خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در واقع من چون سطح بقیه کنکورا رو نمیدونم ولی فقط میتونم با 95 که خودم شرکت کردم بسنجم به خاطر همین میشه این مقایسه رو با کنکور 95 برام بگید با عرض معذرت ،این تحلیل رو بر مبنای سطح کنکور 95 بگید ممنو میشک

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dina.kh نمایش پست ها
      ببخشید همش سسوال میپرسم من چون 93 و95 کنکور دادم یعنی اگه بر این اساس کنکور 99رو تو مایه های 96،97 در نظر بگیریم یه کمی سخت تر میشه شبیه به 95یا 93 اصلا کنکور 95 از 96 و 97 سخت تر بود یا اسون تر
      خواهش میکنم ولی چرا آدمو خودکشی میدید آخه (!)
      عزیز اینا همش حدس و پیش بینی (نه پیشگویی) هستش ، به هر حال شما باید خودتون رو آماده کنید برای هر نوع کنکوری با هر نوع سوالاتی با هر درجه سختیی و ...
      چیزی که میشه گفت اینه که کنکور 99 مثل 98 به نوعی آسون طرح نمیشه و درجه سختی نسبتا بیشتری خواهد داشت
      حالا اینکه این درجه سختی چقدر هستش، بقول پرزیدنت
      دونالد، we'll see what happens (!)

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدا کنه سخت تر از این 98 باشه.هرکی میرسید زیستش بالای 80 بود

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا یه سوال. عزیزایی که میگین از کنکور آسون ضربه می خورین؛ اگه کنکور سخت بشه، اونی که توی کنکور آسون از شما بیشتر می زنه، توی کنکور سخت از شما کمتر می زنه؟

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      امیدوارم سخت ترین کنکور تاریخ کنکور 99 باشه!
      هر چی کنکور سخت تر باشه واسه کسی که خونده بهتره و قبولی ها راحت تره!همون کنکور 94 دوست من با درصدای خیلی پایین بهترین رشته رو قبول شده بود.کنکور ساده باشه که همه بالا میزنن تهش درصدا میره بالا و رتبه ها هم افتضاح میشه با درصد بالا.از خداتون هم باشه کنکور سخت باشه

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا نمیدونم فقط میگم اونقدر سخت نباشه کلا نشه هیچی جواب داد

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      خواهش میکنم ولی چرا آدمو خودکشی میدید آخه (!)
      عزیز اینا همش حدس و پیش بینی (نه پیشگویی) هستش ، به هر حال شما باید خودتون رو آماده کنید برای هر نوع کنکوری با هر نوع سوالاتی با هر درجه سختیی و ...
      چیزی که میشه گفت اینه که کنکور 99 مثل 98 به نوعی آسون طرح نمیشه و درجه سختی نسبتا بیشتری خواهد داشت
      حالا اینکه این درجه سختی چقدر هستش، بقول پرزیدنت
      دونالد، we'll see what happens (!)
      عذر میخوام سوال میپرسم دوباره ،ببینید این پیش بینس شما که میگه به اسونی 98نیست و نسبتا سخت میشه یعنس اکه بخوایم این نسبتا سخت رو با کنکور 95 در نظر بگیریم چطور میشه ،ببخشید .من فقط تحلیل رو برمبنای 95 متوجه میشم

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عذر میخوام سوال میپرسم دوباره ،ببینید این پیش بینس شما که میگه به اسونی 98نیست و نسبتا سخت میشه یعنس اکه بخوایم این نسبتا سخت رو با کنکور 95 در نظر بگیریم چطور میشه ،ببخشید .من فقط تحلیل رو برمبنای 95 متوجه میشم
      نه خواهش میکنم، اون که صرفا مزاح بود
      ببین من خودم تصور میکنم
      از 95 قدری سخت تر باشه، اما اونطوری هم نخواهد بود که کس نتونه درصدهای خوب کسب کنه
      مثلا اگر کسی با تلاش یکسان تو کنکور 98 درسی رو 100 زده، تو کنکور 99 احتمالا درصدش میشه 85-90

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      نه خواهش میکنم، اون که صرفا مزاح بود
      ببین من خودم تصور میکنم
      از 95 قدری سخت تر باشه، اما اونطوری هم نخواهد بود که کس نتونه درصدهای خوب کسب کنه
      مثلا اگر کسی با تلاش یکسان تو کنکور 98 درسی رو 100 زده، تو کنکور 99 احتمالا درصدش میشه 85-90
      ببخشید یه سوال دیگه برای ترازی بین 8 تا9500 کار حدودی چطور هست !؟ مثلا من رو در نظر بگیرید که کنکور 99 میخوام ازمون بدم و از حدود دو هفته دیگه وقتم ازاد میشه برای خوندن یه همچین فردی با توحه به زمان باقی مونده میتونه تراز 9 کسب کنه

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال دیگه برای ترازی بین 8 تا9500 کار حدودی چطور هست !؟ مثلا من رو در نظر بگیرید که کنکور 99 میخوام ازمون بدم و از حدود دو هفته دیگه وقتم ازاد میشه برای خوندن یه همچین فردی با توحه به زمان باقی مونده میتونه تراز 9 کسب کنه
      چی چطور هست؟!
      بله قطعا میشه، حتی میشه ترازتون رو افزایش هم بدید و در نتیجه رتبه بهتری کسب کنید
      یک نکته بگم خدمتتون که دنبال این نباشید که من یا امثال من بگیم میشه یا نمیشه
      شما باید قبل از هر چیزی هدفتون رو مشخص کنید، مثلا کسب رتبه زیر 1000 ـ رشته فلان دانشگاه بهمان با درصدهای فلان
      بعد با توجه به هدفتون، استراتژی و نقشه راهتون رو خودتون تهیه و ترسیم کنید و سپس برنامه ریزی کنید و در حد توان به مطالعه بپردازید
      در این صورت موفقیت شما تضمین شده هستش حتی اگر پایه درسی تون ضعیف باشه
      موفق باشید

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من چند سال از درس دور بودم و میخواستم برای کنکور 99بخونم اما بیشتر کسایی که کنکوری بودن و باهام صحبت کردن گفتن که چون کنکور امسال فوق العاده ساده بوده کنکور سال بعد سخت میاد حتما چون سنجش سخت میده سوالارو تا نظام جدیدا رو تفکیک کنه و نظام قدیما هم درس عبرتی بشن برای اینکه کسی پشت کنکور نمونه و دیگه یه سنجش مثل امسال بابت سوالا اعتراض نکنن بهم گفتن که بیخیال امسال بشم و بشینم برای 1400بخونم خواستم مظر شما رو بدونم چون خیلی نگرانم و بی قرار ،واقعا سال بعد قراره همچین کاری کنن اگه مثل کنکور 94 بشه که نمیشه قبول شد ممنون از راهنماییتون
      واقعا کی همچین حرف های بچه گونه ای رو بهت زده؟ درس عبرت برای نظام قدیما؟ (:
      سود اینا توی همین جمعیت پشت کنکوریاس. نگران نباشید کنکور 94 دیگه تکرار نمیشه و سازمان سنجش بچه نیست که بخواد این رفتار ها رو بکنه، شما هم بچه نباشید و الکی وقت تلف نکنید.
      ارادت

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      امیدوارم کنکور سخت برگزار شود
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن