خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم رو برم؟

رأی دهندگان
    60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تعهد ارومیه

21 35.00%
    • مازاد سنندج

34 56.67%
    • نمیدونم!

5 8.33%
    صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 83
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

کدومو برم؟!....نیاز به همفکری

سلام
      بین این دوتا گیر کردم

۱. پزشکی تعهد ارومیه
      مزایاش شغل تضمینی و تحصیل رایگانه
      معایبش معلوم نبودن وضعیت دقیق حقوق و ۸سال عدم امکان تحصیل تخصص

۲. پزشکی مازاد سنندج
      مزایاش امکان تحصیل تخصص بعد اتمام طرح و آزاد شدن مدرک
      معایب شهریه پردیس و امکان نیمه اشباع شدن پزشکی در نتیجه بیکاری

حالا شما خودتون جای من بودین کدومو میرفتین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ارومیه شهر بسیار خوبیه ارزش داره با تعهد اونجا باشی و اینکه رایگانه و اون پول رو برای جاهای دیگه سرمایه گزاری کن
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      ارومیه شهر بسیار خوبیه ارزش داره با تعهد اونجا باشی و اینکه رایگانه و اون پول رو برای جاهای دیگه سرمایه گزاری کن
      آخه محل خدمت من ارومیه نیس یه شهرستانه دیگس و فقط محل تحصیل ارومیه اس
      واقعا موندم ازینک حقوقش خیلی کم باشه نگرانم+من عملا کل جوونیم و کلا تا ۴۵ سالگی باید شهرستان کوچیک (حتی از محل زندگی الانمم خیلی کوچیکتر) زندگی کنم همین یکم آزاردهنده اس

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا حقوق پزشکی تعهد فقط ۲،۳ میلیونه؟
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B5-%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B6%DB%B0%DB%B6.jpg

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بشخصه مازاد. واسه هزینه هم به فکر مشاوره و کار باشین. موفق باشین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگر فرض شما رو بگيريم كه ممكنه پزشكي در اينده اشباع بشه و كاري براي پزشك هاي عمومي مستقل نباشه مطمئن باشيد خود دولتم نمياد براي رشته اي كه اشباع شده شرايط كاري خوب و حقوق خوبي بده،دولت ببينن به ضررشه و نيازي نداره به پزشك هاي تعهدي خيلي راحت تعهدشونو لغو ميكنم و ميگه كه از تعهد معاف شديد به همين راحتي،از طرف ديگه اگر در اينده پزشك عمومي اشباع بشه ولي بازم هنوز جاهايي كه پزشكاي تعهدي رو ميفرستن كار باشه،خب شما خودتون ميتونيد راحت بريد اون مناظق محروم و مشغول به كار بشيد كه در ضمن هميشه قرار داد پزشكي كه متعهد به كار در يك منطقس نسبت به پزشكي كه ازاده كه كاربكنه تو اون منطقه يا خير حداقل ٢تومني كمتره و دريافتيه پزشك ازاد بيشتره
      خيلي واضحه كه مازاد انتخاب بسيار بسيار بهتريه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام
      بین این دوتا گیر کردم

۱. پزشکی تعهد ارومیه

۲. پزشکی مازاد سنندج

انتخاب سختیه
      از یک طرف با افزایش ظرفیت پزشکی وافزایش دانشگاه پولی امکان کم شدن شغل بالا است /از اون طزف هم پزشکی تعهد تا10.5 سال نمی تونه ازمون تخصص شرکت کنه /21 سال باید در مناطق محروم که احتمال زیاد روستا ها وشهر کوچکی از شهرستان مربوطه است /ودر دوره خدمت حق کار بجز محل اعزامی رو ندارید شاید تنها مزیت این رشته ها اینه که حداقل شغل و درآمد شما تضمین شده هست.در دوره دانشجویی هم حقوق نمی دهند

قبلا یک صحبتی بود برای دختر ها از 3برابر مدت تحصیل 2 برابر شه نمی دونم اخرش قطعی شد یا نه
      اگه تمکن مالی اجازه میده پردیس بهتره /اگه خودم بودم پردیس می رفتم زندگی در کور دهات/روستا /خیلی سخته اونم برای دختر
      حقوق پزشکی تعهد هم هنوز کسی از دانشجو هاش فکر نکنم شروع به کار کرده باشه که معلوم شده باشه ولی فکر کنم بخاطر منطقه محروم حقوق مناسبی وخوبی بدهند
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      بین این دوتا گیر کردم

۱. پزشکی تعهد ارومیه

۲. پزشکی مازاد سنندج

اینم بگم بهتره با دانشجو های تعهد حرف بزنی ولی فکر کنم اونا زیادی از منفی باشن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پزشکی مازاد چون تعهدی جونیت و عمرت میرع

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درک میکنم خانوادت تحت فشار قرار می گیرند با هزینه های مازاد ولی بدون صرف این هزینه بسیار ارزشمند تر از اونه که بخای عمرتو مثل یک کارمند حالا در لباس پزشک در درمانگاه های شهر های کوچک صرف کنی. اگه واقعا عذابت میده که از نظر مالی به خانوادت فشار میاد خب به اون ها تعهد بده ! که بعد از پایان تحصیلاتت چندسال اول درآمدتو در عوض پرداخت شهریه های مازاد پزشکی بهشون بدی .

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مازاد
      چون تعهدی باید تا سه برابر مدت تحصیل در یک شهرستان کوچک زندگی کنی الان مردم از شهرستان های کوچک میان مراکز استان (حداقل 90 درصد مردم شهری که من دارم درش زندگی میکنم از روستاها و شهرستان های اطرافن شاید 10 درصد مردم خود شهر باشن بعد شما میخوای بری یه شهرستان کوچک ) و اینکه اینم باید در نظر گرفت خب شرایط همیشه مثل الان نیست در آینده فرد ازدواج میکنه و خب بچش باید توی شهرستان کوچک و با امکانات کم بزرگ بشه تازه کلی اختلاف فرهنگی هم هست
      نظر من اینه همون مازاد رو برو و خوب درس بخون یه تخصص خوب قبول شی .
      تعهدی خوب نیست به نظرم
      یکی از دوستام پارسال رفت تعهدی خوب وقتی از خودش شنیدیم بهش تبریک گفتیم ولی یکی دیگه از بچه ها با همون رتبه فیزیوتراپی تهران رو زد که به نظرم اون انتخاب بهتری داشته
      ویرایش توسط a.t.n : 24 شهریور 1398 در ساعت 09:57

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تعهد بهتره
      مهم ترینش اینه هزینه نمیدی

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بین این دوتا گیر کردم

۱. پزشکی تعهد ارومیه

۲. پزشکی مازاد سنندج

برای تو‌ تعهدی خوبه..ولی خب درآمد نداره.

دولت حقوق ها رو نمیده و حقوق هم اگر عمومی باشی نهایتاً ۵،۶ میلیون و اگر متخصص باشی ۱۰ میلیون. حالا اگه بده دولت.
      To the hope of it all..

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم..واقعیتش الان خود پزشکا هم از درامد کم شون مینالن ...توی ایران الان فقط یه حباب ایجاد شده که بریم پزشکی درامد داره با اینکه اصلا اینطور نیست و نسبت به سختی که میکشن هیچه واقعا.. درمورد درآمد خب یه دانشجوی پزشکی سال آخر (که بهش میگن اینترن) بسته به شهری که هست (اصولا شهرای بزرگ بیشتر میدن) حدود 600 هزار تومن حقوق میگیره که واقعا نسبت به سختی که میکشه هیچی نیست (کشیک های واقعا طاقت فرسا و سروکله زدن با مردم و گاها 24 ساعت نخوابیدن) که گاهی اوقاتم بخاطر اختلاف امتیاز از حقوقشون کم میکنن(تقریبا صدتومن کم میکنن)بعدش که تموم کردن میرن طرح که بسته به منطقه بهشون حقوق میدن ..همین الان یکی از اشنایان داره تو یکی از روستاهای لرستان طرح میگذرونه (توی روستا و مناطق محروم حقوق بیشتره)و ماهانه فقط سه میلیون بهش میدن(بخشی از حقوق که کارانه ست رو نمیدن و فقط وعده دادن که مثلا تا فروردین میدیم) بعدش حتی اگر امتحان تخصص بدی و قبول شی(کمترین حالت تخصص سه ساله) در بهترین حالت ینی اگر متاهل باشی یک میلیون حقوق میگیری که باز هم میبینی از پول خبری نیست شاید بعدا که مطب بزنی پول دربیاری..اتفاقا تو شهرای کوچیک مطب زدن بهتره چون تو شهرای بزرگ مثل تهران و مشهد و شیراز انقد غول وجود داره که انگار شما به عنوان یه متخصص تازه کار یا یه پزشک عمومی اولویت دوم مردمی...در کل تو پزشکی پولی نیست (اینو واقعا از نزدیک دیدم حداقل تا 9سال که اینطوریه) بنظر من اینکه بخوای برای پزشکی خوندن پولم بدی که تهش هیچی همون تعهدی بهتره که حداقل پول نمیدی البته گاها شنیدم میشه تعهدو خرید...خیلی از پزشکا الان زدن تو کار آموزش و تدریس (تدریس کنکور نه تدریس رشته خودشون )که باز درامد بهتری داره...این نظر من بود موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما که به بقیه مشاوره میدین امسال به خودتون مشاوره بدین و بشینین برای سال دیگه بخونین. به قول خودتون اسطوره ۹۹ شو
      اگه واقعا اهل خوندن هستین اول لینک کانالو از امضاتون پاک کنین و بجای مشاوره به بقیه بشینین جدی برای سال دیگه بخونین. ولی اگه میدونین بمونین بجای خوندن شروع میکنین به مشاوره دادن به بقیه همون سنندج برین.
      سربازی ندارین که نگران وقفه بین درس خوندن باشین.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن