خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

رشته های طرح دار و سربازی !

سلام
      پسرهایی که رشته های طرح دار رو میرن باید هم سربازی برن و هم طرح ؟! یا فقط طرح ؟ یا فقط سربازی من فکر می کردم طرح جای سربازی هست ولی کسی جور دیگه ای گفت بهم و به شک افتادم !
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

تا اونجایی که من می دونم کسایی که داخل رشته های علوم پزشکی که طرح اجباری داره ، درس میخونن ، پس از پایان دانشگاه حتما باید طرح برن ...
      در این صورت دو حالت پیش می یاد :

1- یا طرف خانوم هست یا آقایی هست که از خدمت سربازی به هر عنوان معاف شده ، که در این صورت طی دوران طرح به شخص، حقوق خوبی_ اگه اشتباه نکنم تقریبا معادل کسی که توی همون رشته در استخدام دولت هست_ تعلق می گیره ...

2-طرف آقا هست و خدمت سربازی رو هنوز نگذرونده و یه جورایی پس از فارغ التحصیلی مشمول حساب میشه ...
      در این صورت ، طرف می تونه مدت زمان طرحش رو به جای سربازیش طی کنه (که البته یه سری جزییات داره که خارج از حوصله بحث هست) ... که قاعدتا در این صورت به فرد حقوقی معادل یک سرباز تعلق می گیره _که قاعدتا چیز دندون گیر در نمیاد ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر شخصی فرضا بره دارو سازی یا پزشکی میتونه برای 2 سال خدمتش کار کنه با حقوق که بهش فک کنم بگن طرح و میتونه اینجوری سربازی را بگذرونه و کارت معافیت بگیره

البته این مورد برای معلم ها و طلاب نیز وجود داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن