خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

پذیرش پزشکی خارج از کشور بدون آزمون ورودی

سلام بچه ها
      من یک مدت دنبال پزشکی خارج بودم و به کلی مؤسسه مراجعه کردم و پرونده دارم. البته قضیه مالِ ۷،۸ ماه قبل عه.به خاطر یه سری مسائل منصرف شدم.

الان از این مؤسسات برای من پیامک میاد راجع به پذیرش و فلان. یک پیامک توجهم رو جلب کرد،پزشکی چین بدون کالج و بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی و بدون آزمون ورودی، در دانشگاه با رنکینگ ۱۲۰ جهانی!

میخواستم ببینم به نظرتون این امکان داره؟ چطور ممکنه! خب اینجوری همه می‌رن که! اصلاً وزارت بهداشت چطور تأیید داره مدارک چین رو؟

لطفاً یکی که میدونه راهنمایی کنه، ممنونم.
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      همه پولشو ندارن و خانوادشون نمیذاره و بالاخره باید برای فهمیدن درس اونجا زبان بلد باشی هرچند مدرک نخواد
      کشور نابلدیه خیلیا ریسک نمیکنن بچشونو تنها بفرستن اونجا

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه عزیزم‌این خبرا نیست برای چین
      بدون کنکور میخوای قبرس هست فقط فکر کنم
      اونم‌هتله بیشتر تا دانشگاه
      چیزی بارشون نیست
      رنک هم بالایه هزار

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روسیه هم جنس خوبی هستا ...

یکی رو می شناسم که اون جا درس خوند و سواد انگلیسی بالایی هم نداشت والآن میخواد بیاد ایران ادامه شو داخل پردیس ایران بگذرونه ... (البته دانشگاهی که بود مورد تایید وازرت بهداشت بود ... )

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من یک مدت دنبال پزشکی خارج بودم و به کلی مؤسسه مراجعه کردم و پرونده دارم. البته قضیه مالِ ۷،۸ ماه قبل عه.به خاطر یه سری مسائل منصرف شدم.

الان از این مؤسسات برای من پیامک میاد راجع به پذیرش و فلان. یک پیامک توجهم رو جلب کرد،پزشکی چین بدون کالج و بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی و بدون آزمون ورودی، در دانشگاه با رنکینگ ۱۲۰ جهانی!

میخواستم ببینم به نظرتون این امکان داره؟ چطور ممکنه! خب اینجوری همه می‌رن که! اصلاً وزارت بهداشت چطور تأیید داره مدارک چین رو؟

لطفاً یکی که میدونه راهنمایی کنه، ممنونم.
      سلام

بعنوان مشاور و کسی که مواردی از مهاجرت دیدم، بالاخره حتی بدون کنکور و مدرک زبان و پول و..... باشه، شما باید به انگلیسی تحصیل کنید پس زبان یه اصله.

مراقب باشید گرفتار باندهای قاچاق انسان نشید. حدود 3 سال پیش 2 تا از دوستان که دختر هم بودن به هوای ایتالیا رفتن و تحصیلات وارد باند های فحشا و پ و ... داستانا شدن و بعد خانواده شون از ایران رفتن دنبالشون و برشونگردوندن.

اگر قصد مهاجرت و تحصیل در خارج دارید اول مدرک زبان بعد کشور های چین، هند، روسیه، پاکستان و اگر بتونید بیشتر هزینه کنید قبرس خوب هستند.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

بعنوان مشاور و کسی که مواردی از مهاجرت دیدم، بالاخره حتی بدون کنکور و مدرک زبان و پول و..... باشه، شما باید به انگلیسی تحصیل کنید پس زبان یه اصله.

مراقب باشید گرفتار باندهای قاچاق انسان نشید. حدود 3 سال پیش 2 تا از دوستان که دختر هم بودن به هوای ایتالیا رفتن و تحصیلات وارد باند های فحشا و پ و ... داستانا شدن و بعد خانواده شون از ایران رفتن دنبالشون و برشونگردوندن.

اگر قصد مهاجرت و تحصیل در خارج دارید اول مدرک زبان بعد کشور های چین، هند، روسیه، پاکستان و اگر بتونید بیشتر هزینه کنید قبرس خوب هستند.
      مدرک آیلتس ۶.۵ دارم، قبرس تأیید نیست بقیه هم مراحل پذیرش سخته، آزمون ورودی داره و... چون گفتین مشاورین میپرسم..پزشکی آذربایجان آینده داره؟
      To the hope of it all..

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      نه عزیزم‌این خبرا نیست برای چین
      بدون کنکور میخوای قبرس هست فقط فکر کنم
      اونم‌هتله بیشتر تا دانشگاه
      چیزی بارشون نیست
      رنک هم بالایه هزار
      قبرس اتفاقاً یکی از همکلاسیام رفته میگه خییییلی از ایران بهتره تدریس ولی دانشجوها تنبلی دارن خیلی.
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

قبرس اتفاقاً یکی از همکلاسیام رفته میگه خییییلی از ایران بهتره تدریس ولی دانشجوها تنبلی دارن خیلی.
      والا من خیلی تخقیق کردم اپلای ابرود و چند تا وکیل
      یکیشون میگفت اصلا بعضی اساتید خودشون به انگلیسی مسلط نیستن
      آره دانشجوهاشم شنیدم بیشتر تو کار تفریحن

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مدرک آیلتس ۶.۵ دارم، قبرس تأیید نیست بقیه هم مراحل پذیرش سخته، آزمون ورودی داره و... چون گفتین مشاورین میپرسم..پزشکی آذربایجان آینده داره؟
      بسیار عالیه. خیر آذربایجان مورد تایید نیست. ولی اگر قصد موندن دارید مدرک تون تو خود آذربایجان معتبره. آذربایجان بخاطر قیمت پایین زندگی خیلی خوبه ولی دانشگاه های خیلی تاپ و مورد تاییدی نداره حداقل برای رشته های پزشکی و پیرا و دندون.

اون کشورهایی که عرض کردم الان که وضع دلار به این صورته خیلی راحت تر هست و آینده قابل قبولی با هزینه مناسب داره. کم هم نبودن دوستانی که رفتن و نتیجه گرفتن.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

روسیه دانشگاه پاوولوف هم معتبره هم ازمون ورودیش خیلی خیلی اسونه هزینه شم برا اونایی که دارن زیاد نیست

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای من سواله کسی که نه میتونه برای آزمون ورودی بخونه نه زبان یاد بگیره فکر کرده الان ببرنش وسط دانشگاه جان هاپکینزم بندازنش میتونه درس بخونه ؟؟!!! شما که انقدر راحتی چرا پزشکی هوشمند جان؟!!!
      ویرایش توسط 14oo : 20 شهریور 1398 در ساعت 09:54

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      روسیه دانشگاه پاوولوف هم معتبره هم ازمون ورودیش خیلی خیلی اسونه هزینه شم برا اونایی که دارن زیاد نیست
      از چه درسایی امتحان میگیرن؟ کل دبیرستان رو میگیرن؟ من شنیدم خیلیا می‌رن روسیه چون فکر میکنن آزمون فرمالیته است ولی دست از پا درازتر برمیگردن،
      To the hope of it all..

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

از چه درسایی امتحان میگیرن؟ کل دبیرستان رو میگیرن؟ من شنیدم خیلیا می‌رن روسیه چون فکر میکنن آزمون فرمالیته است ولی دست از پا درازتر برمیگردن،
      هزینه تحصیل چقدر هستش؟
      من شنیدم ازمون ترکیه هم به اون اسونی که میگن نیست. باید حداقل چند ماه مطالعه کرد براش.

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همه جا آزمون داره.
      اما لهستان واقعا عالیه.من خودم میخوام برم اونجا.اما آیلتس میخواد
      مدرکش هم در آمریکا و کانادا تاییده.
      خیلی بهتر از مجارستان و روسیه و رومانی هستش.
      روسیه و ترکیه و مجارستان و رومانی مدرکشون مشروط مورد تایید وزارت هستش .
      حتما آیلتس بگیر و با یه حساب پر پول به فکر تحصیل تو خارج باش.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

باید زبان روسی یاد بگیرید امتحان فقط زیست و شیمیه تا جایی که خبر دارم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن