خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matthias نمایش پست ها
      سلام.بابت کسب این رتبه عالی بهتون تبریک میگم
      ممنون ام.موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elias79 نمایش پست ها
      خواهش میکنم.میتونید نردبام خیلی سبز رو هم چک کنید.خریدمش ولی فرصت نشد بخونمش.برای من بهتر از جامع خیلی سبز(کیاسالار)به نظر رسید.
      راستش برای زبان کتابهای سیر تا پیاز رو دارم یعنی گرامر و لغت رو کامل داره فقط برای تست بیشتر میخوام یه کتاب دیگه داشته باشم البته بهتره که بیشتر تست سراسری باشه داخلش
      یه این طور کتابی مد نظر منه نردبام فکر میکنم یه سطح بالاتر از کنکور باشه درست میگم ؟
      راستی کتاب موج آزمون که همه برای شیمی پیشنهاد میدن رو نداشتین ؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      راستش برای زبان کتابهای سیر تا پیاز رو دارم یعنی گرامر و لغت رو کامل داره فقط برای تست بیشتر میخوام یه کتاب دیگه داشته باشم البته بهتره که بیشتر تست سراسری باشه داخلش
      یه این طور کتابی مد نظر منه نردبام فکر میکنم یه سطح بالاتر از کنکور باشه درست میگم ؟
      راستی کتاب موج آزمون که همه برای شیمی پیشنهاد میدن رو نداشتین ؟
      درسته.نردبام بالاتر از کنکوره.برای تست سراسری طبقه بندی شده و مبحثی میتونید از کتاب های آبی استفاده کنید.برای آزمون جامع هم از موج ازمون برای تالیفی و سطح بالا و برای جامع کنکور که سراسری بیشتری داشته باشه از دور دنیا میتونید استفاده کنید.به دلایلی نتونستم موج آزمون شیمی رو تهیه کنم.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته.نردبام بالاتر از کنکوره.برای تست سراسری طبقه بندی شده و مبحثی میتونید از کتاب های آبی استفاده کنید.برای آزمون جامع هم از موج ازمون برای تالیفی و سطح بالا و برای جامع کنکور که سراسری بیشتری داشته باشه از دور دنیا میتونید استفاده کنید.به دلایلی نتونستم موج آزمون شیمی رو تهیه کنم.
      توی متن مصاحبه گفتید در دوران جمع بندی برای زیست آزمون جامع زدید
      از چه کتاب یا آزمونی استفاده کردید
      شرمنده اگه زیاد میپرسم به نظرم بهترین فردی که میشه این سوالا رو ازش پرسید یه رتبه برتره چون مشاور ها هم خوب نیستن
      ویرایش توسط a.t.n : 21 شهریور 1398 در ساعت 16:51

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مبارکه همشهری.فک کنم نمونه داره دوباره پیشرفت میکنه
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      توی متن مصاحبه گفتید در دوران جمع بندی برای زیست آزمون جامع زدید
      از چه کتاب یا آزمونی استفاده کردید
      شرمنده اگه زیاد میپرسم به نظرم بهترین فردی که میشه این سوالا رو ازش پرسید یه رتبه برتره چون مشاور ها هم خوب نیستن
      خواهش میکنم.اشکالی نداره.از کتاب آزمون جامع زیست فاگوزیست.از چاپ شدنش خبر نداشتم یهو تو کتاب فروشی دیدمش و تنها کتاب ازمون مناسب زیست بود برام(ازمون پلاس سوالاش الکی و فضایی سخت بود)

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y.3.R نمایش پست ها
      مبارکه همشهری.فک کنم نمونه داره دوباره پیشرفت میکنه
      ممنون همشهری

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نظرتون رو در مورد سطح سوالات قلم چی چیه؟
      میشه به برنامه اش رسید ؟ چون خیلی ها رو دیدم که به برنامه اش نمیرسن و همچنین میگن سطح سوالاش بیشتر از کنکوره ؟ ( خودم یک بار شیمی یه فصل خوب خوندم بعد از روی قلم چی از خودم امتحان گرفتم به نظرم سطح سوالا خب پایین نبود و ایقدر هاهم که میگن فضایی نبود )
      قلم چی یه بدی که داره اینه که بعد آزمون پاسخ تشریحی نمیده
      ویرایش توسط a.t.n : 21 شهریور 1398 در ساعت 18:55

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نظرتون رو در مورد سطح سوالات قلم چی چیه؟
      میشه به برنامه اش رسید ؟ چون خیلی ها رو دیدم که به برنامه اش نمیرسن و همچنین میگن سطح سوالاش بیشتر از کنکوره ؟ ( خودم یک بار شیمی یه فصل خوب خوندم بعد از روی قلم چی از خودم امتحان گرفتم به نظرم سطح سوالا خب پایین نبود و ایقدر هاهم که میگن فضایی نبود )
      قلم چی یه بدی که داره اینه که بعد آزمون پاسخ تشریحی نمیده
      اگه فرد پیشنیاز های مباحث اون ازمون رو رعایت و به اون پیشنیاز ها تسلط کافی ای رو پیدا کرده باشه میتونه برسه.همچنین ممکنه با وجود رعایت پیشنیاز ها برنامه ریزی درستی انجام نداده باشه.یا این که ساعت مطالعه پایینی داشته باشه و ....در هر حال پاسخ به این سوال شخص محوره و بستگی به خود شخص داره.با توجه به کنکور امسال قلمچی واقعا سطح سوالاش بیشتر از کنکور امسال بود.اما اغلب این سطح بالا بودن سوالا باعث میشد که نحوه و روش درس خوندن مون رو بهتر کنیم.در مورد درس شیمی با وجود این که سطح قلمچی بالا تر از کنکور بود اما طوری سخت نبود که نشه سوالای قلمچی رو بشه زد .چون خود کتاب های درسی شیمی مون چیز زیادی ندارن که بشه پیچوندشون(مگر به راه هایی مانند شمارشی کردن سوال ها یا زیاد کردن مراحل حل سوال) و با کتاب های موجود در بازار میشه به درصد ۷۰ ۸۰ در قلمچی و بیشتر در کنکور(به شرط مدیریت جلسه ازمون و زیاد زدن ازمون های تالیفی و کنکوری در دوران جمعبندی)رسید...نبودن پاسخ تشریحی قلمچی رو میشه با فیلم های حل سوالات ازمون که بعد از ظهر هر ازمون قرار داده میشه جبران کرد(هر چند وقت گیره)
      ویرایش توسط Elias79 : 21 شهریور 1398 در ساعت 19:10

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه فرد پیشنیاز های مباحث اون ازمون رو رعایت و به اون پیشنیاز ها تسلط کافی ای رو پیدا کرده باشه میتونه برسه.همچنین ممکنه با وجود رعایت پیشنیاز ها برنامه ریزی درستی انجام نداده باشه.یا این که ساعت مطالعه پایینی داشته باشه و ....در هر حال پاسخ به این سوال شخص محوره و بستگی به خود شخص داره.با توجه به کنکور امسال قلمچی واقعا سطح سوالاش بیشتر از کنکور امسال بود.اما اغلب این سطح بالا بودن سوالا باعث میشد که نحوه و روش درس خوندن مون رو بهتر کنیم.در مورد درس شیمی با وجود این که سطح قلمچی بالا تر از کنکور بود اما طوری سخت نبود که نشه سوالای قلمچی رو بشه زد .چون خود کتاب های درسی شیمی مون چیز زیادی ندارن که بشه پیچوندشون(مگر به راه هایی مانند شمارشی کردن سوال ها یا زیاد کردن مراحل حل سوال) و با کتاب های موجود در بازار میشه به درصد ۷۰ ۸۰ در قلمچی و بیشتر در کنکور(به شرط مدیریت جلسه ازمون و زیاد زدن ازمون های تالیفی و کنکوری در دوران جمعبندی)رسید...نبودن پاسخ تشریحی قلمچی رو میشه با فیلم های حل سوالات ازمون که بعد از ظهر هر ازمون قرار داده میشه جبران کرد(هر چند وقت گیره)
      من فکر میکردم بعد از آزمون جوابها به صورت فایل پی دی اف توی سایت هست
      یعنی اونم نمیذارن ؟؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من فکر میکردم بعد از آزمون جوابها به صورت فایل پی دی اف توی سایت هست
      یعنی اونم نمیذارن ؟؟
      چرا.میذارن.البته درصد تشریحی بودنش کمتره

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید واسه شیمی و فیزیک و ریاضی شما اول همه ی درسنامه هارو میخودید و بعد تست هارو شروع میکردید بزنید یا روش دیگه ای داشتین؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Sina.Heydari نمایش پست ها
      ببخشید واسه شیمی و فیزیک و ریاضی شما اول همه ی درسنامه هارو میخودید و بعد تست هارو شروع میکردید بزنید یا روش دیگه ای داشتین؟
      درسنامه اون تیپ سوال یا اون مبحث رو میخوندم و بعد ازش تست میزدم تا زمانی که تست ها برام تکراری بشه و بعد مبحث بعد

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. تبریک میگم برای این رتبه خوب. من امسال میرم یازدهم و تو ریاضی خیلی ضعیفم بنظرتون من چیکار کنم و کلاس یا کتاب چی استفاده کنم ؟ و اینکه شما آیا مدرستون خیلی خوب بود یا خودتون با کتاب خودتونو بالا کشیدید؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      سلام. تبریک میگم برای این رتبه خوب. من امسال میرم یازدهم و تو ریاضی خیلی ضعیفم بنظرتون من چیکار کنم و کلاس یا کتاب چی استفاده کنم ؟ و اینکه شما آیا مدرستون خیلی خوب بود یا خودتون با کتاب خودتونو بالا کشیدید؟
      سلام.متشکرم.ریاضی رو از پایه و مباحثی مثل اتحاد ها و توان ها از کتبی مثل سیر تا پیاز و اموزش شگفت انگیز شروع کنید.یا اینکه میتونید از فصل اول کتاب جمعبندی ریاضی تخته سیاه که پایه ای ترین مباحث رو توضیح و درس داده شروع کنید(فکر کنم تو کانالشون pdf اش رو گذاشتن).خودم خودمو با کتاب بالا میکشیدم.اگه خوب هم درس میدادن راستش من زیاد گوش نمیدادم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن