خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ایا می تونم یک سال دیگه کنکور بدم؟

سلام من امسال تراز زیر گروه 1 6800 شدم ومتاسفانه پرستاری ازاد و ظرفیت خودگردان هیچ جا نیاوردم ....خیلی با خودم کلنجار رفتم تصمیم گرفتمم یکسال دیگه بمونم(واقعیتش هنوزم مطمن نیستم ب نظرتون رشته مهندسی پزشکی ارزش داره صرفا یا سوابق تحصیلی برم؟)...اما مشکلی که دارم اینه:
      کنکور 98 کنکور سومم بود برای این می تونستم کنکور بدم باید یه رشته ای پیام نور و یا ازاد ثبت نام می کردم تا بتونم از سربازی فرار کنم که بتونم 98 کنکور بدم ..بنده یه رشته کاردانی توی دانشگاه ازاد ثبت نام کردم و دو ترم مرخصی گرفتم و برای کنکور 98 خوندم اما خوب الان که نتایج مردود شدم!
      حالا اگه بخوام کنکور 99 بدم باید چه کنم؟...به رشته های کاردانی دانشگاه ازاد بیشتر از دو ترم مرخصی نمی دن...

و یک سوال دیگه این درسته که هر شخصی می تونه از دیپلم تا دکترا یک بار از تحصیل انصراف بده و تا 1 سال بهش مهلت می دن که تعیین وضعیت کنه؟ (یعنی تا 1 سال دیگه می تونه یک بار دیگه کنکور بده)

الان می تونم ابان ماه مثلا برم انصراف بدم از دانشگاه در این صورت تا ابان سال بعد بهم فرصت می دن و می تونم توی کنکور 99 شرکت کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الان چی شده دقیقا؟
      برای کنکور 98 همزمان دانشگاه ثبت نام کرده بودی؟تا الان دانشجو هستی؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      سلام من امسال تراز زیر گروه 1 6800 شدم ومتاسفانه پرستاری ازاد و ظرفیت خودگردان هیچ جا نیاوردم ....خیلی با خودم کلنجار رفتم تصمیم گرفتمم یکسال دیگه بمونم(واقعیتش هنوزم مطمن نیستم ب نظرتون رشته مهندسی پزشکی ارزش داره صرفا یا سوابق تحصیلی برم؟)...اما مشکلی که دارم اینه:
      کنکور 98 کنکور سومم بود برای این می تونستم کنکور بدم باید یه رشته ای پیام نور و یا ازاد ثبت نام می کردم تا بتونم از سربازی فرار کنم که بتونم 98 کنکور بدم ..بنده یه رشته کاردانی توی دانشگاه ازاد ثبت نام کردم و دو ترم مرخصی گرفتم و برای کنکور 98 خوندم اما خوب الان که نتایج مردود شدم!
      حالا اگه بخوام کنکور 99 بدم باید چه کنم؟...به رشته های کاردانی دانشگاه ازاد بیشتر از دو ترم مرخصی نمی دن...

و یک سوال دیگه این درسته که هر شخصی می تونه از دیپلم تا دکترا یک بار از تحصیل انصراف بده و تا 1 سال بهش مهلت می دن که تعیین وضعیت کنه؟ (یعنی تا 1 سال دیگه می تونه یک بار دیگه کنکور بده)

الان می تونم ابان ماه مثلا برم انصراف بدم از دانشگاه در این صورت تا ابان سال بعد بهم فرصت می دن و می تونم توی کنکور 99 شرکت کنم؟
      از زمان انصراف یکسال مهلت داری.ولی فک کنم این یکسال ماله کارشناسی باشه نه کاردانی.تو سایت نظام وظبفه برو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها
      الان چی شده دقیقا؟
      برای کنکور 98 همزمان دانشگاه ثبت نام کرده بودی؟تا الان دانشجو هستی؟
      بله الان دانشجو هستم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن