خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 125
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Cool مهندسی کامپیوتر؟ورورد دانشجویان این رشته الزامیست^^

سلام
      کسی هست دانشجوی این رشته باشه یا این رشته رو انتخاب کرده باشه و امید به قبولی این رشته رو داشته باشه؟
      درباره این رشته اطلاعی دارین؟بازار کار برای یه دختر؟(رشته های مهندسی یه جوری ان مخصوصا تو ایران که جنسیت یه چیز مهمیه واسش)
      کیا دانشگاه ازاد مهندسی کامپیوتر رو انتخاب کردن؟

این تایپک رو توی ارسالات دانشجویی هم فرستادم^^

2. Top | #2
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من . ولی خودمم هنوز سردرگمم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      من . ولی خودمم هنوز سردرگمم

منم مثل تو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      سلام
      کسی هست دانشجوی این رشته باشه یا این رشته رو انتخاب کرده باشه و امید به قبولی این رشته رو داشته باشه؟
      درباره این رشته اطلاعی دارین؟بازار کار برای یه دختر؟(رشته های مهندسی یه جوری ان مخصوصا تو ایران که جنسیت یه چیز مهمیه واسش)

من تو لیست انتخاب رشته از قاعده ی"یا مرگ یا کامپیوتر" (:d) استفاده کردم؛ببینیم چی پیش میاد.
      منظورت از اطلاعات هم متوجه نشدم چیه؛ چی میخوای راجع بهش؟ تقریبا هر حیطه ایش که مد نظرته رو گوگل کنی کلی جزئیات میده؛در مورد بازار کارش به عنوان دختر هم یه مورد مقاله تو سایت ویرگول هست که دیگه خیلی دارک و تلخ نوشته شده:d به شخصه اعصابم بهم ریخت موقع خوندنش؛ اگه اونو خوندی زیاد بهش فکر نکن؛ سیب رو که میندازی هوا هزار تا چرخ میخوره تا برسه زمین
      I believe in the idea of the rainbow

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      من تو لیست انتخاب رشته از قاعده ی"یا مرگ یا کامپیوتر" (:d) استفاده کردم؛ببینیم چی پیش میاد.
      منظورت از اطلاعات هم متوجه نشدم چیه؛ چی میخوای راجع بهش؟ تقریبا هر حیطه ایش که مد نظرته رو گوگل کنی کلی جزئیات میده؛در مورد بازار کارش به عنوان دختر هم یه مورد مقاله تو سایت ویرگول هست که دیگه خیلی دارک و تلخ نوشته شده:d به شخصه اعصابم بهم ریخت موقع خوندنش؛ اگه اونو خوندی زیاد بهش فکر نکن؛ سیب رو که میندازی هوا هزار تا چرخ میخوره تا برسه زمین

منم از همین قاعده پیروی کردم اولویت اولم مهندسی کامپیوتره و تنها شانسم-_-
      نخوندم این مطلب رو میشه پست شو بذاری؟
      سوال و اطلاعات خیلی میخوام که نمیتونم الان بگم چون باید آف شم^^فردا میام میگم ممنون میشم کمک کنیسوالام یه جوری نیست که بشه از گوگل جوابشو در اورد بیشتر میخوام یه ادمی که تجربه کرده کمک کنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ارشد این رشته رو دارم ولی دبیرم و به دلایلی تو تخصص خودم کار نمیکنم.
      بحث فرصت شغلی تو مهندسی کامپیوتر خیلی مسائل ریز و درشت داره.
      ولی به نظر من مهمترینش اینه که:
      1-تو دانشگاه 99 درصد تئوری بهت میگن، اون یه درصدم زیاد به دربخودر نیست. پس تکیه ت باید روی خودت باشه و خودت مهارت یاد بگیری.
      2-همیشه باید خودت رو به روز نگه داری. چون هر روز یه تکنولوژی جدید میاد.

کلا مهندسی کامپیوتر مهارت بلد نباشی ول معطلی. چون آخر سر یا یه کافی نت باز میزنی، یا فروش سیستم یا سی دی فروشی، یا اگه زرنگتر باشی و شانس یارت باشه یه جای دولتی استخدام میشی با حقوق ثابت.

یه فورومی هست به نام مانشت برای مهنسهای کامپیوتر و مخصوصا کسایی که برای کنکور ارشد و دکترا میخونن. پیشنهاد میکنم حتما یه سری بهش بزن.
      همه جور افرادی هم داریم، تعداد زیادی اپلای گرفتند و مهاجرت کردن یا میخوان مهاجرت کنن.
      یه تعدادی هم موندن که بعضیاشون پشیمونن از رشته شون (که تو همه رشته ها داریم) و یه تعدادی هم همینجا آدمهای موفقی هستند.

7. Top | #7
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم اگه یه مقدار درمورد یادگیری خارج از دانشگاه توضیح بدین . یعنی مثلا بهتره توی خونه و باکتاب بخونیم یا اینکه به کلاسای اموزشی بریم یا اینکه فیلمهای اموزشی رو دانلود کنیم و ببینیم ؟؟ میشه نظرتون رو درباره فیلمهای مکتبخونه هم بگین چون من میخوام اونجا ثبت نام کنم میخواستم بدونم می ارزه یا نه ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhud نمایش پست ها
      1-تو دانشگاه 99 درصد تئوری بهت میگن، اون یه درصدم زیاد به دربخودر نیست. پس تکیه ت باید روی خودت باشه و خودت مهارت یاد بگیری.

کلا مهندسی کامپیوتر مهارت بلد نباشی ول معطلی. چون آخر سر یا یه کافی نت باز میزنی، یا فروش سیستم یا سی دی فروشی، یا اگه زرنگتر باشی و شانس یارت باشه یه جای دولتی استخدام میشی با حقوق ثابت.

یه فورومی هست به نام مانشت برای مهنسهای کامپیوتر و مخصوصا کسایی که برای کنکور ارشد و دکترا میخونن. پیشنهاد میکنم حتما یه سری بهش بزن.
      همه جور افرادی هم داریم، تعداد زیادی اپلای گرفتند و مهاجرت کردن یا میخوان مهاجرت کنن.
      یه تعدادی هم موندن که بعضیاشون پشیمونن از رشته شون (که تو همه رشته ها داریم) و یه تعدادی هم همینجا آدمهای موفقی هستند.

8. Top | #8
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دقیقا منم همین کارو کردم
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      سلام

تمام این شرایطی رو که گفتی من دارم,مهندسی کامپیوتر علوم تحقیقات میخونم,البته من کنکور سال 97 ام و ترم سه هستم,سوالت رو که دیدم یاد اون روز های خودم افتادم واقعا یادش به خیر,چه قدر منتظر بودم علوم تحقیقات قبول شم و شدم شکر خدا,اتفاقا من هم ,هم توی انتخاب رشته سراسری هم توی انتخاب رشته آزاد فقط وفقط کامپیوتر زدم و هیچی جز کامپیوتر نزدم از علاقه زیاد.
      حالا سرتو درد نیارم سوالی داری بپرس در خدمتم
      به دوشکا ,قناصه , خمپاره شصت
      به قلبی که تیری بر آن می نشست
      پلاکی که نیمی از آن می شکست
      به سربند و سنگر به آتش و دود
      به نام آوران بسیجی درود...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه باحال داداش منم فقط و فقط مهندسی کامپیوتر رو زد گفت یا این یا هیچی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشجوی مهندسی کامپیوتر باید پروژه کار کنه. یه جوری که مجبور بشه کد بزنه، طراحی کنه. حالا فیلم آموزشی، کتاب یا هر چیز دیگه ای که به درد بخور باشه میتونه منبعی برای آموزش و‌ یادگیری باشه.
      من فیلمهای مکتبخونه رو چند سال پیش‌میدیدم خوب بودن، الان اطلاع ندارم. من منظورم از چیزایی که باید بیرون دانشگاه یاد بگیری «مهارت» بود.
      مهارت برنامه نویسی، توسعه اپ و وب اپ و ...
      من قبلا فیلمهای lynda رو میدیدم که برای شروع خیلی عالی اند. بعد از دیدن فیلم همونطور که گفتم باید نشست و عملا برنامه نویسی‌کرد.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhud نمایش پست ها

سلام^^از آشنایی باهاتون خوشحال شدم
      دانشگاه توی یادگیری مهمه؟و میشه درباره درس های دانشگاهیش بگین و از همون اول چیکار باید کرد که موفق بود هم از نظر معدل ترم ها هم اینکه وسط دوران دانشجویی جذب کار بشی؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      تمام این شرایطی رو که گفتی من دارم,مهندسی کامپیوتر علوم تحقیقات میخونم,البته من کنکور سال 97 ام و ترم سه هستم,سوالت رو که دیدم یاد اون روز های خودم افتادم واقعا یادش به خیر,چه قدر منتظر بودم علوم تحقیقات قبول شم و شدم شکر خدا,اتفاقا من هم ,هم توی انتخاب رشته سراسری هم توی انتخاب رشته آزاد فقط وفقط کامپیوتر زدم و هیچی جز کامپیوتر نزدم از علاقه زیاد.
      حالا سرتو درد نیارم سوالی داری بپرس در خدمتم
      خوش به حالتون که به خواستتون رسیدین^^ ولی من دیپلم تجربی دارم راستش...و فقط دانشگاه ازاد و پیام نور رو میتونستم بزنم و زدم ولی خوب معدلمم 19-18نیست که بگم 100درصد میارم نگرانم نشه
      دلمم نمیخواد برم پیام نور ..خدا کنه منم مثل شما به خواسته ام برسم^^
      شما که الان ترم سوم هستین از رشته اتون راضی این؟واحد های درسیش چه جوریه؟و معدل ترم هاتون بالا شده ؟راهکاری واسه موفقیت توی این رشته دارین؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط b_afzali نمایش پست ها
      چه باحال داداش منم فقط و فقط مهندسی کامپیوتر رو زد گفت یا این یا هیچی

ایشالله هم من و هم داداشتون به خواستمون برسیم^^

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آپ

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن