خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال کنکور 99 شیمی برای هر نظام چه شکلی میشه بیا تا بهت بگم

قبلا در تایپک جدا برای زیست تقریبا 1 ماه و نیم پیش ثابت کردم تست کنکور 99 برای هر دو نظام چه شکلی میشه و کدوم چالشی تر میشه که ثابت شد نظام قدیم سختر میشه
      حالا میخوایم شیمی رو بررسی کنیم در دو سوال کاملا مشابه که از نظر سنجش سطح دو سوال یکسانه ولی ببیند محاسبات و وقت گیری هم یکسانه خواهید دید خیر
      این دو تست کنکور 98 خارج تجربی قدیم و جدید به هر استاد شیمی نشون بدید میگن کاملا مشابه هستن و واکنش ها هم یکی هست ولی خواسته مسئله متفاوته
      image001.jpg
      در سوال نظام قدیم مسئله کسی زرنگ باشه در دو مرحله باید حل کنه کسی عادی حل کنه باید سه مرحله حل کنه ...در کل مبجوره باقی مونده رو حساب کنه از باقی مونده غلظت پیدا کنه
      ولی سوال نظام جدید مسئله در یک مرحله حل میشه با یه تناسب
      ولی سنجش این چیزا که توجه نمیکنه میگه سوالا مشابه بودن و سطحشون یکی بوده به نظر من این دو سوال که از نظر سنجش سطح یکسانی دارن سوال قدیم 1 و نیم برابر زمان بر تر هست خودتون بشنید حساب کنید به این مهم دست پیدا می کنید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز...
      اول ممنونم از بررسی های دقیقی که انجام دادی و اینجا به اشتراک گذاشتی
      بعد اینکه به نظرم گذاشتن این مطالب اضطراب بچه ها رو بیشتر میکنه ...
      دوستان نظام قدیمی ... قبل از ما سال ها کنکور با همین کتاب ها و در سطح های مختلف برگزار شده و افرادی که تسلط داشتن و مطالعه کردن و تست بسیاری حل کردن ،مطلوب ترین نتیجه رو گرفتن...
      لطفا تمام تلاش تون رو بکنید ..
      با احترام به حرف استارتر .. من نظرم رو گفتم چون عواقبش رو دیدم و خیلی از دوستانم که سطح بالایی داشتن به خاطر همین حرف ها از دور رقابت کنار کشیدن....
      هرکسی تلاش کنه ، مزدش رو هم میگیره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShoukoNishimiya نمایش پست ها
      دوست عزیز...
      اول ممنونم از بررسی های دقیقی که انجام دادی و اینجا به اشتراک گذاشتی
      بعد اینکه به نظرم گذاشتن این مطالب اضطراب بچه ها رو بیشتر میکنه ...
      دوستان نظام قدیمی ... قبل از ما سال ها کنکور با همین کتاب ها و در سطح های مختلف برگزار شده و افرادی که تسلط داشتن و مطالعه کردن و تست بسیاری حل کردن ،مطلوب ترین نتیجه رو گرفتن...
      لطفا تمام تلاش تون رو بکنید ..
      با احترام به حرف استارتر .. من نظرم رو گفتم چون عواقبش رو دیدم و خیلی از دوستانم که سطح بالایی داشتن به خاطر همین حرف ها از دور رقابت کنار کشیدن....
      هرکسی تلاش کنه ، مزدش رو هم میگیره
      حرفت درسته ولی سنجش قشنگ میتونسته تست یکسان بده که محاسابات اضافی برای یک نظام برای اینجور سوالا نخوره ولی از عمد نداده و خواسته یکی رو سختر بده
      به هر استاد شیمی نشون بدی میگه سوال اولی محاسبات بیشتری داره گرچه خیلی مشابه همن و سنجش باید سوال یکسان بده نه متفاوت چرا نداده دیگه باید از سنجش پرسید

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      حرفت درسته ولی سنجش قشنگ میتونسته تست یکسان بده که محاسابات اضافی برای یک نظام برای اینجور سوالا نخوره ولی از عمد نداده و خواسته یکی رو سختر بده
      به هر استاد شیمی نشون بدی میگه سوال اولی محاسبات بیشتری داره گرچه خیلی مشابه همن و سنجش باید سوال یکسان بده نه متفاوت چرا نداده دیگه باید از سنجش پرسید
      سنجش هیچ وقت جوابگو نخواهد بود ...
      دوستانی که امسال انتخاب رشته کردن و مطمعن هستن که میرن خوبه که دنبال جواب این سوالات از سنجش باشن ( هرچند دیگه براشون مهم نیست چون دارن میرن و حق هم دارن) اما افرادی که می خوان بمونن به هیچ وجه نباید درگیر بشن چون مشخصه که نتیجه ای نداره...
      این اوضاع داره نشون میده کسی که می خواد دوباره کنکور بده باید بر تمام مطالب مسلط باشه،چیزی حذف نکنه و طوری مطالعه کنه که برای هر شرایطی آماده باشه ... نمیشه که کاسه چه کنم چه کنم دست گرفت و همش از سختی سوالات گفت ...باید به جاش تلاش رو چندین برابر کرد...
      مخاطب من فقط شما نیستی استارتر ...
      بعد از کنکور 98 یکسره این حرف ها داره تکرار میشه ... من به خاطر اینکه نشنوم تصمیم گرفتم از انجمن برم اما واقعا انجمن برای من تفریح کوتاه و خوبیه و مثلا الان که نمی تونم مطالعه کنم خودم رو با مطالب مفید انجمن سرگرم میکنم... وقتی دوباره همچین تایپیکی دیدم نتونستم چیزی نگم...
      من خیلی ها رو امسال دیدم که به خاطر حواشی بعد کنکور98 چه بلایی سرشون اومد ... چرا یه دختر 19 ساله که رتبه اش 300 شده به خاطر این حرف ها و ترس از انتخاب رشته تیک عصبی بگیره؟!
      این کارا رو با خودتون و آینده تون نکنید ... با احترام به نظر شما استارتر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سنجش هیچ وقت جوابگو نخواهد بود ...
      دوستانی که امسال انتخاب رشته کردن و مطمعن هستن که میرن خوبه که دنبال جواب این سوالات از سنجش باشن ( هرچند دیگه براشون مهم نیست چون دارن میرن و حق هم دارن) اما افرادی که می خوان بمونن به هیچ وجه نباید درگیر بشن چون مشخصه که نتیجه ای نداره...
      این اوضاع داره نشون میده کسی که می خواد دوباره کنکور بده باید بر تمام مطالب مسلط باشه،چیزی حذف نکنه و طوری مطالعه کنه که برای هر شرایطی آماده باشه ... نمیشه که کاسه چه کنم چه کنم دست گرفت و همش از سختی سوالات گفت ...باید به جاش تلاش رو چندین برابر کرد...
      مخاطب من فقط شما نیستی استارتر ...
      بعد از کنکور 98 یکسره این حرف ها داره تکرار میشه ... من به خاطر اینکه نشنوم تصمیم گرفتم از انجمن برم اما واقعا انجمن برای من تفریح کوتاه و خوبیه و مثلا الان که نمی تونم مطالعه کنم خودم رو با مطالب مفید انجمن سرگرم میکنم... وقتی دوباره همچین تایپیکی دیدم نتونستم چیزی نگم...
      من خیلی ها رو امسال دیدم که به خاطر حواشی بعد کنکور98 چه بلایی سرشون اومد ... چرا یه دختر 19 ساله که رتبه اش 300 شده به خاطر این حرف ها و ترس از انتخاب رشته تیک عصبی بگیره؟!
      این کارا رو با خودتون و آینده تون نکنید ... با احترام به نظر شما استارتر
      خوب ببین دوست عزیز وقتی کسی وارد رقابت 600 هزار نفری میشه زمان هر چقدر هم تسلط داشته باشه مهمترین چیزش خواهد بود
      بهتره واقعیت ها رو دید بعد برای مواجه شدن با واقعیت ها چاره اندیشید
      با چشم بسته بری جلو به بهانه استرس نگرفتن میافتی در چاه
      حداقل اگر با چشم باز در چاه بیافتی انتخاب خودت بوده
      ولی اگر با چشم بسته در چاه بیافتی حسرت و افسردگی گریبانت رو میگیره
      افراد میخوان 1 سال از عمر گران بها صرف کنن به نظرم بهتر اومد یکسانی از نظر سنجش رو بدونن چه شکلی هست از نظر سنجش یکسانی سطح سوال این شکلی است
      ویرایش توسط یار و غار تویی : 20 شهریور 1398 در ساعت 11:58

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب ببین دوست عزیز وقتی کسی وارد رقابت 600 هزار نفری میشه زمان هر چقدر هم تسلط داشته باشه مهمترین چیزش خواهد بود
      بهتره واقعیت ها رو دید بعد برای مواجه شدن با واقیت ها چاره اندیشید
      با چشم بسته بری جلو به بهانه استرس نگرفتن میافتی در چاه
      حداقل اگر با چشم باز در چاه بیافتی انتخاب خودت بوده
      ولی اگر با چشم بسته در چاه بیافتی حسرت و افسردگی گریبانت رو میگیره
      افراد میخوان 1 سال از عمر گران بها صرف کنن به نظرم بهتر اومد یکسانی از نظر سنجش رو بدونن چه شکلی هست از نظر سنجش یکسانی سطح سوال این شکلی است
      هرطور مایلید زمان خودتون بگذرونید .. من نظر رو گفتم و هنوز هم رو همون عقیده ام و مطمعن هستم سال دیگه موقع اعلام نتایج کنکور 99 همین رو تکرار میکنم و اون موقع فرق دوستانی که درگیر این صحبت ها شدن و دوستانی که بدون توجه به این حرف ها مطالعه خودشون به بهترین نحو ممکن انجام دادن مشخص میشه...
      من نظرم رو گفتم و امیدوارم همه موفق بشن ...
      پست آخرم در این تایپیک و تایپیک هایی با این مضمون

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرطور مایلید زمان خودتون بگذرونید .. من نظر رو گفتم و هنوز هم رو همون عقیده ام و مطمعن هستم سال دیگه موقع اعلام نتایج کنکور 99 همین رو تکرار میکنم و اون موقع فرق دوستانی که درگیر این صحبت ها شدن و دوستانی که بدون توجه به این حرف ها مطالعه خودشون به بهترین نحو ممکن انجام دادن مشخص میشه...
      من نظرم رو گفتم و امیدوارم همه موفق بشن ...
      پست آخرم در این تایپیک و تایپیک هایی با این مضمون
      من بعد از 1 ماه در انجمن پست گذاشتم و اومدم انقدر زمان ندارم اینجا بگذرونم ولی پست من برای افراد متعصب حکم چکش داره چون ثابت میکنه عقیده شون که زمان مهم نیست و تسلط مهمه در تضاد هست
      چرا دانش آموزی با تسلط یکسان باید نتیجه متفاوت بگیره این مورد بحث ماست
      این که هر کی تلاش کنه نتیجه میگیره که حرفی نیست این یه اصله .. حرف این است چرا کسانی که تسلط یکسان دارند نتیجه متفاوت باید بگیرن از بی خردی
      الان سنجش حق انتخاب داده شاید کسی مردد هست
      اگر به درد تو نمیخوره بدرد کسی که شک داره کدوم نظام انتخاب کنه میخوره
      این تایپک من برای کسی که تعصب داره حکم تضاد ذهنی و استرس داره
      ولی کسی که هنوز مردد هست کمکش میکنه کدوم نظام انتخاب کنه
      اگر بدرد تو نمیخوره قرار نیست موضع سنگین بگیری
      ویرایش توسط یار و غار تویی : 20 شهریور 1398 در ساعت 12:08

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انرژیتو برای اینجور چیزا هدر نده.
      به اندازه کافی تاپیک زده شده.
      کسایی که میخوان نظام قدیم بمونن دلایل خودشونو دارن عوض هم نمیشه(فرقی نمیکه چقدر تلاش کنی). فقط این وسط وقت خودت تلف میشه.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      انرژیتو برای اینجور چیزا هدر نده.
      به اندازه کافی تاپیک زده شده.
      کسایی که میخوان نظام قدیم بمونن دلایل خودشونو دارن عوض هم نمیشه(فرقی نمیکه چقدر تلاش کنی). فقط این وسط وقت خودت تلف میشه.

درست میگی با کسی که تعصب داره و مرغش یه پا داره...... که روی سخنم با اونها نبود که تعداشون هم زیاده متاسفانه چی که زیاده ادم متعصب
      این سوال رو امروز حل میکردم اتفاقا هر دو تا نظام هم حل کردم دیدم خوبه زمانی که خودم درگیر حل این دو تا سوال بودم رو اینجا بگم شاید بدرد یکی هم بخوره شاید کسی مردد باشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درست میگی با کسی که تعصب داره و مرغش یه پا داره...... که روی سخنم با اونها نبود که تعداشون هم زیاده متاسفانه چی که زیاده ادم متعصب
      این سوال رو امروز حل میکردم اتفاقا هر دو تا نظام هم حل کردم دیدم خوبه زمانی که خودم درگیر حل این دو تا سوال بودم رو اینجا بگم شاید بدرد یکی هم بخوره شاید کسی مردد باشه
      مرغ شماهم یه پا داره دوست عزیز!
      خوشحالم که تونستی حل کنی ولی الان ۸۰ درصد بچه ها تصمیمشونو گرفتن و شما متاسفانه فقط میخوای به حاشیه ببریشون
      خواهشا دست بردارید از این مقایسه ها
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

مرغ شماهم یه پا داره دوست عزیز!
      خوشحالم که تونستی حل کنی ولی الان ۸۰ درصد بچه ها تصمیمشونو گرفتن و شما متاسفانه فقط میخوای به حاشیه ببریشون
      خواهشا دست بردارید از این مقایسه ها
      دقیقا شما هم متعصبی
      خوبه شما هم داری میگی 80 درصد نمیگی 100 درصد حتی 99 درصد هم بود باز من این پست رو میگذاشتم چون 1 درصد هم کمکی باشه خوبه
      شما که تصمیت گرفتی بدرد شما نمیخوره پس اینجا وقتت رو تلف نکن این تایپک بدرد شما نمیخوره به قول دوستت استرس برات میاره
      من برای کسی گذاشتم که مردد هست شماا که مردد نیستی همون قدیم امتحان بده مگه ما حرفی داریم
      اگر هم استرس گرفتی خوب یه واقعیتی بوده که سنجش اجرا کرده ولی سر همون تصمیمی که گرفتی بمون حالا درست یا غلطش رو خودت باید تشخیص میدادی که مشخصه دادی که درسته
      ولی اینکه بگی این تایپک بدرد نمیخوره شاید بدرد 80 درصد قدیمی ها یا 99 درصد نخوره ولی اون 1 درصد هم کافی است

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور 99 از اول قرار بود تک نظامه باشه یه عده گفتن تغییر نظام هزینه بره یه سال دیگه تمدید کردن حق انتخاب هم دادن که هر کس خواست هر نظامی شرکت کنه دیگه کسی که نظام قدیم میخواد بده خودش این چیزا میدونه که قدیم سخت تر از جدیده دروس تخصصی نظام جدید که هر چی مطلب سخت بوده حذف کردن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      کنکور 99 از اول قرار بود تک نظامه باشه یه عده گفتن تغییر نظام هزینه بره یه سال دیگه تمدید کردن حق انتخاب هم دادن که هر کس خواست هر نظامی شرکت کنه دیگه کسی که نظام قدیم میخواد بده خودش این چیزا میدونه که قدیم سخت تر از جدیده دروس تخصصی نظام جدید که هر چی مطلب سخت بوده حذف کردن
      این سوال جزو حذفیات نیست این مبحث مشترکه خیلی برام جالب بود چرا مبحث مشترک سوال متفاوت و سختر دادن و یکسان ندادن حذفیات که جای خودش داره

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به قول خودشون سوالات از بانک تست توسط نرم افزار تصادفی انتخاب میشه تو سوالات مشترک میان طبق بودجه بندی نظام جدید سوال طرح میکنن چون در اصل نوبت کنکور نظام جدیده نه قدیم بعد این سوالا با یه سری سوال غیر مشترک که اونا هم قدیم وقت گیرتره قاطی میکنن و تصادفی انتخاب میشه معلومخ با این شرایط نظام قدیم سخت تر میشه حالا یه عده میگن چون 98 قدیم سخت میدن پس 99 اسون میدن بنظرم همچین چیزی محاله

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دقیقا شما هم متعصبی
      خوبه شما هم داری میگی 80 درصد نمیگی 100 درصد حتی 99 درصد هم بود باز من این پست رو میگذاشتم چون 1 درصد هم کمکی باشه خوبه
      شما که تصمیت گرفتی بدرد شما نمیخوره پس اینجا وقتت رو تلف نکن این تایپک بدرد شما نمیخوره به قول دوستت استرس برات میاره
      من برای کسی گذاشتم که مردد هست شماا که مردد نیستی همون قدیم امتحان بده مگه ما حرفی داریم
      اگر هم استرس گرفتی خوب یه واقعیتی بوده که سنجش اجرا کرده ولی سر همون تصمیمی که گرفتی بمون حالا درست یا غلطش رو خودت باید تشخیص میدادی که مشخصه دادی که درسته
      ولی اینکه بگی این تایپک بدرد نمیخوره شاید بدرد 80 درصد قدیمی ها یا 99 درصد نخوره ولی اون 1 درصد هم کافی است
      آهان پس منطق شما اینجوریه
      من نه استرس میگیرم دیگه از این بحثا نه راستش برام مهمه کی چیکار میکنه
      فقط مثل شما انتظار ندارم عقیده ی خودمو به زور ثابت کنم
      در واقع شما به پستات نگاه کنی متوجه میشی متعصب کیه جالبه شعارتون
      در کل موفق باشید
      ♡Be your Own HERO

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن