خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 83 از 83
    1. Top | #76
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      کی جواب ذخیره ها میاد تقریبا؟
      اگ فرمو پر کنی بعد نخوای بری مشکلی نیست؟
      راستی مرسی ک جواب میدی.انشاالله خدا حال دلتو خوب کنه
      همون روز یا فردای روز پر کردن فرم .... زمان تکمیل فرم هم خودشون میگن
      اگ نمیخوای بری فرمو پر نکن چون جای بقیه رو میکیری...مشکل داشتن یا نداشتنو نمیدونم
      خواهش میکنم
      ممنون و انشاءالله همچنین

2. Top | #77
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخه ی شهر دیگس.از نت میشه پر کرد؟

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول واضح بگو کجا قبول شدی ؟انتظارشو نداشتی ؟ یعنی نتایج خوب بوده از قبل؟رتبتو نپرسیدم هیچوقت که یوقت ناراحت نشی ولی اگه بگی تو شخصی کمک بزرگی میکنی میفهمم نهایت چقدر قبول میشن
      بعدا که اگه تعهدی و پردیس رو موندی بنظرم پردیس تو نمیدونی چه سختی داره ون ساله اخر پزشکیت که ازت کار میکشن شیفت میکشن اگه تو شهره خوبی هم نباشی پدرت درمیاد تو فققط یک درصد تصور کن تو چندین سال بعدشم مجبوری واسه اونا کار کنی شاید لفظ خوبی نباشه ولی ادمن حسابت نمیکنن عملا انگاری دانشجویه سال اخری که مجبوره شیفت وایسه و کار کنه چون به پایان دانشگاهش مونده باور کن اون سالایه اخر پزشکی سخت ترین سالایه یه پزشکه اگه حتی دوسال مجبورت کنن نمی ارزه چه برسه سه برابر دوران تحصیل واقعا باید خیلی چیزا مثل تخصصو بزاری کنار اگه میتونی همون پردیسو بری برو پردیس شهریه دادن 7 سال بعدش تموم میشه تو میتونی کار کنی یه بخشی رو از شهریت دربیاری واسه خانوادت یه مشاور هم باشی بدبینانه نصف شهریه یه سالتو میدی بعدشم ازادی محدودیت نداری میتونی هر شهری بری میتونی چندبرابر سختی تحصیلتو جبران کنی والا طرح 2 ساله واسه دانشجوها همشون بدبخت میشن جایه بدبفتن سه برابر دوران تحصیل اصلا خوب نیست عملا کلی محدودیت میاری حتی تو ازدواجو تشکیل خانوادتم محدودیت میاره تو عملا باید اونجا بمونی تا یه مدت پردیسو برو قول میدم پشیمون نشی
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #79
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام
      نتایج اومد
      دلم میخواست بزنه مردود یا کلا جایی قبول بشم ک اینی ک هست نباشه
      هعی الان موندم
      کاش مردود میزد یا یچیز دیگ بود
      سلام و ادب

من نمی دونم که چه چیزی قبول شدید که الان اظهار ناراحتی می کنید ولی از سابقه پروفایل تون مشخصه که کاربر برتر بودید و خودتون پاسخگو و راهنما هستید.

انشاالله که به اهداف تون می رسید هر چیزی که هست، تلاش رو فراموش نکنید. من فرصت نکردم ببینم داستان شما چی بوده و الان چی شده و در این پست اول تون هم چیزی مشخص نیست ولی قطعا الهام بخش خیلی از دوستان در این سایت بودید و حالا وقتشه که دوستان در سایت به شما روحیه مضاعف بدن تا هم خسته نباشید و تشکری باشه و هم انگیزه ای برای شما.

موفق باشید در هر زمینه ای که دوست دارید.

بعنوان یک عضو جدید و مشاور در زمینه رشته تجربی کمکی خواستید مثل یک دوست در کنارتون هستم.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

5. Top | #80
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من یه سوالی برام پیش اومده. تا جایی که یادم میاد یه جا گفته بودین اهل آذربایجان شرقی هستین، چطوری شده تعهد ارومیه آوردین؟
      شایدم من اشتباه یادم مونده. به هر حال ان شا الله اون چیزی که به صلاحه براتون اتفاق میفته
      ویرایش توسط hyun jung : 24 شهریور 1398 در ساعت 02:25

6. Top | #81
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      اخه ی شهر دیگس.از نت میشه پر کرد؟
      اونایی که دخیره قبول شدن باید با اونایی که عادی قبول شدن تو همون زمان برن ثبت نام حضوری
      یا تو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهر برن؟

7. Top | #82
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      سلام
      من یه سوالی برام پیش اومده. تا جایی که یادم میاد یه جا گفته بودین اهل آذربایجان شرقی هستین، چطوری شده تعهد ارومیه آوردین؟
      شایدم من اشتباه یادم مونده. به هر حال ان شا الله اون چیزی که به صلاحه براتون اتفاق میفته
      برای تعهد یکی محل بدنیا اومدن مطرحه یکی محل تحصیل سه سال آخر جفتشم قابل قبوله برای همین ارومیه آوردم

8. Top | #83
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      چرا میگی نمی ارزه؟
      خب خودم تو شک بودم اولش الان یکم درست شده مینویسم ..... من انتظار مردودی داشتم
      اگه میبینی شهر محل خدمتت خوبه خب برو
      فک کردی همه تخصص قبول میشن؟؟؟ الان کنکور داریم یه عالمه کنکوری پشت کنکورن...
      واسه تخصص یه عالمه دکترررررر پشت ازمون تخصصن
      تعهده ولی حقوقش خوبه اینو مطمئن باش!
      در ضمن اگه میبینی خانوادت مایه دارن و تو تصمیمت واسه تخصص جدیه... میتونی ۵ سال دیگه شو تحمل کنی و بمونی همون پردیس!

امیدوارم موفق باشی

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن