاقه داشتی .
      علاقه مهمه اگه نداشته باشی و بری تجربی باید 3 سال پشت کنکور بمونی
      پس به جای پرسید بشین فکر کن
      موفق باشی
      امیدوارم از این سردرگمی دربیای
      ایشون راست میگن
      و صد البته به وضعیت مالی خونوادت پس با توجه به فرمایشات بالا و گفته های من باید بگیم که :
      اول وضعیت مالی و ارزش اجتماعی خانواده در جامعه ( منصب ومقام داشتن و... ) دوم علاقه ، سوم آینده شغلی در جامعه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​شما پزشک بشی میتونی بری اموز شپرورشم باشی درذس بدی حتی دبیر زیست معروفی بشی...تو شهرتون اما دبیر بشی راه سخت تره...زیر 2هزار شدنم روزی کم کم 8ساعت خوندن میخواد
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​شما پزشک بشی میتونی بری اموز شپرورشم باشی درذس بدی حتی دبیر زیست معروفی بشی...تو شهرتون اما دبیر بشی راه سخت تره...زیر 2هزار شدنم روزی کم کم 8ساعت خوندن میخواد

چقد حرفاتون در عین سادگی بهم انگیزه داد برعکس بقیه دوستان ک چقد پزشکی رو غول نشون میدن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      در کل یه مشکلی هست تو ایران که همه چیز لحظه ای داره تغییر میکنه. به بار میبینی وضع دبیذی برای استخدام خوبه یه جا میبینی نه اوضا خرابه و اموزش پرورش برنمیداره. الان به دانشجوهای معلمی طبق اطلاعاتی که دارم ۱.۵ میدن. اگه به این پول طی تحصیل نیاز داری میتونه یه پوئن مثبت اما...
      در کل توصیه م اینه که رشته یا شغلی رو میخای انتخاب کنی بهتره که خودت اقای خودت باشی. نیاز نداشته باشی به دیگران که استخدامت کنن. همون فیزیو بهتره که براش تلاش کنی تو معلمی اغلب پولی وجود نداره. مگر اینکه همون طور که بچه ها گفتن بزنی تو کارای دیگه در کنار معلمی.
      یع نکته ای رو هم راجع به کنکور بگم اینکه جو کنکور ( با عرض معذرت) *** ماله! تا واردش نشی متوجهش نمیشی که چه کسایی چه کارایی به خاطر نمیکنن! روحیه خاصی میخاد برای اینکه معلم بشی و بعد بزنی تو کار کنکور اینا...

ممنون ک نظر دادید
      ایقد پزشکی قبول شدنو برامون گنده کردن احساس میکنم حتما باید ۳ سال خوند تا قبول شد
      از یه طرفم میگن بعد قبولی تازه سختی هاش شرو میشه
      امسالم اخرین کنکوره یه ترسی تموم وجودمو گرفته

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​فراموش نکن نون تو پزشکی نیست نون تو اینه مردم تشویق کنن پزشکی بخونن تا پول دربیارن بعد جو بدن سخته نمیشه فلانه اما واقعا 10ماه بدون حاشیه با تناسب بخونی نتیجه مثبت میگیری...4ساله تواین جوم هر جور کنکوری دیدم تنها چیزی ک فهمیدم اونایی ک میگن خیلی خوندیم نشد دروغ میگن اوناییم ک میکن برای هر درس 20تا کتاب خوندیم دروغ میگن
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون ک نظر دادید
      ایقد پزشکی قبول شدنو برامون گنده کردن احساس میکنم حتما باید ۳ سال خوند تا قبول شد
      از یه طرفم میگن بعد قبولی تازه سختی هاش شرو میشه
      امسالم اخرین کنکوره یه ترسی تموم وجودمو گرفته
      نه بابا پزشکیا اونجوریایی که شما فکر میکنید نیستن فقط محکم درس بخون همون جوری انگار اخرین امتحان عمرته

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      چیکار کنم؟؟؟
      من همیشه دوس داشتم پولدار بشم ولی با دبیری نمیشه☹������
      به نظرم تجربی بمونی بهتره چون اگه زیر 2000 نیاوردی که امیدوارم بیاری میتونی بری دبیری شیمی زیست و ... و بعدا میتونی کلی کلاس خوصی بزاری اما اگه دبیری عربی دینی و ... بری زیاد کلاس خصوصی نمیتونی بذاری

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ممنون ازتون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)