خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      من تاپیکتو خوندم. اگه اون موقع میدیدم فحشت میدادم
      ولی الان به حرفت رسیدم
      خیلیا این طور خواهند بود
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دندان پزشک آینده...
      به خودت اجازه بده که اولین نفری باشی که از مهر شروع میکنه و به بهترین رتبه میرسه
      منتظر تاییدیه نباش... محکم شروع کن و محکم هم ادامه بده تا وقتی به هدف میرسی...
      موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y.3.R نمایش پست ها
      خیلیا این طور خواهند بود
      حالا پایه ضعیف منظورت چی بود؟۲
      ولی جدی من یکیو میشناسم این حرفتو نقض کرده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      حالا پایه ضعیف منظورت چی بود؟۲
      ولی جدی من یکیو میشناسم این حرفتو نقض کرده
      اگ کامنت های اون تایپک رو بخونی منظورمو متوجه میشی.اصلا امکان نداره حرفم نقض بشه
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگ کامنت های اون تایپک رو بخونی منظورمو متوجه میشی.اصلا امکان نداره حرفم نقض بشه
      اگه میانگین تراز ۵۰۰۰سال اول پایه ضعیف محسوب میشه میتونم بگم اسمشو

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه رقمی منطقه یا کشور؟
      بستگی داره ک سطح درسی طرف چه طوری باشه.مثلا اگه درساش خیلی قوی باشه قطعا میتونه موفق باشه اما اگر پایه ی درسیش ضعیف باشه محاله ک سه رقمی بشه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همش منفی بافی
      چتونه شماهااااااااااااااا
      اول مهر تا کنکور کلی فرصت هت
      کسی که بخواد میتوونه رتبه یک تا nام بشه
      بسه دیگه انقدر شل مغزی
      مثله ادم بشینین بخونین
      کلی فرصت هست
      بس کنین تروخدا
      9 ماه خیلیهههههه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست گلم اینکه مسیر موفثییت چقدر سخته ونشدنی یا شدنی چیزی نیست ک من تو ک هنو 1 هزارم نرذفتیم بتونیم راجع بش نظر بدیم..هیچکس نمیدونه شما ک میگی هرچه کردم نشد شخصیتت چیه تواناییت چیه اصلا راست دروغت چیه شما میگی کسی نبوده و حرفم نقض نمیشه اصلا از کجا معلوم خودت حقیقت باشی؟پس عقایدتو برای خودت نگه دار بزار اونی ک داره راهع میره راهشو بره باورکن اگر هرکس اندازه چیزی ک هست حرف بزنه خیلی اتفاقات بهتری میفته
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بخون خدا بزرگه
      ♡Be your Own HERO

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      این تایپک http://forum.konkur.in/thread65958.html رو به طور کامل همراه با کامنت هاش بخون بعدا متوجه میشی ک من به چه کسایی میگم که پایه ی ضعیفی دارن
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

ویرایش توسط Y.3.R : 23 شهریور 1398 در ساعت 12:07

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اما بزار یکم اینجا هم بهت بگم ک من به چ کسایی میگم ک پایه ی ضعیفی دارن.تراز اصلا برام ملاک نیست چون خودم با کسایی بودم ک با تراز 4800 هم بهترین جاها قبول شدن.منظور من کسایی هستن ک حداقل تو 6 تا درس بشدت ضعیف اند به طوری ک وقتی کتاب درسی و کتاب های کمک آموزشی رو میخونن نمیتونن مفاهیم رو متوجه بشن چنین کسایی محال ممکنه که بتونن فقط با یه سال خوندن رتبه ی سه رقمی تو تجربی کسب کنن.اما اگه کسی بتونه فقط با خوندن کتاب مفاهیم رو بفهمه اونوقت یه سال هم براش زیادیه.حالا اگ کسی رو با این شرایط داشتی اسم ببر
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      سه رقمی منطقه یا کشور؟
      فرقی نمیکنه
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اما بزار یکم اینجا هم بهت بگم ک من به چ کسایی میگم ک پایه ی ضعیفی دارن.تراز اصلا برام ملاک نیست چون خودم با کسایی بودم ک با تراز 4800 هم بهترین جاها قبول شدن.منظور من کسایی هستن ک حداقل تو 6 تا درس بشدت ضعیف اند به طوری ک وقتی کتاب درسی و کتاب های کمک آموزشی رو میخونن نمیتونن مفاهیم رو متوجه بشن چنین کسایی محال ممکنه که بتونن فقط با یه سال خوندن رتبه ی سه رقمی تو تجربی کسب کنن.اما اگه کسی بتونه فقط با خوندن کتاب مفاهیم رو بفهمه اونوقت یه سال هم براش زیادیه.حالا اگ کسی رو با این شرایط داشتی اسم ببر
      اها نه پس اون که آره واقعا...رسما یکی که تازه بخواد وارد دبیرستان بشه...نه اونجوری سراغ ندارم و موافقم ..با رقابت الان امکان نداره ...اینی که من میخواستم بگم سطحش جوری بودِ که سالای پایه تست نزده فقط مگه نه معدلش ۱۹و ۹۰بوده

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      دوست گلم اینکه مسیر موفثییت چقدر سخته ونشدنی یا شدنی چیزی نیست ک من تو ک هنو 1 هزارم نرذفتیم بتونیم راجع بش نظر بدیم..هیچکس نمیدونه شما ک میگی هرچه کردم نشد شخصیتت چیه تواناییت چیه اصلا راست دروغت چیه شما میگی کسی نبوده و حرفم نقض نمیشه اصلا از کجا معلوم خودت حقیقت باشی؟پس عقایدتو برای خودت نگه دار بزار اونی ک داره راهع میره راهشو بره باورکن اگر هرکس اندازه چیزی ک هست حرف بزنه خیلی اتفاقات بهتری میفته
      ببین رفیق من دگ حوصله ی بحث سر این مسائل رو ندارم چون دگ کنکور از من گذشته و الان دانشجوام ولی همین قد میدونم که تو این دورو زمونه هرکی رو ملت سوار بشه درجه اش بالاتره و حرفش خریدار داره اما اونی ک بخواد حرف حق بزنه به اندازه ی عن مگس ارزش نداره.فک کنیم من دروغ میگم ولی خدا که به شماها عقل داده ک!بذارین یه مثال بزنم تا شاید یه کم عقلتون به کار افتاد.خیلیاتون حتما آزمون آزمایشی رفتین و حتما خیلیاتون حداقل تو یه درسی ضعیف بودین حالا تو اون بازه ی دو هفته ای آزمون حداقل دو الی سه روز ازتون وقت میرفت که تو اون درسی که ضعیف بودین به یه تسلط نسبی برسین حالا اگه شخصی تو 6 تا درس بشدت ضعیف باشه چی؟آیا واقعا تو دوهفته به همه ی درسا میرسه؟بابا خدا به همتون عقل داده ک پس لطفا با امید دادن های پوچتون و جوگیر کردن بقیه لطفا آینده ی خیلیا رو به باد ندین.من نمیگم امید دادن بده ولی باید یه کم همراه با عقل باشه
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم هوایِ این انجمن چی داره همه میدونن چی به چیه و چیکار کنن ولی بازم دنبال تأیید دیگران هستن یکیش خودم اگه همه دنبال این بودن که آیا کسی قبل اونا کاری رو که میخوان بکنن کرده یا نه که دیگه هیچ اختراعی صورت نمیگرفت! فرمول موفقیت خیلی ساده است ولی مالِ هیچ دو نفری عین هم نیست. با توجه به اینکه چقدر علم داری الان و سرعت یادگیریت و عادات مطالعه ات و سبک زندگیت، باید برنامه مناسب خودت و هدفت بنویسی و بهش پایبند باشی. یا به اندازه ی هدفت تلاش کن یا هدفت رو به اندازه ی تلاشت تعیین کن. موفق باشید.
      To the hope of it all..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن