خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ریاضی ام میخوام کنکور تجربی بدم این برنامه ریزی خوبه؟

سلام
      بی مقدمه میرم سر بحث
      من دارم میرم دوازدهم تا همین الان هم رشته م ریاضی بوده و اصلا قصد تغییر رشته ندارم حتی اگه قصدشو هم داشته باشم مدرسه مجوز نمیده . چون تیزهوشانه و قوانین خاص خودشو داره .
      خب من میخوام کنکور تجربی بدم یک صفحه هم زیست نخوندم به رتبه ی 2000 تو تجربی هم راضی هستم هر چند انتظار رتبه ی بهتری رو با این برنامه دارم .
      البته واسه احتصاصی های ریاضی و درس های مدرسه فقط قصد پاس کردن رو دارم . و روزی یک ساعت اونم تو روزای مدرسه واسه پاس کردن امتحانا کفایت میکنه .
      خب برنامه اینجوریه من بعد از مدرسه تا ساعت 15:15 ناهارمو میخورم و تا 16:30 میخوابم تا بتونم تا پاسی از شب بیدار بمونم .
      ادامه شو پیوست میکنم نظر بدید . واسه آزمون 19 مهره .
      پ.ن 1 : همه تایم ها یکساعتی هستند و اگر بیشتر از یک ساعت بود یعنی استراحت و شام و ... هستش .
      پ.ن 2 : دوتا sheet داره شیت دوم هم ببینید.
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      ویرایش توسط sepanta1 : 20 شهریور 1398 در ساعت 11:29

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا اول ببینید برنامه ریزی رو بعد راهنمایی کنید . ممنون

3. Top | #3
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      در مورد دروسی که تو روز اجرا میکنی به نطرم ترتیب خوبی گرفتی...
      ولی هیچ وقت به شخصه با برنامه زمانی موافق نیستم چون عملکرد آدم رو ناقص تر جلوه میده...فک میکنم چون زیست نخوندی اون مدت اولی که میخونی سرعتت قراره خیلی لاک پشتی باشع ولی خوب نگران نباش به تدریج میاد بالا....
      در مورد مدرست نمیتونی کاری کنی نری؟؟
      غیرحضووری از این چیزا....چون ۷_۸ساعت از ساعت های خیلی مفیدتو میگیره و وقتی تو برگردی هم این خستگی ب شدت رو تنته

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ion نمایش پست ها
      سلام
      در مورد دروسی که تو روز اجرا میکنی به نطرم ترتیب خوبی گرفتی...
      ولی هیچ وقت به شخصه با برنامه زمانی موافق نیستم چون عملکرد آدم رو ناقص تر جلوه میده...فک میکنم چون زیست نخوندی اون مدت اولی که میخونی سرعتت قراره خیلی لاک پشتی باشع ولی خوب نگران نباش به تدریج میاد بالا....
      در مورد مدرست نمیتونی کاری کنی نری؟؟
      غیرحضووری از این چیزا....چون ۷_۸ساعت از ساعت های خیلی مفیدتو میگیره و وقتی تو برگردی هم این خستگی ب شدت رو تنته
      نه والا کلی صحبت کردم با کادر مدرسه ولی اصلا نمیذارن .
      آشنا هم ندارم غیرحضوری بخونم.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1 نمایش پست ها
      نه والا کلی صحبت کردم با کادر مدرسه ولی اصلا نمیذارن .
      آشنا هم ندارم غیرحضوری بخونم.
      می تونی غیراننتفاعی ثبت نام کنی و غیرحضوری بخونی
      حقیقتا برنامه ات یه مقدار ایراد داره .. جزییات برنامه نوشته نشده که مهم ترین بخشه و باکسی مرور شبانه و ریدینگ و کلوز و لغت و... نداره

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به رتبه 2000 تو منطقه دو و پزشکی های جنوب هم راضی هستم.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShoukoNishimiya نمایش پست ها
      می تونی غیراننتفاعی ثبت نام کنی و غیرحضوری بخونی
      حقیقتا برنامه ات یه مقدار ایراد داره .. جزییات برنامه نوشته نشده که مهم ترین بخشه و باکسی مرور شبانه و ریدینگ و کلوز و لغت و... نداره
      این فعلا برنامه کلی هستش و آخرای شهریور دقیقش میکنم.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم هم همین کار رو کردم و همه ی دوره ی تحصیل ریاضی بودم کارهایی که من انجام دادم :
      رفتم پیش معاون مدرسمون ( باید بدونی پیش کی بری که اوکی رو بهت بده ) و بهش گفتم که می خوام این کار رو بکنم و بعضی کلاس های مدرسه بدردم نمی خوره مثل دیفرانسیل و گسسته و هندسه تحلیلی و اون هم گفت مشکلی نیست و اگر ساعت آخر کلاس داشتم میومدم خونه ( این رو با مدیر هم هماهنگ کردم ) و اگر ساعت آخر نبود می رفتم کتاب خونه مدرسه یا تو حیاط می خوندم و یا میرفتم سر یک کلاس دیگه رفع اشکال میکردم . البته این کار یک ریسک هم هست چون معلم ها نمره مستمر ندارن و همون نمره ی کتبی پایانی رو رد می کنن برای مستمر و شب امتحان جالبی خواهید داشت مدرسه تیزهوشان نمی دونم چه شهری هستی ولی خب اصفهان که اژه ای جزو ول ترین مدارس هست و گیر نمیدن اصلا
      البته من یک کار دیگه ای هم کردم
      چون نمی خواستم معدلم بیاد پایین به پیشنهاد دبیر فیزیکم درس هایی که مربوط به رشته ریاضی بود ( دیفرانسیل ، هندسه تحلیلی و گسسته ) رو غیبت کردم و شهریور امتحان دادم و اینطوری معدلم رو هم حفظ کردم برای روز مبادا این کار رو اصلا پیشنهاد نمی کنم و اگر برگردم به اون موقع دیفرانسیل که نهایی بود رو همون خرداد میرفتم امتحان میدادم ولی اون دوتا که نهایی نبود رو میذاشتم برای شهریور . هشدار : این کار به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه چون با نظام جدید خیلی آشنایی ندارم و با مشاور مدرستون و یا معاونی کسی مشورت کن !
      یک نکته ی خیلی مهم هم این هست اگر مدرسه رو نرفتی حتما درس بخون چون اگر نخونی بهتر هست که همه ی کلاس های مدرسه رو تمام و کمال بری . چون این نرفتن سر کلاس برای امتحانات ترم دوم اذیتت می کنه !

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dmz.official نمایش پست ها
      من خودم هم همین کار رو کردم و همه ی دوره ی تحصیل ریاضی بودم کارهایی که من انجام دادم :
      رفتم پیش معاون مدرسمون ( باید بدونی پیش کی بری که اوکی رو بهت بده ) و بهش گفتم که می خوام این کار رو بکنم و بعضی کلاس های مدرسه بدردم نمی خوره مثل دیفرانسیل و گسسته و هندسه تحلیلی و اون هم گفت مشکلی نیست و اگر ساعت آخر کلاس داشتم میومدم خونه ( این رو با مدیر هم هماهنگ کردم ) و اگر ساعت آخر نبود می رفتم کتاب خونه مدرسه یا تو حیاط می خوندم و یا میرفتم سر یک کلاس دیگه رفع اشکال میکردم . البته این کار یک ریسک هم هست چون معلم ها نمره مستمر ندارن و همون نمره ی کتبی پایانی رو رد می کنن برای مستمر و شب امتحان جالبی خواهید داشت مدرسه تیزهوشان نمی دونم چه شهری هستی ولی خب اصفهان که اژه ای جزو ول ترین مدارس هست و گیر نمیدن اصلا
      البته من یک کار دیگه ای هم کردم
      چون نمی خواستم معدلم بیاد پایین به پیشنهاد دبیر فیزیکم درس هایی که مربوط به رشته ریاضی بود ( دیفرانسیل ، هندسه تحلیلی و گسسته ) رو غیبت کردم و شهریور امتحان دادم و اینطوری معدلم رو هم حفظ کردم برای روز مبادا این کار رو اصلا پیشنهاد نمی کنم و اگر برگردم به اون موقع دیفرانسیل که نهایی بود رو همون خرداد میرفتم امتحان میدادم ولی اون دوتا که نهایی نبود رو میذاشتم برای شهریور . هشدار : این کار به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه چون با نظام جدید خیلی آشنایی ندارم و با مشاور مدرستون و یا معاونی کسی مشورت کن !
      یک نکته ی خیلی مهم هم این هست اگر مدرسه رو نرفتی حتما درس بخون چون اگر نخونی بهتر هست که همه ی کلاس های مدرسه رو تمام و کمال بری . چون این نرفتن سر کلاس برای امتحانات ترم دوم اذیتت می کنه !
      من خودم تو برنامه ریزی تایم مدرسه رو هم لحاظ کردم .
      خب یک ساعت واسه خوندن جزوه ی اون روز معلم کفایت میکنه من به نظرم کل کلاسهارو برم تا امتحانا کم نیارم.
      واسه زیست هم پایه رو میکرو گرفتم دوازدهم هم همینو بگیرم؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم تو برنامه ریزی تایم مدرسه رو هم لحاظ کردم .
      خب یک ساعت واسه خوندن جزوه ی اون روز معلم کفایت میکنه من به نظرم کل کلاسهارو برم تا امتحانا کم نیارم.
      واسه زیست هم پایه رو میکرو گرفتم دوازدهم هم همینو بگیرم؟
      اگر مدرسه بری و روزی یک ساعت بخونی برای دروس مختص رشته ریاضی با معدل بالا میای بیرون و کم نمیاری
      درسنامه اش که اومده ولی بانک تستش هنوز چاپ نشده .

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من خودم فرزانگان بودم ..اول درمورد تغییر رشته بستگی به امتحان ورودیتون داره که اگر از راهنمایی به دبیرستان اومدین و رشتتونو ریاضی اعلام کردید امکانش وجود نداره تغییر رشته بدید ولی اگر از دبستان اومدید امکانش وجود داره مثل خیلی از دوستای من که سال اخر تغییر رشته دادن اومدن تجربی ..یکی از دوستام از نمونه اومده بود و سال اخر تغییر رشته داد ولی مجبور شد برگرده مدرسه قبلیش ...موضوع دیگه اینکه کلا مدرسه ما که اینطوری بود همش امتحان میدادیم ینی معلم مبحثی رو تموم میکرد امتحان میگرفت و نمیشد از زیرش دررفت ..ینی الان که شما میگی فقط برای پاسی میخوای بخونی بنظرم غیرممکنه چون به هر حال طی سال امتحان مستمر ماهانه و کلی چرت و پرت دیگم هست و اگر کم بشی بنظرم خود آدم تو مدرسه در عذابه ...تازه تکالیف معلمام هست که مال ما واقعا یک ساعته جم نمیشد ...بنظرم باتوجه به اینکه سمپادی این قضیه رو بیخیال شو (من خودم فرزانگان یک بودم شرایط مدرسه شما رو دارم با مدرسه خودم میسنجم) موضوع دیگه درمورد برنامت ...خب منم اولای سال حتی میشه گفت تا وسطای سال تا ساعتای سه و اینا درس میخوندم ولی زیاد جواب نیستاااا..یه برنامه خوب برای روزای مرسه برنامه ایه که درسایی که میخایو تست بزنی و همراه باهاش مرورم داشته باشی..سعی کن تا همون ساعت دوازده جم ش کنی و بعد راحت بخوابی ...بجاش روزای تعطیل صبح زود شروع کن...چون شما ریاضی بودی و خب زمینه ای برای زیست نداری فیلمای آلا برای پایه رو خیلی پیشنهاد میکنم (مدرس:جلال موقاری) تدریسشون عاالیه..موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiina نمایش پست ها
      سلام من خودم فرزانگان بودم ..اول درمورد تغییر رشته بستگی به امتحان ورودیتون داره که اگر از راهنمایی به دبیرستان اومدین و رشتتونو ریاضی اعلام کردید امکانش وجود نداره تغییر رشته بدید ولی اگر از دبستان اومدید امکانش وجود داره مثل خیلی از دوستای من که سال اخر تغییر رشته دادن اومدن تجربی ..یکی از دوستام از نمونه اومده بود و سال اخر تغییر رشته داد ولی مجبور شد برگرده مدرسه قبلیش ...موضوع دیگه اینکه کلا مدرسه ما که اینطوری بود همش امتحان میدادیم ینی معلم مبحثی رو تموم میکرد امتحان میگرفت و نمیشد از زیرش دررفت ..ینی الان که شما میگی فقط برای پاسی میخوای بخونی بنظرم غیرممکنه چون به هر حال طی سال امتحان مستمر ماهانه و کلی چرت و پرت دیگم هست و اگر کم بشی بنظرم خود آدم تو مدرسه در عذابه ...تازه تکالیف معلمام هست که مال ما واقعا یک ساعته جم نمیشد ...بنظرم باتوجه به اینکه سمپادی این قضیه رو بیخیال شو (من خودم فرزانگان یک بودم شرایط مدرسه شما رو دارم با مدرسه خودم میسنجم) موضوع دیگه درمورد برنامت ...خب منم اولای سال حتی میشه گفت تا وسطای سال تا ساعتای سه و اینا درس میخوندم ولی زیاد جواب نیستاااا..یه برنامه خوب برای روزای مرسه برنامه ایه که درسایی که میخایو تست بزنی و همراه باهاش مرورم داشته باشی..سعی کن تا همون ساعت دوازده جم ش کنی و بعد راحت بخوابی ...بجاش روزای تعطیل صبح زود شروع کن...چون شما ریاضی بودی و خب زمینه ای برای زیست نداری فیلمای آلا برای پایه رو خیلی پیشنهاد میکنم (مدرس:جلال موقاری) تدریسشون عاالیه..موفق باشی
      چون دبیرای امسالمون تقریبا با پارسال یکی هست با شناختی که از دبیرای اختصاصی دارم مطمئنم یک ساعته جمع میشه درسای حسابان دو و هندسه سه و گسسته به جز اینا بقیه درسا مشترکه تقریبا . بعد فقط میخوام جزوه بخونم واسه این درسا .
      ویرایش توسط sepanta1 : 20 شهریور 1398 در ساعت 12:23

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون دبیرای امسالمون تقریبا با پارسال یکی هست با شناختی که از دبیرای اختصاصی دارم مطمئنم یک ساعته جمع میشه درسای حسابان دو و هندسه سه و گسسته به جز اینا بقیه درسا مشترکه تقریبا . بعد فقط میخوام جزوه بخونم واسه این درسا .
      در این باره حتما خودتون بهتر میدونید ولی فیلمای زیستی که بهتون گفتمو از الان نگاه کنید خیلی به دردتون میخوره و یک مورد دیگه درمورد برنامه تون : زیست و شیمی و ادبیات رو تو برنامه هر روزتون بزارید و بهش چند تا متغیر اضافه کنید تا بتونید تستای بیشتری از این سه درس بزنید

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان فقط میمونه یه چیزی میشه با این برنامه در صروت اجرای کامل و مطالعه هفتگی بالای 65 ساعت تراز قلم چی بالای 6500 آورد؟ چون این بحث تراز هم خیلی مهمه اونم تو رقابت بسیار سنگین دوازدهم های تجربی.
      بعد پیشنهاد شما واسه چند روز باقیمانده چیه؟
      ویرایش توسط sepanta1 : 20 شهریور 1398 در ساعت 13:12

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من به شما این هست که به صورت حجمی برای خودتون برنامه ریزی کنید تمام
      قطعا موفق خواهید بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن