خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: منبع فیزیکم

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post منبع فیزیکم

بچها فیزیک مبتکران با فیزیک خیلی سبز جامع بنظرتون ترکیب خوبیه ؟؟؟؟همش احساس میکنم تستای مبتکران ضعیفه .نسبت ب گاج نقره ای نمیذونم چیکار کتم؟؟؟؟ البته مبتکرانو برای درسنامه میخوام ... درصد بالاییم نمیخوام در حد ۵۰.۶۰ درصد میشه راهنمایی کنید ..

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر نظام قدیمی همون مبتکران برای درصد 60-50حتی بالاتر کافی هست ونیازی به کتاب دیگه ای نیست.
      اینکه میگی تست های مبتکران آسون دو حالت داره،یا خیلی فیزیک سطح بالایی داری،یا اصلا فیزیک بلد نیستی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      بچها فیزیک مبتکران با فیزیک خیلی سبز جامع بنظرتون ترکیب خوبیه ؟؟؟؟همش احساس میکنم تستای مبتکران ضعیفه .نسبت ب گاج نقره ای نمیذونم چیکار کتم؟؟؟؟ البته مبتکرانو برای درسنامه میخوام ... درصد بالاییم نمیخوام در حد ۵۰.۶۰ درصد میشه راهنمایی کنید ..
      سلام

بعنوان مشاور توصیه من گاج میکرو یا همون نقره ای هست. بسیار کتاب جامع و روان و واقعا طبقه بندی شده ای هست. اگر تجربی هستید هر 1 روز در میان حداقل 2 ساعت مفید وقت بذارید.

موفق باشید
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام.
      مبتکران رو نمیدونم گرچه همه تعریف کردن. اما گاج رو واقعا توصیه میکنم.
      همه جور تستی داره، سخت اسون متوسط. در ضمن، قسمت یک قدم تا صدشم هست. این قسمت تستای خوبی داره بعضا. گرچه تعداد زیادیشون تقریبا بدردنخورن! اما اون ۱۰ درصد بدردبخور واقعا قشنگن.
      درکل برای یه نظام قدیم من توصیه ام روی میکرو گاجه.
      شیوه مطالعه فیزیک هم توی امضام هست میتونین استفاده کنین
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

بعنوان مشاور توصیه من گاج میکرو یا همون نقره ای هست. بسیار کتاب جامع و روان و واقعا طبقه بندی شده ای هست. اگر تجربی هستید هر 1 روز در میان حداقل 2 ساعت مفید وقت بذارید.

موفق باشید
      با عرض معذرت از استارتر

سلام خسته نباشید بی زحمت اگه امکانش هست یه تاپیک بزنید در مورد برنامه ریزی روزانه از همین اوایل مهر که ما بدونیم چیکار کننیم چیکار نکنیم

من یه برنامه ایی ریختم اگه ممکنه نظر بدید

درس زیست و شیمی ثابت ریاضی و فیزیک یه روز درمیون جا به جا میشن دروس عمومی هم به صورت رندومی توی برنامه روزانه جا دادم کلا 5 تا درس هست و آخر هر شب هم مطالعه لغات زبان

به این صورت مثلا شنبه : زیست - شیمی - ریاضی - عربی - ادبیات- زبان
      یک شنبه: زیست - شیمی - فیزیک - دین و زندگی - ادبیات - زبان

بخاطر حساس تر بودن ادبیات تو عمومی ها بیشتر روی ادبیات تمرکز کردم با دین و زندگی

----------------------------------------------

جواب به استارتر :

من پارسال فیزیکم خیلی ضعیف بود در حدی یک بار 5 درصد زدم با 4 جلدی گاج نقره ایی رو پایی زدم تو خونه

ولی روششو پیدا کردم : اگه مثل من هستی ضعیفی : اول کتابو دقیق بخون و مثال هاشو حل کن حتی حل شده ها خودش تمارین آخر فصل بعد درسنامه کتابا کمک آموزشیت (من گاج نقره ایی دارم و عالیه ) تستاشم بزن اگه مشکل داشتی و مشکلت کلییی بود فیلم ببین بعدش هی تست و تست و تست قطعا نباید انتظار داشته باشی یه شبه با این که مطلبو خوندی کلشو بتونی درست جواب بدی هدف یاد گیری هستش پس دلسرد نشو اگه اشتباه زدیشون
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      با عرض معذرت از استارتر

سلام خسته نباشید بی زحمت اگه امکانش هست یه تاپیک بزنید در مورد برنامه ریزی روزانه از همین اوایل مهر که ما بدونیم چیکار کننیم چیکار نکنیم

من یه برنامه ایی ریختم اگه ممکنه نظر بدید

درس زیست و شیمی ثابت ریاضی و فیزیک یه روز درمیون جا به جا میشن دروس عمومی هم به صورت رندومی توی برنامه روزانه جا دادم کلا 5 تا درس هست و آخر هر شب هم مطالعه لغات زبان

به این صورت مثلا شنبه : زیست - شیمی - ریاضی - عربی - ادبیات- زبان
      یک شنبه: زیست - شیمی - فیزیک - دین و زندگی - ادبیات - زبان

بخاطر حساس تر بودن ادبیات تو عمومی ها بیشتر روی ادبیات تمرکز کردم با دین و زندگی

----------------------------------------------
      سلام و ادب

چشم اتفاقا سعی داشتم چنین تاپیکی بزنم برای کمک به برنامه ریزی دوستان. متاسفانه بعضی از کاربران سایت بی مهری می کنن (شاید به نفع شون نیست یا هر مساله دیگه ای). کلا جزوه و سوالات خیلی خوبی برای دروس مختلف هم هست که می تونم رایگان بذارم برای بچه ها. حالا انشاالله که مشکلات حل می شن و می تونیم چنین تاپیکی به دور از حاشیه بزنیم.

خب برنامه شما خیلی خوبه ولی یه ایراد من می تونم بهش وارد بدونم و اون اینکه دو تا درس اختصاصی رو پشت سر هم نخونید. یکی صبح یکی عصر مثلا یا اول زیست بعد ادبیات بعد شیمی به این صورت جلو برید.

مطالعه بعد 11 شب هم نداشته باشید مگر مرور لغات یا بررسی اشتباهات در سوالات بررسی شده همان روز.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما وقتی درصد 50 تا 60 میخوای چرا هی دوباره کاری میکنی؟
      همون گاج نقره ای رو بخون این درصدارو میاری
      البته شما واسه 70 یا 80 بخون که بتونی اینارو بیاری
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام و ادب

چشم اتفاقا سعی داشتم چنین تاپیکی بزنم برای کمک به برنامه ریزی دوستان. متاسفانه بعضی از کاربران سایت بی مهری می کنن (شاید به نفع شون نیست یا هر مساله دیگه ای). کلا جزوه و سوالات خیلی خوبی برای دروس مختلف هم هست که می تونم رایگان بذارم برای بچه ها. حالا انشاالله که مشکلات حل می شن و می تونیم چنین تاپیکی به دور از حاشیه بزنیم.

خب برنامه شما خیلی خوبه ولی یه ایراد من می تونم بهش وارد بدونم و اون اینکه دو تا درس اختصاصی رو پشت سر هم نخونید. یکی صبح یکی عصر مثلا یا اول زیست بعد ادبیات بعد شیمی به این صورت جلو برید.

مطالعه بعد 11 شب هم نداشته باشید مگر مرور لغات یا بررسی اشتباهات در سوالات بررسی شده همان روز.

موفق باشید.

والا خیلی از دوستان بی مهری هاشون واس اینه خودشون مشاور دارن و یا حداقل با تجربه هستن نمیخان بقیه هم مثل خودشون مسلط بشن برای همین این رفتار رو دارن که ماها عقب بمونیم و رینگ رو برای خودشون خالی کنن

خب بنظر من یه کانال بزنین تلگرام توی امضاتون بزارید کسی نیاز داشت عضو شه توی کانالتون دستتون باز تر هست
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن