خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

: )حـــرفــای بـی تـعـارفـ( :

سلام به دوستای گلم

تو این تاپیک که از اسمشم پیداست قراره رُک و راست اتفاقات و واقعیات زندگی روزانه بیان بشه

شمام اگه حرفی دارین یا به نتیجه ای تو زندگیتون رسیدین، و خلاصه اتفاقات جالب روزمره تون رو بی تعارف همینجا بگین اینو هم بخاطر داشته باشین

***بین رک و راست حرف زدن با بی چشم و رو بودن تفاوتی است به ژرفای حماقت نادان... ***

*
      *
      *

قوانین:

چون تاپیک بی تعارفه منم قوانین رو بدون تعارف میگم و هم اینجا میذارم و هم صفحه اول امیدوارم دوستان از دستم نارحت نشن

1- در مورد نقل قول اگه برای بیان دیدگاه و نظرات باشه از نظر من مشکلی نداره!!(بهتر از اینه که برای بحث و کل کل استفاده بشه)

2- خواهشا کل کل نکنین (شاید یکی دیگه از دوستامون خواست چند صفحه رو باهم بخونه ولی دیدن کل کل شما ما بین پست های اصلی جالب نباشه از نظرش)

3- بعضی پست ها که درصد بی تعارفیش میره بالا شما هم گنده ترش نکنین تابلو بشه ;-)

4- سپاس بزنین دیگه

5- شاید بعدا بازم قانون گذاشتم ولی دوس دارم این تاپیک آزاد باشه برای دوستان همین قوانین هم که گذاشتم از ته دل راضی نبودم بی تعارف پس همین چندتا نکته رو رعایت کنید تا این تاپیک تا

ثریا پیش بره مرســــــــــی
      ویرایش توسط M o h a m m a d : 11 مهر 1392 در ساعت 21:40 دلیل: خوشگلش کردم فقط:)M o h a m m a d

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به تبلیغات جدید انتشارات کنکوری و به اسامیشون دقت کردین؟ گردوی دانش....کلاغ سفید... امروز فرداست که کتابهای انتشارات جدیدترم بیاد مثلا انگورعلم...اسب دانا...غاز نارنجی!!!! تلفنشم بیست و نه دوتا چهار خخخخخ

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از اونام که اگه شانس در خونمُ بزنه همون لحظه هندزفری تو گوشمه نمیشنوم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما یه رسم خانوادگی داریم اونم اینه که وقتی سفره غذا رو پهن می کنیم یا آب میاریم لیوان نمیاریم یا لیوان میاریم آب نمیاریم این رسم در کل فامیل ما هستش و نسل به نسل منتقل میشه. کلا خود درگیری داریم!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طرف با یه کیلیپس درد و دل میکرده یهو دیده زیرش یه دختر قایم شده !‬
      ویرایش توسط ROS3 : 12 مهر 1392 در ساعت 00:25

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا حالا دقت کردین تابستونا آدما احساس زیادی به سرما می کنن و می گن کی زمستون میشه اما وقتی زمستون میشه از بس بعضی وقتا سرد میشه می گن کی تابستون میشه...!! :-|

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مورد داشتيم دانشجوي ترم اولي درخواست مبصري به آموزش دانشگاه داده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامتی اون استادی که روز اول فقط برای معرفی کتاب اومد و بس کلا درک و فهمش منو درگیر خودش کرد!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به بابام گفتم اگر 100 میلیون بهت بدن تو حاضری منو به قتل برسونی!؟ . . . . . . . . . . . . . . . الان 20 دقیقه است تو فکر رفته؛ یه لبخند خبیثانه هم رو لبشه هی زیر چشمی به من داره نگاه میکنه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اعتراف میکنم امروز ی کلیپس دیدم ک ی دختره ازش اویزون بود ))

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاحالا دقت کردید باز کردن ساندیس اونجایش که نوشته نی رو اینجا بزنید و باز کنید سخت تره باز کردن از تهشه؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقـت کردیـن....؟!؟ تـو کـل کـلایـی کـه می کـنـن هـمـیـشـه هـمـه واسـه خـودشـون مـتـأسـفـن؟!؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از تفریحات من تو دوران بچگی این بود که اب بریزم رو بخاری صدای "تسسس" بده خرکیف بشم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز ﯾﻪ دختر ﺩﯾﺪﻡ ﺍﺯ ﺑﺮﻕ ﮔﺮﻓﺘﮕﯽ ﻣﺮﺩ ! ( . . . . . . . . .ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﮐﻠﯿﭙﺴﺶ ﮔﯿﺮ ﮐﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﮐﻞ ﺑﺮﻕ .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی میشینم پای کنکور حتی 5دقیقه دستشویی رفتنم به نظرم اتلاف وقت میاد! دوستان یاری کنید دو عدد کلیه برای گروه خونی +o نیازمندیم!

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن