خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 83
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ساعت مطالعه برای رتبه زیر 100

دوستان سلام
      دیگه هممون درمورد ساعت مطالعه خبره شدیم , دیگه تقریبا همه جا در این مورد خوندیم و میدونیم
      ولی همیشه تو ذهن من یه سری تناقضا وجود داره درمورد رتبه برترا که میگن 10 ساعت تورورز مطالعه داشتن
      ولی حقیقتش این هست که من از یک نفر که تازه 60 هم شده بود نه رتبه یک رقمی پرسیدم میگفت تا اسفند 16 ساعت بعد از اون فقط 3 ساعت خواب بقیش فقط درس
      میخوام که تجربه هارو در اختیار هم بزاریم
      از شما میخوام که کسانی و که میشناسین که رتبه برتر(زیر20) شدن , بالاخره ساعت مطالعه حقیقی چنده ؟
      ممنون از همگی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      دوستان سلام
      دیگه هممون درمورد ساعت مطالعه خبره شدیم , دیگه تقریبا همه جا در این مورد خوندیم و میدونیم
      ولی همیشه تو ذهن من یه سری تناقضا وجود داره درمورد رتبه برترا که میگن 10 ساعت تورورز مطالعه داشتن
      ولی حقیقتش این هست که من از یک نفر که تازه 60 هم شده بود نه رتبه یک رقمی پرسیدم میگفت تا اسفند 16 ساعت بعد از اون فقط 3 ساعت خواب بقیش فقط درس
      از شما میخوام که کسانی و که میشناسین که رتبه برتر(زیر20) شدن , بالاخره ساعت مطالعه حقیقی چنده ؟
      ممنون از همگی
      بله تازه با یکی ک رتبش 270 شده بود مصاحبه کردن میگفت از فروردین اینا 3 ساعت میخوابید فقط درس البته قبلشم 15.16 ساعت میخونده . کسی ک میگ7. 8 ساعت خوندم رتبم 3 رقمی شده . 2 رقمی شده اون پایه فوق قوی داشته . باید بخونی دیگ ،خودت باید ببینی چ پایه ای داری چ هدفی میخوای نسبت ب اون تلاش کنی و بخونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله همه ساعت مطالعشون بالاست اینا ساعت اصلیشون رو نمیگن که بچه ها اعتماد به نفسشون کم نشه...من شنیدم تا۱۸ساعتم میخوندن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من شنیدم یکی از رتبه های برتر 25 ساعت هم خونده.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      من شنیدم یکی از رتبه های برتر 25 ساعت هم خونده.

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رتبه 1منطقه3 (نمیدونم چه سالی)اومده بودن مدرسمون پارسال
      میگفتن 13_14ساعت میخوندم ولی اخراش بیشتر شد در حدی که غذا تو سینی میاوردن براش
      یعنی رو سفره هم نمیرفت(من که میگم99درصد لافه)
      بعد گفت تو سالن کسی هست بالا8ساعت خونده باشه دید هیچ کس دست نبرد بالا...میگفت واقعا بالا8ساعت نداریم تو این مدرسه؟
      به قولا مدرسه خاص بود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      ممنون از همگی
      سلام

به نظرم رتبه بالا زیاد ربطی به ساعت مطالعه افراد نداره

شما 2 نفر رو فرض کنید، یکی که 10 سال کار وزنه برداری میکنه، بیاد روزی 15 ساعت تمرین کنه،
      یکی هم که تازه وارد رشته وزنه برداری شده بیاد 15 ساعت در روز تمرین کنه

با این وضعیت کسی که پایه قوی تری داره، میتونه وزنه یا رتبه بیشتری رو بالا ببره !..........

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخ نتایج اومد ملت جوگیر شدن/ به هم ریختن
      ساعت مطالعه خاصی برای رتبه زیر 100 نوشته نشده
      یکی پایه و پیشش قویه روزی 2 ساعت بخونه نتیجه میگیره یکی ضعیفه باید بیشتر تلاش کنه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در رتبه برتر شدن پیوسته مطالعه داشتن مهم نه ساعت مطالعه زیاد
      اکثر بچه ها مثلا طول هفته شاید یک روز 10 ساعت بخونند یک روز هیچی و همینطور نامنظم که عملا فایده نداره
      خیلی هم بخوای بخونی هم 10 الی 11 ساعت مفیده این که از خواب بزنی اینا حرف بیخودیه چون عملا کاهش تمرکز پیدا میکنی و غیر ممکنه مفید باتشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه فکر میکنی رتبه برتر شدن به ساعت مطالعس بیخیال کنکور شو
      Success is what you make it

Take it how it come

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ۱۰ تا ۱۲ ساعت مفید اوکیه
      به پایه ام ربط زیادی نداره.پایه ی متوسط با ساعت مطالعه ی خوب و منسجم با یه نفر با پایه ی قوی و ساعت مطالعه ی کمتر برابره(نظر شخصی)
      یه نفر از مدرسمون تغییر رشته ریاضی به تجربی بود از اول مهر شروع کرد روزای تعطیل ۱۲ ساعت+مدرسه ۷ ساعت خوند
      اینم بگم ازش پرسیدم ینی تابستون زیست نخوندی؟گفت من هدفم دبیری فیزیک بود شهریور مشغول تغییر رشته شدم
      رتبه ی ۱۳۰ منطقه ۳ سال ۹۶ الانم دانشجو پزشکی تهرانه
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Brah نمایش پست ها
      اگه فکر میکنی رتبه برتر شدن به ساعت مطالعس بیخیال کنکور شو
      نه به ساعت مطالعه فک نمیکنم به مقدار تلاش کردن فک میکنم که مردم حاضرن برای هدفشون از خواب و خوراک بیوفتن
      قطعا با کسی که زندگی نرمالشو حفظ کرده فرق داره .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه به ساعت مطالعه فک نمیکنم به مقدار تلاش کردن فک میکنم که مردم حاضرن برای هدفشون از خواب و خوراک بیوفتن
      قطعا با کسی که زندگی نرمالشو حفظ کرده فرق داره .
      ببخشید ولی قطعا طرز فکرت اشتباهه
      خواب کم که اشتباه محضه ! یعنی اگه کمتر از 6 ساعت میخوابی بدون کارت میلنگه چون بحث از خواب زدن نیست بحث استفاده درست از زمانه.

رمز موفقیت هم اینه:
      تلاش منظم نه مضاعف.
      Success is what you make it

Take it how it come

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ازون رتبه دو رقمی هایی که باهاشون صحبت کردم (زیر۵۰کشور)و قابل اعتماد بودن.یکیشون که اصلا نمیتونه بالا ۹ ساعت بخونه.ولی همییییشه ۹ ساعت میخوند.امروز عروسی فلان فامیله؟ جهنم ۹ ساعت میخونم.این عید همه جمع میشن؟جهنم ۹ ساعت میخونم و...
      اون یکی هم ۱۰الی ۱۲ بود و بعضی روزا شاید خراب میشد ولی اکثرا این بود(بجز روز مدارس)
      توی تک رقمی ها هم ۴تاشون رو وحشتنااااک میخوندن و میخونن!ولی دوتا تک رقمی دگ تقریبا همون ۱۰ ساعت بودن و شاید پایین تر‌.
      در کل بخوام بگم با چیزی که دیدم:یه سریا وحشتناک میخونن(اکثرا دخترها چون حوصله ی بیشتری دارن تو این زمینه) یه سریا هم بین ۹تا۱۱ معمولا.ساعت مطالعه بینشون مشترک نیسن اون چیزی که مشترکه استمرار در مطالعه.شاید با خودتون بگید نه بابا امروزو حالا نمیخونم یه روزه فوقش.ولی بحث اینه دارید درس رو از عادتتون دور میکنید.اینور جدی بگیرید.بعد گیریم یه سری افراد ۱۴ ساعت خوندن و قبول شدن.دلیل نمیشه شما با کمتر خوندن انقد نشید.دررابطه با ساعت مطالعه تو تاپیک سوالات گذاشتم یه متن اونو بخونید خوبه.حداقل و حداکثر رو مشخص کردم
      یه جمله هست ک به خیلیا میگم:اونقدی وقت زیاد هست که بشه همه ی درسا رو عالی خوند و اونقدی وقت کم هست که نباید یه ساعتم از دست بدید.
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تابستون کنکور کمتر در حد روزی 6-8 ساعت/ سال تحصیلی با مدرسه در حدود 6 ساعت و روز های بدون مدرسه در حدود 10 ساعت/ بعد از عید هم در حدود 10 ساعت میخوندم

کلا زیاد خوندن خیلی خوبه و کمک میکنه ولی خب بحث تمرکز و شادابی هم هست و در نظر بگیرید که مسیر کنکور یک ساله است. کلا نسبت به مدیریت تایمتون و برنامه ریزیتون حساس باشید که از دستتون در نره ولی استراحت های منطقی هم بین درس داشته باشید. از رشته خودمون هم چند نفری رو می شناسم که رتبه های تک رقمی و دو رقمی آوردن و در همین حدود مطالعه می کردن شاید یکی دو ساعت بیشتر و کمتر.

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن