خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      سلام بیاین کتابه ریاضی خوبو واسه نظام جدید انتخاب کنید من دارم میرم دوازدهم رشتمم تجربیه هیچیم نخوندمه تا الان و وقت واسه درسنامه ندارم فیلم میبینم و فقط تست میخوام بزنم لطفا بگید که الان بینه کتابه خیلی سبز و مهر و ماه و تخته سیاه کدوم تستاش از صفر تا 100 هست ؟ و میرسونه ادمو ببینید منظورم واقعا 100نیست مثلا تا درصد 60 به بالا بازم تاکید میکنم درسنامه نمیخوام تست از صفر تا رسوندن به بالایه 60 و برای رسیدن به صد کتاب تکمیلی تست؟ چی خوبه؟ بازم تاکید درسنامه اصلا برام مهم نیست فقط تستلطفا توضیحم بدید که چرا خوبه وگرنه رفیقا خودمم منبع همینطور میگن و تیپ بندی سوالایه اون کتاب از اسون به سخت؟ و ..... و تا درصد چند میرسونه
      من به نظرم خیلی سبز جامع و منبع دوم‌ آی کیو عالیه
      خیلی سبر جامع که خیلی متنوعه سولاتش و کامل... و ای کیو هم برای تکمیل کتاب قبلی عالیه...

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ممنون بابته پاسخگوییت فقط تستاش استاندارده اخه یادم رفته بود بپرسم یعنی الکی تستایه سخت نداده؟

خواهش میکنم
      تست هاش از یه حداقل استانداردهایی به نظرم برخورداره
      و اینکه تست های مشکل در سطح کنکور هم داره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امروز فصل تابع مهروماه رو تموم کردم
      واقعا کتاب قوی هستش.عاشقش شدم
      گلچین تمام تیپ تست هارو داره

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

خواهش میکنم
      تست هاش از یه حداقل استانداردهایی به نظرم برخورداره
      و اینکه تست های مشکل در سطح کنکور هم داره
      میشه بپرسم سواله بارم کلی چرا بابکه سادات رو پیشنهاد ندادی یعنی ایراداتش چیه من یه جا شنیدم که کتابش یه جورایی تستاش قدیمیه و نظام قدیمه یه جورایی
      راستی مهر و ماه دهم و یازدهم جداش رو دارم نیازه جامعو بگیرم یا دوازدهم بگیرم تمومه؟ یا جامعو بگیرم
      ویرایش توسط KARIMASADI : 18 شهریور 1398 در ساعت 13:21

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای هندسه نظام قدیم دوستان چ منبعی رو پیشنهاد میدن؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      میشه بپرسم سواله بارم کلی چرا بابکه سادات رو پیشنهاد ندادی یعنی ایراداتش چیه من یه جا شنیدم که کتابش یه جورایی تستاش قدیمیه و نظام قدیمه یه جورایی
      راستی مهر و ماه دهم و یازدهم جداش رو دارم نیازه جامعو بگیرم یا دوازدهم بگیرم تمومه؟ یا جامعو بگیرم
      کتابش رو ندیدم راستش، البته نظام قدیمش خوب بود
      نه، از همونی که داری به خوبی استفاده کن، ریاضی تغییراتی نداشته نیازی نیست الکی هزینه اضافی بکنی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      برای هندسه نظام قدیم دوستان چ منبعی رو پیشنهاد میدن؟
      هندسه پایه آبی قلم اگر سطح شما ضعیف این کتاب از معدود کتاب های قلم چی هست که بدرد میخوره اگر وضعیت شما با در هندسه بد نیست بهتر هست گاج نقره ای کار کنید ولی خیلی درگیر فرمول هاش نشید اگر بعد از آبی قلم چی یا نقره ای دوست داشتید که منابع پیشرفته تر استفاده کنید ایکیو گاج مناسب هست .

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      هندسه پایه آبی قلم اگر سطح شما ضعیف این کتاب از معدود کتاب های قلم چی هست که بدرد میخوره اگر وضعیت شما با در هندسه بد نیست بهتر هست گاج نقره ای کار کنید ولی خیلی درگیر فرمول هاش نشید اگر بعد از آبی قلم چی یا نقره ای دوست داشتید که منابع پیشرفته تر استفاده کنید ایکیو گاج مناسب هست .
      ممنون از پاسخگویی .قبلا رشته م ریاضی فیزیک بوده اما تو این دو سال که برا کنکور میخونم تقریبا هیچی برا هندسه نخوندم .پس با همون آبی شروع کنم بنظرم خوبه.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابش رو ندیدم راستش، البته نظام قدیمش خوب بود
      نه، از همونی که داری به خوبی استفاده کن، ریاضی تغییراتی نداشته نیازی نیست الکی هزینه اضافی بکنی
      خوب دوازدهم ندااره مهر وماه و باید جامعو بگیری همون جامعو میگیرم ولی داداش واقعا دستم به دامنت با بابک سادات مقایسه کن اگه میتونی پی دی افشو ببین چون اونم تستاش سطح بندیه تستا کنکورو یه جا اورده ستتسا قلم چیو گزینه 2 داره نمیخوام یه چی بگیرم بعدا بفهمم اشتباه کردم فعلا بودجه ندارم ازت خواهش میکنم به عنوان یه دوست تخته سیاه رم یه نگاهی بنداز بعد بگو چی بگیرم حرفت قبوله

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خوب دوازدهم ندااره مهر وماه و باید جامعو بگیری همون جامعو میگیرم ولی داداش واقعا دستم به دامنت با بابک سادات مقایسه کن اگه میتونی پی دی افشو ببین چون اونم تستاش سطح بندیه تستا کنکورو یه جا اورده ستتسا قلم چیو گزینه 2 داره نمیخوام یه چی بگیرم بعدا بفهمم اشتباه کردم فعلا بودجه ندارم ازت خواهش میکنم به عنوان یه دوست تخته سیاه رم یه نگاهی بنداز بعد بگو چی بگیرم حرفت قبوله
      pdf تخته سیاه نظام جدید که تک جلدیه رو من پیدا نکردم عزیز
      من خودم جامع مهروماه رو برای ریاضی تجربی خریدم
      اگر واقعا میخوای بخری برو همون مهروماه جامع جدیدش رو بخر پس با مهروماه هم تا درصد 90 کارت راه میافته

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر واقعا میخوای بخری برو همون مهروماه جامع جدیدش رو بخر پس با مهروماه هم تا درصد 90 کارت راه میافته
      اکی ممنون بابته پاسگوییت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون داداش من از خیلی سبز خوشم میاد اخه درسنامش خوبه بعد تستاش چطورن ؟ میگن تستایه چاپ97 خیلی تستاش سخت بوده حتی از مهرو ماه بدتر و میگن جلده 99ش اسون شده میشه بگی ممنون ببین یه کتاب تست معرفی کن کلی بهم که درسنامش فوق العاده باشه و تستاش از 0 دیگه ببره بالا تا تمرین کنم خوب تا به بایلاه 70 برسم ایشالا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن