خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Lightbulb قبولی در انتخاب رشته

سلام.وقت بخیر.درباره تکمیل ظرفیت فرهنگیان یسوال.چطوریه انتخاب رشتش؟کدوم یک از2تاموردزیره؟
      1_مثلایه استان10نفردررشته های مختلف میخاد20نفردعوت میکنه بعدمصاحبه 10تاازبالاترین نمره هاروقبول اعلام میکنه ومث سراسری ازنفراول بانمره بهترین شروع میکنه میبینه نفراول چی انتخاب کرده میزنه قبول ومیره بعدی.دراینصورت بایدهمه رشته هاوکدهاروواردکنیم مث سراسری.

2_یااینکه برایه رشته مخصوص مثلادبیری تاریخ میادبررسی میکنه .1نفرمیخاد2نفردعوت میکنه وازبین این2نفرنمره بهتری روانتخاب میکنه.
      خب دراینصورت سنجش فقط اولویت اول هرکسی روبررسی میکنه.
      من که میخام قطعاقبول شم چطوربزنم کداروتاحتماقبول شم؟اول ابتدایی بزنم چون بارتبه های بدترمیرن ورقیبام ضعیف ترن؟؟

((درضمن میدونم زوده ولی3ماه بعد اینجاگنجیشکم پرنمیزنه رفقای گل))

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy boy نمایش پست ها
      سلام.وقت بخیر.درباره تکمیل ظرفیت فرهنگیان یسوال.چطوریه انتخاب رشتش؟کدوم یک از2تاموردزیره؟
      1_مثلایه استان10نفردررشته های مختلف میخاد20نفردعوت میکنه بعدمصاحبه 10تاازبالاترین نمره هاروقبول اعلام میکنه ومث سراسری ازنفراول بانمره بهترین شروع میکنه میبینه نفراول چی انتخاب کرده میزنه قبول ومیره بعدی.دراینصورت بایدهمه رشته هاوکدهاروواردکنیم مث سراسری.

2_یااینکه برایه رشته مخصوص مثلادبیری تاریخ میادبررسی میکنه .1نفرمیخاد2نفردعوت میکنه وازبین این2نفرنمره بهتری روانتخاب میکنه.
      خب دراینصورت سنجش فقط اولویت اول هرکسی روبررسی میکنه.
      من که میخام قطعاقبول شم چطوربزنم کداروتاحتماقبول شم؟اول ابتدایی بزنم چون بارتبه های بدترمیرن ورقیبام ضعیف ترن؟؟

((درضمن میدونم زوده ولی3ماه بعد اینجاگنجیشکم پرنمیزنه رفقای گل))

روش اوله
      من پیشنهاد میکنم به ترتیب علاقه بزن چون اولویت تو قبولی تاثیر نداره
      تو هم ترازت خیلی خوب بوده 100درصد اولین انتخاب قبولی چون تو تکمیل ظرفیت رتبه های خوب نمیان
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

روش اوله
      من پیشنهاد میکنم به ترتیب علاقه بزن چون اولویت تو قبولی تاثیر نداره
      تو هم ترازت خیلی خوب بوده 100درصد اولین انتخاب قبولی چون تو تکمیل ظرفیت رتبه های خوب نمیان
      مرسی عزیزدستت دردنکنه داداخوش خبرباشی اون۱۰۰درصده خیلی بهم انرژی دادایشالاکه اینطوربشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن