خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

شما جای من باشین چه تصمیمی میگیرین ؟

سلام .
      اول از هر صحبتی از مدیران مربوطه خواهش میکنم تاپیک رو حذف یا ادغام نکنن چون به مشورت دوستان عزیز نیاز دارم .

میدونم درمورد انتخاب نظام قدیم و نظام جدید بارها تو انجمن بحث شده ؛ خودم شخصا اکثر ویسهای معلما و مشاورها رو در این زمینه گوش دادم اما بازم شرایطم جوریه که نمیشه بی گدار به آب بزنم . ممکنه یه مقدار طولانی بشه ولی لطف کنید کامل بخونید .

بخوام یه بیوگرافی مختصر از خودم بدم باید بگم که 25 سالمه و اخرین باری کنکور دادم سال 92 بود . درحال حاضر لیسانس دارم و مشکلی از بابت سربازی ندارم .

تو این تابستون زیست دوم رو بصورت کامل و همراه با تست زیاد خوندم ، زیست سوم رو تا اخر فصل حواس رو هم با تست خوندم ، شیمی دوم تا آخر فصل 3 خوندم و تست زدم . از فیزیک فقط بخش بردار و الکتریسیته ساکن و از ریاضی هم بخش تابع و معادله و نامعادله رو با تست جمع کردم .
      عمومی هم جز قرابت چیزی نخوندم .

این کل چیزایی بود که خوندم و مسلط شدم .

ببینید دوستان درسته خیلی از دروس قدیم رو نخوندم و خیلی از چیزا یادم نیست اما با اینحال از همون 6-7 سال پیش یه چیزایی ته ذهنم هست . درواقع جوری نیستم که با دروس نظام قدیم بالکل آشنایی نداشته باشم .

منابع نظام قدیمی هم که دارم کاملا تکمیله . همشون نو و آخرین چاپ . ینی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد نظام قدیم رو دارم . حتی فیلمهای آموزشی نظام قدیم رو هم دارم .

حرفی که تقریبا تمام مشاورا میزنن میگن اگه طی دو سال اخیر کنکور ندادین ، اگر امسال یا پارسال رتبه مرزی ( مرز قبولی رشته های تاپ ) نیاوردین ، اگر تسلط کافی روی دروس نظام قدیم ندارین بهتره جدید شرکت کنید . (حتی یه ویس از اشکان هاشمی شنیدم که میگفت نظام جدید شرکت کنید که اگر 99 سه رشته تاپ قبول نشدید حداقل 1400 شانستون زیاد باشه)

من هیچکدوم از این 3 فاکتور رو ندارم و منطقا بهتره نظام جدید شرکت کنم ولی یه حسی بهم میگه رقابت 9 ماهه با دانش اموزانی که 3 سال این درسا رو خوندن چندان رقابت معقولی نیست ! ( شایدم طرز تفکر من اشتباهه )

از جهتی 99 آخرین کنکور نظام قدیمه و من اگر رشته های موردعلاقم ( پزشکی یا دارو ) رو نیارم عملا باختم ! و از طرف دیگه واسه تهیه منابع نظام جدید کلی باید هزینه بکنم .

واقعا گیج شدم دوستان . بهرحال 25 سال سن کمی نیست که بخوام با آزمون و خطا جلو برم . میخوام بهترین تصمیم رو بگیرم.

مشتاق شنیدن راهنمایی ارزشمند دوستان هستم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      سلام .
      اول از هر صحبتی از مدیران مربوطه خواهش میکنم تاپیک رو حذف یا ادغام نکنن چون به مشورت دوستان عزیز نیاز دارم .

میدونم درمورد انتخاب نظام قدیم و نظام جدید بارها تو انجمن بحث شده ؛ خودم شخصا اکثر ویسهای معلما و مشاورها رو در این زمینه گوش دادم اما بازم شرایطم جوریه که نمیشه بی گدار به آب بزنم . ممکنه یه مقدار طولانی بشه ولی لطف کنید کامل بخونید .

بخوام یه بیوگرافی مختصر از خودم بدم باید بگم که 25 سالمه و اخرین باری کنکور دادم سال 92 بود . درحال حاضر لیسانس دارم و مشکلی از بابت سربازی ندارم .

تو این تابستون زیست دوم رو بصورت کامل و همراه با تست زیاد خوندم ، زیست سوم رو تا اخر فصل حواس رو هم با تست خوندم ، شیمی دوم تا آخر فصل 3 خوندم و تست زدم . از فیزیک فقط بخش بردار و الکتریسیته ساکن و از ریاضی هم بخش تابع و معادله و نامعادله رو با تست جمع کردم .
      عمومی هم جز قرابت چیزی نخوندم .

این کل چیزایی بود که خوندم و مسلط شدم .

ببینید دوستان درسته خیلی از دروس قدیم رو نخوندم و خیلی از چیزا یادم نیست اما با اینحال از همون 6-7 سال پیش یه چیزایی ته ذهنم هست . درواقع جوری نیستم که با دروس نظام قدیم بالکل آشنایی نداشته باشم .

منابع نظام قدیمی هم که دارم کاملا تکمیله . همشون نو و آخرین چاپ . ینی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد نظام قدیم رو دارم . حتی فیلمهای آموزشی نظام قدیم رو هم دارم .

حرفی که تقریبا تمام مشاورا میزنن میگن اگه طی دو سال اخیر کنکور ندادین ، اگر امسال یا پارسال رتبه مرزی ( مرز قبولی رشته های تاپ ) نیاوردین ، اگر تسلط کافی روی دروس نظام قدیم ندارین بهتره جدید شرکت کنید . (حتی یه ویس از اشکان هاشمی شنیدم که میگفت نظام جدید شرکت کنید که اگر 99 سه رشته تاپ قبول نشدید حداقل 1400 شانستون زیاد باشه)

من هیچکدوم از این 3 فاکتور رو ندارم و منطقا بهتره نظام جدید شرکت کنم ولی یه حسی بهم میگه رقابت 9 ماهه با دانش اموزانی که 3 سال این درسا رو خوندن چندان رقابت معقولی نیست ! ( شایدم طرز تفکر من اشتباهه )

از جهتی 99 آخرین کنکور نظام قدیمه و من اگر رشته های موردعلاقم ( پزشکی یا دارو ) رو نیارم عملا باختم ! و از طرف دیگه واسه تهیه منابع نظام جدید کلی باید هزینه بکنم .

واقعا گیج شدم دوستان . بهرحال 25 سال سن کمی نیست که بخوام با آزمون و خطا جلو برم . میخوام بهترین تصمیم رو بگیرم.

مشتاق شنیدن راهنمایی ارزشمند دوستان هستم
      با توجه به چیز هایی که خودتون گفتید به نظرم جدید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم مثه تو نظام قدیمی هستم که قصد شرکت در کنکور نظام جدید رو دارم
      اول اینکه با مرورت روی بعضی از کتابها اشتباه محضه که بخوای کنکور نظام جدید بدی
      دوم خرید منابع و وقف دادن خودت با نظام جدید خیلی وقت میگیره ازت که ممکنه افسردت کنه در ادامه خوندش
      درستع بعضی از مباحث سخت نظام قدیم در نظام جدید حذف شده ولی واقعا اونقدم اسون نیست،منم نظام قدیمم دارم جدید میخونم همون مباحث قدیمن با دسته بندی بهتر
      ولی بذار یه نکته خوب رو بهت بگم
      اگه فک میکنی امکان قبولیت در کنکور ۹۹ باز کمه و ممکنه اون دو رشته مورد علاقت رو نیاری از همین الان شروع کن به خوندن نظام جدید .حالا چراااا نظام جدید؟؟ چون در ۱۴۰۰ دیگه کنکور قدیم برگذار نمیشه و اگه شما در ۹۹ هم رشته موردعلاقتون رو نیارید باید به اجبار به سمت نظام جدید روونه شید و باز هم این مسائل رو طی کنید!
      و حتی اگه خدایی نکرده رشته خاصتون رو قبول نشدید واسه ۴۰۰ اماده تر از قبلی !
      در کل تصمیم با خودته
      موفق باشی
      ویرایش توسط Fcbvb : 22 شهریور 1398 در ساعت 12:20

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fcbvb نمایش پست ها
      دوست عزیز منم مثه تو نظام قدیمی هستم که قصد شرکت در کنکور نظام جدید رو دارم
      اول اینکه با مرورت روی بعضی از کتابها اشتباه محضه که بخوای کنکور نظام جدید بدی
      دوم خرید منابع و وقف دادن خودت با نظام جدید خیلی وقت میگیره ازت که ممکنه افسردت کنه در ادامه خوندش
      درستع بعضی از مباحث سخت نظام قدیم در نظام جدید حذف شده ولی واقعا اونقدم اسون نیست،منم نظام قدیمم دارم جدید میخونم همون مباحث قدیمن با دسته بندی بهتر
      ولی بذار یه نکته خوب رو بهت بگم
      اگه فک میکنی امکان قبولیت در کنکور ۹۹ باز کمه و ممکنه اون دو رشته مورد علاقت رو نیاری از همین الان شروع کن به خوندن نظام جدید .حالا چراااا نظام جدید؟؟ چون در ۱۴۰۰ دیگه کنکور قدیم برگذار نمیشه و اگه شما در ۹۹ هم رشته موردعلاقتون رو نیارید باید به اجبار به سمت نظام جدید روونه شید و باز هم این مسائل رو طی کنید!
      و حتی اگه خدایی نکرده رشته خاصتون رو قبول نشدید واسه ۴۰۰ اماده تر از قبلی !
      در کل تصمیم با خودته
      موفق باشی
      مرسی از راهنماییت
      دقیقا با تک تک حرفات موافقم
      من الان با نظام قدیم مشکل خاصی ندارم . حتی اگر به مشکل هم بخورم تقریبا اکثر فیلمهای خوب نظام قدیم رو دارم که میتونم از روی اونا رفع اشکال انجام بدم . اما درمورد نظام جدید واقعا نمیدونم چجوریه .
      بعنوان مثال من الان با زیست هیچ مشکلی ندارم و نقطه قوتم اتفاقا همین زیسته . زیست دوم رو بحدی خوب خوندم که وقتی از خودم تست زماندار ازمون میگیرم 70 به بالا میزنم . ولی درمورد نظام جدید من اصلا نمیدونم زیستشون به چه صورته . زیست سوم و پیش هم چون چند سال پیش واسه کنکور خودم خوندم پیش زمینه ذهنی ازشون دارم و اینجوری نیست همه چی فراموشم شده باشه .

درمورد قسمت دوم صحبت شما بازم موافقم . چون هیچ تضمینی نیست تو 99 نظام قدیم بتونم به هدفم برسم .

دقیقا رو همین حسابه که میگم گیج شدم .

راستشو بخواین خودم دلم با نظام قدیمه چون تمام امکاناتش برام فراهمه . اما از این میترسم به نتیجه دلخواهم تو 99 نرسم و اون وقته که دوباره باید بیام از خونه اول شروع کنم .

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بستگی به نحوه ترازگیری هم داره بعد نتایج نهایی وچندروز دیگه نحوه ترازگیری کنکور 99 میگن شاید تغییر دادن که البته با این دفاعی که از ترازمشترک کردن احتمالش کمه ولی اگه بخوان میتونن از لنگر درونی استفاده کنن

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      بستگی به نحوه ترازگیری هم داره بعد نتایج نهایی وچندروز دیگه نحوه ترازگیری کنکور 99 میگن شاید تغییر دادن که البته با این دفاعی که از ترازمشترک کردن احتمالش کمه ولی اگه بخوان میتونن از لنگر درونی استفاده کنن
      مرسی
      ولی متوجه منظورتون نشدم که بهتره جدید بدم یا قدیم ؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مرسی
      بستگی به ترازگیری داره اگه مثل امسال باشه خب معلومه شانس قدیم خیلی کمتره البته اینطور هم نیست که اگه 99 قدیم بدی قبول نشی بخوای باز از صفر شروع کنی کسی که قدیم مسلطه جدید هم براش راحته مثلا ریاضی و فیزیک جدید برای نظام قدیما خیلی راحته یا زیستشون خیلی از قیدا حذف شده بیشتر حذفیات بوده وگرنه محتویات تغییر چندانی نکردن که بخوای باز از صفر شروع کنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم فقط روی نظام خودتون بمونید همین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست من بنده هم دقیقا دو سال پیش شرایط شما رو داشتم منتهی باید عرض کنم به نظر بنده بهتره وارد رقابت کنکور تجربی نشوید و بروید دنبال یک حرفه و کاری دیگر را یاد بگیرید چون با این رقابت شدید که هرسال هم داره تصاعدی زیاد میشه امکانش زیاده سال اول بخونید و نتیجه نگیرید و سال بعد با خودتون بگید که حالا من که یکسال خوندم، بذار یکسال دیگه هم بخونم شاید رتبه بهتری بیارم و همینطوری غرق در منجلاب کنکور و بی عدالتی هاش میشید و یهو به خودتون میاین میبینید 28 سالتونه و هیچ کاری بلد نیستید، ببینید دوست من الان دوره ای نیست که بشه گفت هرکی تلاش کنه به نتیجش میرسه، خیر، چون امسال هم خیلیا تلاش کردن ولی به نتیجه شون نرسیدن، تازه شما پزشکی هم قبول بشید 7 سال دوره عمومی هست که خدا میدونه بعد از اون 7 سال وقتی نوبت به بازارکار شما برسه چه عاقبتی در انتظارتونه ..... این حرفها رو صادقانه زدم فقط جهت آگاهی شما و منی که دیگه قصد ادامه دادن به کنکور رو ندارم
      سلام . اول از هر صحبتی از مدیران مربوطه خواهش میکنم تاپیک رو حذف یا ادغام نکنن چون به مشورت دوستان عزیز نیاز دارم . میدونم درمورد انتخاب نظام قدیم و نظام جدید بارها تو انجمن بحث شده ؛ خودم شخصا اکثر ویسهای معلما و مشاورها رو در این زمینه گوش دادم اما بازم شرایطم جوریه که نمیشه بی گدار به آب بزنم . ممکنه یه مقدار طولانی بشه ولی لطف کنید کامل بخونید . بخوام یه بیوگرافی مختصر از خودم بدم باید بگم که 25 سالمه و اخرین باری کنکور دادم سال 92 بود . درحال حاضر لیسانس دارم و مشکلی از بابت سربازی ندارم . تو این تابستون زیست دوم رو بصورت کامل و همراه با تست زیاد خوندم ، زیست سوم رو تا اخر فصل حواس رو هم با تست خوندم ، شیمی دوم تا آخر فصل 3 خوندم و تست زدم . از فیزیک فقط بخش بردار و الکتریسیته ساکن و از ریاضی هم بخش تابع و معادله و نامعادله رو با تست جمع کردم . عمومی هم جز قرابت چیزی نخوندم . این کل چیزایی بود که خوندم و مسلط شدم . ببینید دوستان درسته خیلی از دروس قدیم رو نخوندم و خیلی از چیزا یادم نیست اما با اینحال از همون 6-7 سال پیش یه چیزایی ته ذهنم هست . درواقع جوری نیستم که با دروس نظام قدیم بالکل آشنایی نداشته باشم . منابع نظام قدیمی هم که دارم کاملا تکمیله . همشون نو و آخرین چاپ . ینی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد نظام قدیم رو دارم . حتی فیلمهای آموزشی نظام قدیم رو هم دارم . حرفی که تقریبا تمام مشاورا میزنن میگن اگه طی دو سال اخیر کنکور ندادین ، اگر امسال یا پارسال رتبه مرزی ( مرز قبولی رشته های تاپ ) نیاوردین ، اگر تسلط کافی روی دروس نظام قدیم ندارین بهتره جدید شرکت کنید . (حتی یه ویس از اشکان هاشمی شنیدم که میگفت نظام جدید شرکت کنید که اگر 99 سه رشته تاپ قبول نشدید حداقل 1400 شانستون زیاد باشه) من هیچکدوم از این 3 فاکتور رو ندارم و منطقا بهتره نظام جدید شرکت کنم ولی یه حسی بهم میگه رقابت 9 ماهه با دانش اموزانی که 3 سال این درسا رو خوندن چندان رقابت معقولی نیست ! ( شایدم طرز تفکر من اشتباهه ) از جهتی 99 آخرین کنکور نظام قدیمه و من اگر رشته های موردعلاقم ( پزشکی یا دارو ) رو نیارم عملا باختم ! و از طرف دیگه واسه تهیه منابع نظام جدید کلی باید هزینه بکنم . واقعا گیج شدم دوستان . بهرحال 25 سال سن کمی نیست که بخوام با آزمون و خطا جلو برم . میخوام بهترین تصمیم رو بگیرم. مشتاق شنیدن راهنمایی ارزشمند دوستان هستم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نظام قدیمم(تسلط 70 تا 80 درصدی دارم) و 99 هم نظام قدیم شرکت میکنم...
      اگر شرایط شما رو داشتم باز هم نظام قدیم شرکت میکردم...

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم بمون چون
      منابعت تکمیله
      اشنایی نصف ونیمه
      و خب دی وی دی و اینا
      کلا قدیم بمونی به نفعته
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام عزیز
      پست کاملی که فرستاوم کانال رو واست پایین میذارم و بخونش.
      ولی به صورت خلاصه تر من نظرم روی قدیمه.
      ببین من جدید رو وقتی پیشنهاد میکنم که ۱ منابع کامل نباشن و نتونی بخری
      ۲ سطحت ۰ باشه.
      تو هیچکدوم از اینارو نداری! پس ترجیح من یکی روی قدیم هست.
      و در ضمن تحت تاثیر جو قرار نگیر. پست کامل واست نوشتم، ولی بازم میگم. از خود جدیدا بپرس! کتاباشون واقعا اشتباه زباد دارن. خودشونم عاصین. کتابای قدیما واقعا بهتر و کم نقص تره. پس فک نکن گل و بلبله جدید!
      اینم پستی که ازش حرف میزدم. مطالعش کن، اگه چیزی هم نیاز بود تکمیلی، بپرس.

نظام #جدید نظام #قدیم #پشت کنکوری #تحلیل
      چند وقت پیش یه پست گذاشتم در مورد انتخاب بین نظام #قدیم و #جدید. همونجور که اطلاع دارید, سال 99 کنکور انتخابیه. یعنی یه فردی که نظام قدیمه هم میتونه کنکور نظام جدید بده و هم نظام قدیم.
      اما خیلیا براشون سوال بود کدوم از اینا بهتره؟
      الان سعی میکنم جامع تر واستون توضیح بدم که بهتر انتخاب کنین. تمام #فاکتور ها و موارد رو براتون دونه دونه شرح میدم, و آخرشم یه رفع ابهام کلی میکنم.

ببینین شما برای انتخاب بین نظام ها چندین فاکتور رو باید دخالت بدید.

⬅1) منابع: منابع برای نظام قدیم, سخت پیدا میشن چون تولید نمیشن دیگه. از طرفی منابع نظام جدید هم برخلاف نظام قدیم, تضمین شده نیستن.
      به هر حال اولین سالیه که کنکور برگذار میشه برای نظام جدید ها, پس منابع اونا به اندازه نظام قدیم تضمین شده نیستند.

⬅2) آشنایی با مطالب: شما اگر که نظام قدیم هستید, روی مطالب نظام جدید اشراف چندان زیادی نخواهید داشت. برخی درس ها مشترکن ولی برخی مثل زیست تفاوت نسبتا زیادی دارن. حالا این شمایید که این فاکتور رو هم باید لحاظ کنین. آیا واقعا میتونین با این تفاوتهای جزئی یا کلی بسازید, یا نمیتونید.

⬅3) دشواری مطالب: در کل نظام جدید, در بعضی دروس ساده تر و در برخی دروس سخت تر هست. مثلا درسی مثل شیمی, حفظیات به مراتب بیشتری داره توی نظام جدید, نسبت به نظام قدیم. از طرفی دیگه زیست شاید برخی مطالب رو نداشته باشه, ولی سختی های خاص خودش رو هم برای درس و هم بابت کلمات جدید و ناآشناش برای نظام قدیما داره.

✅در نهایت, تصمیم با خودتونه. باید همه فاکتور هارو دخالت بدید و تصمیم نهاییتون رو بگیرید.
      از طرفی منابع قدیم بهتر نمیشن ولی از طرفی اگر که اونایی که بنده ذکر کردم رو استفاده کنین, تضمین بیشتری دارند نسبت به منابع جدید که فقط توی یک بار کنکور استفاده شدند.

✅توصیه من در کل برای یه نظام قدیم, اینه که اگر که یک پایه و یه دید کلی حتی به اندازه 10 درصد اشراف روی مطالب نظام قدیم داره, همون نظام قدیم رو انتخاب کنه. اگر که واقعا صفر هستش و کاملا نا آشناس, نظام جدید احتمالا گزینه بهتری هست.

حرف آخر هم, پایان دادن به یه شایعه در مورد کنکور امساله.
      نکته اول رو ذکر کنم, که خیلی از دوستان میگفت چون که اکثر رتبه برتر ها اکثرا نظام جدید بودن, پس در حق نظام قدیم ها ظلم شده!
      در حالی که توجه کنین, "هر ساله اکثر رتبه های برتر از افرادی هستش که سال اول کنکورشون هست. و نه افرادی که پشت کنکور موندن"
      پس این یه مسئله کاملا طبیعیه.
      مورد دوم سختی سوالاته که خیلی ها میگفتن نظام جدید ساده تر بوده نسبت به قدیم.
      اولا اینکه هر ساده تر بودنی منفعت نداره! نمونه اش کنکور 96.
      میدونین که کنکور استاندارد سازی میشه و استانداردای خودشو داره. سوال سخت داره متوسط داره ساده هم داره. از همه رِنجی داره.
      از طرفی هم میدونین که ملاک تفکیک, توی هر رنج, سوالات اون رنج هستن. مثلا فرق بین رتبه 100 و رتبه 2000 همین دسته سوالات سخت هستن.

خب..حالا میتونم بهتر واستون توضیح بدم.
      یه کنکور مثل کنکور 97 رو در نظر بگیریم که کنکور خوبی بود.
      به این شکله:
      40 درصد سوالات ساده 40 درصد سوالات متوسط 20 درصد سوالات سخت.

الان رنج رتبه مثلا 10 تا 5 هزار, سوالات ساده رو جواب میدن. رنج رتبه 5 تا 2 هزار سوالات متوسط. و رنج زیر 2000 سوالات سخت.
      در واقع ملاک تفکیک این سه دامنه رتبه, جواب دادن یا ندادن این دسته سوالاته.
      حالا امسال به اشتباه سنجش میاد سوالات متوسط **رو به تعداد کمتری طرح میکنه و بیشتر طیف سوالا به سمت "ساده" میرن.
      خب, چه اتفاقی میفته؟ آ تفکیک بندی و فیلترینگ بین گروه دانش آموزای ضعیف و متوسط کاملا به هم میریزه و ضعیف عمل میکنه. عین یه 3 تا قیف که اول 3 تا اندازه متفاوت دارن. ولی بعد یه مدت فقط آخری متفاوته و اون دوتا عملا یکی هستن. پس اون دوتا قیف عین هم فیلتر میکنن!

و اینجوره که دو دسته متوسط و ضعیف با هم قاطی میشن. درصدای نجومی ولی رتبه های بسیار عجیب.

در حالی که رتبه های قوی وضعشون نسبتا خوبه. درصدا با رتبه میخونن.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر نظام جدید بخونی و واقعا بخونی میتونی موفق شی شما نگاه کن دینی نظام جدید32درسه یعنی شما هفته ایی 2درس بخونی 16هفته ایی تمومه بعدش دوره میکنی یا همون درس عربی فقط ترجمه س واقعا میشه 40روزه بست ..ولی ی نظام قدیم تر هرکدوم ازاین دروس مثلا دینی 10درس بیشتر داره...ریاضی فیزیک ک همونه تو نظام جدید پس اینکه میگن نمیشه عادت کرد واقعا نمیفهمم اما میمونه زیست شیمی ک باز روان تر شده ...مگه همه نظام جدیدا س سال بکوب خوندن ک شما ازشون عقب باشی؟تو همین نظام قدیم خیلیا تغییر رشته بودن عین امید محمدی سال 95 8 ماه خوندن رتبه 300شدن بااینکه اصلا نمیدوسنتن زیست چیع؟شما ازاونا هم عقب تری؟ عمومی ها همونه وجاهای سختش رفته تخصصی ها هم همونن و سبک تر شدن چجوری میشه عادت نکرد؟قبلا نظام قدییمی هایی بودن ک با 8 9ماه اونهمه مطلب میخوندن زیست 80میزدن الان ک راحت تر شده مطالب...بعدشم شما رتبه 100نمیخوای ک 1200 1300هم بشی قبولی...یکی عین خودمن 1500هم بشه بسشه...اره دراون صورت باید دوسال میخوندی
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان بنده سطح درسیم صفره خوب
      نظام قدیم تجربیم
      بنظرتون این یک ماه رو بشینم بخونم ساعت مطالعم بیاد بالاو ازمون نوزده مهر کانون شرکت نکنم

یا اینکه میشه با سطح صفر بودجه بندی ازمونارو خورد کرد توی دوهفته خوند موفق شد ایا شدنیه ممنون میشم جوابش بم بدید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مرسی
      دوست عزیز برو نظام جدید تضمینی نیست که شما کنکور 99 قبول بشی اگه قبول نشی و 1400دیگه نظام قدیم نباشه مجبوری بیای نظام جدید کنکور بدی پس از الان نظام جدید بخون اگه 99 قبول نشی 1400 قبولی اینطوری 2 سال خوندی.
      بازم فکراتو بکن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن