خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام من بودم قدیم شرکت میکردم...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه پول داری کتابا رو بخری نظام جدید شرکت کن .چون اگه رشته تاپ میخوای و نیاری اخرش باید سال ۴۰۰ کنکور بدی .اینم بگم من تا اینجایی که نظام جدیدو خوندم محتوای دو نظام هیچ تفاوتی با هم نداره هیچا .فقط اونا یه سری چیزا حذفیات دارن یه کوچولو هم اضافه تو بضی درسا .کسی که قدیم بلد باشه مطمئن باش جدیدم بلده

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی اینم بت بگم کتابای درسی نظام جدید که چاپ دوم باشن سخت گیر میاد

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حال شما خوب باشه
      شرایط شما طبعا به نظام قدیم میخوره ، اما هراس من بیشتر برای نحوه ی ترازگیری امساله . من خودم نظام جدید بودم و قبول نشدم ، بعضا نظام قدیمی هایی بودن که بهتر زده بودن اما رتبه شون بدتر شده بود . قصدم در منگنه گذاشتن شما و یا چه و چه و چه نیست واقعا اما این قضیه هم هست . با کاری که سنجش امسال کرد عملا به نظام قدیمی ها گفت برین نظام جدید . سطح سوالات به نظرم سال بعد میره بالاتر و اگر نظام قدیمی ها بخوان از چیزی درست استفاده کنن همینه . تمام حرف من اینه که اگه قراره بخونید ، با تمام قُوا بشینید پاش ، در این معرکه که کلی عوامل بیرونی نمیذارن مُحق به حقش برسه ، باید همه جانبه عمل کرد .
      حداقلش اینه که دروس نظام قدیم دانش آموز رو پخته تر بار میاره از نظر دانش درسی . نظام جدید رفتن ریسکه ، مسئله سه سال و اون نه ماه نیست واقعا ، زمان بسیار زیاد و خوبی دارین الآن ، به تایم خوندن رتبه نمیدن ، اما به نظر بنده توی نظام قدیم موندن بهتره به سنتون هم توجه نکنید ، کلی آدم میشناسم من که در سنین خیلی خیلی بالاتر وارد حیطه های مختلفی شدن .سنی ندارین شما 3> خداپشت و پناهتون باشه .
      موفق و خوب باشین همیشه :**

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

مرسی از راهنماییت
      دقیقا با تک تک حرفات موافقم
      من الان با نظام قدیم مشکل خاصی ندارم . حتی اگر به مشکل هم بخورم تقریبا اکثر فیلمهای خوب نظام قدیم رو دارم که میتونم از روی اونا رفع اشکال انجام بدم . اما درمورد نظام جدید واقعا نمیدونم چجوریه .
      بعنوان مثال من الان با زیست هیچ مشکلی ندارم و نقطه قوتم اتفاقا همین زیسته . زیست دوم رو بحدی خوب خوندم که وقتی از خودم تست زماندار ازمون میگیرم 70 به بالا میزنم . ولی درمورد نظام جدید من اصلا نمیدونم زیستشون به چه صورته . زیست سوم و پیش هم چون چند سال پیش واسه کنکور خودم خوندم پیش زمینه ذهنی ازشون دارم و اینجوری نیست همه چی فراموشم شده باشه .

درمورد قسمت دوم صحبت شما بازم موافقم . چون هیچ تضمینی نیست تو 99 نظام قدیم بتونم به هدفم برسم .

دقیقا رو همین حسابه که میگم گیج شدم .

راستشو بخواین خودم دلم با نظام قدیمه چون تمام امکاناتش برام فراهمه . اما از این میترسم به نتیجه دلخواهم تو 99 نرسم و اون وقته که دوباره باید بیام از خونه اول شروع کنم .
      من با این شرایط تو بدونه شک نظام قدیم رو شرکت میکنم! از این سوالاتم دیگه جایی نپرس که ذهنت درگیره این چیزایه الکی نشه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام .
      اول از هر صحبتی از مدیران مربوطه خواهش میکنم تاپیک رو حذف یا ادغام نکنن چون به مشورت دوستان عزیز نیاز دارم .

میدونم درمورد انتخاب نظام قدیم و نظام جدید بارها تو انجمن بحث شده ؛ خودم شخصا اکثر ویسهای معلما و مشاورها رو در این زمینه گوش دادم اما بازم شرایطم جوریه که نمیشه بی گدار به آب بزنم . ممکنه یه مقدار طولانی بشه ولی لطف کنید کامل بخونید .

بخوام یه بیوگرافی مختصر از خودم بدم باید بگم که 25 سالمه و اخرین باری کنکور دادم سال 92 بود . درحال حاضر لیسانس دارم و مشکلی از بابت سربازی ندارم .

تو این تابستون زیست دوم رو بصورت کامل و همراه با تست زیاد خوندم ، زیست سوم رو تا اخر فصل حواس رو هم با تست خوندم ، شیمی دوم تا آخر فصل 3 خوندم و تست زدم . از فیزیک فقط بخش بردار و الکتریسیته ساکن و از ریاضی هم بخش تابع و معادله و نامعادله رو با تست جمع کردم .
      عمومی هم جز قرابت چیزی نخوندم .

این کل چیزایی بود که خوندم و مسلط شدم .

ببینید دوستان درسته خیلی از دروس قدیم رو نخوندم و خیلی از چیزا یادم نیست اما با اینحال از همون 6-7 سال پیش یه چیزایی ته ذهنم هست . درواقع جوری نیستم که با دروس نظام قدیم بالکل آشنایی نداشته باشم .

منابع نظام قدیمی هم که دارم کاملا تکمیله . همشون نو و آخرین چاپ . ینی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد نظام قدیم رو دارم . حتی فیلمهای آموزشی نظام قدیم رو هم دارم .

حرفی که تقریبا تمام مشاورا میزنن میگن اگه طی دو سال اخیر کنکور ندادین ، اگر امسال یا پارسال رتبه مرزی ( مرز قبولی رشته های تاپ ) نیاوردین ، اگر تسلط کافی روی دروس نظام قدیم ندارین بهتره جدید شرکت کنید . (حتی یه ویس از اشکان هاشمی شنیدم که میگفت نظام جدید شرکت کنید که اگر 99 سه رشته تاپ قبول نشدید حداقل 1400 شانستون زیاد باشه)

من هیچکدوم از این 3 فاکتور رو ندارم و منطقا بهتره نظام جدید شرکت کنم ولی یه حسی بهم میگه رقابت 9 ماهه با دانش اموزانی که 3 سال این درسا رو خوندن چندان رقابت معقولی نیست ! ( شایدم طرز تفکر من اشتباهه )

از جهتی 99 آخرین کنکور نظام قدیمه و من اگر رشته های موردعلاقم ( پزشکی یا دارو ) رو نیارم عملا باختم ! و از طرف دیگه واسه تهیه منابع نظام جدید کلی باید هزینه بکنم .

واقعا گیج شدم دوستان . بهرحال 25 سال سن کمی نیست که بخوام با آزمون و خطا جلو برم . میخوام بهترین تصمیم رو بگیرم.

مشتاق شنیدن راهنمایی ارزشمند دوستان هستم

سلام دوست عزیز راستش شما که شرایطط اینجوریه که همه کمک آموزشی های نظام قدیمت جوره خب نظام قدیم شرکت کن بعدشم شما چرا خودتو با بقیه مقایسه میکنی شما بهترین خودت باش اصلا به امید 1400 نباش زدگیت ****** میره ها همون قدیم شرکت کن به خودت قول بده قبول شی
      ویرایش توسط دندانپزشک آینده : 22 شهریور 1398 در ساعت 19:09 دلیل: چشمت کور

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها

سلام دوست عزیز راستش شما که شرایطط اینجوریه که همه کمک آموزشی های نظام قدیمت جوره خب نظام قدیم شرکت کن بعدشم شما چرا خودتو با بقیه مقایسه میکنی شما بهترین خودت باش اصلا به امید 1400 نباش زدگیت ****** میره ها همون قدیم شرکت کن به خودت قول بده قبول شی
      اگرم قبول نشد دوباره بخونه!!!!!!!!!! . حالا اگه 99 قبول نشه باز دوباره باید بخونه برا نظام جدید 1400 و چون 99 تو یک سال نتونسته نتیجه بگیره باید برا نظام جدیدم بیشتر از یک سال زمان بذاره و این یعنی ....................

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از نظر تک تک دوستان متشکرم
      بهرحال یه تعدادی از عزیزان موافق نظام قدیم بودن و یه تعداد موافق جدید . نظرات تمام دوستان هم واسه من محترمه .

امروز فرصتی شد کتاب زیست دهم رو بررسی کردم . بنظرم کسی که اشراف کامل روی زیست دوم نظام قدیم داشته باشه فهم مطالب زیست دهم اصلا براش مشکل نیست . تازه دسته بندی مطالب یه مقداری بهتر شده . اما شکلهای کتاب 0 تا 100 عوض شده که خب اینجاش کار رو سخت میکنه .
      بقیه دروس رو بررسی نکردم .

حقیقتش من احساس میکنم با همین نظام قدیم بیام جلو به صلاح تر باشه . آخه اگر بخوام برم نظام جدید واسه شروع کار فکر کنم باید حدود 1 تومن واسه خرید منابع خرج کنم . حالا درسته این 1 تومن تو وضعیت فعلی مملکت چیزی نیست ولی بازم ادم زورش میاد خرج کنه

درنهایت خوشحال میشم بازم نظرات بقیه دوستان رو ببینم .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من زیست دهم+فیزیک و شیمی دهم رو بعضی شبا میخونم قبل خواب فقط از روی کنجکاوی
      زیست دهم چند صفحه اولش مثل زیست اول دبیرستانه
      من سخت میتونم با تغییرات ارتباط برقرار کنم،جای شما بودم همون قدیم تمومش میکردم❤
      ♡Be your Own HERO

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .
      اول از هر صحبتی از مدیران مربوطه خواهش میکنم تاپیک رو حذف یا ادغام نکنن چون به مشورت دوستان عزیز نیاز دارم .

میدونم درمورد انتخاب نظام قدیم و نظام جدید بارها تو انجمن بحث شده ؛ خودم شخصا اکثر ویسهای معلما و مشاورها رو در این زمینه گوش دادم اما بازم شرایطم جوریه که نمیشه بی گدار به آب بزنم . ممکنه یه مقدار طولانی بشه ولی لطف کنید کامل بخونید .

بخوام یه بیوگرافی مختصر از خودم بدم باید بگم که 25 سالمه و اخرین باری کنکور دادم سال 92 بود . درحال حاضر لیسانس دارم و مشکلی از بابت سربازی ندارم .

تو این تابستون زیست دوم رو بصورت کامل و همراه با تست زیاد خوندم ، زیست سوم رو تا اخر فصل حواس رو هم با تست خوندم ، شیمی دوم تا آخر فصل 3 خوندم و تست زدم . از فیزیک فقط بخش بردار و الکتریسیته ساکن و از ریاضی هم بخش تابع و معادله و نامعادله رو با تست جمع کردم .

ببینید دوستان درسته خیلی از دروس قدیم رو نخوندم و خیلی از چیزا یادم نیست اما با اینحال از همون 6-7 سال پیش یه چیزایی ته ذهنم هست . درواقع جوری نیستم که با دروس نظام قدیم بالکل آشنایی نداشته باشم .

منابع نظام قدیمی هم که دارم کاملا تکمیله . همشون نو و آخرین چاپ . ینی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد نظام قدیم رو دارم . حتی فیلمهای آموزشی نظام قدیم رو هم دارم .

حرفی که تقریبا تمام مشاورا میزنن میگن اگه طی دو سال اخیر کنکور ندادین ، اگر امسال یا پارسال رتبه مرزی ( مرز قبولی رشته های تاپ ) نیاوردین ، اگر تسلط کافی روی دروس نظام قدیم ندارین بهتره جدید شرکت کنید . (حتی یه ویس از اشکان هاشمی شنیدم که میگفت نظام جدید شرکت کنید که اگر 99 سه رشته تاپ قبول نشدید حداقل 1400 شانستون زیاد باشه)

من هیچکدوم از این 3 فاکتور رو ندارم و منطقا بهتره نظام جدید شرکت کنم ولی یه حسی بهم میگه رقابت 9 ماهه با دانش اموزانی که 3 سال این درسا رو خوندن چندان رقابت معقولی نیست ! ( شایدم طرز تفکر من اشتباهه )

از جهتی 99 آخرین کنکور نظام قدیمه و من اگر رشته های موردعلاقم ( پزشکی یا دارو ) رو نیارم عملا باختم ! و از طرف دیگه واسه تهیه منابع نظام جدید کلی باید هزینه بکنم .

واقعا گیج شدم دوستان . بهرحال 25 سال سن کمی نیست که بخوام با آزمون و خطا جلو برم . میخوام بهترین تصمیم رو بگیرم.

سلام
      منم مثل شما منایع خیلی خوبی از نظام قدیم دارم و پارسال هم کنکور شرکت کردم رتبه ام ۴۵۰۰ شد اما امسال نظام جدید شرکت میکنم چون واقعا مباحث به خصوص تو ریاضی و فیزیک ساده شده و سوالات هم ساده تره. علاوه بر این
      تراز مشترک به نفع نظام جدیداست و بچه های نظام قدیم تو این رقابت کم میارن. هزینه کتابای نظام جدید ۴تا ۵ تومن میشه این پول در مقایسه با هدر رفتن عمرتون مبلغی نیست.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اگه سال دیگه کنکور قدیم اسونتر باشه تراز مشترک به نفع قدیما میشه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کنکور نمیدادم میرفتم یجا کارگری میکردم یکم پول جمع میکردم وارد بازار میکردم بعد کارمو گسترش میدادم و چیزایی که دوست داشتم رو میخریدم و جاهایی که دوست داشتم رو میرفتم و عاشق میشدم و صبر میکردم پایان عمرم بیاد ...
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه الان موقع انتخاب نظام نیست همون قدیم بمون البته این نظر منه. چون الان باید بری دنبال اینکه کدوم منبع نظام جدید بهتره و این حرفا
      و اینکه به این چیزا اصلا فکر نکن، فکر کن اصلا نظام جدیدی وجود نداره چون هرجا کم بیاری به جای اینکه تلاش کنی میگی ای کاش میرفتم نظام جدید و حسرت میخوری

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چه سخت
      شما اگه نظام جوید بخونید فک کنم بهتره!
      بعد این همه منابع حیفه ک:/

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام .

باتوجه به منابع و انگیزه ای ک داری همون قدیم بده چون تابستونوخوب پیش اومدی ،درضمن یکی ازهم کلاسیام امسال سه رقمی شدپس توقدیمم میشه رتبه اورد ..به قول یکی ازمشاورابروتویه غارفقط بخون بدون حاشیه..حتماقبول میشی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن