خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      اها نه پس اون که آره واقعا...رسما یکی که تازه بخواد وارد دبیرستان بشه...نه اونجوری سراغ ندارم و موافقم ..با رقابت الان امکان نداره ...اینی که من میخواستم بگم سطحش جوری بودِ که سالای پایه تست نزده فقط مگه نه معدلش ۱۹و ۹۰بوده������
      الان خیلیا هستن که چندین سال از فارغ التحصیلیشون میگذره اما دوباره میان تا کنکور بدن و رسما اکثر مطالب دبیرستان از یادشون رفته حالا این افراد قطعا تو یه سال نمیتونن به رتبه ی سه رقمی برسن اما یه عده مشاور نما میان و بهش میگن که تو یه سال حتما میتونی و از این حرفا و اون بنده خدا هم جوگیر میشه و شروع به خوندن میکنه اما وسط راهکم میاره و خیلی چیزای دگ.امیدوارم همه واقع بینانه حرف بزنیم چون الان آینده ی خیلیا به همین کنکور گره خورده
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      همش منفی بافی
      چتونه شماهااااااااااااااا
      اول مهر تا کنکور کلی فرصت هت
      کسی که بخواد میتوونه رتبه یک تا nام بشه
      بسه دیگه انقدر شل مغزی
      مثله ادم بشینین بخونین
      کلی فرصت هست
      بس کنین تروخدا
      9 ماه خیلیهههههه
      راس میگه دیگه .....عه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال رو خوب نخوندم (یعنی اصلا نخوندم به خاطر همین حرفا، که آقا میشه؟ از الان میشه؟ از ماه بعد چی؟ اگه ماه قبل شروع میکردم چطوری میشد؟ کسی بوده قبل من؟
      همینجوری زمان رد شد تا رسیدیم اردبیهشت اونجا بود که فهمیدم چقدر سوال از خودم پرسیدم، واقعا کنکور اون غولی که میگن نبوده.

واسه همین امسال رو با قدرت دارم شروع میکنم از مهر ماه و خب به عنوان کسی که تجربه یه سال رو داره میتونم بگم این که پزشکی تهران رو بتونه بخونه چیز عیجبی نیست و میشه به راحتی بهش رسید.
      + کسی که اینجور تاپیک ها رو میزنه، یه جورایی مثل منه پارساله! به هیچ جا نمیرسید مگه این که تموم کنید این مسخره بازیا رو و بشید بخونید.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y.3.R نمایش پست ها
      الان خیلیا هستن که چندین سال از فارغ التحصیلیشون میگذره اما دوباره میان تا کنکور بدن و رسما اکثر مطالب دبیرستان از یادشون رفته حالا این افراد قطعا تو یه سال نمیتونن به رتبه ی سه رقمی برسن اما یه عده مشاور نما میان و بهش میگن که تو یه سال حتما میتونی و از این حرفا و اون بنده خدا هم جوگیر میشه و شروع به خوندن میکنه اما وسط راهکم میاره و خیلی چیزای دگ.امیدوارم همه واقع بینانه حرف بزنیم چون الان آینده ی خیلیا به همین کنکور گره خورده
      البته من با حرفتون ك میگید کسی ک کمک اموزشیو میخونه نمیتون بفهم یا نمیدون اصلا چی ب چیه مطالب ، یکسال براش کم اره تا حدودی با حرفتون موافقم ولی خب استثناام هست من ماه پیش ی ویسی گوش دادم حتی دختره لایوم گذاشته بود تو اینستاگرام درباره شیوه برنامه ریزی اینا درباره خودش ک توضیح داد گفت من الان 30 سالم 28 سالم ک بود کنکور دادم 5 سال از درس دور بودم همینطوری گفتم تو کنکور شرکت کنم البته اذر ماه ب فکرش افتادم گفتم این چند ماهو بخونم اگ شد شد نشدم سال دیگ چون زیاد اینجوری امیدوار نبودم چون تایم زیادیو از دست داده بودم میگفت نشستم خودم خوندم ولی همه تلاشمو کردم میگفت روزانه 14 15 ساعتو میخوندم دیگ نمیگفتم 7 ساعت بخونم کم کم زیاد کنم چون وقت نداشتم در حدی میخوندم ک روی کتابا خوابم میبرد توی اسفند ماه روزانه 400 500 تستو میزدم نمیخوابیدم ولی میخوندم کنکور دادم و دارو سازی دانشگاه تهران اوردم ... و یعنی کسی ک بخواد بیاره هیچ چون و چرایی هیچ نشدی نیست واقعا در صورتی ک خودش بخواد کسی ک صفر میخواد بخون و رشته خوب میخواد باید دوبرابر کسی ک پایش خوبه و داره میخونه تلاش کن (تلاش مضاعف) اگ نکن ک دیگ هیچی باید فکر سال دیگ باشه . کار نشد نداره

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      البته من با حرفتون ك میگید کسی ک کمک اموزشیو میخونه نمیتون بفهم یا نمیدون اصلا چی ب چیه مطالب ، یکسال براش کم اره تا حدودی با حرفتون موافقم ولی خب استثناام هست من ماه پیش ی ویسی گوش دادم حتی دختره لایوم گذاشته بود تو اینستاگرام درباره شیوه برنامه ریزی اینا درباره خودش ک توضیح داد گفت من الان 30 سالم 28 سالم ک بود کنکور دادم 5 سال از درس دور بودم همینطوری گفتم تو کنکور شرکت کنم البته اذر ماه ب فکرش افتادم گفتم این چند ماهو بخونم اگ شد شد نشدم سال دیگ چون زیاد اینجوری امیدوار نبودم چون تایم زیادیو از دست داده بودم میگفت نشستم خودم خوندم ولی همه تلاشمو کردم میگفت روزانه 14 15 ساعتو میخوندم دیگ نمیگفتم 7 ساعت بخونم کم کم زیاد کنم چون وقت نداشتم در حدی میخوندم ک روی کتابا خوابم میبرد توی اسفند ماه روزانه 400 500 تستو میزدم نمیخوابیدم ولی میخوندم کنکور دادم و دارو سازی دانشگاه تهران اوردم ... و یعنی کسی ک بخواد بیاره هیچ چون و چرایی هیچ نشدی نیست واقعا در صورتی ک خودش بخواد کسی ک صفر میخواد بخون و رشته خوب میخواد باید دوبرابر کسی ک پایش خوبه و داره میخونه تلاش کن (تلاش مضاعف) اگ نکن ک دیگ هیچی باید فکر سال دیگ باشه . کار نشد نداره
      بخدا چقد ساده این شماها!من دگ حرفی ندارم چون اگ تا ان سال دگ هم حرف بزنم بازم همون جای اولم میرم.عزت زیاد
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درضمن کسی ک بخون میخونه دیگ شما بخون همه تلاشتو بکن یا میشه یا نمیشه هی هر کاری بخوای بکنی و ب بعدش فک کنی وایی اگ نشه چی اگ بشه چی کلا نه تو کنکور تو زندگیتم ب جایی نمیرسی اگ هرکی میخواست این فکرو بکنه ک هیچکسی نباید تلاش میکرد چون هی میگفت اگ تلاش کنم نشه چی ول کن این حرفارو فقط اگ رشته خوب میخوای دیگ گذشت با ساعت مطالعه کم باید همش بخونی روزو شبت بش درس( هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد)

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها
      من پارسال رو خوب نخوندم (یعنی اصلا نخوندم به خاطر همین حرفا، که آقا میشه؟ از الان میشه؟ از ماه بعد چی؟ اگه ماه قبل شروع میکردم چطوری میشد؟ کسی بوده قبل من؟
      همینجوری زمان رد شد تا رسیدیم اردبیهشت اونجا بود که فهمیدم چقدر سوال از خودم پرسیدم، واقعا کنکور اون غولی که میگن نبوده.

واسه همین امسال رو با قدرت دارم شروع میکنم از مهر ماه و خب به عنوان کسی که تجربه یه سال رو داره میتونم بگم این که پزشکی تهران رو بتونه بخونه چیز عیجبی نیست و میشه به راحتی بهش رسید.
      + کسی که اینجور تاپیک ها رو میزنه، یه جورایی مثل منه پارساله! به هیچ جا نمیرسید مگه این که تموم کنید این مسخره بازیا رو و بشید بخونید.

به شدت باهات موافقم

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها
      سلام بچه ها راستش این تاپیک رو برا بچه هایی زدم که علنا مثل خودم تابستون رو از دست دادن اما میخوان از مهر استارت قوی بزنن از شما عزیزان میخوام که کسایی که میشناسید که از مهر استارت زدن و دو سه رقمی شدن بگید برای تبادل انگیزه

بیشتر رتبه برترا از مهر استارت زدن
      بعضیاشون تابستونو خوندن ولی خب اصلش مهر هست اگه مهر رو از دست بدیم دیگه کاریش نمیشه کرد بقیه مثل جت ازمون رد میشن
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین رفیق من دگ حوصله ی بحث سر این مسائل رو ندارم چون دگ کنکور از من گذشته و الان دانشجوام ولی همین قد میدونم که تو این دورو زمونه هرکی رو ملت سوار بشه درجه اش بالاتره و حرفش خریدار داره اما اونی ک بخواد حرف حق بزنه به اندازه ی عن مگس ارزش نداره.فک کنیم من دروغ میگم ولی خدا که به شماها عقل داده ک!بذارین یه مثال بزنم تا شاید یه کم عقلتون به کار افتاد.خیلیاتون حتما آزمون آزمایشی رفتین و حتما خیلیاتون حداقل تو یه درسی ضعیف بودین حالا تو اون بازه ی دو هفته ای آزمون حداقل دو الی سه روز ازتون وقت میرفت که تو اون درسی که ضعیف بودین به یه تسلط نسبی برسین حالا اگه شخصی تو 6 تا درس بشدت ضعیف باشه چی؟آیا واقعا تو دوهفته به همه ی درسا میرسه؟بابا خدا به همتون عقل داده ک پس لطفا با امید دادن های پوچتون و جوگیر کردن بقیه لطفا آینده ی خیلیا رو به باد ندین.من نمیگم امید دادن بده ولی باید یه کم همراه با عقل باشه
      http://forum.konkur.in/thread54733.html|
      ایشون دقیقا برخلاف همه حرفای شماست همین انجمنم هستن از مهرم خوندن زیست 80زدن خود منم س بار کنکور دادم فقط زیست خوندم ن سایر دروس زیست 70زدم خوساتم بگم برای موفقیت لازم نیست همه روز 80 90بزنی یا 100بزنی..با دوتا درسم میشه موفق شد
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​داداش گلم شما ازاستان گلستان بودی بین 2میلیون ادم من تهرانم بین 12میلیون نفر شما ده نفر.و دیده باشی من 1000نفرو دیدم شما س بار کنکور دادی منم سه بار تازه ی بارم ازمایشی بود سال سوم...بنظر من تنبلی درس نخوندن ک ادمو زمین میزنه
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 23 شهریور 1398 در ساعت 18:15

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوباره جنجال شروع از مهر آبان آذر دی و........ شروع شددددددد🤦🏻‍♀️

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread54733.html
      چندیدن سال از کنکورش گذشته بود اونم رشته ریاضی بود ...این چی میگه اینم دروغه؟
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دلیلِ قبول نشدنِ همه ی ما یک چیز مشترک عه! “حــــــــــاشــــــیــه
      .
      همه مون هم گرفتارش هستیم.
      فقط در حال شعار دادن و هدایتِ بقیه هستیم.
      و همه مون مصداق بارز این ضرب المثلیم: اگه بیل زنی، اول باغچه ی خودتو بیل بزن.
      .
      من انقدر از این تاپیک ها دیدم که دیگه اعصابم نمیکشه.
      اولش گفتم امید بدم و مهم نیست..
      ولی..
      نمیشه ندید این حجم از علاقه به اتلاف وقت رو.
      الان ۲۲ شهریورِ و هنوز شما منتظرید مهر بشه و شروع طوفانی کنید؟
      قولِ شرف میدم هِـــی امروز و فردا خواهید کرد و به خودتون فرصتِ اتلاف وقت بدونِ عذاب وجدان میدین که اوکی عه بابا من از مهر شروع طوفانی می‌کنم مثل فلانی رتبه x میارم تو کنکور.
      بعد می‌رسد دنبال درصدهای لازم برای اون رتبه تو تخمین رتبه ها
      بعد تخمین محل و رشته ی قبولی
      .
      بعدش ادامه میدین به خوابِ زمستونی بدون هیچ استرسی و ناگهــــان!
      اوپــس!
      ۵ آبان عه که!
      یک مدت(چند ساعت نهایتاً) مضطرب میشید که ای وای!
      زمان نموند که!
      شروع میکنید به تغییر برنامه تون برای رسیدن به اون رتبه خیالی و دنبالِ امضا و مودِ مناسب برای پروفایلِ انجمن تون گشتن.
      اکثراً هم لشکر یه نفره اید و گر مرد رهی میان خون باید رفت و یا راهی خوام ساخت یا خواهم یافت و فلان.
      .
      چشم رو هم میذارین ۲۰ آذره و بازم اتفاقات بالا تکرار میشن.
      با این تفاوت که این بار دنبالِ کلاسِ کنکور میگردین و برنامه میریزین برای قلمچی ۲۰ دی و کلِ آزمونا رو تا اون موقع به بهونه ی ترکوندن تو اون آزمون میپیچونین.
      .
      ۱۵ دی شده و شما به جای درس خوندن صبح تا شب شبکه های اجتماعی رو متر می‌کنید و دنبالِ یه راهی برای پیچوندن آزمون ۲۰ دی هستین.
      شروع می‌کنید علیه قلمچی و تقلب و لو رفتن سؤالات و قیمت زیاد و سؤال غیراستاندارد و ...تاپیک میزنید و دنبالِ یه آزمونِ دیگه میگردین.
      .
      ۱۸ بهمن شده و تو تب و تابِ ثبت نام کنکور هستین و تیکِ قبلاً در کنکور شرکت کرده ام رو برای بار n اُم میزنید.
      میرین سراغِ تخمین رتبه و دنبال رتبه خوب که به سه رشته تاپ بخوره با درصدهای کم هستین.
      به دانشگاه پردیس بین الملل و تعهدی هم راضی هستین دیگه.
      چندین درس و یکی از ریاضی یا فیزیک رو هم به کل حذف میکنید تا مجبور نباشید بیش از ۱۲ ساعت مطالعه کنید( برنامه است دیگه..وگرنه از اول مهر تا الان ۶ ساعت هم نخوندن در مجموع فقط دارین برنامه مینویسین و دنبال منابع رتبه های برترید)
      .
      ۲۰ اردیبهشت شده و شما شروع می‌کنین به زانوی غم بغل گرفتن و ریختن برنامه برای زیر ۱۰ هزار آوردن و دنبال راهی برای راضی کردن خانواده به رتبه بدتون و فکر میکنید به کنکور سال بعد و براش برنامه میریزید.
      تقریباً هر شب کابوسِ کنکور رو میبینید و افکار ناامید بسیاری دارین..
      شروع میکنید به لوس کردن خودتون برای خانواده تون و بهونه آوردن برای درس نخوندنتون و از زمین و زمان شکایت میکنید و همه مقصرن جز خودتون.
      .
      شبِ کنکوره و یک کتاب رو هم تموم نکردید..
      .
      بعد از کنکوره و میاین بیرون، شروع میکنید به همه چی اعتراض کردن و مقصر جلوه دادن کلِ جهان و اثبات بی گناهی خودتون.
      رو تخت تون دراز میکشید و یه برنامه میریزید از یک مُرداد بکوب تا روز کنکور بخونید.
      اول مصاحبه ی رتبه های برتر رو میخونید، بعد منابع جدید لیست میکنید بخرید، آزمون رو از ۲۰ مهر ثبت نام میکنید، نیفتید دنبالِ کلاس کنکور.
      تو انجمن تاپیک میزنید آیا می‌توانم از مهر شروع کنم و سه رقمی بیاورم؟
      و روز از نو، روزی از نو.
      To the hope of it all..

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      دلیلِ قبول نشدنِ همه ی ما یک چیز مشترک عه! “حــــــــــاشــــــیــه
      .
      همه مون هم گرفتارش هستیم.
      فقط در حال شعار دادن و هدایتِ بقیه هستیم.
      و همه مون مصداق بارز این ضرب المثلیم: اگه بیل زنی، اول باغچه ی خودتو بیل بزن.
      .
      من انقدر از این تاپیک ها دیدم که دیگه اعصابم نمیکشه.
      اولش گفتم امید بدم و مهم نیست..
      ولی..
      نمیشه ندید این حجم از علاقه به اتلاف وقت رو.
      الان ۲۲ شهریورِ و هنوز شما منتظرید مهر بشه و شروع طوفانی کنید؟
      قولِ شرف میدم هِـــی امروز و فردا خواهید کرد و به خودتون فرصتِ اتلاف وقت بدونِ عذاب وجدان میدین که اوکی عه بابا من از مهر شروع طوفانی می‌کنم مثل فلانی رتبه x میارم تو کنکور.
      بعد می‌رسد دنبال درصدهای لازم برای اون رتبه تو تخمین رتبه ها
      بعد تخمین محل و رشته ی قبولی
      .
      بعدش ادامه میدین به خوابِ زمستونی بدون هیچ استرسی و ناگهــــان!
      اوپــس!
      ۵ آبان عه که!
      یک مدت(چند ساعت نهایتاً) مضطرب میشید که ای وای!
      زمان نموند که!
      شروع میکنید به تغییر برنامه تون برای رسیدن به اون رتبه خیالی و دنبالِ امضا و مودِ مناسب برای پروفایلِ انجمن تون گشتن.
      اکثراً هم لشکر یه نفره اید و گر مرد رهی میان خون باید رفت و یا راهی خوام ساخت یا خواهم یافت و فلان.
      .
      چشم رو هم میذارین ۲۰ آذره و بازم اتفاقات بالا تکرار میشن.
      با این تفاوت که این بار دنبالِ کلاسِ کنکور میگردین و برنامه میریزین برای قلمچی ۲۰ دی و کلِ آزمونا رو تا اون موقع به بهونه ی ترکوندن تو اون آزمون میپیچونین.
      .
      ۱۵ دی شده و شما به جای درس خوندن صبح تا شب شبکه های اجتماعی رو متر می‌کنید و دنبالِ یه راهی برای پیچوندن آزمون ۲۰ دی هستین.
      شروع می‌کنید علیه قلمچی و تقلب و لو رفتن سؤالات و قیمت زیاد و سؤال غیراستاندارد و ...تاپیک میزنید و دنبالِ یه آزمونِ دیگه میگردین.
      .
      ۱۸ بهمن شده و تو تب و تابِ ثبت نام کنکور هستین و تیکِ قبلاً در کنکور شرکت کرده ام رو برای بار n اُم میزنید.
      میرین سراغِ تخمین رتبه و دنبال رتبه خوب که به سه رشته تاپ بخوره با درصدهای کم هستین.
      به دانشگاه پردیس بین الملل و تعهدی هم راضی هستین دیگه.
      چندین درس و یکی از ریاضی یا فیزیک رو هم به کل حذف میکنید تا مجبور نباشید بیش از ۱۲ ساعت مطالعه کنید( برنامه است دیگه..وگرنه از اول مهر تا الان ۶ ساعت هم نخوندن در مجموع فقط دارین برنامه مینویسین و دنبال منابع رتبه های برترید)
      .
      ۲۰ اردیبهشت شده و شما شروع می‌کنین به زانوی غم بغل گرفتن و ریختن برنامه برای زیر ۱۰ هزار آوردن و دنبال راهی برای راضی کردن خانواده به رتبه بدتون و فکر میکنید به کنکور سال بعد و براش برنامه میریزید.
      تقریباً هر شب کابوسِ کنکور رو میبینید و افکار ناامید بسیاری دارین..
      شروع میکنید به لوس کردن خودتون برای خانواده تون و بهونه آوردن برای درس نخوندنتون و از زمین و زمان شکایت میکنید و همه مقصرن جز خودتون.
      .
      شبِ کنکوره و یک کتاب رو هم تموم نکردید..
      .
      بعد از کنکوره و میاین بیرون، شروع میکنید به همه چی اعتراض کردن و مقصر جلوه دادن کلِ جهان و اثبات بی گناهی خودتون.
      رو تخت تون دراز میکشید و یه برنامه میریزید از یک مُرداد بکوب تا روز کنکور بخونید.
      اول مصاحبه ی رتبه های برتر رو میخونید، بعد منابع جدید لیست میکنید بخرید، آزمون رو از ۲۰ مهر ثبت نام میکنید، نیفتید دنبالِ کلاس کنکور.
      تو انجمن تاپیک میزنید آیا می‌توانم از مهر شروع کنم و سه رقمی بیاورم؟
      و روز از نو، روزی از نو.
      مرسی که انقدر قشنگ گفتی

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      مرسی که انقدر قشنگ گفتی
      امیدوارم حداقل یک نفر از این سیکل معیوب خارج بشه
      To the hope of it all..

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن