خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post نظام وظیفه چی میشه؟

سلام اینجور که معلومه ثبت نام دانشگاه و گرفتن معافیت میفته بعد مهر احتمالا تا ۵ مهر همش تموم بشه بنطرتون نیازه پشت کنکوریا دفترچه رو پست کنن؟ویک سوالم راجبه شرایط خودم داشتم من امسال کنکور دومم بود یعنی اولین سالی بود که پشت کنکور میموندم مدرک پیشمم خرداد ۹۷ گرفتم ولی ۳ مهر پارسال بنابه دلایلی ثبت نام کردم و انصراف دادم بنظرتون منم دفترچه پست کنم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid79 نمایش پست ها
      سلام اینجور که معلومه ثبت نام دانشگاه و گرفتن معافیت میفته بعد مهر احتمالا تا ۵ مهر همش تموم بشه بنطرتون نیازه پشت کنکوریا دفترچه رو پست کنن؟ویک سوالم راجبه شرایط خودم داشتم من امسال کنکور دومم بود یعنی اولین سالی بود که پشت کنکور میموندم مدرک پیشمم خرداد ۹۷ گرفتم ولی ۳ مهر پارسال بنابه دلایلی ثبت نام کردم و انصراف دادم بنظرتون منم دفترچه پست کنم؟
      شما شرایطت فرق داره و انصرافی هستی
      حتما برو دنبال دفترچه که گیر نکنی
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid79 نمایش پست ها
      یه دفترچه بگیر که دیگه خیالت راحت بشه حالا نتایجو 1 ماه دیگه هم بزنن شما موردی نداره وقتی شما دفترچه هم پست کنی زمان اعزام به خدمتت که همون موقع که نیست حدود 2-3 ماه بعدشه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بچه های عادی باید چیکار کنن ؟ ( کسایی که معافیت تحصیلی شون تو 31 خرداد تموم میشه )

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      دوستان بچه های عادی باید چیکار کنن ؟ ( کسایی که معافیت تحصیلی شون تو 31 خرداد تموم میشه )
      منظورت رو از بچه های عادی متوجه نشدم ؟!
      کسی که کنکور دومش باشه که تا 31.6 امسال مهلت داره واسه ثبت نام دانشگاه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      منظورت رو از بچه های عادی متوجه نشدم ؟!
      کسی که کنکور دومش باشه که تا 31.6 امسال مهلت داره واسه ثبت نام دانشگاه
      منظورم اینکه شرایط استاتر رو نداشته باشیم
      زمانی که ثبت نام کنیم کاغذی چیزی میدن که باید ببریم پیش پلیس +10 دیگه درسته ؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      منظورم اینکه شرایط استاتر رو نداشته باشیم
      زمانی که ثبت نام کنیم کاغذی چیزی میدن که باید ببریم پیش پلیس +10 دیگه درسته ؟
      بله یا میدن به خودتون یا خودشون با نظام وظیفه این مشکل رو برطرف میکنن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداشم الان سال 98 کنکور سومش بود وبرا کنکور سوم رفته بود پیام نور ثبت نام کرده بود و مرخصس رد کرده بود الان میخواد کنکور انسانی نظام جدید بده براش مشکلی پیش نمیاد چون رشتش تجربی بوده متئلد سال 78 الان میگن چون یه سال مرخصی گرفته دیگه مرخصی نمیدن نظام وظیفه گیر نمیده اگه سال دوم دانشگاه کنکور بده بعد مییخواد بره فرهنگیان

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا راهنمایی کنید

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NILOOFAR GH نمایش پست ها
      سلام داداشم الان سال 98 کنکور سومش بود وبرا کنکور سوم رفته بود پیام نور ثبت نام کرده بود و مرخصس رد کرده بود الان میخواد کنکور انسانی نظام جدید بده براش مشکلی پیش نمیاد چون رشتش تجربی بوده متئلد سال 78 الان میگن چون یه سال مرخصی گرفته دیگه مرخصی نمیدن نظام وظیفه گیر نمیده اگه سال دوم دانشگاه کنکور بده بعد مییخواد بره فرهنگیان
      مشکلی نیست. بگید یه مشت واحد عمومی برداره. لازم هم نیست پاس بشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی میگید انتخاب واحد کنه فردا ونره سر کلاسااینجوری فک کنم مشروطبشه عیبی نداره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان امسال سال چهارمی هست که میخواد کنکور بده و اگه فرهنگیان سال بعد قبول بشه نظام وظیفه گیر نمیده سال دیگه اردیبهشت میشه 21 ساله همزمان هم یه ترم مرخصی گرفته بود سال قبل و امسال......موندیم چکار کنیم متولد78/2/26

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش من الان رفتم نامه معافیت که پارسال دانشگاه بهم داد بدم به نظام وظیفه رو پیدا کردم تاریخ نامه و تاریخی که ثبتنام کردم ۲ مهر بود ولی درخواستش ۱ مهر بنظرت دانشگاه ها خودشون درستش نمیکنن؟همینجوری میپرسم چون احتمال زیاد امروز فرداس برم دفترجه رو پست کنم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما سال چندومتونه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته تاریخ رو همه ی دانشگاه هایک مهر میزنن البته شما دانشجو محسوب میشی اگه دانشگاه ثبت نام کردی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن