خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

علوم پزشکی ایران

سلام دوستان من پرستاری دانشگاه ایران رو آوردم
      میخواستم ببینم کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره که اشتراک بزاره؟(مدرک برای کشور های دیگه معتبره یا نه؟)
      و اگه تونستم با کارنامه سبز تهران نوبت دوم برم کدومشو انتخاب کنم
      منمون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehew نمایش پست ها
      سلام دوستان من پرستاری دانشگاه ایران رو آوردم
      میخواستم ببینم کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره که اشتراک بزاره؟(مدرک برای کشور های دیگه معتبره یا نه؟)
      و اگه تونستم با کارنامه سبز تهران نوبت دوم برم کدومشو انتخاب کنم
      منمون
      دوست عزیز مطمئنن هر جای جهان بری مدرک تهران معتبر تر ایرانه ولی فک نکنم خیلی فرق کنه تو رشته شما (چون برای کشور خارجی الان پرستاری خیلی رواله ) ولی شرایط حاکم بر پیرای پزشکی ایران برات تصویر میکنم.... اگر اقا باشین دوسال از چهار سال را باید در خوابگاه نواب بگدرانی 8 کیلومتری جاده مخصوص ! در یک جای خیلی پرت سرویس به ازادی داره ولی نه هر ساعت هر دوساعت دانشکده تونم بالای ونک کنار بیمارستان مطهری عه یه جورایی بالاشهره ولی بازم درباره اپلای کار به عنوان نرس تحقیق کن (تو کانادا استرالیا و المان ببین دقیق مدرک چقدر مهمه...)
      موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rkomm نمایش پست ها
      دوست عزیز مطمئنن هر جای جهان بری مدرک تهران معتبر تر ایرانه ولی فک نکنم خیلی فرق کنه تو رشته شما (چون برای کشور خارجی الان پرستاری خیلی رواله ) ولی شرایط حاکم بر پیرای پزشکی ایران برات تصویر میکنم.... اگر اقا باشین دوسال از چهار سال را باید در خوابگاه نواب بگدرانی 8 کیلومتری جاده مخصوص ! در یک جای خیلی پرت سرویس به ازادی داره ولی نه هر ساعت هر دوساعت دانشکده تونم بالای ونک کنار بیمارستان مطهری عه یه جورایی بالاشهره ولی بازم درباره اپلای کار به عنوان نرس تحقیق کن (تو کانادا استرالیا و المان ببین دقیق مدرک چقدر مهمه...)
      موفق باشین
      ممنون از راهنمایی خوبتون
      فقط چند سوال داشتم
      اینکه مطمئنید که باید برم خوابگاه نواب؟
      و نظرتون چیه که با کارنامه سبز نوبت دوم شهید بهشتی که اولویت پایین ترم بود رو برم؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehew نمایش پست ها
      ممنون از راهنمایی خوبتون
      فقط چند سوال داشتم
      اینکه مطمئنید که باید برم خوابگاه نواب؟
      و نظرتون چیه که با کارنامه سبز نوبت دوم شهید بهشتی که اولویت پایین ترم بود رو برم؟
      صد درصد ترم 1 تا 4 باید نواب بری (مثل همه ی ما ) از من میشنوی درسته شهید بهشتی یه لول بالاتره دانشگاشم بالاترین نقطه شهره ( عملن تنها هوای سالم تهران اونجاست ) ولی به نظرم هر تصمیمی میگیرید نباید یه ترم عقب بندازتتون یعنی سریع چهار سال رو تموم کنین که بعدش گزینه های پیش رو براتون امکان پذیر بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن