خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      از نظر تک تک دوستان متشکرم
      بهرحال یه تعدادی از عزیزان موافق نظام قدیم بودن و یه تعداد موافق جدید . نظرات تمام دوستان هم واسه من محترمه .

امروز فرصتی شد کتاب زیست دهم رو بررسی کردم . بنظرم کسی که اشراف کامل روی زیست دوم نظام قدیم داشته باشه فهم مطالب زیست دهم اصلا براش مشکل نیست . تازه دسته بندی مطالب یه مقداری بهتر شده . اما شکلهای کتاب 0 تا 100 عوض شده که خب اینجاش کار رو سخت میکنه .
      بقیه دروس رو بررسی نکردم .

حقیقتش من احساس میکنم با همین نظام قدیم بیام جلو به صلاح تر باشه . آخه اگر بخوام برم نظام جدید واسه شروع کار فکر کنم باید حدود 1 تومن واسه خرید منابع خرج کنم . حالا درسته این 1 تومن تو وضعیت فعلی مملکت چیزی نیست ولی بازم ادم زورش میاد خرج کنه

درنهایت خوشحال میشم بازم نظرات بقیه دوستان رو ببینم .
      سلام
      من خودمم تو همین دو راهی بودم
      همونطور ک دیدی درسته که مطالب زیست و اینا آسون تر شده اما یسری متن و شکل اضافه شده به زیستشون که تحلیل اونا همون تایم و انرژی رو میگیره که میخواستی بذاری رو مباحث حذف شده قدیم مثل آغازی باکتری و ...
      ریاضی فیزیکشون کمتر شده عاره ولی تو هم بیشتر تمرکزتو بذار روی مباحث مشترک و روی بقیه کمتر انرژی بذار ...شیمی شونم خیلی حفظیات داره و ذاتا نگاه و دید ما قدیم ها ب کتاب خودمون بنظرم بیشتر نزدیکه و عادت کردیم... پس عملا با انتخاب قدیم چیزیو از دس نمیدیم...شایدم امسال کنکورمون آسون تر شد
      این نظر من بود
      موفق باشی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام جدید امتحان بده الان شرایط به نفع نظام جدید هاست

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنونم از تک تک دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی کردن
      من یه حساب و کتاب کردم دیدم 11 نفر رای به نظام قدیم دادن و 6 نفر به نظام جدید
      خب این یعنی عملا باتوجه به شرایط موجود بهتره همون قدیم رو امتحان بدم
      ولی سوال من اینجاست که اگر 99 به هر دلیلی یکی از دو رشته موردعلاقم رو قبول نشدم ( در نظام قدیم ) بنظرتون واسه 1400 دوباره نباید از خونه اول شروع کنم ؟

حقیقتش من با یکی دو نفر دیگه هم مشورت کردم بهم گفتن تو الان حدودا 5 الی 10 درصد مطالب نظام قدیم رو بلدی ( تو پست اول نوشتم چه مباحثی رو خوندم )
      درواقع اکثر شیمی رو نخوندی ، مطالب جوندار زیست رو نخوندی ، اکثر فیزیک و ریاضی رو نخوندی ، عمومیا رو هم نخوندی
      اون دو نفر بهم گفتن برو سمت نظام جدید چون این 10 درصدی که تو روی قدیم مسلطی خیلی عدد چشمگیری نیست

میدونین عیب کار کجاست ؟ هرکسی یه دلیل میاره که اتفاقا پشت اون دلیل کلی منطقه یعنی چه اونی موافق با قدیمه چه اونی موافق با جدید ، هردو دلایل قانع کننده ای میارن
      من اگر میدونستم 99 در حق نظام قدیم هیچ اجحافی نمیکنن و ضمنا میدونستم با 10 ماه خوندن روی مطالب نظام قدیم میتونم به هدفم برسم ذره ای ریسک نمیکردم

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      ممنونم از تک تک دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی کردن
      من یه حساب و کتاب کردم دیدم 11 نفر رای به نظام قدیم دادن و 6 نفر به نظام جدید
      خب این یعنی عملا باتوجه به شرایط موجود بهتره همون قدیم رو امتحان بدم
      ولی سوال من اینجاست که اگر 99 به هر دلیلی یکی از دو رشته موردعلاقم رو قبول نشدم ( در نظام قدیم ) بنظرتون واسه 1400 دوباره نباید از خونه اول شروع کنم ؟

حقیقتش من با یکی دو نفر دیگه هم مشورت کردم بهم گفتن تو الان حدودا 5 الی 10 درصد مطالب نظام قدیم رو بلدی ( تو پست اول نوشتم چه مباحثی رو خوندم )
      درواقع اکثر شیمی رو نخوندی ، مطالب جوندار زیست رو نخوندی ، اکثر فیزیک و ریاضی رو نخوندی ، عمومیا رو هم نخوندی
      اون دو نفر بهم گفتن برو سمت نظام جدید چون این 10 درصدی که تو روی قدیم مسلطی خیلی عدد چشمگیری نیست

میدونین عیب کار کجاست ؟ هرکسی یه دلیل میاره که اتفاقا پشت اون دلیل کلی منطقه یعنی چه اونی موافق با قدیمه چه اونی موافق با جدید ، هردو دلایل قانع کننده ای میارن
      من اگر میدونستم 99 در حق نظام قدیم هیچ اجحافی نمیکنن و ضمنا میدونستم با 10 ماه خوندن روی مطالب نظام قدیم میتونم به هدفم برسم ذره ای ریسک نمیکردم

ببین، اگه مطمئنی امسال به هدفت میرسی نظام قدیم.

اگه نه، نظام جدید بده که اگه قبول نشدی حداقل ۱۴۰۰ قبول بشی.

البته هیچی معلوم نیست شاید ۱۴۰۰ هم نظام قدیم بود.
      To the hope of it all..

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن