خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

برنامه من براي سه رقمي شدن تو كنكور ٩٩ با استناد به دلايل و علم منطق

خب اين تاپيكو ميخواستم مفصل بذارم ولي گفتم خلاصه بگم خسته نشيد مفيد واقع بشه
      اين تاپيكم به اين دليل زدم كه سريع از دلايل و كاراي منو ببنيد شايد در نهايت به راه راست هدايت بشيد و درست تصميم بگيريد
      در ضمن اينا نظرات شخصيه منه ممكنه تهش موفق بشم يا نشم ولي اينها برايند سه سال بررسي مصاحبه هاي رتبه هاي برتر و داشتن دوستايي كه طيف بالاييشون پزشكيايي مثل ساري و شيراز هستن هست
      ازمون چي ميدم امسال؛
      خب من امسال ميرم گزينه ٢
      يه تاپيكي ديدم با اين عنوان كه دوتا ازمون قلمچي و گزينه دو رو مقايسه كرده بود و يه سري از دوستان متعصبانه ميگفتن بريد قلمچي...،
      خب اين حماقت محضه هركس بايد شرايطشو بسنجه بعد ببينه كجاي كاره و تصميم بگيره
      به نظرم اين فرمول منطقي هستي
      اگر؛
      دانش اموزيد و تابستون و سالهاي پايه درس نخونديد قطعا گزينه دو بريد
      اگه دانش اموزيد و سالهاي پايه درس خونديد در حد ٣٠ درصد حداقل بريد قلمچي در غير اين صورت بريد گزينه دو
      اگر فارغ التحصيل نظام جديد هستيد و پايه صفر داريد گزينه دو اگع يه چي بارتون هست مثلا ميدونيد ارع وارون تابع اينه يا مثلثات اصن چي هست و كليات مطالبو ميدونيد قلمچي
      اگه فارغ التحصيل نظام قديميد بهتره كلا نريد قلمچي چون نه برنامه خوبي داره واسه قديميا نه سوالاش واقعا چنگي به دل ميزنه
      در كل لپ مطلبم اين بود داداش يا اجي گل اگه صفري دور قلمچيو خط بكش نه بخاطر اينكه سخته يا به برنامه ش نرسي
      بحث سر اين مثاله؛
      شما فك كن دو تا دانش اموز هستن هر و هيچي تو سالهاي پايه نخوندن و تو تابستون هم نتونستن بار بزرگي از مطالب پايه رو واسه تو طول سال بردارن
      اولي كه ميره قلمچي ٢ هفته وقت داره كل مثلثات رو بخونه(ازمون ١ اذر)
      ازين ١٣ روز اون بايد ٣ روز رو حداقل واسه مطالب ازمون قبلي كه مرور ميشه بذاره
      اگع اون فرضا روزي ٢ ساعت رياضي بخونه ميشع ٢٠ ساعت تمرين مثلثات
      همون فرد تو گزينه دو بخاطر اينكه ازموناش تسلط محوره نه مرور محور با سه هفته زمان ميتونه ٤٠ ساعت وقت بذاره واسه مثلثات
      به نظرتون كدوم تسلطش بيشتر ميشع؟
      يه سريا ميگن خب قلمچي ايستگاه جبراني داره و مروراش بيشتره
      خب عزيز دل يه دانش اموز كه روي يه مبحثي مسلط نيست اصن دغدغه ش مرور نيست كه اون اصن نميدونه مثلثات چي هست !
      شايد كسي كه تو پايه اين بحثو خونده واسش بهتر باشه ٢٠ ساعت زمان
      ولي مني كه تسلط ندارم بايد حتما همون ٤٠ ساعت تايمو بذارم
      در ضمن گزينه دو واسه دوازدهم مرور داره و با توجه به باز بودن برنامه ش ميتونين خودتون مباحث ازمون قبلي رو مرور كنيد
      يا اينكه ميتونين قلم و دانلود كنين و تو خونه از خودتون امتحان بگيرين
      اين درصوريته كه شما صفريد
      ولي اگع روي پايه تسلط داريد بريد گزينه ٢ بدونيد داريد وقت خودتونو تلف ميكنين شما بدرد قلم ميخوريد
      از لحاظ كيفيت سوال
      انصافا گزينه دو بهتره شما ازمون شماره ٣ گزينه دو در طول سال ٩٧ رو ببينيد سه تا سوال فيزيك كنكور رو عينن پيش بيني كرده بود
      از لحاظ سختي زيستش از قلم اسون تره و تو بقيه درسا اين قائده رو دارع كه
      ٣٠ درصد سوالا اسون
      ٥٠ درصد متوسط
      و ٢٠ درصد سخت هست و اين البته يكم بالا پايين دارع
      نكته بعدي اينه من نظام قديمم و جديد ميدم با توجه به اينكه حجم مطالب اين نظام فوق العاده كمتره والبته كه اسون نيست و اگع بخوان نظام جديدو سخت بدن كاري ميتونن بكنن كه رتبه ١ كنكور ميانگينش ٣٠ درصد باشع
      تا ازمون ٣ اسفند گزينه
      من دوازددهمو تموم ميكنم
      تا ٧ فروردين پايه رو مرور و تموم ميكنم بعد ازمون ٧ فروردين قلمو ميدم
      تا ١٥ فروردين مرور نيماسل اول دوازدهم تو قلمچي
      تا ٢٦ اردي بهشت مرور كل دوازدهم و ازمون گزينه ٢ ٢٦ اردي بهشت
      و بعدشم جامع هاي سنجش و قلمچي
      ساعت مطالعه هم حدود ١٠ ساعت و نه كمتر با مرور محور كردن روز هاي چهارشنبه و پنج و جمعه دو هفته بعد از هر ازمون گزينه دو
      و ٧٠ درصد تايم اختصاصي و٣٠ درصد عمومي
      خيلي حرفا ديگع دارم تو تاپيك نميگنجه
      اگه نظري چيزي داريد بگيد لطفا استفاده كنم
      و راستي اينم منابعم
      ادبيات؛دستور زبان و ارايه هفت خوان ،لغت واملا تركيب كتابچه مهر و ماه +الگو ،قرابت سبطي +الگو
      ديني ؛سفير خرد اگع پاسخ نامه ش اومد اگرم نه ميكرو
      زبان مبتكران
      عربي جامع خيلي
      زيست پايه و دوازدهم خيلي سبز +ايكيو اگع اومد اگرم نه فار ازمون يا سال به سال خيلي سبز
      فيزيك و شيمي هم هردو خيلي سبز
      رياضي هم مهر و ماه
      تاثير معدلم مثبته
      سهميه ها هم تغيير نميدن
      قرارم نيست سال ديگه نظام جديد سخت تر باشه يا نظام قديم به نظرم سازمان سنجش به اين سمت ميره كه هر دو يه سطح باشن
      و مطمئن باشيد سال ديگه نظام جديد حداقل ضرر نميكنه
      واگه جديد سخت باشه قديمم سخته چون مثلا تو رياضي و فيزيك ٩٠ درصد سوالا مشتركه
      پيشاپيش سپاس اگه نقدي يا نظري داريد و لطف كنيد بگيد
      بابت غلط املايي ها هم معذرت

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه ن.قدیم گزینه 2 امسال نزده تا حالا

بعدش از یه دید دیگه هم باید بررسی کنی

اینکه قبول 3 هفته واسه هر ازمون وقت گذاشتن و خیلی وقت خوبیه

فکرشو بکن یکی دوماه خوندی بعد خسته میشی با خودت میگی 3 هفته داده یکی دوروزو نخونم جهنمم باز میرسم

ولی قلمچی اینطوری نیست دو هفته دو هفته س مجبوری هرروزو بخونی همینطور بعدش یه پلی بک زده ینی اخرا سال اومده فصل های ابتدایی رو دوباره گذاشته که بخونیم و مرور شه بنظرم همین قلمچی بهتره
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      up
      دینی خیلی سبز زهرا سمیعی عارف رو چرا نمیگیرین
      اون نظام قدیم بود میکرو گاج خوب بود نوشته خانم سمیعی عارف بود که الان داره با خیلی سبز کار میکنه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      دینی خیلی سبز زهرا سمیعی عارف رو چرا نمیگیرین
      اون نظام قدیم بود میکرو گاج خوب بود نوشته خانم سمیعی عارف بود که الان داره با خیلی سبز کار میکنه
      اون بهتره يني؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نظرم رو درباره ی قلم چی میگم فقط:
      من با برنامه ی قلم چی خیلی موافقم چون کاملا راه تنبلی رو می بنده و در واقع یه چوب بر میداره و می دوه دنبالت. وقتی هم ببینی به برنامه نمی رسی، مجبور میشی از کارهای حاشیه ای (مثل نت و فیلم و هر چی) بزنی و بیشتر وقت بذاری روی درس.
      چون به چشم می بینی که مثلا صد نفر هستن که دارن جلوتر از تو می دون. وقتی می دونی عقبی، یه چیزی داخلت فعال میشه که انرژی خوندن رو خیلی زیاد می کنه.

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حس شب امتحانی
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      من نظرم رو درباره ی قلم چی میگم فقط:
      من با برنامه ی قلم چی خیلی موافقم چون کاملا راه تنبلی رو می بنده و در واقع یه چوب بر میداره و می دوه دنبالت. وقتی هم ببینی به برنامه نمی رسی، مجبور میشی از کارهای حاشیه ای (مثل نت و فیلم و هر چی) بزنی و بیشتر وقت بذاری روی درس.
      چون به چشم می بینی که مثلا صد نفر هستن که دارن جلوتر از تو می دون. وقتی می دونی عقبی، یه چیزی داخلت فعال میشه که انرژی خوندن رو خیلی زیاد می کنه.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها

فکرشو بکن یکی دوماه خوندی بعد خسته میشی با خودت میگی 3 هفته داده یکی دوروزو نخونم جهنمم باز میرسم

ولی قلمچی اینطوری نیست دو هفته دو هفته س مجبوری هرروزو بخونی همینطور بعدش یه پلی بک زده ینی اخرا سال اومده فصل های ابتدایی رو دوباره گذاشته که بخونیم و مرور شه بنظرم همین قلمچی بهتره
      خوب حرفت منطقيه واقعا دو هفته يبار بهتره
      ولي منم گفتم كسي اگه تسلط نداره و پايه ش ضعيفه بره قلمچي طبق اون چيزي كه من ديدم پيشرفتش خيلي خفيفه
      من اگه پايه خيلي خوبي داشتم قطعا ميرفتم قلم
      و واقعا اراده زيادي ميخواد يكي سه هفته يبار ازمون بده
      هركس شرايطي داره و مني كه ميخوام درسارو قبل عيد با اين پايه ببندم واسم گزينه بهتره
      ولي خوب جامع هاي قلمچي به خصوص ٢٣ خردادش يه چيز ديگست و اونارو ميرم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      اون بهتره يني؟
      ندارمش ولی گفتم حواست باشه چون نظام قدیما میگن گاج خوبه نویسندش خانم سمیعی عارف بوده که الان داره با خ سبز کار میکنه
      من خیلی سبز سال به سال دارم نوشته حامد دورانی و فیروز نژاد نجف

من گاج نظام جدید بررسی نکردم شما الان گاج رو که داری ببین اگه توی آزمونا باهاش نتیجه میگیری اصلا خ سبز نظام جدید نگیر چون دینی دینیه دیگه میشه مطالبش عوض شه
      و این که ببین با کدوم کتاب خودت راحت تری مثلا الان همه میگن زبان شهاب اناری من از روش میخونم میرم امتحان میدم همیشه زبان رو خراب میکنم اما دوستام با همون کتاب درصد های بالا میزنن
      رفتم یه کتاب دیگه گرفتم منم درصدام خوب شد
      پس خیلی مهمه که با کتاب ارتباط بگیری

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم موندم نمیدونم چیکار کنم پایمم ضعیفه تقزیبا ولی میخونم میدونم چی ب چیه مطلب برام اشناس نمیدونم گزینه دو برم قلم چی برم برنامه گزینه دو دیدم میتونم مرور بزارم برای خودم تتظیم کنم ولی بیشتر رتبه برترا میگن قلم چی سردرگم شدم نمیدونم از نظر سوال کدوم بهتره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا قلمچی برای بچه های ضعیف خوب نیست؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها

منظورتون اینه امسال گزبنه دو نظام قدیم برگزار نمیکنه؟اگ اینه ک ب قیمت 793 تمن امسال نظام قدیمو دارن و کارنامه مشترک میدن

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ana.m نمایش پست ها
      منم موندم نمیدونم چیکار کنم پایمم ضعیفه تقزیبا ولی میخونم میدونم چی ب چیه مطلب برام اشناس نمیدونم گزینه دو برم قلم چی برم برنامه گزینه دو دیدم میتونم مرور بزارم برای خودم تتظیم کنم ولی بیشتر رتبه برترا میگن قلم چی سردرگم شدم نمیدونم از نظر سوال کدوم بهتره
      واسه شما همون قلمچي بهتره البته اگه نظام جديد هستيد

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      <گزينه دو بخاطر اينكه ازموناش تسلط محوره نه مرور محور>
      داداش این یه خط رو یه توضیح می دی ؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir-javadi نمایش پست ها
      <گزينه دو بخاطر اينكه ازموناش تسلط محوره نه مرور محور>
      داداش این یه خط رو یه توضیح می دی ؟
      وقتي ميري گزينه دو هدف ازمون اينه ببينه تو مثلا مباحث رو خوندي و تسلط داري يا نه
      سوالا با اين هدف طراحي ميشه
      قلمچي سوالا با اين هدف طراحي ميشه كه ببنيه تو مباحث قبليو يادت هست
      نكات ريز و جزئيات و يه سري چيزاي خاص و بلدي يا نه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن