خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ion نمایش پست ها
      سلام
      ببین اگر بتونی با درسنامه بسازی خیلی تو وقت و هزینه صرفه جویی میکنی...
      سعی کنی مسلط شی و بعدش بری سراغ تست و به تست به عنوان یه معلم نگاه کن.... نترس از اشتباه زدن... ولی خوب یادبگیر اشتباهاتتو...
      در مورد اینکه کدوم درسنامه بهتره من مهر و ماه رو ترجیح میدم‌
      واقعا کامله.... ولی به قول دوستمون سیر تا پیاز برای شروع از صفر خوبه....
      ولی مهمترین نکته اینه ک تو درسایی مث فیزیک و ریاضی هر چقد میتونی باید تست بزنی...نباید از رفتن سمت کتابای سخت بترسی...
      ب نقلی اونقد باید تست زد که تو کنکور وقتی صرف فکر کردن ب راه حل تست نشه... و فقط تست رو حل کنی
      موفق باشی
      اخه من یازدهم میخونم امسال . مهروماه جامع هستش

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      خیلی ممنون. با همین میتونم خودمو بکشم بالا؟ نیازی به کلاس اینا نیس؟
      بله قطعا می تونید با تلاش و پشتکار و وقت زیاد با همین کتاب موفق بشید، حداقل 2 ساعت مطالعه رو داشته باشید و بعد 45 روز سطح تون رو بررسی کنید.

اگر مشکل وجود داشت اون وقت به کلاس و دی وی دی فکر کنید.

بازم توصیه من به استفاده از کتاب هست تا چیز دیگه ولی باید بدونید معلم و فیلم آموزشی تا حدودی وقت کمتری برای یادگیری می ذارید چون مسیر رو می دونن و زود بالا می ری ولی کتاب های الان چیزی از کلاس و معلم و دی وی دی کم ندارن.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      بله قطعا می تونید با تلاش و پشتکار و وقت زیاد با همین کتاب موفق بشید، حداقل 2 ساعت مطالعه رو داشته باشید و بعد 45 روز سطح تون رو بررسی کنید.

اگر مشکل وجود داشت اون وقت به کلاس و دی وی دی فکر کنید.

بازم توصیه من به استفاده از کتاب هست تا چیز دیگه ولی باید بدونید معلم و فیلم آموزشی تا حدودی وقت کمتری برای یادگیری می ذارید چون مسیر رو می دونن و زود بالا می ری ولی کتاب های الان چیزی از کلاس و معلم و دی وی دی کم ندارن.
      اخه معلمم کم داریم تو شهرمون فقط یدونه اقای سادات کلاس انلاین داره برا یازدهم که نمیدونم خوبه یا نه.

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      اخه معلمم کم داریم تو شهرمون فقط یدونه اقای سادات کلاس انلاین داره برا یازدهم که نمیدونم خوبه یا نه.
      عزیزم کدوم شهری شما؟

من کلاس آن لاین رو اصلا پیشنهاد نمی کنم. حالا شاید آقای سادات یا ایکس معلم های بسیار برجسته و خوبی باشن ولی کلاس آن لاین خیلی مشکلات مثل قطعی ناگهانی نت و کاهش سرعت و .... داره.

شما با همون سیر تا پیاز شروع کن و سعی کن هر روز وقت بذاری. بعد که به یه سطح متوسط رسیدی منابع دیگه ای بهت معرفی می کنم. اصلا نگران نباش.

فیلم و دی وی دی و .... هم هست ولی من توصیه اصلیم مطالعه کتاب هست الان کیفیت کتاب ها و درسنامه هاشون در همون سطح و حتی بالاتر هست فقط زمان بیشتری باید صرف کنید.

سعی کنید با مطالعه درسنامه ها خودتون رو بالا بکشید حالا من سیر تا پیاز گفتم برای سطح خیلی پایین هست که شما رو به سطح متوسط برسونه بعد خیلی کتاب ها هست که می تونید برید سراغشون. همین الانم می تونید برید ولی من می ترسم حجم زیاد کتاب ها شما رو نا امید کنه ولی سیر تا پیاز در یه حجم منطقی اومده درس رو جمع کرده.

موفق باشی.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی تخته سیاه رو بگیر
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      عزیزم کدوم شهری شما؟

من کلاس آن لاین رو اصلا پیشنهاد نمی کنم. حالا شاید آقای سادات یا ایکس معلم های بسیار برجسته و خوبی باشن ولی کلاس آن لاین خیلی مشکلات مثل قطعی ناگهانی نت و کاهش سرعت و .... داره.

شما با همون سیر تا پیاز شروع کن و سعی کن هر روز وقت بذاری. بعد که به یه سطح متوسط رسیدی منابع دیگه ای بهت معرفی می کنم. اصلا نگران نباش.

فیلم و دی وی دی و .... هم هست ولی من توصیه اصلیم مطالعه کتاب هست الان کیفیت کتاب ها و درسنامه هاشون در همون سطح و حتی بالاتر هست فقط زمان بیشتری باید صرف کنید.

سعی کنید با مطالعه درسنامه ها خودتون رو بالا بکشید حالا من سیر تا پیاز گفتم برای سطح خیلی پایین هست که شما رو به سطح متوسط برسونه بعد خیلی کتاب ها هست که می تونید برید سراغشون. همین الانم می تونید برید ولی من می ترسم حجم زیاد کتاب ها شما رو نا امید کنه ولی سیر تا پیاز در یه حجم منطقی اومده درس رو جمع کرده.

موفق باشی.
      دی وی دی منتظری چطور هستش؟ با کتاب های ابی قلمچی که یکم ادم راه بیفته..

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط panizz نمایش پست ها
      دی وی دی منتظری چطور هستش؟ با کتاب های ابی قلمچی که یکم ادم راه بیفته..
      سلام

من فعلا راجع به dvd های هیچ فردی اظهار نظر نمی کنم چون عقیده دارم که درسنامه های فعلی انتشاراتی مثل گاج یا خیلی سبز یا حتی مهر و ماه بسیار عالی هستن و ما باید یاد بگیریم با کتاب آشتی کنیم. البته که موسسات بسیار خوبی هستن که دی وی دی های بسیار عالی هم دارن که قصد دارم یه تاپیک مجزا برای معرفی شون بزنم. البته باید اول قوانین انجمن رو کاملا مطالعه کنم که منافاتی نداشته باشه.

کتاب های آبی قلم چی یه ایراد کلی دارن، تعدد مولفین که انقدر این ایراد رو بهشون گزارش کردیم و خودشون هم فهمیدن الان اسم 5 یا 6 نفر رو اعلام می کنن ولی واقعیت ماجرا به این صورت هست که تست ها حالا یا طراحی یا از کنکور برداشته شده و توسط رتبه های خوب یا دانش آموزانی که در اون سیستم هستند حل می شن و با نظارت گروهی در کتاب قرار داده می شن بنابراین به شما یه خط فکری واحد نمی دن.

شاید گاج و خیلی سبز و ..... به همین صورت باشند ولی حداقل یه پیکره واحد در حل سوالات دارن و خیلی منسجم تر عمل کردن.

بعد خودتون عادلانه قضاوت کنید کتاب های قلمچی رو به زور با آزمون ها به دانش آموزان می فروشند یعنی شما قدرت تصمیم گیری ندارید. کتابی که به زور بهتون بفروشن یا کتابی که خودتون انتخاب کنید؟

و اضافه کنم اصلا قصد تخریب موسسه ای نیست. من همیشه بین آزمون ها قلمچی رو پیشنهاد دادم چون برنامه خوبی داره جدای از بحث های دیگه.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ببین نیما جان اگه این کارایی که من کردم رو، تو هم انجام بدی همین سال یازدهم میتونی تو ریاضی خیلی قوی بشی ( من وقتی یازدهم بودم آزمون 20 مهر کانون ریاضیو صفر زدم و بعد تو آزمون 17 اسفند صد زدم)پس گوش کن
      به ترتیب از کتابای ساده باید شروع کنی:
      من از میکرو گاج شروع کردم(به 50 درصد رسیدم)
      و بعد از چند ماه خیلی سبز گرفتم( و به 100% رسیدم )

اصلا الان سراغ کتابای قوی نرو فعلا، منم پارسال آزمون 20 مهر سعی داشتم از IQ ریاضی گاج استفاده کنم، اما اون موقع زورم بهش نمیرسید، اما حالا با خیال راحت از iQ جامع دارم استفاده میکنم
      در ضمن باید بهت بگم دروسی که ضعف داری مثل ریاضی رو باید هر روز بخونی ( بین یک تا یک و نیم ساعت )و روزانه حتی در حد 15 تا هم که شده تست بزن(بعد از 3 ماه میشه 1350 تست، قول میدم به درک خوبی از ریاضی برسی)( اینم بهت بگم سعی کن مسائل رو مفهومی حل کنی نه حفظی.( یعنی سعی کن مراحل حل رو به ترتیب واسه خودت یا تو کاغذ توضیح بدی.مثلا بگو اول باید مقدار X رو پیدا کنم و بعد...)
      مطمئن باش اگه این کارایی که گفتم رو انجام بدی موفق میشی
      راستی، به دی وی دی هم نیازی نیست
      یه چیز دیگه هم اینه سعی کن از کتاب درسی استفاده کنی( من پارسال حد رو نه از معلم یاد گرفتم و نه از درسنامه، بلکه از کتاب درسی یاد گرفتم)
      ویرایش توسط M.Sina.Heydari : 26 شهریور 1398 در ساعت 14:22

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین ریاضی یازدهم نسبتا راحته به جز فصل دوش که هندسه هستش و شاید باهاش ارتباط برقرار نکنی
      فقط و فقط تست بزن ، اگر هم مشکل درسنامه داری برو سراغ خیلی سبز یا تخته سیاه
      قوی تر که شدی میتونی آی کیو یا الگو کار کنی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن