خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile کاملترین منبع شیمی

بچه ها دغدقه ما نظام جدیدا اینه هیشکی منابعه درستو نمیگه هرکی یه حرفی میزنه الان همش بیشتر بچه ها گیر دادن به درسنامه درحالی که تست خیلی مهم تره تو میتونی با تست هم درسو یاد بگیری اصلا الان هیشکی درباره یه منبع شیمی درست نحرفیده بهمن بازرگان از نظر درسنامه که فوق العادست شکی نیست حرفیم ندارم ولی من دارم میرم دوازدهم 1سال میتونم بخونم تا الانم نخوندم یه کتاب تست میخوام صفر تا صد که تستاش اکی باشه مثلا نرم یه منبع بگیرم بخرم ببینم تستاش مزخرهف الان خیلی سبز هم دهمشو دارم هم یازدهم هم پایه میخوامش روع کنم به خونن و فقط تست کتابه تست بهمن بازرگانیم رفیقام دارن باز میشه استفاده کرد فقط بم بگید کدوم منبعه که از درصده 0 با تمرین باهاش و تستاش به 100 میرسونتت تاکید میکنم درسنامه مهم نیست برام فقط تست

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      باز برو خدارو شکر کن که منابعت مشخصه و تو بازار کامل اومده
      ما که پارسال (۹۸ کنکور دادم)اصلا منابع کاملی نداشتیم و همینطوری الله بختکی منبع انتخاب میکردیم
      ولی با توجه به کتب تو بازار...
      کتابای بهمن بازرگانی خیلی خوب که نه اما تاحدودی میتونن راضیت کنن در کنارش میتونی میکرو(اگه چالشی میخوای)یا خیلی (اگه استاندارد میخوای )بگیر
      من خودم دهم و یازدهم میکرو داشتم که واقعا فوق العاده بودن برام(مولفین کریمی و الفتی)اما دوازدهم رو نپسندیدم در عوض الگو کار کردم که اونم خوب بود واقعا
      بازم با خودته ببین با کدوم حال میکنی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      بچه ها دغدقه ما نظام جدیدا اینه هیشکی منابعه درستو نمیگه هرکی یه حرفی میزنه الان همش بیشتر بچه ها گیر دادن به درسنامه درحالی که تست خیلی مهم تره تو میتونی با تست هم درسو یاد بگیری اصلا الان هیشکی درباره یه منبع شیمی درست نحرفیده بهمن بازرگان از نظر درسنامه که فوق العادست شکی نیست حرفیم ندارم ولی من دارم میرم دوازدهم 1سال میتونم بخونم تا الانم نخوندم یه کتاب تست میخوام صفر تا صد که تستاش اکی باشه مثلا نرم یه منبع بگیرم بخرم ببینم تستاش مزخرهف الان خیلی سبز هم دهمشو دارم هم یازدهم هم پایه میخوامش روع کنم به خونن و فقط تست کتابه تست بهمن بازرگانیم رفیقام دارن باز میشه استفاده کرد فقط بم بگید کدوم منبعه که از درصده 0 با تمرین باهاش و تستاش به 100 میرسونتت تاکید میکنم درسنامه مهم نیست برام فقط تست
      درود
      شیمی پایه :
      خیلی سبز (چاپ جدید)
      شیمی دوازدهم :
      خیلی سبز (تک جلدی چاپ جدید)
      خودم دارمشون، در یک کلام هم درسنامه ش عالیه و هم تست های استاندارد و سطح بالایی داره
      بدرود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      شیمی پایه :
      خیلی سبز (چاپ جدید)
      شیمی دوازدهم :
      خیلی سبز (تک جلدی چاپ جدید)
      خودم دارمشون، در یک کلام هم درسنامه ش عالیه و هم تست های استاندارد و سطح بالایی داره
      بدرود
      اولا که تسته پایه خیلی سبز خیلی کمن و درسنامشم کمه درسنامشو نگید خوبه و تستاش خوبن ولی کمن و واسه یه نفر که بخواد به درصد بالا برسه کافی نیست بنظرم اول دهم و یازدهم تستارو بزنه و اونو واس جمع بندی بزاره ولی موافق نیستم درکل بات

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the bad police نمایش پست ها
      باز برو خدارو شکر کن که منابعت مشخصه و تو بازار کامل اومده
      ما که پارسال (۹۸ کنکور دادم)اصلا منابع کاملی نداشتیم و همینطوری الله بختکی منبع انتخاب میکردیم
      ولی با توجه به کتب تو بازار...
      کتابای بهمن بازرگانی خیلی خوب که نه اما تاحدودی میتونن راضیت کنن در کنارش میتونی میکرو(اگه چالشی میخوای)یا خیلی (اگه استاندارد میخوای )بگیر
      من خودم دهم و یازدهم میکرو داشتم که واقعا فوق العاده بودن برام(مولفین کریمی و الفتی)اما دوازدهم رو نپسندیدم در عوض الگو کار کردم که اونم خوب بود واقعا
      بازم با خودته ببین با کدوم حال میکنی
      رفیقم شیمی میکرو رو داره و میگه خیلییی تستاش سخته و خارج از حده و بهمن بازرگانی تستاش خوبه شکی نیست ولی خیلین و vit هاش سختریناست در صورتی که واسه اورژانسیا اینارو گفته که مثلا بشینی بری به عنوان اولین تست اونارو بزنی مغزت سوت میکشه واسه همین کسی واسه تست پیشنهادش نمیده تست باید از صفر به صد باشه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اولا که تسته پایه خیلی سبز خیلی کمن و درسنامشم کمه درسنامشو نگید خوبه و تستاش خوبن ولی کمن و واسه یه نفر که بخواد به درصد بالا برسه کافی نیست بنظرم اول دهم و یازدهم تستارو بزنه و اونو واس جمع بندی بزاره ولی موافق نیستم درکل بات
      تعداد تست های کتاب پایه حدود 1400 تا تستش هستش
      درسنامش هم به نظر من عالیه و هیچ کم و کسری نداره حداقل تا اینجاش که من نصف بیشتر فصل 1 دهم رو کار کردم
      تست هاش هم استاندارد و در سطح کنکوره و الکی سخت نیست
      به نظر من این کتاب به راحتی تا درصد بالای 85% رو جواب میده و کافیه
      نظر شما قابل احترامه
      بدرود

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      رفیقم شیمی میکرو رو داره و میگه خیلییی تستاش سخته و خارج از حده و بهمن بازرگانی تستاش خوبه شکی نیست ولی خیلین و vit هاش سختریناست در صورتی که واسه اورژانسیا اینارو گفته که مثلا بشینی بری به عنوان اولین تست اونارو بزنی مغزت سوت میکشه واسه همین کسی واسه تست پیشنهادش نمیده تست باید از صفر به صد باشه
      فایده تست سخت و مغز سوت کش کننده (!) برای کنکور چیه دقیقا دوست عزیز؟
      شما (نوعی) باید کتاب و منبعی رو برای هر درس تون انتخاب کنید که اولا درسنامه خوبی داشته باشه ثانیا تست های همسنگ و استاندارد در سطح کنکور سراسری (نه خیلی سخت و نه خیلی ساده) داشته باشه
      شما (نوعی) قرار نیست در المپیاد جهانی شیمی شرکت کنید که فرضا نیاز به تست های خیلی خفن و مغز سوت کش کننده نیاز داشته باشید
      در سال کنکور وقت شما (نوعی) محدود و با ارزش هستش الکی نباید با کتاب های تست فضایی و مغز سوت کش کننده (غیر استاندارد) و حجیم خودتون رو درگیر کنین تا وقت برای سایر دروس نداشته باشید یا خیلی کم داشته باشید
      موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تعداد تست های کتاب پایه حدود 1400 تا تستش هستش
      درسنامش هم به نظر من عالیه و هیچ کم و کسری نداره حداقل تا اینجاش که من نصف بیشتر فصل 1 دهم رو کار کردم
      تست هاش هم استاندارد و در سطح کنکوره و الکی سخت نیست
      به نظر من این کتاب به راحتی تا درصد بالای 85% رو جواب میده و کافیه
      نظر شما قابل احترامه

خیلی ممنون من منظروم اینه که شاید یکی بخواد بیشتر تست بزنه ثملا مبحثه میانگین جرم مولی 7 تست داشت شاید یکی بیشتر بخواد و کاملا واسه کنکور کامل نیست که کتابه دیگه ای تست نزنی به نظرم مشکل اینجاست وگرنه میدونم کتابه خوبیه و من کتابه خیلی سبز دهم چاپه 95 رو دارم با 96 فرقی داره؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون من منظروم اینه که شاید یکی بخواد بیشتر تست بزنه ثملا مبحثه میانگین جرم مولی 7 تست داشت شاید یکی بیشتر بخواد و کاملا واسه کنکور کامل نیست که کتابه دیگه ای تست نزنی به نظرم مشکل اینجاست وگرنه میدونم کتابه خوبیه و من کتابه خیلی سبز دهم چاپه 95 رو دارم با 96 فرقی داره؟
      خواهش میکنم عزیز
      بله شما اگر وقت داشته باشید تا میتونید باید تست بزنید، البته تست استاندارد، نکته اش در اینه
      کاملا مشخصه که هیچ کتابی کامل نیست، من با شما هم نظر هستم در این موضوع
      به نظرم یک کتابی مثل
      میکروطلایی شیمی کامل یا موج آزمون الگو بعد از اتمام منبع اصلی برای تست های بیشتر خیلی کمک کننده هستش
      راستش اطلاعی ندارم، احتمالا تست هاش بروز رسانی شده باشه تو کتاب های جامع که این اتفاق افتاده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه فقط تست مهمه برات به نظرم آیکیو گاج خوبه اما بازم من ترجیحم خیلی سبز و مبتکرانه ایکیو رو میزارم چهارماه اخر میزنم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم عزیز
      بله شما اگر وقت داشته باشید تا میتونید باید تست بزنید، البته تست استاندارد، نکته اش در اینه
      کاملا مشخصه که هیچ کتابی کامل نیست، من با شما هم نظر هستم در این موضوع
      به نظرم یک کتابی مثل
      میکروطلایی شیمی کامل یا موج آزمون الگو بعد از اتمام منبع اصلی برای تست های بیشتر خیلی کمک کننده هستش
      راستش اطلاعی ندارم، احتمالا تست هاش بروز رسانی شده باشه تو کتاب های جامع که این اتفاق افتاده
      داداش حرفاتو قبول دارم ولی من حرفه حسابم اینه پایه خیلی سبز به تنهایی میتونه به درصده بالایه 50 برسونه پپایش البته چون دوازدهمش کامله با تستاش یعنی ؟ یا باید برم مثلا دهمشو دارم دهمشم تست بزنم؟ اگه تکی به درصد بالایه 50 میرسونه عالیه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اگه وقت دارید، مبتکران تک جلدی برای دهم و یازدهم
      اگه وقت ندارید، جامع خیلی سبز
      برای دوازدهم هم باز همینطور

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      همونطور که گفتم بهت هرکس با یه منبعی جوره...
      براتو میکرو سخته قبول اما برای بقیه اونطور شاید نباشه...
      اما اگه بخوام در یک کلام بهت کتابی معرفی کنم مطابق با سبک و سیاق کنکور امسال همون نشر عالیه...موج آزمون و تست واقعا میتونه نیازاتو تو شیمی ارضا کنه ...
      باتوجه به گفته هات یا اینارو بگیر یا خیلی سبز
      دنبال بهونه و این چیزا هم نباش

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the bad police نمایش پست ها
      همونطور که گفتم بهت هرکس با یه منبعی جوره...
      براتو میکرو سخته قبول اما برای بقیه اونطور شاید نباشه...
      اما اگه بخوام در یک کلام بهت کتابی معرفی کنم مطابق با سبک و سیاق کنکور امسال همون نشر عالیه...موج آزمون و تست واقعا میتونه نیازاتو تو شیمی ارضا کنه ...
      باتوجه به گفته هات یا اینارو بگیر یا خیلی سبز
      دنبال بهونه و این چیزا هم نباش
      داداش من میخواستم ببینم فقط خیلی سبز دهم یازدهم جدا دارم واسه تست اکه استفاده میکنم جمع بندیم خوبه جامعش بعدشم قبول داری که تا یه حدی مثلت تهش 80 درصد میبره بالا تستاش یا شاید کمتر یه منبع دیگه هم واسه رسوندن به 100بگید یا کافیه؟ والله نمیدونم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      اگه وقت دارید، مبتکران تک جلدی برای دهم و یازدهم
      اگه وقت ندارید، جامع خیلی سبز
      برای دوازدهم هم باز همینطور
      اولا تست مهمه که بازرگان زیاد گفته دوما خیلی سبز خودش کافیه واسه رسوندن به درصده بالایه 70 یا 80؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن