خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات

کسانی که از مهر استارت زدن....

سلام بچه ها راستش این تاپیک رو برا بچه هایی زدم که علنا مثل خودم تابستون رو از دست دادن اما میخوان از مهر استارت قوی بزنن از شما عزیزان میخوام که کسایی که میشناسید که از مهر استارت زدن و دو سه رقمی شدن بگید برای تبادل انگیزه

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها
      سلام بچه ها راستش این تاپیک رو برا بچه هایی زدم که علنا مثل خودم تابستون رو از دست دادن اما میخوان از مهر استارت قوی بزنن از شما عزیزان میخوام که کسایی که میشناسید که از مهر استارت زدن و دو سه رقمی شدن بگید برای تبادل انگیزه
      رفیق خودم سال97 از مهر و با "8" ساعت شروع کرد هیچ روزی بیش از 10 ساعت نخوند رتبش تو منطقه 3 شد 420 والان دندون اهواز میخونه!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان اگر می شناسین همچین کسانی رو یا اینکه توصیه و راهکاری هم واسه رسیدن به برنامه آزمون ها دارید ارائه بدید .
      ممنون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها
      والا دو سه رقمی نمیخوایم من 1500.2000 بشم راضیم

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از این به بعد هر ماه این تاپیک میاد فقط ماهش عوض میشه
      از ابان شروع کنم میشه؟
      از اذر شروع کنم میشه؟
      ...
      میرسه تا خرداد که میان میگن چی بخونم که رتبم ابرومندانه باشه که بتونم پشت کنکور بمونم
      6روز قبل کنکور هم تاپیک میزنن ولی اون موقع یه راه حل هست
      با دکتر کاویانی در6روز پزشکی بیاورید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا خیرت بده یه چند وقت بود از این تاپیک ها ندیده بودم از فلان ماه شروع کنیم پزشکی میاریم یا نه

بله قول شرف میدم که از مهر ماه اصولی شروع کنی پزشکی بهترین دانشگاه ایران میاری
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من دوستم از مهر خوند فیزیوتراپی قبول شد
      روزی 6 ساعت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه از مهر خوند پزشکی تهران اورد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بستگی داره ک سطح درسی طرف چه طوری باشه.مثلا اگه درساش خیلی قوی باشه قطعا میتونه موفق باشه اما اگر پایه ی درسیش ضعیف باشه محاله ک سه رقمی بشه
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y.3.R نمایش پست ها
      بستگی داره ک سطح درسی طرف چه طوری باشه.مثلا اگه درساش خیلی قوی باشه قطعا میتونه موفق باشه اما اگر پایه ی درسیش ضعیف باشه محاله ک سه رقمی بشه
      مثال نقض برای این حرف شما به تعداد موی سر وجود داره!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      مثال نقض برای این حرف شما به تعداد موی سر وجود داره!!
      ببین رفیق من دگ حوصله ی بحث سر این موضوعات رو ندارم چون خیلی وقت پیش من تمام حرفام رو تو این تایپک http://forum.konkur.in/thread65958.html گفتم و گذشتم.اگ دوس داشتی اون تایپکم رو حتما با تمام کامنت هاش بخون تا متوجه ی حرفام بشی.اینم بگم ک استارتر اون تایپک خودم بودم اما اخراج شدم
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره
      ویرایش توسط Y.3.R : 22 شهریور 1398 در ساعت 22:47

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین رفیق من دگ حوصله ی بحث سر این موضوعات رو ندارم چون خیلی وقت پیش من تمام حرفام رو تو این تایپک http://forum.konkur.in/thread65958.html گفتم و گذشتم.اگ دوس داشتی اون تایپکم رو حتما با تمام کامنت هاش بخون تا متوجه ی حرفام بشی.اینم بگم ک استارتر اون تایپک خودم بودم اما اخراج شدم
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تو کانال گاماس 20یکی بود میگفت از ابان شروع کرده بعد پزشکی مشهد قبول شده بود
      متاهلم بوده

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تاپیکتو خوندم. اگه اون موقع میدیدم فحشت میدادم
      ولی الان به حرفت رسیدم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استارتر منم پیگیر این تاپیکهایی بودم که از مهر میشه؟ از آبان میشه؟ کم کم میرسیدم به اینکه از عید میشه؟
      چرا؟ چون کسی که این سوالارو میپرسه یعنی هنوز سردرگمه و راه کنکور رو بلد نیست. میومدم چندتا جواب رو میخوندم که اره خیلیا تونستن فلان دوستم فلان رفیقم و دلم خوش میشد و جالبه هیچکس خودشو مثال نمیزد
      حالا من از شما خواهش میکنم اگه واقعا قصدت واسه کنکور جدیه و آینده ات برات مهمه( نه فقط بخاطر اینکه رتبه بشی چشم خاله و دایی و عمو رو در بیاری)،بشین با برنامه قلمچی برو جلو و بخون. ابان ماه رو بیخیال بشیم از آذر ماه متوجه میشی وضعیتت نسبت به رقبات چطوره. اگه نتایج بد بود ناامید نشو ضعف هات رو برطرف کن. اگه میتونی حتما یه مشاور بگیر واسه خودت که باهات صحبت کنه از سردرگمی در بیای.ایشالا سال دیگه اگه کسی تاپیک زد از مهر میشه سه رقمی اورد، شما خودت بیای و کامنت بذاری بگی من تونستم، مطمئن باش با روش درست درس بخونی میشه،من کسی رو نمیشناسم ولی عقلم میگه 9 ماه کم نیست.موفق باشی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن